Double Digital

trends first click

Jak to sie zaczeło?

Podobno kryzys na rynku, to najlepszy czas na działanie! My wykorzystaliśmy ten czas żeby przebić się na rynku wśród agencji działających na rynku od wielu lat proponując naszym klientom nowoczesną i skuteczną formę prowadzenia marketingu.

2020

Nasza podróż jako Agencji Double Digital zaczęła się w kwietniu 2020 roku, kiedy to, mimo niepewnej atmosfery spowodowanej dużym spadkiem w branży, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu naszej działalności. Bez dodatkowego finansowania, ale z determinacją i pasją, zaczęliśmy budować know-how i tworzyć naszą firmę. Już na samym początku zdobyliśmy pierwszego klienta, co otworzyło nam drogę do dalszego rozwoju.

Specjalizując się w obszarach Google Ads i Facebook Ads, wypracowaliśmy strategię pozyskiwania klientów i rozwijaliśmy pierwsze projekty. W krótkim czasie zdobyliśmy 10 klientów, którzy zaufali naszym kompetencjom. Nasz zespół składał się wtedy z dwóch osób, w pełni zaangażowanych w realizację celów naszych klientów.

2021

Rok 2021 przyniósł zmiany w kierunku naszej firmy. Zdecydowaliśmy się wykorzystać sztuczną inteligencję, aby jeszcze efektywniej pomagać naszym klientom. Oferowaliśmy im wsparcie na innych płaszczyznach marketingu, rozszerzając naszą działalność na dodatkowe kanały social media, performance marketing i SEO.

Nasz zespół Double Digital powiększył się do 4 osób, co pozwoliło nam na obsługę aż 25 projektów. Nasza kompleksowość i skuteczność przyciągnęły więcej klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

2022

Rok 2022 zdominowało zwiększenie efektywności i precyzyjności naszej pracy. Wprowadziliśmy real-time reporting, a także zaczęliśmy odpowiadać na e-maile klientów w ten sam dzień. Wdrożyliśmy również dodatkowe narzędzia do pomiaru zachowań użytkowników na stronie.

Skalowaliśmy projekty, a jeden z naszych klientów, który rozpoczął z nami współpracę w 2020 roku z budżetem miesięcznym 4000 zł, w 2022 roku wadawał już na reklamy miesięcznie ponad 100 000 zł – dowód na to, jak skuteczna może być współpraca z Double Digital. Obsługiwaliśmy 34 projekty, a nasz zespół powiększył się do 6 osób.

2023

W 2023 roku skoncentrowaliśmy się na rozwoju kolejnych projektów. Wykorzystaliśmy nowe narzędzia do pracy, które automatyzują część naszych zadań, umożliwiając nam obsługę większej ilości projektów, a jednocześnie utrzymanie wysokiej jakości usług.

W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 100 nowych projektów w zakresie performance marketingu.

Zobacz nasze usługi

Generuj sprzedaż w najskuteczniejsyzm kanale PPC na świecie

Zwiększaj świadomość marki, zaangażowanie użytkowników i generuj sprzedaż

7% udział w wyszukiwarkach w Polsce i mała konkurencja

Zwiększ ruch i konwersje w wyszukiwarce Google

Docieraj precyzyjnie do osób z konkretnych firm i buduj pozycję marki

Buduj świadomość marki na jednej z największych platform SoMe

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (8 opinie)