Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Bydgoszcz

Docieraj do szerokiego grona odbiorców w Bydgoszczy i okolicach, wykorzystując nowoczesny marketing internetowy. Kampania Google to prosty sposób na pozyskiwanie klientów, którzy chcą znaleźć produkty i usługi takie jak Twoje w wyszukiwarce Google. Wyjdź im naprzeciw z wykorzystaniem kampanii Google!

prowadzenie kampanii go870x520-px-High-Quality (1)

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ponad 40 opinii

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Bydgoszcz

Kampania Adwords

Jako agencja interaktywna prowadzimy kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) dla małych i dużych firm w różnych miast Polski. Świadczymy kompleksowe usługi marketingu internetowego, ale to właśnie system reklamowy Google jest naszą specjalnością. W miejscu, gdzie ludzie na co dzień poszukują informacji, po prostu warto być widocznym.

Kampania lokalna Google Ads

Chcesz trafić do mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy i najbliższej okolicy? A może chcesz w tym mieście zdobyć nowych partnerów biznesowych? Kampanie Adwords umożliwiają skupienie się na niewielkim geograficznie obszarze i trafianie do tych osób, które faktycznie mieszkają i działają tam, gdzie Twój biznes chce się rozwijać.

Kampania remarketingowa Google Ads

System reklamowy Google to również skuteczny remarketing, czyli regularne przypominanie o twojej ofercie tym, którzy już kiedyś wyrazili nią zainteresowanie. To bardzo istotne, ponieważ samo pozycjonowanie stron nie przesądza o tym, że ktoś zapamięta, co akurat wstukiwał w wyszukiwarkę i niekoniecznie przypomni sobie nazwę sklepu.

Kampania inteligentna Google Ads

Słowa kluczowe, treści reklam, opcje linków sponsorowanych, reklamy tekstowe, Google Shopping – ogromne możliwości w jednym miejscu. A dobrze zaprojektowana kampania to system, dzięki któremu Twoje reklamy będą wyświetlały się tym samym osobom w różnej formie i w różnych momentach – dla przypomnienia o ofercie Twojej firmy.

Kampania produktowa Google Ads

W wachlarzu form i opcji znajdują się proste, ale bardzo skuteczne przekazy. Co przyciąga wzrok odbiorcy? Zdjęcie. Dodaj do tego nazwę, cenę i oto najprostsza forma reklamy. Nawet niewielki budżet reklamowy umożliwi stworzenie pierwszej kampanii reklamowej i sprawdzenia, jak reklamy Google wpływają na ruch w Twoim interesie. 

Optymalizacja kampanii produktowej

Cele biznesowe poszczególnych firm są różne. Wiele zależy od tego, w jakim momencie działalności się znajdują. To samo dotyczy celów kampanii. Chcesz, aby Twoje logo zaistniało w zbiorowej świadomości? A może wolisz kierować ruch na stronę lub wypromować kolejny produkt? Wszystko to jesteś w stanie zrobić dzięki kampanii reklamowej Google Ads. 

Kampania SEM

Kampanie Google Ads w najpopularniejszej sieci wyszukiwania to zdecydowane wzniesienie działań marketingowych na wyższy poziom. Klasyczne kampanie reklamowe trafiają do mas, tutaj Twoja firma jest widoczna dla osób, które wyrażają faktyczne zainteresowanie produktami lub usługami podobnymi do tych, które masz w swojej ofercie.

Kampania PPC

Inną ogromną zaletą jest to, że możesz skorzystać z dobrodziejstw kampanii Google nawet przy niewielkim budżecie i płacić za faktyczne interakcje z Twoja reklamą. Skrót PPC oznacza pay-for-click, czyli płacenie za kliknięcie. Proste zasady i duża przejrzystość. Z pewnością również dlatego kampanie w sieci reklamowej Google cieszą się uznaniem nawet małych firm.

Co gwarantuje Ci naszą skuteczność?

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Bydgoszcz

Pozwól, by przedstawiciele Twojej grupy docelowej znajdowali Cię tam, gdzie na co dzień szukają informacji – w wynikach wyszukiwania Google. I tam, gdzie udają się po rozrywkę, w portalu YouTube. Dzięki kampanii Google Ads pozyskanie klientów w Bydgoszczy i okolicach odbędzie się niemal bez Twojego udziału.

Prowadzenie kampanii Adwords

Reklama w najpopularniejszej sieci wyszukiwania opiera się nie tylko na dobrym projekcie, strategii i ustawieniu technikaliów. Nasi specjaliści będą czuwać nad kampanią Twojej marki przez cały czas jej trwania, monitorując postępy i raportując o wynikach. W tym czasie Ty możesz zająć się obsługa napływających klientów.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Kampanie Google Ads Bydgoszcz – jak każda lokalna i ogólnopolska reklama mogą być monitorowane i ulepszane na bieżąco. Jak zwiększać klikalność, jak przenosić środki zaplanowane na poszczególne działania tam, gdzie treści powodują większe zainteresowanie? Nasi eksperci wiedzą to wszystko i będą wspierać Twoje cele.

Obsługa Google Ads

Chcesz zacząć od prostej kampanii Google , ale nie wiesz, od czego zacząć? A może szukasz fachowej pomocy do podłączenia konta Google Merchant Center? Jako agencja obsługujemy klientów firmowych na każdym etapie kampanii. Wypełnij formularz, zgłoś się po bezpłatną wycenę i powiedz, jak możemy Ci pomóc.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Wycena Google Ads

Zdobywaj nowych klientów, zamieszczając proste reklamy, takie jak zdjęcie produktu z nazwą i ceną, w najpopularniejszej sieci wyszukiwania na świecie. Skontaktuj się z nami, odbierz darmową wycenę i stwórz swoją pierwszą kampanię reklamową z certyfikowanym specjalistą. Zaistniej w Internecie, nawet z myślą o lokalnym rozwoju biznesu.

Reklama Google koszt

Bez względu na to, ile jesteś w danym momencie w stanie zapłacić za swoją pierwszą kampanię, warto zapytać o cenę Google Ads. Jesteśmy pewni, że wielu przedsiębiorców myśli, że to nie dla nich, właśnie z powodów finansowych. Tymczasem zdobywanie nowych klientów nigdy jeszcze nie było tak skuteczne, nawet przy bardzo niewielkich budżetach na reklamę.

Google Ads cennik

W zależności od branży, lokalizacji, zasobów w Internecie i oczekiwań, jakie masz wobec kampanii, reklamę projektujemy zawsze najlepiej, jak to możliwe. Zapytaj o możliwości i koszty, wypełniając prosty formularz na stronie. Razem stworzymy Twoją pierwszą lub kolejne kampanie, nawet z niewielkim budżetem.

Reklama Google Ads Bydgoszcz

Oprzyj się na naszym doświadczeniu i uruchom swoją pierwszą profesjonalną kampanię. Daj się poznać na lokalnym rynku i rozpoznać wszystkim tym, którzy w okolicach Bydgoszczy szukają współprac biznesowych. Skuteczna kampania reklamowa w Google może wpierać różne cele biznesowe. Opowiedz nam jakie są Twoje.

 

Reklamy Adwords

Wybieraj spośród różnych możliwości i bardzo szerokiej oferty Google. Buduj swój wizerunek, przypominając o produktach lub usługach mieszkańcom Bydgoszczy i okolic. Promuj się na stałe lub wtedy, gdy masz do zakomunikowania coś wyjątkowo istotnego. Adword będzie skutecznie wspierało Twoje działania. Na różne sposoby.

Reklamy PPC

Nie trać środków na reklamy trafiające do przypadkowych odbiorców. Płać za faktyczne interakcje z Twoją stroną internetową, rzeczywiste kliknięcia. Miej pewność, że Twoja reklama przynosi zyski i jest zaprogramowana na właściwe słowa i frazy kluczowe – tak, by nie wymykać się popularnym wynikom wyszukiwania.

Google Ads B2B

Stań się dostawcą i odbiorcą firm w swojej okolicy. Zdobądź partnerów biznesowych lub znajdź przedstawicielstwo swojej marki w okolicach Bydgoszczy lub w innym rejonie kraju. Inne firmy korzystają z Google tak, jak Ty i w ten sposób możecie budować nowe kontakty biznesowe, pomagając sobie wzajemnie. Jeśli nie opowiesz o swojej działalności, nikt się o niej nie dowie.

Google Ads firma

Daj się poznać od najlepszej strony, przede wszystkim tym, którzy funkcjonują tuż obok. Pozwól utożsamiać ludziom Twoją markę z Bydgoszczą. Zostaw ślad i stały kontakt, aby Twoja firma utrwalała się w zbiorowej świadomości mieszkańców okolicy, czyli Twoich potencjalnych klientów. To również możesz osiągnąć dzięki kampanii Google Ads.

Reklama SEM

Dzięki naszemu doświadczeniu, nawet przy niewielkim budżecie, rozpoczniesz swoją przygodę z gogle Ads (Adwords) i postawisz pierwsze kroki w świecie płatnej reklamy. To nowoczesne i skuteczne sposoby na docieranie do kolejnych klientów – wprost, bez rozpoznawania ich w tłumie ludzi, którzy być może wcale nie szukają Twoich produktów i usług.

Reklama produktowa Google

Reklamowanie produktu w najpopularniejszej sieci wyszukiwania – bez względu na to, czy oferujesz swoim klientom przedmioty unikatowe czy powszechne, nie dowiedzą się o tym, jeśli tego nie pokażesz. Dzięki kampanii Google Ads dotrzesz dokładnie do tych ludzi, którzy szukają ofert podobnych do Twojej. Na terenie Bydgoszczy i w okolicach również.

Podnieś efektywność bez dodatkowych kosztów

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej!

rynkach zagranicznych

Audyt Google Ads

Pracujemy na zlecenie właścicieli sklepów internetowych, firm działających jedynie online i takich, które swoje usługi i sprzedaż produktów świadczą lokalnie, na niewielkim terenie. Wszyscy chcą docierać do nowych, potencjalnych klientów. A my każdą kampanię reklamową poprzedzamy rzetelnym audytem, aby nasze kampanie reklamowe były skuteczne.

Audyt kampanii Adwords

Twoje kampanie Adwords nie działają tak, jak tego oczekujesz? A może nie wiesz, czy ustalenie tych konkretnych celów kampanii na lokalnym rynku powinno wyglądać właśnie tak? Przeanalizujemy dla Ciebie planowane i już podjęte działania, aby wspierały docieranie do potencjalnych klientów i zaistnienie na bydgoskim rynku. 

Audyt konta Adwords

Skuteczne kampanie reklamowe opierają się na solidnych podstawach, również na dopracowanych kwestiach technicznych. Chcesz, by wszystko działało bez zarzutu? Sprawdzimy ustawienia Twojego konta Adwords, aby żadne techniczno-organizacyjne uchybienie nie wpływało na Twoją kampanię Google Ads.Dowiedz się także co to jest Adword i na czym polega?
audyt google ads

Zobacz wszystkie typy kampanii Google Ads

Zwiększaj widoczność i zasięg za pomocą kampanii w sieci wyszukiwania

Buduj świadomość marki przez kampanie w sieci reklamowej

Reklamuj produkty przez kampanie zakupowe w Google Shopping

Angażuj użytkowników za pomocą kampanii video na YouTube

Generowanie popytu Demand Generation

Generuj popyt, edukując i angażując potencjalnych klientów w różnych kanałach

Maksymalizuj wyniki na wszystkich platformach Google

Linki sponsorowane Google Adwords Bydgoszcz

Nawet dla firm bez ogromnych możliwości finansowych znajdują się dogodne propozycje i opcje reklamowania się w wyszukiwarce. Jeśli Twojej firmie zależy na pojawieniu się wysoko w wynikach wyszukiwania, ale trudno jest Wam przebić się w wynikach organicznych, znakomitym sposobem są linki sponsorowane. To szybki i prosty sposób trafiania do potencjalnych klientów.

Linki sponsorowane cennik

Nawet dla firm bez ogromnych możliwości finansowych znajdują się dogodne propozycje i opcje reklamowania się w wyszukiwarce Google. Jeśli interesują Cię sponsorowane linki, uważane za jedną ze skuteczniejszych metod reklamy, a przy tym również stosunkowo tanią, wypełnij nasz formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę.

Linki sponsorowane Google cennik

Pozyskanie klientów, którzy sami zapytają o Twoją ofertę wydaje się dużo prostsze niż reklamowanie się tam, gdzie nie ma wcale pewności, czy ktoś jest w grupie docelowej Twojej branży. Szczególnie lokalnie ma to wiele sensu, ponieważ frazy kluczowe z nazwą miasta są niezwykle często używane podczas wyszukiwania, szczególnie w przypadku handlu i usług.

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (4 opinie)