Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Gdańsk

Skuteczna reklama w Gdańsku? Zdobywaj nowych klientów w najbliższej okolicy, korzystając z nowoczesnych form reklamy internetowej. Na przykład pojawiając się w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Bądź tam, gdzie Twoi potencjalni klienci pojawiają się na co dzień. Zaplanuj z nami swoją kampanię Google Ads.

prowadzenie kampanii go870x520-px-High-Quality (2)

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ponad 40 opinii

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Gdańsk

Kampania Adwords

Dobrze zaprojektowana i poprowadzona kampania Google Ads sprawi, że osiągniesz swoje cele. Twoja marka zaistnieje w świadomości odbiorców, bo oferta stanie się odpowiedzią na ich potrzeby. Sprowadzisz ruch na swoją stronę internetową, co przyczyni się do zwiększenia sprzedaży produktów lub zyskania nowych klientów na usługę, którą chcesz wypromować.

Kampania lokalna Google Ads

Dobierając odpowiednie słowa kluczowe możesz dotrzeć nie tylko do szerokiego grona odbiorców, ale – co o wiele bardziej istotne – konkretnie do tych, którzy już szukają usług i produktów podobnych do tych, które oferujesz w swoim biznesie. To zawęża krąg widzów do tych najbardziej zainteresowanych, będących tuż obok: w Gdańsku, Trójmieście lub okolicy.

Kampania remarketingowa Google Ads

Te osoby, które trafiły już na Twoją stronę internetową, zapamiętają ją lub nie – trudno to przewidzieć, ponieważ codziennie wszyscy funkcjonujemy w bardzo dynamicznej rzeczywistości. Wykorzystując niektóre z form reklamy internetowej w wyszukiwarce Google, możesz regularnie przypominać im o swojej ofercie.

Kampania inteligentna Google Ads

Wyświetlenie reklamy w różnych formach i momentach procesu zakupowego to świetny sposób na to, aby dać się zapamiętać. Tak też przenika się do świadomości nowych klientów, utrwalając im informację o tym, co konkretnie sprzedajesz. W kampanii Google możemy dla Ciebie ustawić reklamy tak, by mocno wspierały ten proces.

Kampania produktowa Google Ads

Kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) mogą opierać się na wielu formach reklamy. Jeśli sprzedajesz produkty, warto wykorzystywać Zakupy Google i proste w zamyśle, ale niezwykle skuteczne treści reklam: zdjęcie, nazwa i aktualna cena – dokładnie te składowe, które są dla odbiorcy najważniejsze. I na które najszybciej zwróci uwagę.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jako agencja interaktywna zdajemy sobie sprawę, że kampania Google może wydawać się przedsięwzięciem dużym i skomplikowanym. Reklamy Google Ads to nasza specjalność! Zaprojektujemy dla Ciebie kampanię Google Ads, a następnie będziemy ją monitorować i na bieżąco ulepszać, by na każdym etapie była najlepszą wizytówką Twojej firmy i strony internetowej.

Kampania SEM

Pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania Google wymaga wiele pracy. Reklamy Google Ads to szybsza, prostsza, ale co istotne: bardzo skuteczna metoda zaistnienia w największej sieci wyszukiwania. To również sposób na trafianie do wyników tych osób, które szukają tego, co oferuje Twój biznes.

Kampania PPC

Płać tylko za faktyczne kliknięcia, czyli wówczas, gdy osoba znajdująca odnośnik do Twojej oferty w wyszukiwarce Google kliknie, aby przejść na Twoją stronę internetową. Opcja nazywana pay for click lub cost per click pozwala o wiele lepiej wykorzystywać budżet reklamowy. To również zdecydowanie większa szansa na sukces działań marketingowych.

Co gwarantuje Ci naszą skuteczność?

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Gdańsk

Skorzystaj z usług agencji interaktywnej – wesprzemy Twoją firmę w marketingu internetowym. Przygotujemy pozycjonowanie lokalne w mieście Gdańsk lub rejonie, rozwiniemy odpowiednimi działaniami sklep internetowy, ale przede wszystkim zaprojektujemy skuteczne kampanie Google Ads (zwane dawniej Google Adwords).

Prowadzenie kampanii Adwords

Bez względu na to, czy wybierzesz sponsorowane linki w wyszukiwarce Google, reklamy displayowe w sieci reklamowej Google, zadbamy o cały proces. Nawet prosta reklama tekstowa wymaga ciągłego monitorowania. Nasi eksperci będą czuwać nad przebiegiem każdej Twojej kampanii Google Ads, a w razie potrzeby wprowadzą zmiany.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Proces optymalizacji zwiększa skuteczność działań, ponieważ sprawia, że kampanie Google Ads dopasowują się jeszcze lepiej do potrzeb osób korzystających z wyników w wyszukiwarce Google. Tym samym w oczach odbiorców Twoja oferta jest jeszcze lepiej dostosowana do ich oczekiwań. Trafiają dokładnie to, po co przyszli do sieci wyszukiwania.

Obsługa Google Ads

Pracujemy dla firm z różnych branż, prowadzimy kampanie Google Ads dla klientów, którzy dopiero startują na lokalnym rynku – w samym Gdańsku lub na nieco szerszym obszarze. Rozumiemy niuanse, jakie czasami decydują o specyfice konkretnej branży czy marki. Dlatego dopasowujemy obsługę kampanii do konkretnej firmy.

Wycena Google Ads

Wiesz już, jak chcesz zaprezentować ofertę swojej firmy w sieci reklamowej Google? Wolisz reklamy tekstowe czy myślisz o tym, żeby postawić na remarketing dynamiczny? A może szukasz jeszcze pomysłów i potrzebujesz pomocy? Planuj, bazując na konkretach. Wyślij pytanie w formularzu kontaktowym i dowiedz się, jakiego budżetu potrzebujesz.

Reklama Google koszt

Pozycjonowanie lokalne, szczególnie istotne, gdy oferujesz usługi, to metoda, która doskonale wpisuje się w szeroki system reklamowy Google Ads. Czy jako niewielka firma ze skromnym budżetem na początek możesz skutecznie wypromować się na lokalnym, trójmiejskim rynku? Oczywiście! Odbierz bezpłatna wycenę i wdrażaj z nami swoje lokalne kampanie Google Ads.

Google Ads cennik

Widujesz w sieci wyszukiwania reklamy, które przyciągają Twoja uwagę? Wolisz reklamy tekstowe czy graficzne? O jakiej myślisz w kontekście swoich produktów lub usług? Jeśli po głowie chodzą Ci takie i podobne pytania, ale przede wszystkim zastanawiasz się, ile kampania Google Ads może kosztować, zapytaj o darmową wycenę.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Reklama Google Ads Gdańsk

Trafiaj bezbłędnie do swojej grupy docelowej, nawet, jeśli to mieszkańcy niedalekiej okolicy. Dla każdej strony internetowej, nawet najprostszej, informującej po prostu o zakresie usług, można tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, choćby serię linków sponsorowanych w sieci wyszukiwania. Tak trafia się do tych klientów, którzy faktycznie szukają firm takich jak Twoja.

Reklamy Adwords

Twórz z nami kampanie Google Ads Gdańsk i korzystaj z ogromnej sieci reklamowej Google, do której codziennie zagląda w poszukiwaniu informacji mnóstwo ludzi. Kampanie reklamowe działają lokalnie i globalnie, wszystko zależy od tego, jak reklama jest zaprojektowana i prowadzona. Niewielkie odnośniki do strony internetowej, a może produkty widoczne w Google Display Network? Wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości!

Reklamy PPC

To, co zleceniodawcy cenią chyba najbardziej w możliwościach kampanii Google Ads, to płacenie za faktyczne kliknięcia. Dzięki temu każda zainwestowana złotówka jeszcze lepiej pracuje na sukces reklamy w sieci wyszukiwania Google. Gdy osoba wyszukująca ofertę podobną do Twojej, trafi do Twojej witryny, zwiększasz szansę, ze dokona tam zakupu.

Google Ads B2B

Kampanie Google to nie tylko reklamy produktów i usług dla klientów indywidualnych. Z sieci reklamowej Google korzystają również inne firmy – z okolicy lub te, które dopiero chcą wejść na trójmiejski rynek. Zdobywaj partnerów biznesowych, szukaj odbiorców, organizuj swoje działania z pomocą operatorów logistycznych. A wszystko to w jednym miejscu.

Google Ads firma

W dużych miastach użytkownicy bardzo często szukają informacji o lokalnych firmach w Internecie. Dlatego reklama może się okazać jednym z prostszych sposobów na trafienie do nich z informacją o Twojej ofercie. Nie wiesz, co ma szansę zadziałać najlepiej w takiej kampanii, jaka reklama będzie skuteczna w przypadku Twojej branży? Jesteśmy po to, by doradzić!

Reklama SEM

Reklama Google wesprze Twoje codzienne starania o pozyskiwanie kolejnych klientów. Prowadzisz lokalny biznes, ale w gąszczu konkurencji chcesz się jakoś wyróżnić? A może dopiero zaczynasz i chcesz dać znać mieszkańcom i firmom w okolicy, że działasz tutaj dla nich? Wykorzystaj reklamę, która trafi bezpośrednio do osób w Trójmiasta i najbliższej okolicy.

Reklama produktowa Google

Obecność Twojej firmy w Google Display Network to skrócenie drogi do klienta. Reklama tradycyjna trafia do wszystkich i pozostaje skuteczna na poziomie maksymalnie kilku procent. Dzięki temu, że twoja reklama w wyszukiwarce będzie odpowiedzią na konkretne zapytania, masz większe szanse na finalizację transakcji.

Podnieś efektywność bez dodatkowych kosztów

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej!

rynkach zagranicznych

Audyt Google Ads

Chcesz rozpocząć prowadzenie kampanii w najpopularniejszej sieci wyszukiwania, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zleć profesjonalny audyt, aby każdy kolejny krok opierać na solidnych podstawach. Działania związane z kampaniami Ads na każdym etapie to nasza specjalność! Chetnie pomożemy również Twojej firmie.

Audyt kampanii Adwords

Masz już za sobą pierwsze działania reklamowe w Google, ale coś idzie nie po Twojej myśli? Również na tym etapie służymy wiedzą i doświadczeniem. Nasi eksperci pomogą przeanalizować kampanię i ulepszyć ją – być może nawet w czasie jej trwania. Skontaktuj się z naszą agencją i zapytaj o profesjonalny audyt.

Audyt konta Adwords

Czy Twoje konto Adwords jest skonfigurowane prawidłowo? Czy wspiera Twoje kampanie najlepiej, jak to możliwe? Jeśli wahasz się, czy wszystko zostało ustawione prawidłowo, zasięgnij porady ekspertów w dziedzinie reklam Google. Tak, by każda kolejna reklama pracowała na sukces Twojej marki, na pełnych obrotach.
audyt google ads

Zobacz wszystkie typy kampanii Google Ads

Zwiększaj widoczność i zasięg za pomocą kampanii w sieci wyszukiwania

Buduj świadomość marki przez kampanie w sieci reklamowej

Reklamuj produkty przez kampanie zakupowe w Google Shopping

Angażuj użytkowników za pomocą kampanii video na YouTube

Generowanie popytu Demand Generation

Generuj popyt, edukując i angażując potencjalnych klientów w różnych kanałach

Maksymalizuj wyniki na wszystkich platformach Google

Linki sponsorowane Google Adwords Gdańsk

Interesuje Cię kampania linków sponsorowanych? To świetny wybór właściwie w każdej branży. Na lokalnym rynku, takim jak Gdańsk czy Trójmiasto, będzie się doskonale sprawdzała, ponieważ mieszkańcy okolicy wyszukują w wyszukiwarce Google firm bliskich geograficznie. Linki do Twojej oferty trafią bezpośrednio w ich potrzeby.

Linki sponsorowane cennik

Czy wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej jest drogie? Zapytaj o szczegóły i koszt takiej kampanii Google, korzystając z naszego formularza. Odbierz darmową wycenę od specjalistów w marketingu internetowym i planuj pierwsze pojawienie się swoich reklam Google Ads.

Linki sponsorowane Google cennik

Zaplanujemy Twoją kampanię linków sponsorowanych kompleksowo. Chcesz zacząć od poznania kosztów? Zachęcamy do kontaktu. Poznanie Ciebie, Twojej firmy, Twoich celów biznesowych i oczekiwań wobec kampanii Google Ads pozwoli nam przygotować ofertę skrojoną idealnie dla Twojej firmy w Gdańsku lub Trójmieście.

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (5 opinie)