Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Wrocław

Chcesz trafiać z informacją o ofercie Twojej firmy do szerokiego grona odbiorców w konkretnej okolicy? Wobec tego będą się liczyły nie tylko treści reklam, ale również ich ustawienia. Skorzystaj z usług specjalistów od marketingu internetowego z wieloletnim doświadczeniem i pozycjonuj się skutecznie w sieci reklamowej Google. 

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Wrocław

Kampania Adwords

Nie tylko zaprojektujemy Twoją kampanię Google Adwords. Zadbamy także o jej skuteczność i sprawimy, że wyniki kampanii będą dobrym materiałem do tworzenia kolejnych reklam. Działamy z firmami z różnych branż, pomagamy w zdobywaniu nowych klientów i zaistnieniu marki w zbiorowej świadomości odbiorców z Wrocławia i okolic.

Kampania lokalna Google Ads

W uruchomieniu kampanii nastawionej na lokalnych klientów, liczy się coś więcej niż słowa kluczowe. Warto zaproponować potencjalnym klientom coś, co od razu Cię wyróżni i przyciągnie uwagę, skieruje ruch na Twoją stronę internetową. A później będzie regularnie przypominało im o Twojej działalności i ofercie.

Kampania remarketingowa Google Ads

Skuteczną reklamę w projektowanych i prowadzonych przez nas reklamach budujemy na realnych potrzebach Twojego biznesu. Dbamy o to, by strona internetowa pojawiała się w wynikach wyszukiwania, a osoby, które już ją odwiedziły, widziały kolejne reklamy produktowe lub inne formy przypomnienia o Twojej firmie.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania inteligentna Google Ads

Wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie daje reklama w wyszukiwarce Google. Kampanie Adwords to skuteczna droga dotarcia do klienta na każdym etapie zainteresowania produktem lub usługą. Stosowanie kilku rodzajów reklam i regularne wyświetlanie reklamy to prosta droga do sukcesu.

Kampania produktowa Google Ads

Reklama wizualna jest niezwykle skuteczna, dlatego projektowane przez nas kampanie obejmują również Google Zakupy (Google Shopping). To propozycja dla sklepów internetowych – bez względu na to, czy sprzedają produkty unikatowe czy te zdecydowanie bardziej powszechne, dostępne również u konkurencji.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampania Google Ads (dawniej Google Adwords) to proces, nad którym czuwamy w Twoim imieniu. Monitorujemy i na bieżąco wprowadzamy zmiany, by była skuteczna i docierała do potencjalnych klientów w Twojej okolicy. Masz wątpliwości, czy ustawione przez Ciebie reklamy działają odpowiednio. Zapytaj ekspertów.

Kampania SEM

Reklama w najpopularniejszej sieci wyszukiwania to skracanie drogi w zdobywaniu nowych klientów. Nawet z niewielkim budżetem możesz zacząć pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania, przeprowadzać skuteczne kampanie produktowe i zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów jako lokalna, wrocławska marka.

Kampania PPC

Wyświetlenie reklamy to jedno, ale skuteczne kampanie Google Ads mają sprawiać, że zyskujesz nowych odbiorców swoich produktów i usług. Dlatego nie samo pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google, ale rzeczywiste klikanie w Twoje linki, reklamy tekstowe i oferty produktowe jest celem realizowanych przez nasz kampanii Google Ads.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Wrocław

Jeśli pojęcie kampanii Google brzmi tajemniczo i nie chcesz błądzić w gąszczu możliwości, oferujemy pomoc na każdym etapie działania. Reklamy Google Ads to nasza specjalność. W zależności od potrzeb, budżetu i Twoich oczekiwań, stworzymy dla Ciebie reklamy tekstowe, przygotujemy kampanie Google Display Network, zwiększymy obecność Twojej marki w sieci wyszukiwania i świadomości klientów.

Prowadzenie kampanii Adwords

Realizujemy kampanie Google Ads od początku do końca, wspierając na każdym etapie Twój biznes. Nasz kampanie reklamowe cieszą się uznaniem wśród klientów, również dlatego, że nie poprzestajemy na ustawieniu i włączeniu reklamy. Tłumaczymy działania, opieramy się na Twoich potrzebach, ale też podpowiadamy, co zwiększa szanse powodzenia.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Nie czekamy biernie na końcowe wyniki, działamy cały czas w okresie trwania Twojej kampanii Google. Reklamy produktowe, Google Shopping (Google Zakupy) to procesy, które non stop gromadzą informacje. Analizujemy je na bieżąco i wyciągamy wnioski, by budować jeszcze bardziej skuteczne kampanie Adwords.

Obsługa Google Ads

Na każdym etapie współpracy: podczas projektowania, wdrożenia i prowadzenia kampanii Google Ads zapewniamy indywidualne podejście. Nie działamy według utartych schematów, słuchamy Twoich potrzeb, pracujemy na Twoim budżecie. Wspieramy Cię wiedzą i doświadczeniem, wykorzystując wszelkie dostępne narzędzia, by Twoją kampanię Google Ads wznieść na wyższy poziom.

Wycena Google Ads

Jeśli myślisz o kampanii Google, ale masz wątpliwości, czy Twój budżet jest wystarczający na działania, które mogą przynieść realne, wymierne korzyści Twojej firmie, koniecznie odbierz naszą bezpłatną wycenę. Skuteczne kampanie Google, szczególnie lokalne, nie muszą być ani rozbudowane, ani drogie. 

Reklama Google koszt

Myślisz o prostej reklamie tekstowej? Interesują Cię kampanie remarketingowe? A może chcesz wypróbować Google Zakupy? Bez względu na to, jakie pytania o kampanie Google Ads chodzą Ci po głowie, warto zwrócić się z nimi do naszych ekspertów. Nasz cennik może Cię pozytywnie zaskoczyć – zacznij o formularza z zapytaniem o darmową wycenę.

Google Ads cennik

Wycena kosztów kampanii Google Ads zależy od kilku czynników, ale głównym jest oczywiście stan Twoich potrzeb i oczekiwania, jakie wiążesz z reklamą. Każda kampania Google Ads, którą realizujemy, jest skonstruowana zgodnie z tym, co chce osiągnąć konkretna firma. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza i odebrania bezpłatnej wyceny.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Wrocław

Reklama w Google uchodzi za jedną z najskuteczniejszych, ponieważ wyświetla się tam, gdzie ludzie, czyli potencjalni klienci, rzeczywiście szukają informacji. To prosta metoda na dotarcie konkretnie do tych osób, które aktualnie potrzebują oferowanych przez Twoją markę produktów lub usług. Dlatego przynosi realne efekty. 

Reklamy Adwords

Kampanie Google Ads Wrocław i okolice. Miasto, Dolny Śląsk, a nawet większy region jest w zasięgu Twojej firmy. Dzięki reklamie możesz nie tylko więcej sprzedawać, ale zwiększyć świadomość marki i zaistnieć na jeszcze szerszym rynku. Nawet z niewielkim budżetem możesz prezentować Twoją witrynę internetową szerszemu gronu odbiorców.

Reklamy PPC

Szczególnie przy niewielkich budżetach i pierwszych kampaniach chcesz mieć pewność, że płacisz za realne działania, a nie trafianie do osób, które w rzeczywistości nie są zainteresowane Twoją ofertą. Google Adwords to opcja pay-for-click, czyli ponoszenie kosztów w sytuacji, w której ktoś rzeczywiście wchodzi w interakcje z Twoimi treściami reklamowymi.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Nie tylko indywidualni odbiorcy z rejonu Wrocławia, ale również partnerzy biznesowi, dostawcy, operatorzy logistyczni. Jakich kontaktów szukasz w swojej okolicy? Daj się poznać tym, którzy będą Twoimi klientami lub dostawcami, buduj relacje, korzystając z reklamy w najpopularniejszej sieci wyszukiwania.

Google Ads firma

Marketing internetowy daje ogromne możliwości, ale wykorzystanie Google Ads to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w reklamowaniu się na rynkach lokalnych. Wzrost świadomości ekonomicznej i ekologicznej sprawia, że konsumenci chcą zaopatrywać się u przedsiębiorców ze swojej okolicy.

Reklama SEM

Nie musisz zaczynać od wielkich budżetów ani rozbudowanych, wielopoziomowych kampanii, aby skutecznie zaistnieć w Google Ads. Dowiedz się, co proponujemy Twojej firmie i jak kampania może wesprzeć Twoje codzienne działania. Zdobywaj klientów we Wrocławiu lub okolicach, wykorzystując skuteczne narzędzia promocji.

Reklama produktowa Google

Zdjęcie produktu, jego nazwa i aktualna cena – oto przepis na sukces. Wydaje się proste, ale to rzeczywiście jedna z najczęściej klikanych form reklamy w Internecie. Dotyczy to zarówno produktów unikatowych, jak i tych, które dostępne są u Twojej konkurencji. To sposób skutecznego reklamowania dla różnych branż, szczególnie na rynku lokalnym.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Oferujemy nie tylko prowadzenie kampanii Google Ads. Nasi eksperci sprawdzą i przeanalizują Twoje dotychczasowe reklamy, aby zoptymalizować je lub zaprojektować dla Twojego biznesu nową reklamę w wyszukiwarce. Audyt jest dla nas źródłem wiedzy o Twojej obecności w sieci, konkurencji i możliwościach, jakie otwiera przed Twoją formą reklama w Google.

Audyt kampanii Adwords

Masz wątpliwości dotyczące ustawień Twoich reklam w wyszukiwarce? Zasięgnij porady ekspertów. Dowiedz się, co można poprawić w obecnych lub kolejnych działaniach, jak ulepszyć reklamę i w przyszłości budować jeszcze lepsze kampanie Google Ads (Adwords) wspierające działania organiczne.

Audyt konta Adwords

Zaczynamy od absolutnych podstaw, aby realizowane dla Twojej marki kampanie były dobrze zaprojektowane, a reklama w Google skuteczna i przynosząca zadowalające efekty. Zleć ekspertom audyt swojego konta Adwords, aby mieć pewność, że wszystkie kolejne kampanie będę realizowane bez przeszkód technicznych.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Wrocław

Częsta i popularna opinia jest taka, że liczy się pierwsza strona w wyszukiwarce, ponieważ dalej już nikt nie zagląda. Jak się tam znaleźć i zacząć skutecznie trafiać do ludzi wyszukujących słowa i frazy związane z Twoją działalnością biznesową? Linki sponsorowane to prosta, niezwykle skuteczna, a przy tym jedna z najtańszych form reklamy.

Linki sponsorowane cennik

Jeśli zastanawiasz się, czy postawić na taką reklamę w swojej kampanii, zapytaj o szczegóły naszych ekspertów. Wspólnie omówimy możliwości i potrzeby Twojej marki. A bezpłatna wycena pozwoli Ci stwierdzić, czy wydatek na kampanię Google, a w jej ramach na linki wyświetlające się nad organicznymi wynikami wyszukiwania, jest dla Ciebie akceptowalny. 

Linki sponsorowane Google cennik

Obecność Twoich reklam w wyszukiwarce to jeden z prostszych sposobów na aktywne przypominanie klientom z okolic Wrocławia o Twojej działalności. W dużych aglomeracjach konkurencja jest większa, dlatego skuteczna kampania reklamowa obejmuje również ciągłe ponawianie informacji, a tym samym przebijanie się do świadomości klientów.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner