Double Digital

Konsultacja marketignowa

Prowadzisz samodzielnie działania marketingowe w swojej firmie? Chcesz zwiększyć sprzedaż, liczbę leadów? A może potrzebujesz tylko kilku wskazówek do Twojej strategii?

Prowadzisz samodzielnie działania marketingowe w swojej firmie? Chcesz zwiększyć sprzedaż, liczbę leadów? A może potrzebujesz tylko kilku wskazówek do Twojej strategii? Dzięki konsultacji marketingowej możesz to osiągnąć.

Co zyskasz?

Sposób na sprawny marketing

Być może nie potrzebujesz długofalowej współpracy! Przekażemy Ci wiedzę, która pomoże Ci szybko rozwinąć biznes! Dzięki konsultacji marketingowej poradzisz sobie samodzielnie! Konsultacje odbywają się dla Ciebie.

+500

Przeprowadzonych konsultacji

20min

Czas, w którym zoptymalizujemy Twój marketing

100%

Satysfakcja z konsultacji

98%

Taki % osób po konsultacji decyduje się na stałą współpracę

Podczas konsultacji marketingowej dowiesz się:

ikona4,5

Jak dobrać odpowiednią strategię i platformy reklamowe dla Twojej firmy

szablon ikony29

Jak rozwiązać ewentualne problemy techniczne

szablon ikony25

Jak skalować swój biznes

szablon ikony3

Czego unikać w marketingu cyfrowym

szablon ikony

Jak analizować działania konkurencji

szablon ikony125

Jak optymalizować stronę internetową pod kątem UX

szablon ikony26

Jak zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiedniej strategii marketingowej

szablon ikony22

Jak określić grupę docelową

szablon ikony1

Jak zbudować markę osobistą

szablon ikony30

Jak nie przepalać budżetu reklamowego

Jak wygląda konsultacja?

1. Wybierasz termin konsultacji marketingowej

2. Podajesz temat konsultacji

3. Otrzymujesz link do spotkania Google Meets

Do zobaczenia!

Kto się z Tobą skontaktuje?

Konsultacja prowadzona jest przez certyfikowanego specjalistę Double Digital, który podczas konsultacji marketingowej krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie tajniki marketingu cyfrowego. Konsultację odbywają się w wybrany przez Ciebie dzień.

W czym może pomóc Ci konsultacja?

Skuteczność kampanii
90%
Jakość ruchu
79%
Zwiększenie ROI
95%

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Nasz specjalista pomoże Ci poukładać działania marketingowe w taki sposób aby zaczęły przynosić efekty już po rozmowie! Odpowiemy na nurtujące Cię pytania, dokładnie przeanalizujemy działania konkurencji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Często zadawane pytania uczestników

Konsultacja trwa 20 minut i odbywa się za pomocą aplikacji Google Meets (link otrzymasz w wiadomości e-mail). Przygotuj łącze internetowe i mikrofon.

Zwykle już na pierwszej konsultacji rozwiązujemy większość Twoich problemów i wskazujemy odpowiednie kierunki. Masz też możliwość umówienia się z nami ponownie!

Coraz więcej firm zaczyna działać w internecie. Im więcej sprzedawców, tym więcej osób, które potrzebują odpowiednich kompetencji do prowadzenia kampanii reklamowych. Dzięki konsultacji marketingowej pomożemy Ci zdobyć niezbędną wiedzę.

Spis treści

 • Czy warto skorzystać z konsultacji marketingowej
 • Działania marketingowe — co wchodzi w ich skład?
 • W czym pomogą Ci konsultacje marketingowe
  a) Zwiększona widoczność Twojej marki w sieci
  b) Strategia marketingowa
  c) Grupa docelowa
  d) Pomoc w pozycjonowaniu strony www
  e) Kampanie reklamowe
  f) Audyt SEO
 • Konsultacja marketingowa — czy jest kluczem do sukcesu?
  a) Szkolenia dla pracowników
  b) SEO
  c) SEM
 • Konsultacje marketingowe w celu zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii — kiedy warto z nich skorzystać?
  a) Kiedy warto z nich korzystać, zamień na — z czyich rad korzystać
  b) Opinie
  c) Fora internetowe
  d) Zapytaj znajomych
 • Budowanie strategii w marketingu
 • Content marketing
 • Podsumowanie
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

I tu właśnie pojawia się problem. Bowiem większość z tych osób najzwyczajniej w świecie nie ma czasu na naukę nowych rzeczy, a w szczególności takich, jak odpowiednie zarządzanie marketingiem internetowym. Działania marketingowe w internecie to podstawa!

I właśnie w takiej sytuacji przychodzą do głowy różne pytania, a jednym z nich jest — czy warto skorzystać z konsultacji?

Czy warto skorzystać z konsultacji marketingowej?

Zapomnieliśmy dodać, że duża ilość firm wschodzących w internetowym świecie coraz częściej zatrudnia osoby, które udzielają konsultacje marketingowe. Czy jest to dobra inwestycja?

Odpowiedź brzmi — tak. W tym wypadku nie pozostawiamy żadnych złudzeń. Działania marketingowe są podstawą sprawnego funkcjonowania firmy.

Działania marketingowe — co wchodzi w ich skład?

Pracodawcy z ogromną chęcią korzystają z takich usług. Jest to spowodowane oddelegowywaniem istotnych działań dotyczących marketingu odpowiedniej i wykwalifikowanej osobie. Konsultację odbywają się dla Ciebie.

Nie ma co ukrywać — konsultacje marketingowe znajdą swoje zastosowanie w najmniejszych firmach, jak również w ogromnych korporacjach. Osób działających w efektywny sposób, z ogromnym doświadczeniem nigdy nie jest za wiele. Dzięki konsultacjom, Twoje działania marketingowe będą skuteczne. Zaistniej w mediach społecznościowych. 

W czym pomogą Ci konsultacje marketingowe?

W marketingu liczy się dosłownie każdy szczegół. Jest to pewnego rodzaju układ (organizm), w którym każda, najdrobniejsza część musi działać poprawnie, aby zapewnić odpowiednią skuteczność.

Wymienimy tu kilka najistotniejszych elementów, które poprzez konsultacje marketingowe otworzą Ci na oścież furtkę do sukcesu w internecie. Doradztwo marketingowe to nasza silna strona. 

  Wysoki współczynnik konwersji

  Niższe koszty

  Certyfikowany specjalista

  Wysoka skuteczność

  Elastyczne warunki

  Spersonalizowane raporty 

Zwiększona widoczność Twojej marki w sieci

Jest to jeden z kluczowych czynników, dzięki któremu będziesz w stanie wzbić się na wyżyny możliwości w Twojej firmie w internecie. Budowanie świadomości marki jest nieodzowną częścią całego procesu, a media społecznościowe stanowią znaczne wsparcie.

Profesjonalista posiadający specjalistyczną wiedzę, będzie w stanie podać Ci konkretne rozwiązania, strategie działania, a także przedstawi Ci, w jaki sposób samemu będziesz mógł korzystać z narzędzi marketingowych. Doradztwo marketingowe jest rzeczą, na której możesz wyłącznie skorzystać.

Strategia marketingowa

Jest to kolejny istotny czynnik, który wypozycjonuje Twoją stronę internetową na najwyższych szczeblach listy wyszukiwania. W trakcie konsultacji omówisz z prowadzącym wszystkie niezbędne kwestie dotyczące tego podpunktu. Pozwoli Ci to na wprowadzenie licznych zmian w swojej firmie, które następnie przełożą się na oczekiwane rezultaty działań marketingowych np. w mediach społecznościowych. 

Warto podkreślić, że temat skutecznych strategii nie jest tak naprawdę tematem najprostszym. To właśnie podczas ustalania planu marketingowego, będziesz w stanie wraz z konsultantem oszacować np. pewien budżet kosztów pozyskiwania klientów podczas działań marketingowych. Konsultacje odbywają się dla Ciebie.

Prowadzenie kampanii Google Ads

Prowadzenie kampanii Google Ads

82%

Wzrost sprzedaży

95%

Ilość użytkowników

Grupa docelowa

Profesjonalny konsultant marketingowy postawi trafną diagnozę przyczyny problemu, a także możliwości, jakie będziesz mógł osiągnąć w obszarze działań Twojej firmy w sieci podczas działań marketingowych. Odpowiednio zoptymalizowana grupa docelowa przyniesie Ci szereg nowych klientów. Po rozbudowaniu świadomości Twojej marki będziesz mógł przystąpić do zakrawania grupy docelowej, przez co Twoje produkty będą wyświetlać się wyłącznie zainteresowanym nimi klientom.

Pomoc w pozycjonowaniu strony www

Musisz pamiętać, że osób udzielających konsultacje marketingowe jest stosunkowo dużo, jednakże tych z wieloletnim doświadczeniem już znacznie mniej. Warto mieć z tyłu głowy, że wielu z nich przeszło liczne szkolenia, dzięki którym ich skuteczność jest naprawdę wysoka, tak samo, jak usługi przez nich oferowane.

Konsultacje marketingowe mają na celu wspomóc pozycjonowanie, a także zdecydowanie poszerzają zakres działań marketingowych. 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Kampanie reklamowe

Warto tu podkreślić jak dużo możliwości oferuje Google, a także inne partnerskie serwisy. Gama możliwości jest tak ogromna, jak dużo jest rodzajów kampanii Google Ads, które możesz zaadoptować pod Twoją stronę www. Wdroż szereg działań marketingowych samodzielnie!

Ponadto odpowiednio zoptymalizowana kampania, prócz wyświetlania się wysoko w wynikach wyszukiwania, również będzie dobrze odbierana przez media społecznościowe, w tym przez użytkowników stricte zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami.

Audyt SEO

Jedno z równie ważnych narzędzi marketingowych. To właśnie dzięki niemu będziesz w stanie zoptymalizować stronę pod wiele istotnych czynników. Audyt SEO weryfikuje całość Twojej strony, a następnie ukazuje raport dotyczący błędów, koniecznych zmian i innych podpowiedzi, dzięki którym możesz znacznie efektywniej wypozycjonować swoją stronę w sieci.

Tutaj również przydadzą się sprawdzone rozwiązania, o których możesz się dowiedzieć podczas konsultacji marketingowych. Jest to — można powiedzieć najbardziej efektywny sposób — jeśli zamierzasz wyłącznie jednorazowo skorzystać z tego rodzaju doradztwa. Konkretne rozwiązania to klucz do sukcesu i szybkiego rozwoju działań marketingowych firmy. 

Chcesz zoptymalizować skuteczność w internecie?

Jakie efekty możesz uzyskać zlecając nam obsługę kampanii Google Ads?

wynik narastający google ads
 • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
 • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
 • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
 • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
 • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
 • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
 • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN
nowe logo google partner