Double Digital

trends first click

Jak to sie zaczeło?

Podobno kryzys na rynku, to najlepszy czas na działanie! My wykorzystaliśmy ten czas żeby przebić się na rynku wśród agencji działających na rynku od wielu lat proponując naszym klientom nowoczesną i skuteczną formę prowadzenia marketingu.

2020

Nasza podróż jako Agencji Double Digital zaczęła się w kwietniu 2020 roku, kiedy to, mimo niepewnej atmosfery spowodowanej dużym spadkiem w branży, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu naszej działalności. Bez dodatkowego finansowania, ale z determinacją i pasją, zaczęliśmy budować know-how i tworzyć naszą firmę. Już na samym początku zdobyliśmy pierwszego klienta, co otworzyło nam drogę do dalszego rozwoju.

Specjalizując się w obszarach Google Ads i Facebook Ads, wypracowaliśmy strategię pozyskiwania klientów i rozwijaliśmy pierwsze projekty. W krótkim czasie zdobyliśmy 10 klientów, którzy zaufali naszym kompetencjom. Nasz zespół składał się wtedy z dwóch osób, w pełni zaangażowanych w realizację celów naszych klientów.

2021

Rok 2021 przyniósł zmiany w kierunku naszej firmy. Zdecydowaliśmy się wykorzystać sztuczną inteligencję, aby jeszcze efektywniej pomagać naszym klientom. Oferowaliśmy im wsparcie na innych płaszczyznach marketingu, rozszerzając naszą działalność na dodatkowe kanały social media, performance marketing i SEO.

Nasz zespół Double Digital powiększył się do 4 osób, co pozwoliło nam na obsługę aż 25 projektów. Nasza kompleksowość i skuteczność przyciągnęły więcej klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

2022

Rok 2022 zdominowało zwiększenie efektywności i precyzyjności naszej pracy. Wprowadziliśmy real-time reporting, a także zaczęliśmy odpowiadać na e-maile klientów w ten sam dzień. Wdrożyliśmy również dodatkowe narzędzia do pomiaru zachowań użytkowników na stronie.

Skalowaliśmy projekty, a jeden z naszych klientów, który rozpoczął z nami współpracę w 2020 roku z budżetem miesięcznym 4000 zł, w 2022 roku wadawał już na reklamy miesięcznie ponad 100 000 zł – dowód na to, jak skuteczna może być współpraca z Double Digital. Obsługiwaliśmy 34 projekty, a nasz zespół powiększył się do 6 osób.

2023

W 2023 roku skoncentrowaliśmy się na rozwoju kolejnych projektów. Wykorzystaliśmy nowe narzędzia do pracy, które automatyzują część naszych zadań, umożliwiając nam obsługę większej ilości projektów, a jednocześnie utrzymanie wysokiej jakości usług.

W czerwcu 2023 roku, obsługujemy już 80 projektów, a nasz zespół zwiększył się do 10 osób.

Zobacz nasze usługi

Efektywny kanał do generowania sprzedaży i pozyskiwania leadów

Skutecznie wykorzystaj automatyzację do zwiększenia sprzedaży

google partner

Zacznij realizować skuteczne kampanie B2B

Dotrzesz do szerokiego grona w najbardziej angażującej formie.

Kompleksowe wdrożenie narzędzi analitycznych

Poprawimy Twój wynik sprzedażowy nie zwiększając budżetu

Posiadamy certyfikat, dzięki czemu skutecznie prowadzimy kampanie

Rozpoczynasz nowy projekt?

Zadzwoń pod ten numer i porozmawiaj z ekspertem lub wyślij wiadomość

sprawdź co mówią

Nasi klienci o nas

Rekomendacje klientów, to niezwykle pomocn

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner