Double Digital

Prowadzenie Google Ads

Przygotujemy dla Ciebie ofertę obsługi Google Ads w oparciu o najnowsze technologie i nasze KNOW-HOW. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb!

Odpowiadamy na zapytania maksymalnie w ciągu 30 minut od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.
Dołącz do grona naszych Klientów i odbierz dodatkowe korzyści
nowe logo google partner

Wypełnij formularz

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Co nas wyróżnia?

DD_icons_png_18
Transparentność w działaniu

Klienci mają pełny wgląd w to, co robimy, dlaczego to robimy i jakie efekty przynosi. Dzięki temu budujemy silne i trwałe relacje oparte na zaufaniu.

DD_icons_png_13
Indywidualne podejście

Każdy biznes jest unikalny, a co za tym idzie - wymaga indywidualnej strategii. Dzięki naszemu spersonalizowanemu podejściu, możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostarczyć im skrojone na miarę rozwiązania.

DD_icons_png_9
Strategia marketingowa

Zamiast korzystać z jednolitych szablonów, dla każdej umowy opracowujemy dedykowaną strategię Google Ads. To gwarantuje, że każdy z naszych klientów otrzymuje rozwiązania dopasowane do jego specyficznych potrzeb i celów.

Skupienie się na celach biznesowych

Nasze działania w zakresie Google Ads nie koncentrują się jedynie na technicznych aspektach czy wybraniu słów kluczowych. Stawiamy na pełne zrozumienie celów biznesowych naszych klientów.

Brak ograniczeń

Naszym celem będzie realizacja celów biznesowych, dlatego nie ograniczamy się w żaden sposób do ilości kampanii, grup reklam, słów kluczowych.

Bez długoterminowych umów

Wiemy, że nasze pozycjonowanie stron jest skuteczne, dlatego nie wymagamy umów długoterminowych.

Najczęściej zadawne pytania FAQ

Google Ads to platforma reklamowa stworzona przez Google, oferująca rozwiązania dla e-przedsiębiorców pragnących promować swoje produkty czy usługi online.

Google Ads (dawniej jako AdWords) opiera się na modelu licytacyjnym skoncentrowanym na słowach kluczowych. Cena kliknięcia lub wyświetlenia reklamy jest uzależniona od popularności wybranych słów kluczowych. Wyszukiwarka Google prezentuje reklamy tekstowe i produktowe, zaś sieć reklamowa wyświetla reklamy graficzne. Natomiast na YouTube pojawiają się reklamy wideo.

Każda kampania w Google Ads charakteryzuje się specyficznymi ustawieniami i rodzajami reklam. Oficjalna strona Google oferuje instrukcje, które krok po kroku, które pomagają w tworzeniu kampanii.

  • Kierowanie reklam do odpowiedniej grupy odbiorców.
  • Elastyczność w zarządzaniu budżetem.
  • Precyzyjna kontrola nad wydatkami.
  • Możliwość mierzenia efektywności kampanii.

Jest to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi do promocji online, głównie dzięki możliwości dostosowania reklam do konkretnych zapytań użytkowników.

Ponieważ ponad 90% internautów w Polsce korzysta z Google, inwestowanie w reklamy Google Ads, w tym również na YouTube (drugim co do popularności narzędziu wyszukiwania w Polsce), jest uzasadnione.

Sam panel Google Ads jest dostępny bez opłat po zarejestrowaniu się. Jednakże koszty są związane z inwestycją w kampanie reklamowe oraz ewentualną prowizją za obsługę kampanii przez specjalistyczne agencje.

Budżet kampanii można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy. W zależności od wyboru słów kluczowych, skomplikowania kampanii oraz opłat dla agencji koszty mogą wynosić od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Zamów ofertę prowadzenia kampanii Google Ads

Zamów ofertę na pozycjonowanie strony

Co otrzymuję w ramach współpracy z Double Digital?

ikona4,5
Audyt aktualnych działań
szablon ikony29
Spersonalizowany raport
szablon ikony25
Wzrost skuteczności Google Ads
szablon ikony125
Dedykowaną strategię Google Ads
szablon ikony26
Dedykowanego opiekuna i bezpośredni kontakt

98% naszych kampanii odnosi SUKCES

Potwierdzają to opinie naszych klientów oraz wybrane historie sukcesu

specjalista google ads

Najnowsze historie sukcesu - Zobacz jakie efekty możesz uzyskać z nami!

Zadzwoń pod ten numer i porozmawiaj z ekspertem lub wyślij wiadomość

5/5 - (14 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner