Double Digital

GOOGLE ADS (dawniej ADWORDS)

Kampanie Google Ads

Zacznij reklamować swoją markę w różnych obszarach Internetu, korzystając z reklam Google Ads. Największa sieć wyszukiwania to nie tylko różne formy reklam i możliwości docierania do potencjalnego klienta, ale przede wszystkim wsparcie w Twoich celach biznesowych. Zwiększaj świadomość marki, wdrażaj kampanie produktowe, grupy reklam, reklamy wideo, szybciej i łatwiej docieraj do grupy docelowej i nowych potencjalnych klientów w wynikach wyszukiwania, na Mapach Google i serwisie YouTube. Bądź tam, gdzie ktoś właśnie szuka oferty podobnej do Twojej. Wykorzystaj również darmową, niezobowiązującą wycenę!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Prowadzenie Google Ads

Prowadzenie Google Ads

Kampania Google Ads

Kampania AdWords – reklamy Google Ads

Kampania Google Ads, czyli inaczej system reklamowy Google to szereg możliwości zaistnienia na rynku, promowania produktów i usług, ale również zdobywania nowych kontaktów biznesowych poprzez odpowiednio dobrane słowa kluczowe. Chcesz promować Twoją stronę internetową lub zaistnieć na ogólnopolskim rynku ze sklepem internetowym? Sieć reklamowa Google to przestrzeń, w której codziennie użytkownicy szukają konkretnych informacji i spędzają czas na rozrywce. W zależności od swoich planów możesz stosować różne formaty reklam Google i narzędzia Google, aby do nich docierać. W większości reklam jednak w głównej mierze powinieneś zaczynać od znalezienia najważniejszych słów kluczowych. Słowa kluczowe mają ogromną moc, pozwalają na zwiększenie ruchu na stronie w danym momencie. Pozwalają również pozyskać różnych odbiorców, poprzez zdefiniowanie grupy docelowej (grupy odbiorców). Różne typy kampanii to różne słowa kluczowe. Do mierzenia efektów działań warto, abyś korzystał z Google Analytics.

Kampania Google Ads lokalna 

Skuteczne kampanie nie są domeną wielkich marek. Zależy Ci, aby rozwój Twojej działalności skoncentrowany był lokalnie? Wystarczy odpowiedni typ kampanii w Google i strategiczne zaplanowanie Twoich reklam Google z wykorzystaniem odpowiednich słów kluczowych! Na podstawie lokalizacji możesz trafiać do potencjalnych klientów z najbliższej okolicy: miasta czy regionu. Oni również szukają informacji w wyszukiwarce Google. A ponieważ wzrasta świadomość ekologiczna i ekonomiczna, wiele osób chce wydawać pieniądze lokalnie. Reklamy Google to Twoja szansa! Warto zainwestować w tę formę promocji.

Kampania Google Ads remarketingowa

W ramach kampanii Google Ads możesz nie tylko trafić do wyników wyszukiwania potencjalnego klienta, ale reklama Twojej firmy może być ustawiona tak, że będzie przypominała o tym, co już raz go zainteresowało. Prowadzenie kampanii Google Ads z wykorzystaniem remarketingu to pogłębiający się trend, metoda uważana za niezwykle skuteczną. Ty zdecydujesz, co zechcesz promować w swojej kampanii Google Twojej firmy. My podpowiemy Ci, co wpływa na skuteczność typów kampanii i wspólnie ustalimy priorytety w sieci reklamowej. Różne typy kampanii Google Ads przydają się przy różnych działaniach marketingowych. Remarketing będzie idealnym rozwiązaniem w branży e-commerce. Jest on bardzo ważnym elementem, ponieważ użytkownik, który wejdzie na inną stroną internetową, zobaczy w niej lokowanie Twoich produktów, o ile należy ona do stron partnerskich firmy Google.  

Kampania inteligentna Google Ads AdWords

Co według Ciebie musi wchodzić w skuteczną kampanię Google Ads? Skuteczność kampanii to formaty na urządzenia mobilne, dobre pozycjonowanie strony internetowej z wykorzystaniem słów kluczowych, aby wyświetlała się zawsze u góry wyników wyszukiwania, możliwość ustawienia grupy reklam  obejmujących produkt, który wymaga wypromowania, a także odpowiednio stworzona kampania wideo. Grupy reklam powinny być oparte podobne frazy kluczowe (słowa kluczowe). Od słowa kluczowego krótkiego (bardziej popularnego) oraz o tego, z długiego ogona będzie zależeć, czy zobaczą Cię użytkownicy z Twojej grupy odbiorców. Za cel kampanii należy postawić sobie dobór odpowiednich słów kluczowych, które zwiększą liczbę konwersji. Jest to tak samo ważne w przypadku firm usługowych, jak i sklepów internetowych

Oferta kampanii Google to wszystko to i o wiele więcej. Nasi certyfikowani specjaliści zaprojektują dla Twojej marki kampanie AdWords w oparciu o doświadczenie, wiedzę oraz najnowsze trendy i narzędzia. Zapewnią Ci przez to lepszą widoczność poprzez skuteczne reklamy w Google przekierowujące klientów do strony głównej. Ponadto znajdą każde istotne słowo kluczowe, które będzie potrzebne do trafienia do Twojej grupy odbiorców. Jeżeli użytkownik wpisze frazę związaną z Twoją działalnością, z pewnością zobaczy Cię w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerów! Oczywiście musisz pamiętać o tym, aby odpowiednio zdefiniować grupę odbiorców z poziomu konta Google Ads, aby ruch z wyników wyszukiwania Google przy pomocy kampanii w Google był coraz większy. 

Należy pamiętać, że grupy reklam Google Ads AdWords (w kampanii Google Ads) powinny zawierać informacje o tych samych lub podobnych produktach, aby jeszcze skuteczniej zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Jeżeli nie wiesz, jak do tego podejść, skontaktuj się z nami. Następnie przydzielimy Ci specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. 

Kampania produktowa Google Ads (Google Shopping, zakupy Google)

Każda firma, a nawet każda kampania Google Ads to inne case study. Spośród wszystkich typów, kampanie Google Ads produktowe są jednymi z najbardziej powszechnych. Dobór słów kluczowych dopasowanych do grup reklam Google Ads AdWords i produktu może być ograniczony. Jak zatem zwiększyć w takim przypadku skuteczność kampanii Google Ads i efektywnie przekierowywać potencjalnych klientów na strony internetowe? W sieci reklamowej Google stawiamy na remarketing i takie teksty, które dają się łatwo zauważyć. Prowadzenie kampanii Google Ads, również tych produktowych, opieramy na monitorowaniu reklam i ciągłym ulepszaniu działań w sieci reklamowej. W celu dokładnego przedstawienia oferty Twoja kampania Google Ads produktowa powinna być odpowiednio zaimplementowana w formie pliku produktowego do Google Merchant Center

Optymalizacja kampanii produktowej 

Działamy tak, by ulepszać kampanie jeszcze w czasie ich trwania. Weryfikujemy budżet kampanii i wykorzystujemy przeznaczone na reklamę środki tak, by jeszcze lepiej wspierały ten format, który sprawdza się najlepiej. W marketingu najważniejsze jest trzymanie ręki na pulsie, ponieważ trendy zmieniają się szybko i bywają o wiele silniejsze niż przyzwyczajenia potencjalnych klientów. Skuteczność reklam to w efekcie warunek konieczny powodzenia całej kampanii, jak i uniknięcia dodatkowych kosztów. Dlatego na ich podstawie monitorujemy następujące cele i korygujemy w danym momencie, jak i na bieżąco Twoją reklamę oraz cały obszar działania w zakresie Google Ads AdWords.

Kampania SEM – skuteczność kampanii zależy od wielu czynników

Jeśli działasz w oparciu o słowa kluczowe, aby wzmocnić pozycjonowanie swojej strony, by być bardziej widocznym dla użytkowników, to znakomicie. Poprzez różne rodzaje kampanii Google Ads AdWords możesz wesprzeć swoje działania. Różne rodzaje kampanii Google Ads AdWords pozwolą Ci na rozwój biznesu w różnych kierunkach. W sieci wyszukiwania Google Ads możesz sprzedawać, promować markę, szukać nie tylko potencjalnych klientów, ale też dostawców, partnerów biznesowych i najlepszych pracowników na rynku, a także docierać do użytkowników, którzy do tej pory nie mieli o Tobie pojęcia poprzez wyszukiwarkę. Kampanie Google Ads AdWords dostępne są nawet dla tych, których budżet reklamowy jest na razie niewielki. Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję. 

Pomogą Ci w tym również reklamy wideo i reklamy graficzne. Te rodzaje reklamy w Google odpowiednio dopasowane pod grupę odbiorców zapewnią więcej przekierowań na stronę docelową, np. przez wyszukiwarkę. Co równie ważne, skuteczne kampanie reklamowe to również optymalizacja działań promocyjnych przy pomocy wykluczających słów kluczowych, które nie będą przynosić żadnych efektów. Dzięki temu zmniejszymy współczynnik odrzuceń, a zwiększymy współczynnik konwersji za niższe kwoty kliknięcia. Zajmiemy się tym za Ciebie! Zapewnij sobie poprzez reklamy w wyszukiwarce miejsce w pierwszych pozycjach, jak i większą liczbę konwersji! 

Kampania PPC – przy pomocy Google Ads AdWords kieruj działania reklamowe na cały kraj

Również dla tych, którzy budżet reklamowy traktują ostrożnie, mamy znakomitą informację dotyczącą rozliczeń. Reklamy wyświetlają się użytkownikom, ale masz możliwość decydowania o modelu rozliczenia, wybierając konkretne formaty i rodzaje reklamy w Google. Płać za kliknięcia w linki lub grafiki – cost per click. Lub za wyświetlenia minimum 30 sekund Twojego reklamowego materiału wideo – cost per view. To większa kontrola nad wydatkami i szansa na to, że Twoje teksty docierają do osób, które podejmują interakcję, dzięki czemu jest o wiele większe prawdopodobieństwo, że znajdzie się na Twojej stronie.

Przeczytaj artykuł na blogu:  Jak optymalizować reklamę?

 

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads

Zacznij od darmowej wyceny. W prostym formularzu uzupełnij kilka pól, napisz kim jesteś, podaj adres swojej strony i daj nam znać, czego oczekujesz od kampanii Google i od nas. 

Jeśli, jako początkujący reklamodawca masz specjalne wymagania, zależy Ci na czymś szczególnie lub masz wątpliwości dotyczące konkretnych funkcjonalności, zgłoś się, aby odebrać wycenę i zdecydować, czy podejmiesz współpracę z profesjonalną agencją posiadającą certyfikaty Google Partner. Nie wiesz (jako nowy reklamodawca), czy wystarczą reklamy tekstowe? A może zastanawiasz się, jak Twoja reklama Google Ads może wyświetlać się na urządzeniach mobilnych? Znamy odpowiedzi na te i więcej pytań.

 

Prowadzenie kampanii Google Ads AdWords – najważniejsze informacje dla stron internetowych

Przygotowując i prowadząc Twoje kampanie AdWords, wykorzystamy maksymalnie wszystkie dostępne funkcjonalności, czy to przez wyszukiwarkę, czy przez sieć reklamową. Przy uruchomieniu kampanii Google Ads zaangażujemy kreatywność i doświadczenie naszych ekspertów. Sprawdzimy, jak algorytm Google reaguje na działanie reklamy graficznej, jak poradzi sobie z reklamą tekstową, oraz jak zareaguje w przypadku kampanii wideo w Twojej branży, przy zwiększaniu współczynnika konwersji. A to wszystko po to, by  pozyskać większą ilość wartościowych klientów i skuteczniej odpowiadać na zapytania użytkownika za pomocą reklamy w różnych formatach.

Przyjrzymy się zasadności kampanii linków sponsorowanych. Wszystko po to, by Twoja firma każdą kampanię Google mogła zaliczyć do udanych, zwiększając sprzedaż lub stając się bardziej rozpoznawalna na rynku. Możesz zlecić nam działania marketingowe, również kompleksowe prowadzenie kampanii Google Ads.

Dowiedz się także, co to jest AdWords i na czym polega?

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads – jak zrobić to dobrze?

W sieci reklamowej Google do dyspozycji masz nie tylko treści w wynikach wyszukiwania, ale także na YouTube i w witrynach współpracujących z marką Google. I tak samo, jak działając organicznie, dbasz o pozycjonowanie stron, dostosowując materiały i wygląd strony do potrzeb wyszukiwarki i klientów, tak samo warto doglądać na bieżąco reklamy Google Ads. 

Monitorując i ulepszając kampanie, zwiększasz ich skuteczność. To kolejny krok do większych zysków. Monitoring działań kampanii Google Ads ma ogromny wpływ na całokształt pracy przy promocji Twojej firmy.  Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami i pozwól udoskonalać swoje kampanie Google na bieżąco! Już na samym początku współpracy będziesz otrzymywać niezbędne informacje o naszych poczynaniach. 

Obsługa Google Ads – dlaczego powinieneś skorzystać z usług agencji interaktywnej?

Kampanie reklamowe Google Ads są czasochłonne, jeśli chcesz rzeczywiście zadbać o to, by koszty kampanii Google Ads były stosunkowo niskie, a całość przełożyła się na dobre wyniki. W dodatku nie każdy wie, jak wykorzystywać kolejne funkcjonalności i opcje, aby jak najlepiej wspierały działania. 

Jako agencja SEM oferujemy kompleksowe usługi. Przygotujemy audyt Google Ads przed działaniami, audyt konta Google Ads, by sprawdzić wszystkie ustawienia, a później zaprojektujemy, wdrożymy i poprowadzimy Twoje kampanie reklamowe. Następnie będziemy śledzić skuteczność poprzez Google Analytics oraz inne narzędzia monitorujące skuteczność kampanii AdWords. 

Kampanie reklamowe Google Ads - formaty

Obsługa kampanii AdWords Google Ads różni się w zależności od obranego kanału komunikacji. Oczywiście, nie zawsze przedsiębiorcy, jak i reklamodawcy wybierają wyłącznie jeden z nich. Najczęściej zalecamy kilka ścieżek, z których powinien skorzystać przedsiębiorca w celu uzyskania zadowalających efektów.

Z tego artykułu dowiesz się o kanałach komunikacji, z których korzystają AdWords agencje przy promocji biznesów poprzez kampanie Google Ads (wcześniej AdWords). 

A zatem obsługa AdWords analogicznie będzie różnić się w zależności od danego formatu reklamowego, którymi są:

 • reklamy tekstowe,
 • reklamy displayowe,
 • reklamy video,
 • reklamy aplikacji mobilnych,
 • reklamy elastyczne,
 • reklamy produktowe AdWords,
 • reklamy dynamiczne w wynikach wyszukiwania, 
 • kampanie produktowe AdWords z funkcją prezentacji.

Reklamy tekstowe - standard połączony ze skutecznością

Kampanie reklamowe AdWords jako format reklam tekstowych są niemalże najczęściej stosowanym formatem w wyszukiwarce Google. Co równie ważne, są one stosunkowo proste do wdrożenia oraz opisu. Należy również pamiętać, że nie tylko sieć wyszukiwania pozwala na ich emisję. 

Ponadto jest to najbardziej standardowy format reklamy wchodzący w skład kampanii Google Ads, co przekłada się na częste wykorzystywanie tego rodzaju reklamy przez przedsiębiorców, jak i reklamodawców, ponieważ, mimo wszystko przynosi ona dobre zyski.

W skład reklamy tekstowej — jak sama nazwa wskazuje — wchodzi treść reklamy w formie pisanej. Wyświetlają się one użytkownikom w sieci reklamowej Google, jak i w sieci wyszukiwania.

Reklamy tekstowe możemy poznać po skromnym oznaczeniu “reklama” na samym szczycie wyników wyszukiwań po wpisaniu określonych fraz kluczowych, które będą odpowiadać na zapytania użytkowników. Pomoże Ci przy tym dokładne zdefiniowanie Twojej grupy docelowej. Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić, skontaktuj się z nami. Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Swoją skuteczność zawdzięczają m.in. brakiem nachalności oraz ww. skromnym oznaczeniem, które wbrew pozorom nie zawsze rzuca się w oczy, dlatego też jest tak chętnie klikana.

Obsługa kampanii AdWords Google Ads, w której skład wchodzą ww. reklamy, jest, jak wspomnieliśmy wcześniej, stosunkowo prostym zadaniem, nawet dla początkujących osób. Efekty w głównej mierze są uzależnione od dostosowania słów kluczowych do danej reklamy. Im są lepiej dobrane, tym — analogicznie — lepsze efekty będą przynosić w Twoim sklepie internetowym lub na stronie docelowej, przez co jest większa szansa, że wpadną w oko potencjalnemu klientowi. 

W przypadku reklamy tekstowej płatność za promocję odbywa się na zasadzie uiszczenia kwoty za jedno kliknięcie, tzw. CPC (Cost Per Click — AdWords, koszt za kliknięcie w reklamę). 

Warto również dodać, że wszystkie informacje, które należy zawrzeć w reklamie, umieszcza się w niej z poziomu konta AdWords. Jest to idealne rozwiązanie nawet z tego względu, że Google ads daje (przez to) możliwość ograniczenia czasu, który musiałbyś w innym przypadku poświęcić na bardziej czasochłonną konfigurację.

Reklamy displayowe - skuteczny format do pozyskiwania nowych klientów

Reklama Google Ads displayowa jest bardzo ciekawym rozwiązaniem przy promocji sklepu internetowego. Kampanie Google Ads, w których skład wchodzą reklamy displayowe, mają charakter graficzny (są to banery), które wyświetlają się w różnych miejscach w sieci, przez co są bardzo często widoczne dla przyszłych klientów. 

Tylko sieć reklamowa pozwala na ich emisję. Niemniej, nie jest to żaden problem z tego względu, że do sieci reklamowej należą miliony witryn, które są każdego dnia odwiedzane przez setki tysięcy potencjalnych klientów. 

Reklamy Displayowe mogą mieć również postać reklam tekstowych. Ponadto w ich wnętrzu każdy może umieścić grafiki, obrazy, filmy oraz ciekawe animacje w celu przykucia uwagi klientów.

Reklamy te możemy spotkać również na YouTube oraz w poczcie Gmail. Są bardzo ciekawym rozwiązaniem w przypadku budowania świadomości marki oraz docierania do szerokiego grona odbiorców, którzy jeszcze do tej pory nie mieli pojęcia o istnieniu Twojej firmy.  

Reklamy elastyczne kampanii Google Ads

Kampanie Google Ads, w których skład wchodzą reklamy elastyczne, najczęściej możemy spotkać na stronach partnerskich firmy Google, jak i w aplikacjach mobilnych.

Do konfiguracji reklamy elastycznej wystarczy wyłącznie konto Google Ads, dzięki czemu wszystko masz w jednym miejscu. 

Prowadzenie kampanii google Ads, które zostały oparte o reklamy elastyczne, jest prostym procesem. Ten rodzaj reklam Google jest łatwi konfiguracji, pozwala znacząco zwiększyć zasięgi marki, a przy tym automatycznie dostosowuje wygląd, format, jak i rozmiar do danej przestrzeni reklamowej, w której mogą być emitowane.

Jeżeli mimo to nie wiesz, jak odpowiednio powinieneś ten format reklamowy skonfigurować — skontaktuj się z nami. Nasz specjalista google AdWords z pewnością Ci z tym pomoże.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku sieci wyszukiwania. Tutaj ważne jest określenie (opisanie) kilku nagłówków, które będą wchodzić w skład ww. formatu reklamy. Dotyczy to również treści opisu. Jest to bardzo ważne. 

Szczególną uwagę zwróć na to, aby wszystkie teksty, jak i nagłówki były ze sobą spójne. Google automatycznie będzie je mieszać w sposób, by były jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych zainteresowanych Twoją ofertą. 

 

Reklamy aplikacji mobilnej - co dzięki nim osiągniesz?

Kampania Google Ads AdWords PPC, w której zostały umieszczone reklamy aplikacji, mają na celu zwiększenie popularności Twojego programu w sklepie Google Play. Promowanie aplikacji mobilnych poprzez kampanie Google Ads daje kilka możliwości, z których możesz skorzystać, aby zwiększyć świadomość Twojej grupy docelowej o aplikacji mobilnej.

Prócz zwiększenia popularności kolejną, na równi istotną kwestią jest ilość pobrań. Takowe efekty zapewni Ci promocja poprzez kampanie Google Ads w:

 • sieci wyszukiwania (wyszukiwarka Google),
 • sieci reklamowej Google Ads,
 • reklamy wideo sklepie Google Play,
 • portalu YouTube (kampania wideo).

Co równie ważne, nie potrzebujesz zbyt dużej wiedzy, aby móc zrobić to samemu. Niemniej, nigdy nie zalecamy, aby ktoś w przypadku promocji własnych produktów działał na własną rękę, jeżeli nie ma do tego wystarczającej wiedzy. 

Jako doświadczona agencja Google Ads wiemy, jak często klienci przed zwróceniem się do nas z prośbą o pomoc niepotrzebnie przepalają swój budżet dzienny na kampaniach Google Ads, jak i miesięczny, który oczywiście mogliby lepiej spożytkować przy pozyskiwaniu nowych klientów. 

Dlatego też przed podjęciem się działań na własną rękę, zastanów się kilkukrotnie, czy aby na pewno wiesz, co robisz i czy robisz to dobrze. 

A więc, do reklamy aplikacji będzie Ci potrzebne:

 • przesłanie niezbędnych informacji dotyczących treści, które umieścisz w reklamie,
 • określenie budżetu kampanii PPC Google Ads,
 • ustalenie stawki,
 • określenie języka, w którym ma być emitowana reklama Google Ads,
 • zdefiniowanie lokalizacji, w której prowadzenie kampanii AdWords Google Ads ma przynosić efekty,
 • dołączenie elementów graficznych, w tym przynajmniej po jednym filmie w orientacji poziomej i pionowej, oraz jednego zdjęcia (obrazu) w orientacji poziomej.

Emisją reklamy wideo, jak i zwykłej w dalszej fazie zajmie się Google. Zacznie testować efektywność kampanii AdWords poprzez publikację tego formatu w określonych miejscach. 

Zarządzanie kampaniami AdWords to dla nas codzienność, tak samo, jak i optymalizacja kampanii. Z tego też względu doskonale wiemy, jak prosperują. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy z zakresu tworzenia kampanii — skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. 

Umówimy wizytę, stworzymy bezpłatną wycenę i zaczniemy promować Twój biznes e-commerce lub usługowy! W tym samym czasie będziemy weryfikować skuteczność poprzez narzędzie Google Analytics 4.

Reklamy video - dlaczego są tak ważne?

Jak sama nazwa wskazuje, reklamy video informują przyszłych klientów, jak i innych użytkowników o Twoim produkcie w postaci filmów wideo. 

Ten format kampanii Google Ads możemy zauważyć na stronach partnerskich firmy Google (warto podkreślić, że Google ma ponad 2 000 000 miliony stron partnerskich), oraz w serwisie YouTube, który każdego dnia również odwiedzają miliony użytkowników.

Reklamy produktowe w e-commerce

Reklama produktowa AdWords Google Ads to kolejny, bardzo ważny format kampanii Google Ads. Możemy wręcz stwierdzić, że ten rodzaj kampanii Google Ads jest  nieodzownym elementem sklepów internetowych (e-commerce). Reklama ta pojawia się w wynikach wyszukiwarki Google po przesłaniu pliku produktowego do konta Google Ads.

Kampania produktowa AdWords, jak i cała reszta wyżej ww. formatów reklamowych wymagają tego, aby dopasować pod nie odpowiednie słowa kluczowe.

Przy szukaniu najlepszych fraz polecamy, abyś skorzystał z takiego narzędzia, jak planer słów kluczowych dostępny za darmo, jako jedno z narzędzi Google.

Google Keyword Planner z pewnością przyda Ci się przy promocji Twojego sklepu internetowego oraz tworzenia kampanii Google Ads. Pomoże Ci również oszacować koszty kampanii reklamowych Google Ads oraz, oczywiście pozyskać nowych, potencjalnych klientów. 

W sieci znajdziesz wiele poradników nawiązujących do jego poprawnej obsługi. Jeżeli jednak nie masz na to czasu, odezwij się do nas. Z chęcią Ci z tym pomożemy!

Jeżeli sprzedajesz produkty w sieci, Google AdWords kampania produktowa będzie dla Ciebie jednym z lepszych rozwiązań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, zachęcamy, abyś przeczytał nas wpis o kampaniach Performance Max.

Reklamy dynamiczne

Profesjonalne kampanie AdWords, w których skład wchodzą reklamy dynamiczne, działają na zasadzie ściśle powiązanych wyrażeń znajdujących się w Twojej witrynie, w tym również haseł, opisów, nagłówków i innych form treści.

Jak to działa w praktyce?

Załóżmy, że prowadzisz stronę internetową związaną ze sprzedażą diet ketogenicznych. W swojej witrynie regularnie zamieszczasz treści na blogu firmowym, związane właśnie z dietą keto, odpowiednim odżywianiem itd.

Jeden z Twoich wpisów będzie mieć nagłówek „Dieta ketogeniczna dla początkujących”. Użytkownik natomiast wpisze w wyszukiwarce frazę „Jak zacząć przygodę z dietą keto”. 

Dzięki reklamom dynamicznym, kampanie Google Ads przedstawią użytkownikowi tę właśnie frazę, co — po kliknięciu w nią — spowoduje, że dana osoba zostanie przekierowana na podstronę Twojego bloga, właśnie związaną z tym tematem.

Czym jest AdSense?

W ramach programu AdSens właściciele witryn internetowych mogą zarobić na emitowaniu kampanii Google Ads na swoich stronach internetowych.

Abyś mógł zarobić właśnie w ten sposób (poprzez lokowanie kampanii Google Ads), będziesz zobligowany do spełnienia kilku warunków firmy Google. Po zatwierdzeniu Twojej strony, co będzie równoznaczne z udzieleniem zgody na publikację reklam w Twojej witrynie, Google udostępni Ci fragment kodu.

Fragment ten będziesz musiał umieścić na swojej stronie. Następnie właściciel witryny (Ty) określa miejsca, w których będą publikowane reklamy. Zarobisz na tym w momencie, gdy użytkownicy odwiedzający Twoją stronę klikną jedną z reklam Google dostępną na Twojej platformie.

Warto również dodać, że w ramach programu Google AdSense na zarobki mogą liczyć strony, które są często odwiedzane przez duże ilości potencjalnych klientów

Kampania brandingowa AdWords - co to?

Kampania brandingowa składa się z wielu elementów, o których nie możesz zapomnieć przy promocji swojego biznesu. Nie są to działania wyłącznie związane z płatną reklamą.

Do kampanii brandingowej zalicza się m.in. działania związane z:

 • content marketingiem (wartościowymi treściami dla Twoich czytelników),
 • odpowiednią optymalizacją strony pod algorytmy Google oraz User Experience,
 • mediami społecznościowymi i zwiększaniu poprzez nie zasięgów oraz świadomości marki,
 • widoczność w wyszukiwarkach,
 • mailing,
 • dostosowywanie się Twojej strony www do urządzeń mobilnych, tzw. responsywność witryny. 

Prowadzenie kampanii reklamowych AdWords - cennik

AdWords cennik, jak możesz się domyślać, jest kwestią bardzo zróżnicowaną w zależności od ilości obowiązków, długości współpracy oraz przeprowadzanych działań marketingowych. Im są bardziej skomplikowane, tym analogicznie koszt będzie większy.

Reklamy Google (cennik) różnią się kosztami także w przypadku ilości kanałów, z jakich będziesz chciał skorzystać w trakcie działań promocyjnych. Im będzie ich więcej, tym większe jest prawdopodobieństwo, że do Twoich kampanii będzie trzeba zorganizować większy zespół specjalistów. Prócz samych działań konieczne będzie wspólne opracowanie odpowiedniej strategii marketingowej dla Twojego biznesu.

Poszczególne koszty związane z daną frazą kluczową możesz sprawdzić w planerze słów kluczowych. Dla przykładu może to być:

 • AdWords cena,
 • AdWords ceny,
 • AdWords koszt,
 • AdWords koszty,
 • AdWords cennik,
 • AdWords stawki.

Z tego też względu AdWords ceny będą ciężkie do oszacowania z przysłowiowego „miejsca”. Nie zmienia to jednak faktu, że możesz skorzystać z naszej bezpłatnej wyceny, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz. Wystarczy, że w formularzu kontaktowym podasz wszystkie niezbędne dane, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin i omówimy wszystkie szczegóły.

Posiadamy status partnera Google, wiemy, co robimy!

Google Ads cena

Z pewnością na reklamę, tak jak na wszystko w swojej firmie, planujesz wydatki i oczekujesz konkretnych przychodów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów. Zapytasz zatem: ile to będzie kosztowało? Otrzymaj od nas darmową wycenę, odpowiadając uprzednio na zaledwie kilka pytań. 

Co chcesz osiągnąć, umieszczając swoje treści reklamowe w wynikach wyszukiwania? Gdzie działasz, czym się zajmujesz? Dopiero zaczynasz przygodę z płatną promocją? A może interesuje Cię audyt kampanii Google, która już trwa? Kontakt ułatwi Ci prosty formularz u dołu strony. 

Reklama Google koszt

Klienci zlecają nam projektowanie reklam i zarządzanie kampanią. Pytają, czy można dowolnie modyfikować już wgrane reklamy. Różne przedsiębiorstwa potrzebują różnych informacji i różnego typu wsparcia od agencji takiej, jak nasza.

 Chcesz wkroczyć na ścieżkę marketingu w Internecie, ale być może wydaje Ci się, że w pojedynkę nie dasz rady. Jesteśmy po to, by pomóc. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź koszty, pytając o darmową wycenę. Dostępność i koszt reklam wielu klientów zaskakuje bardzo pozytywnie. Sprawdź!

Google Ads cennik

Sporo zależy od tego, co tak naprawdę chcesz osiągnąć, wykorzystując mechanizm Google Ads. Interesuje Cię samo wyświetlanie? A może opcja pay per click? Różne typy kampanii to różne budżety. Trudno zatem z góry wnioskować, ile będą kosztowały Twoje reklamy Google Ads. 

Masz pomysł, co powinny zawierać skuteczne kampanie Google Ads Twojej marki? Z przyjemnością zrealizujemy pomysły, wspierając Cię wiedzą i doświadczeniem jako agencja. Uprzednio zweryfikujemy niezbędne informacje i określimy budżet, który pozostanie w zasięgu Twoich możliwości.

Następnie będziemy monitorować skuteczność działań na rzecz kampanii Google Ads skierowanych do Twojej grupy docelowej poprzez Google Analytics 4.

 

Na koniec chcemy dodać, że Google Analytics 4 działa w ten sam sposób przy każdej ze stron internetowych. 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads

Planuj kampanię Google Ads zgodnie z tym, jakie cele chcesz realizować. Rozwijaj sprzedaż, promuj markę lokalnie, komunikuj użytkownikom nowe usługi lub informuj ich o sezonowej wyprzedaży. Nie ma złego momentu na inwestycję w płatną promocję. 

Na starcie, gdy dopiero chcesz pokazać się na nowym rynku, ale też wówczas, gdy czujesz, że możesz rozszerzyć grupę stałych klientów, oferując im coś wyjątkowego na tle konkurencji. Poznawaj firmy w okolicy i daj poznać im siebie i swoją markę. Trafiaj bezbłędnie tam, gdzie Twoje produkty i usługi są aktualnie wyszukiwane. To wszystko zapewni Ci system reklamowy Google Ads. Natomiast monitoring efektów zapewni Google Analytics 4. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Google Analytics, sprawdź nasz artykuł. Kliknij tutaj i dowiedz się, jak GA4 monitoruje każdy typ kampanii. 

Reklamy AdWords

Testuj możliwości i rozwiązania reklamy Google Ads lub zlecaj działania na zewnątrz. Jako agencja digitalowa działamy na wielu polach, wspierając niewielkie firmy i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy indywidualne podejście, dzięki czemu możemy planować kampanie Google Ads tak, by wpisywały się idealnie w Twoje cele. Prowadzone przez nas reklamy mogą być na bieżąco optymalizowane i ulepszane. Wszystko po to, by możliwie najlepiej wykorzystać każdą zainwestowaną złotówkę. Dbamy o to w imieniu naszych klientów.

Reklamy PPC (reklama Google Ads)

Reklamy Google Ads oferują różne treści, możliwości łączenia i sposoby rozliczania, że prawdopodobnie znajdzie się w tym systemie rozsądna propozycja dla każdego klienta. Zaplanuj budżet reklamowy bez nadwyrężania zasobów finansowych. 

Dla poczatkujących niezwykle atrakcyjna wydaje się opcja pay per click w przypadku linków – wówczas samo wyświetlenie treści nie obciąża zainwestowanej kwoty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdzić, czy w Twojej branży taka reklama będzie skuteczna, a przewidziane środki pokryją niezbędne koszty? Odbierz bezpłatną wycenę, wypełniając formularz u dołu strony.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads AdWords B2B w marketingu internetowym

W sieci wyszukiwania na co dzień funkcjonują nie tylko klienci indywidualni. Nie bez przyczyny czasownik googlować wszedł do potocznego użycia i oznacza po prostu wyszukiwanie informacji w Internecie. Wyświetlanie reklam (lub grup reklam) w celu przedstawienia oferty jest zatem bardzo dobrym sposobem na komunikowanie bardzo różnych ofert i potrzeb. Dzięki reklamie możesz znaleźć nowych dostawców i odbiorców, wyszukać lepsze oferty transportowe, logistyczne, znaleźć przedstawicieli w nowym regionie. Nadawaj lub odbieraj takie komunikaty. W jednym, sprawdzonym miejscu.

Google Ads AdWords firma – inne zalety

O zasadach funkcjonowania kampanii już wiesz. Niemniej, ten rodzaj reklamy z pewnością przyda się każdemu przedsiębiorcy. Google Ads AdWords to rodzaj wizytówki, system ciągłego przypominania się o tym, że jesteś, działasz, oferujesz konkretne usługi lub produkty. Reklama wyświetli się w przypadku niewielkich lokalnych zakładów usługowych, jak i wielkich marek. Utrwalanie tych informacji to skuteczne zwiększanie świadomości marki, a w przypadku kampanii lokalnych, również komunikowanie, że Twoja firma jest w pobliżu. Dostosuj możliwości Google AdWords do celów, jakie chcesz osiągać ze swoją marką. I działaj, wykorzystując nowoczesne narzędzia!

Reklama SEM – czyli pozycjonowanie i kampanie Google Ads AdWords w jednym

Pozycjonowanie firmy w wynikach organicznych, pod kątem SEO jest czasochłonne. Kampanie reklamowe Google to rodzaj skrócenia drogi do klienta i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom. Google AdWords może wspierać Twoje cele biznesowe na różne sposoby. 

Nie jesteś ekspertem w dziedzinie marketingu internetowego i płatnej promocji? Zarządzanie kampanią możesz przekazać w ręce agencji interaktywnej, dzięki czemu Twoja marka będzie mogła liczyć na fachową obsługę, a Ty w tym czasie zaplanujesz kolejne działania strategiczne. 

Reklama produktowa Google (Google zakupy)

Wybór typu kampanii, jak już wiesz, jest uzależniony od strategii marketingowego Twojego biznesu. Głównym celem promocji jest pozyskanie wartościowego ruchu, pozyskanie klienta oraz lepsza widoczność strony wśród różnych odbiorców. Produktowe reklamy Google umożliwiają docieranie do klientów z informacją o bardzo różnych produktach. Rękodzielnicy, rzemieślnicy, producenci żywności, rodzinne manufaktury, firmy produkujące masowo, w końcu również ogromne korporacje – wszyscy wykorzystują ten typ reklamy. A co najważniejsze, każdy może to robić efektywnie. 

Planuj  kampanie Google Ads w zgodzie z potrzebami Twojego biznesu. Jeśli chcesz wiedzieć, co najlepiej sprawdzi się w Twojej branży, jak skutecznie planować i prowadzić kampanię AdWords produktową, zasięgnij rady ekspertów.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
 • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
 • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
 • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
 • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
 • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
 • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
 • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads – co powinieneś wiedzieć?

System Google Ads wspiera cele małych i większych firm. Jest niezwykle rozwinięty, bardzo wszechstronny i umożliwia prowadzenie kompleksowych działań związanych z płatną promocją w Internecie. 

Dzięki niemu możesz docierać do klientów korzystających z wyszukiwania, ale też do osób, które na co dzień korzystają głównie z YouTube czy aplikacji mobilnych. To duże ułatwienie. O czym warto pamiętać? Przed rozpoczęciem działań, sprawdź, jak Twoja firma jest widziana w sieci. Zobacz, co robi konkurencja. Krótko mówiąc: przygotuj lub zleć audyt.

Audyt kampanii Adwords – dlaczego jest tak ważny?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zweryfikować również trwające działania w ramach Google Adwords. Wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań? A może zastanawiasz się, czy warto postawić na jakąś inną formę, która wesprze promowanie produktów lub usług albo pomoże rozszerzyć grupę docelową. Nasi eksperci sprawdzą dla Ciebie, co można ulepszyć w kampanii, która już trwa, i jakie wnioski warto odnotować, by w przyszłości akcje tego rodzaju były skuteczniejsze. Wesprzemy Twoją markę na każdym etapie kampanii Google Adwords.

audyt google ads

Audyt konta Adwords – czy powinien przeprowadzać go każdy?

W Google Adwords liczy się kreatywność, ale również odrobina technicznej wiedzy. Edytor Google Ads umożliwia ustawianie prostych kampanii nawet osobie początkującej. 

Ale jeśli masz wątpliwości lub po prostu wolisz zajmować się innymi działaniami, a marketing w Internecie od podstaw zlecić zewnętrznemu podmiotowi, jako agencja interaktywna sprawdzimy wszystkie techniczne parametry, w tym również konfigurację konta Google Adwords. By wszystko, od absolutnych podstaw, było znakomicie przygotowane do działania.

Linki sponsorowane Google Adwords

Kampanie Google Ads dają ogromne możliwości docierania do potencjalnych klientów – lokalnie i globalnie. Czy istnieje przepis na reklamę idealną? Z pewnością musi być dopasowana do potrzeb Twojej marki. 

Jedną z najstarszych, ale wciąż najpopularniejszych form reklamy Google pozostają sponsorowane linki, które pozycjonują Twoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania Google, tuż nad wynikami organicznymi. I to dokładnie w tym samym momencie, w którym użytkownik szuka podobnych ofert, wstukując „Twoje” słowa kluczowe. Wyniki wyszukiwania są bardzo często używane przez potencjlanych klientów, dlatego tak ważne jest pozyskiwanie ruchu na stronie właśnie z nich. 

Proces tworzenia reklam, z naszego punktu widzenia, w zależności od rodzaju jest prostszy lub trudniejszy. Pamiętaj, możliwe rozwiązania są w zasięgu Twojej ręki. Do mierzalności efektów polecamy Ci Google Analytics 4. Tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi do Twojego zapytania. W narzędziu sprawdzisz również jej skuteczność (reklamy). Przynajmniej raz dziennie weryfikuj efekty (lub w innej, dowolnej chwili), które będą płynąć z Google, jak i z innych platform. Najlepszy tym kampanii to ten, który generuje największe zyski dla Twojej firmy, mimo ograniczonej wielkości budżetów (czy to budżetu dziennego, czy też miesięcznego). 

Linki sponsorowane cennik – od czego zależy ich koszt?

Działając z Google Adwords, warto zastanowić się, jak Twoi klienci szukają informacji i ofert w sieci wyszukiwania. Co może przyciągać ich uwagę. Jeśli sprzedajesz produkty, być może lepiej sprawdzi się reklama w formie grafik, zdjęć. Natomiast sponsorowane linki to opcja idealna w przypadku usług lub działań lokalnych. Frazy kluczowe połączone z nazwą miejscowości, dzielnicą, regionem turystycznym. Tak właśnie szukamy informacji wszyscy. Zastanawiasz się, ile to może kosztować? Wypełnij formularz i odbierz darmową wycenę.

Linki sponsorowane Google cennik

Sponsorowane linki to szybka odpowiedź na konkretne pytania. Reklamy Google Ads wyświetlają się użytkownikom, którzy akurat zainteresowani są uzyskaniem konkretnej informacji. Szybko kupują lub kontaktują się z firmą. 

Linki sponsorowane, jak działają?

W przypadku linków sponsorowanych jest to konkretna odpowiedź na pytanie, czyli potrzebę. Sprawia, że czas potrzebny na podjęcie decyzji jest krótszy i interakcja częściej kończy się sukcesem. Skuteczne, relatywnie tanie, bardzo popularne w wielu branżach. Sprawdź, jak zaplanować budżet na swoją reklamę, jeśli myślisz o wykorzystywaniu linków w wyszukiwarce Google.

Sprawdź również jak skonfigurować kampanię Facebook Ads – krok po kroku.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Podsumowanie informacji dotyczących kampanii Google Ads

Jak mogłeś zauważyć wcześniej, rodzaje kampanii Google Ad spend różnią się w zależności od tego, w jakiej branży działasz, oraz jaką strategię marketingową obierzesz. Reklama Google Ads to niezbędny element zwiększający zyski dla każdego nowopowstałego biznesu. Każdą kampanię Google Ads wyróżnia mierzalność oraz skuteczność. 

Każdy z typów kampanii powinien być oparty o działania wykluczających słów kluczowych. Dotyczy to branży e-commerce, jak i tej usługowej. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest zdefiniowanie grupy docelowej. Następnie poprzez reklamy graficzne, tekstowe, jak i inne rodzaje możesz trafiać do nowych klientów. 

#reklama google Ads #najważniejsze informacje #zalety google #najlepszy typ kampanii #reklamy w Google #prowadzenie kampanii AdWords #audyt kampanii Google #Google Merchant Center #najczęściej zadawane pytania #Facebook Ads #rodzaje reklam #reklamy 

5/5 - (5 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner