Double Digital

Wykorzystaj platformę e-commerce

Allegro Ads

Allegro Ads, to niewątpliwie miejsce do rozwoju biznesu, gdzie możesz realizować cele sprzedażowe. Kampania Allegro Ads, to usługa powiązana zarówno z Facebook Ads oraz Google Ads tylko bardziej kompleksowa dostosowana do potrzeb polskich przedsiębiorców. To reklama w serwisie Allegro, dzięki której oferty sponsorowane wyświetlą się w najbardziej widocznych miejscach portalu. 

allegro ads

Zamów kontakt lub odbierz wycenę Allegro Ads

  allegro ads

    Docieraj do nowych użytkowników

    Więcej konwersji

    Nie musisz posiadać sklepu

  Dla kogo rekomendujemy Allegro Ads?

  Kampania Allegro Ads to idealne rozwiązanie dla firm, które posiadają swoją stronę, ale nie mają koszyka zakupowego. Dzięki Allegro Ads możemy rozszerzyć działania reklamowe o m.in. Google Shopping. Reklama  Twojej oferty wyświetlana na pierwszych pozycjach może generować 16% więcej kliknięć i dodatkowo do 21% wszystkich transakcji przy danym zapytaniu.

  Allegro to największy w Polsce marketplace i jeden z największych w Europie wśród e-commerce. Na Allegro jest już ponad 20 milionów użytkowników i ponad 164 miliony ofert, co pozwala dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców, a dzięki Allegro Ads widoczność Twojej oferty zwiększa znacznie szanse na rozwój Twojej firmy.

  Platforma pozwala zwiększyć ruch i widoczność, ponieważ oferty są w bardziej dostępnych miejscach niż z poziomu wyników organicznych. Zaletą Allegro Ads niewątpliwie jest fakt, że nawet nowi Sprzedający mają szansę na szybkie wygenerowanie ruchu i sprzedaży na aukcjach, na których chcą.

  Allegro, to serwis który również ma wpływ na kreowanie trendów i budowanie świadomości produktów w danej kategorii. Możesz również, dzięki naszej pomocy wykorzystać format reklamy graficznej i budować rozpoznawalność na największej platformie e-commerce w Polsce.

   

    Docieraj do nowych użytkowników

    Więcej konwersji

    Nie musisz posiadać sklepu

  Chcesz zwiększyć sprzedaż? My zrobimy to DOUBLE

  Formaty reklam Allegro Ads

  Oferty sponsorowane – Kampania Ofert sponsorowanych umożliwia zaprezentowanie wystawionej przez Ciebie oferty jako pierwszej w miejscach najpopularniejszych na Allegro. Oferty sponsorowane dobierane są kontekstowo, czyli do zapytania użytkownika.

  Reklama graficzna – Specjalnie dla Sprzedawców, którzy chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki na Allegro. Reklama graficzna to możliwość wyświetlania ofert nad wynikami wyszukiwania na Allegro. Dodaj reklamę, która zawiera Twój logotyp oraz chwytliwe hasło reklamowe.

  Sieć reklamowa – Sieć reklamowa to możliwość prezentacji ofert na zewnętrznych serwisach – Facebook i Google. Dodając kampanię Google Ads, dotrzesz do nowych użytkowników, a z Facebook Ads dotrzesz do osób, które już widziały Twoją ofertę, ale nie dokonały zakupu.

  16%

  Więcej kliknięć

  21%

  Więcej transakcji

  Co zyskujesz powierzając kampanie Double Digital?

  Analizujemy Twój biznes, tak by już na początku naszej współpracy, osiągnąć jak najlepsze wyniki prowadzonych kampanii. Weryfikujemy dotychczas podejmowane działania, analizujemy konkurencję w Twojej branży i określamy potencjał branży Allegro Ads. 

  Niewątpliwie kampanie Allegro Ads są bardzo skutecznym kanałem i bardzo szybko można zobaczyć pierwsze efekty zwekszenia sprzedaży. Ta platforma e-commerce jest gwarancją dotarcia do użytkowników w momencie, w którym szukają Twoich produktów lub usług. 

  Rozpocznij kampanię w Allegro Ads, a my zwiększymy Twoje przychody i dostarczymy więcej klientów. Od samego początku naszej współpracy zostaje przydzielony do Ciebie certyfikowany specjalista, który w pełni prowadzi Twoje kampanie Allegro Ads. Masz możliwość skontaktowania się z nim telefonicznie lub drogą mailową. Opiekun Twojego konta zadba również o przygotowywanie na Twoje potrzeby raportów z prowadzonych działań.

  Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w marketingu online. Pokażemy różnice, jakie są między ruchem organicznym i płatnym. Utworzymy Twoje pierwsze konto Allegro Ads i przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, jak korzystać z narzędzi marketingu internetowego i wyciągać wnioski i skutecznie realizować strategie Twojego biznesu. Jeżeli nie masz jeszcze ustalonych celów, pomożemy Ci i dostosujemy do nich optymalny budżet.

  Chcesz zwiększyć sprzedaż? My zrobimy to DOUBLE

  Zanim rozpoczniemy współpracę chcemy poznać Twój biznes i konkurencję. Dostosujemy nasze działania do Twojej strategii marketingowej. Zweryfikujemy, jakie elementy należy poprawić na Twojej stronie, a jakie już dziś skutecznie wpłyną na efekty prowadzonych kampanii w Allegro Ads. 

  Przedstawimy Ci jakie działania podejmuje Twoja konkurencja i przedstawimy skuteczny plan prowadzenia kampanii, tak by znacznie zwiększyć swoją przewagę. Chcemy również zweryfikować, jakie działania reklamowe prowadziłeś do tej pory i ocenić ich efekty. Sprawdzimy twoje konto Allegro Ads by prześledzić dotychczasowy ruch i przygotować odpowiednią strukturę.

  Allegro Ads to narzędzie zautomatyzowane natomiast ważny jest czynnik ludzki, który jak widać w przypadku każdej firmy, wpływa na sukces.

  Nasza droga, to poszukiwanie nowych rozwiązań i wdrażanie nowych narzędzi do zwiększania efektywności wyników kampanii Allegro Ads. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś rozpocznij realizację swoich celów biznesowych z Double Digital

  Zacznij od bezpłatnej wyceny

  Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

  nowe logo google partner
  salesmanago partner
  trustedshops

  Zacznij od bezpłatnej wyceny

  Zacznij od bezpłatnej wyceny