Double Digital

mebleskywood.pl - Wzrost liczby zamówień w kampanii lokalnej

Klient: Firma Skywood dała się poznać jako profesjonaliści w każdym calu. Firma powstała z myślą o tym, aby dostarczać najwyższej jakości meble na wymiar, które dopasowują się idealnie do potrzeb i gustów klientów. Celem Skywood jest zapewnienie kompleksowej obsługi i zadowolenia klienta na każdym etapie współpracy, od koncepcji projektu aż do finalnego produktu. 

Usługi obejmują zarówno kompleksowe zabudowy domów i mieszkań, jak i pojedyncze meble.

Firma Skywood zgłosiła się z potrzebą znalezienie klientów, którzy chcą zrobić meble na wymiar. Interesowały ich przede wszystkim większe realizacje np cała kuchnia. Natomiast w miarę wolnego czasu chętnie też robią pojedyńcze szafy.

Co osiągnęliśmy?

Wzrost zamówień

Wysoki CTR

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ponad 40 pozytywnych opinii

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej!

ruch reklamowy - traffic (1)

Jakie działania wykonaliśmy?

Na początku współpracy uruchomiliśmy kampanię w sieci wyszukiwania oraz jako uzupełnienie kampanię Performance Max w celu maksymalizacji pozyskiwania kontaktów od klientów.

Po pierwszych wynikach klient zauważył, że najwięcej klientów pojawia się z nowo powstałych inwestycji deweloperskich. Byli to też najbardziej rentowni klienci.

Dlatego postanowiliśmy precyzyjnie dotrzeć do takich osób. Właściciel Skywood dostarczył listę ulic z Krakowa, gdzie powstają nowe osiedla. Na tej podstawie utworzyliśmy precyzyjnie lokalizacje skupione 1 km wokół danej ulicy.

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Jakie efekty udało nam się wypracować?

Po miesiącu trwania kampanii okazało się, że najwięcej klientów zgłasza się z ulicy Grzegórzecka. Dlatego tą ulicę wydzieliliśmy do osobnej kampanii. Dzięki temu wydzielony budżet pozwolił skupić się na pozyskiwaniu klientów z tej konkretnej ulicy. Reszta budżetu została rozdysponowana na pozostałe ulice.

Jako uzupełnienie powyższych reklam stworzyliśmy osobną kampanię na Kraków i okolicę z wykluczonymi wybranymi już ulicami, żeby szerzej dotrzeć do użytkowników.

Kampania skierowana na nowe inwestycje generuje ponadprzeciętny CTR

Opinia opiekuna projektu

Współpraca od początku przebiegała bardzo sprawnie. Cel był jasny – nowi klienci. Kampania Performance Max uświadomiła nas, że najwięcej klientów pojawia się z nowo powstałych inwestycji deweloperskich.

Senior Performance Specialist

Andrzej Trocewicz

Opinia klienta

Godna zaufania agencja marketingowa. W stałym kontakcie z klientami służą radą i pomocą na każdym etapie współpracy.
Polecam! 

Właściciel mebleskywood.pl

Amadeusz Lesiak

Uzyskany efekt
7 miesięcy
Platformy
Google Ads

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (14 opinie)