Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads

Zacznij reklamować swoją markę w różnych obszarach Internetu, korzystając z Google Ads. Największa sieć wyszukiwania to nie tylko różne formy reklam i możliwości docierania do potencjalnego klienta, ale przede wszystkim wsparcie w Twoich celach biznesowych. Zwiększaj świadomość marki, wdrażaj kampanie produktowe, szybciej i łatwiej docieraj do grupy docelowej i nowych potencjalnych klientów w wynikach wyszukiwania, na Mapach Google i serwisie YouTube. Bądź tam, gdzie ktoś właśnie szuka oferty podobnej do Twojej.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Prowadzenie Google Ads

Prowadzenie Google Ads

Kampania Google Ads

Kampania Adwords

Google Adwords, czyli inaczej system reklamowy Google to szereg możliwości zaistnienia na rynku, promowania produktów i usług, ale również zdobywania nowych kontaktów biznesowych. Chcesz promować Twoją stronę internetową lub zaistnieć na ogólnopolskim rynku ze sklepem internetowym? Sieć reklamowa Google to przestrzeń, w którym codziennie użytkownicy szukają konkretnych informacji i spędzają czas na rozrywce. W zależności od swoich planów, możesz stosować różne formaty reklam i narzędzia Google, aby do nich docierać. 

Kampania lokalna Google Ads

Skuteczne kampanie nie są domeną wielkich marek. Zależy Ci, aby rozwój Twojego biznesu skoncentrowany był lokalnie? Wystarczy odpowiedni typ kampanii i strategiczne zaplanowanie Twoich reklam z wykorzystaniem odpowiednich słów kluczowych! Możesz trafiać do potencjalnych klientów z najbliższej okolicy: miasta czy regionu. Oni również szukają informacji w wyszukiwarce Google. A ponieważ wzrasta świadomość ekologiczna i ekonomiczna, wiele osób chce wydawać pieniądze lokalnie. Reklamy Google to Twoja szansa!

Kampania remarketingowa Google Ads

W ramach kampanii Google Ads możesz nie tylko trafić do wyników wyszukiwania potencjalnego klienta, ale reklama Twojej firmy może być ustawiona tak, że będzie przypominała o tym, co już raz go zainteresowało. Prowadzenie kampanii z wykorzystaniem remarketingu to pogłębiający się trend, metoda uważana za niezwykle skuteczną. Ty zdecydujesz, co zechcesz promować w swojej kampanii Google Twojej firmy. My podpowiemy Ci, co wpływa na skuteczność kampanii i wspólnie ustalimy priorytety w sieci reklamowej.

Kampania inteligentna Google Ads

Co według Ciebie musi wchodzić w skład skutecznych reklam? Formaty na urządzenia mobilne, dobre pozycjonowanie strony internetowej z wykorzystaniem słów kluczowych, aby wyświetlała się zawsze u góry wyników wyszukiwania, możliwość ustawienia grupy reklam obejmujących produkt, który wymaga wypromowania. Oferta kampanii Google to wszystko to i o wiele więcej. Wykorzystaj wiedzę naszych specjalistów Google Ads, którzy zaprojektują dla Twojej marki kampanie Adword w oparciu o doświadczenie, wiedzę oraz najnowsze trendy i narzędzia.

Kampania produktowa Google Ads

Każda firma, a nawet każda kampania to inne case study. Spośród wszystkich typów kampanii produktowa wydaje się być najpowszechniejsza. Dobór słów kluczowych dopasowanych do produktu może być ograniczony. Jak zatem zwiększyć w takim przypadku skuteczność kampanii Google Ads i efektywnie przekierowywać użytkowników do strony internetowej? W sieci reklamowej Google stawiamy na remarketing i takie treści, które dają się łatwo zauważyć. Prowadzenie kampanii Google Ads, również tych produktowych, opieramy na monitorowaniu reklam i ciągłym ulepszaniu działań w sieci reklamowej.

Optymalizacja kampanii produktowej

Działamy tak, by ulepszać kampanie jeszcze w czasie ich trwania. Weryfikujemy budżet kampanii i wykorzystujemy przeznaczone na reklamę środki tak, by jeszcze lepiej wspierały ten format, który sprawdza się najlepiej. W marketingu internetowym najważniejsze jest trzymanie ręki na pulsie, ponieważ trendy zmieniają się szybko i bywają o wiele silniejsze niż przyzwyczajenia użytkowników. Skuteczność reklam to w efekcie warunek konieczny powodzenia całej kampanii. Dlatego monitorujemy i korygujemy na bieżąco działania w zakresie Google Ads.

Kampania SEM

Jeśli działasz w oparciu o słowa kluczowe, aby wzmocnić pozycjonowanie swojej strony, to znakomicie. Dzięki Google Adwords możesz wesprzeć swoje działania. Dobór odpowiedniego typu kampanii pozwoli Ci na rozwój biznesu w różnych kierunkach. W sieci wyszukiwania Google możesz sprzedawać, promować markę, szukać nie tylko potencjalnych klientów, ale też dostawców, partnerów biznesowych i najlepszych pracowników na rynku. Kampanie Google Adwords dostępne są nawet dla tych, których budżet reklamowy jest na razie niewielki. Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję.

Kampania PPC

Również dla tych, którzy budżet reklamowy traktują ostrożnie, mamy znakomitą informację dotyczącą rozliczeń. Reklamy wyświetlają się użytkownikom, ale masz możliwość decydowania o modelu rozliczenia, wybierając konkretne formaty i rodzaje reklam. Płać za kliknięcia w linki lub grafiki – cost per click. Lub za wyświetlenia minimum 30 sekund Twojego reklamowego materiału wideo – cost per view. To większa kontrola nad wydatkami i szansa na to, że Twoje treści docierają do osób, które podejmują interakcję, dzięki czemu jest o wiele większa szansa, że znajdzie się na Twojej stronie.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads

Zacznij od darmowej wyceny. W prostym formularzu uzupełnij kilka pól, napisz kim jesteś, podaj adres swojej strony i daj nam znać, czego oczekujesz od kampanii Google i od nas. 

Jeśli masz specjalne wymagania, zależy Ci na czymś szczególnie lub masz wątpliwości dotyczące konkretnych funkcjonalności, zgłoś się, aby odebrać wycenę i zdecydować, czy podejmiesz współpracę z profesjonalną agencją posiadającą certyfikaty Google Partner. Nie wiesz, czy wystarczą reklamy tekstowe? A może zastanawiasz się, jak Twoja reklama może wyświetlać się na urządzeniach mobilnych? Znamy odpowiedzi na te i więcej pytań.

 

Prowadzenie kampanii Adwords

Przygotowując i prowadząc Twoje kampanie Adwords, wykorzystamy maksymalnie wszystkie dostępne funkcjonalności. Zaangażujemy kreatywność i doświadczenie naszych ekspertów, sprawdzimy, jak algorytm Google reaguje na reklamy graficzne, a jak na reklamy wideo w Twojej branży. 

Przyjrzymy się zasadności kampanii linków sponsorowanych. Wszystko po to, by Twoja firma każdą kampanię Google mogła zaliczyć do udanych, zwiększając sprzedaż lub stając się bardziej rozpoznawalna na rynku. Możesz zlecić nam działania marketingowe, również kompleksowe prowadzenie kampanii Google Ads.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

W sieci reklamowej Google do dyspozycji masz nie tylko treści w wynikach wyszukiwania, ale także na YouTube i w witrynach współpracujących z marką Google. I tak samo, jak działając organicznie, dbasz o pozycjonowanie stron, dostosowując treści i wygląd strony do potrzeb wyszukiwarki i użytkowników, tak samo warto doglądać na bieżąco reklamy Google Ads. 

Monitorując i ulepszając kampanie, zwiększasz ich skuteczność. Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami i pozwól udoskonalać swoje kampanie Google na bieżąco!

Obsługa Google Ads

Kampanie reklamowe są czasochłonne, jeśli chcesz rzeczywiście zadbać o to, by koszty kampanii Google Ads były stosunkowo niskie, a całość przełożyła się na dobre wyniki. W dodatku nie każdy wie, jak wykorzystywać kolejne funkcjonalności i opcje, aby jak najlepiej wspierały działania. 

Jako agencja SEM oferujemy kompleksowe usługi. Przygotujemy audyt Google Ads przed działaniami, audyt konta Google Ads, by sprawdzić wszystkie ustawienia, a później zaprojektujemy, wdrożymy i poprowadzimy Twoje kampanie reklamowe.

Google Ads cena

Z pewnością na reklamę, tak jak na wszystko w swojej firmie, planujesz wydatki i oczekujesz konkretnych przychodów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów. Zapytasz zatem: ile to będzie kosztowało? Otrzymaj od nas darmową wycenę, odpowiadając uprzednio na zaledwie kilka pytań. 

Co chcesz osiągnąć, umieszczając swoje treści reklamowe w wynikach wyszukiwania? Gdzie działasz, czym się zajmujesz? Dopiero zaczynasz przygodę z płatną promocją? A może interesuje Cię audyt kampanii Google, która już trwa? Kontakt ułatwi Ci prosty formularz u dołu strony. 

Reklama Google koszt

Klienci zlecają nam projektowanie reklam i zarządzanie kampanią. Pytają, czy można dowolnie modyfikować już wgrane reklamy. Różne przedsiębiorstwa potrzebują różnych informacji i różnego typu wsparcia od agencji takiej, jak nasza.

 Chcesz wkroczyć na ścieżkę marketingu w Internecie, ale być może wydaje Ci się, że w pojedynkę nie dasz rady. Jesteśmy po to, by pomóc. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź koszty, pytając o darmową wycenę. Dostępność i koszt reklam wiele osób zaskakuje bardzo pozytywnie. Sprawdź!

Google Ads cennik

Sporo zależy od tego, co tak naprawdę chcesz osiągnąć, wykorzystując system Google Ads. Interesuje Cię samo wyświetlanie? A może opcja pay per click? Różne typy kampanii to różne budżety. Trudno zatem z góry wnioskować, ile będą kosztowały Twoje reklamy Google Adwords. 

Masz pomysł, co powinny zawierać skuteczne kampanie Google Ads Twojej marki? Z przyjemnością zrealizujemy pomysły, wspierając Cię wiedzą i doświadczeniem jako agencja. Uprzednio zweryfikujemy niezbędne informacje i określimy budżet, który pozostanie w zasięgu Twoich możliwości.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads

Planuj reklamę Google Adwords zgodnie z tym, jakie cele chcesz realizować. Rozwijaj sprzedaż, promuj markę lokalnie, komunikuj użytkownikom nowe usługi lub informuj ich o sezonowej wyprzedaży. Nie ma złego momentu na inwestycję w płatną promocję. 

Na starcie, gdy dopiero chcesz pokazać się na nowym rynku, ale też wówczas, gdy czujesz, że możesz rozszerzyć grupę stałych klientów, oferując im coś wyjątkowego na tle konkurencji. Poznawaj firmy w okolicy i daj poznać im siebie i swoją markę. Trafiaj bezbłędnie tam, gdzie Twoje produkty i usługi są aktualnie wyszukiwane. To wszystko zapewni Ci system Google Ads.

Reklamy Adwords

Testuj możliwości i rozwiązania reklamy Google Adwords lub zlecaj działania na zewnątrz. Jako agencja digitalowa działamy na wielu polach, wspierając niewielkie firmy i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy indywidualne podejście, dzięki czemu możemy planować kampanie tak, by wpisywały się idealnie w Twoje cele. Prowadzone przez nas reklamy mogą być na bieżąco optymalizowane i ulepszane. Wszystko po to, by możliwie najlepiej wykorzystać każdą zainwestowaną złotówkę. Dbamy o to w imieniu naszych klientów.

Reklamy PPC

Reklamy Google Ads oferują różne treści, możliwości łączenia i sposoby rozliczania, że prawdopodobnie znajdzie się w tym systemie rozsądna propozycja dla każdego klienta. Zaplanuj budżet reklamowy bez nadwyrężania zasobów finansowych. 

Dla poczatkujących niezwykle atrakcyjna wydaje się opcja pay per click w przypadku linków – wówczas samo wyświetlenie treści nie obciąża zainwestowanej kwoty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdzić, czy w Twojej branży taka reklama będzie skuteczna, a przewidziane środki pokryją niezbędne koszty? Odbierz bezpłatną wycenę, wypełniając formularz u dołu strony.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

W sieci wyszukiwania na co dzień funkcjonują nie tylko klienci indywidualni. Nie bez przyczyny czasownik googlować wszedł do potocznego użycia i oznacza po prostu wyszukiwanie informacji w Internecie. Google Adwords jest zatem sposobem na komunikowanie bardzo różnych ofert i potrzeb. Dzięki reklamie możesz znaleźć nowych dostawców i odbiorców, wyszukać lepsze oferty transportowe, logistyczne, znaleźć przedstawicieli w nowym regionie. Nadawaj lub odbieraj takie komunikaty. W jednym, sprawdzonym miejscu.

Google Ads firma

Google Ads to rodzaj wizytówki, system ciągłego przypominania się o tym, że jesteś, działasz, oferujesz konkretne usługi lub produkty. To działa, zarówno w przypadku niewielkich lokalnych zakładów usługowych, jak i wielkich marek. Utrwalanie tych informacji to skuteczne zwiększanie świadomości marki, a w przypadku kampanii lokalnych, również komunikowanie, że Twoja firma jest w pobliżu. Dostosuj możliwości Google Adwords do celów, jakie chcesz osiągać ze swoją marką. I działaj, wykorzystując nowoczesne narzędzia!

Reklama SEM

Pozycjonowanie firmy w wynikach organicznych jest czasochłonne. Kampanie reklamowe Google to rodzaj skrócenia drogi do klienta i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom. Google Adwords może wspierać Twoje cele biznesowe na różne sposoby. 

Nie jesteś ekspertem w dziedzinie marketingu internetowego i płatnej promocji? Zarządzanie kampanią możesz przekazać w ręce agencji interaktywnej, dzięki czemu Twoja marka będzie mogła liczyć na fachową obsługę, a Ty w tym czasie zaplanujesz kolejne działania strategiczne. 

Reklama produktowa Google

Produktowe reklamy Google umożliwiają docieranie do użytkowników z informacją o bardzo różnych produktach. Rękodzielnicy, rzemieślnicy, producenci żywności, rodzinne manufaktury, firmy produkujące masowo, w końcu również ogromne korporacje – wszyscy wykorzystują ten typ reklamy. A co najważniejsze, każdy może to robić efektywnie. 

Planuj  kampanie w zgodzie z potrzebami Twojego biznesu. Jeśli chcesz wiedzieć, co najlepiej sprawdzi się w Twojej branży, jak skutecznie planować i prowadzić kampanię produktową, zasięgnij rady ekspertów.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

System Google Ads wspiera cele małych i większych firm. Jest niezwykle rozwinięty, bardzo wszechstronny i umożliwia prowadzenie kompleksowych działań związanych z płatną promocją w Internecie. 

Dzięki niemu możesz docierać do użytkowników korzystających z wyszukiwania, ale też osób, które na co dzień korzystają głównie z YouTube czy aplikacji mobilnych. To duże ułatwienie. O czym warto pamiętać? Przed rozpoczęciem działań, sprawdź, jak Twoja firma jest widziana w sieci. Zobacz, co robi konkurencja. Krótko mówiąc: przygotuj lub zleć audyt.

Audyt kampanii Adwords

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zweryfikować również trwające działania w ramach Google Adwords. Wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań? A może zastanawiasz się, czy warto postawić na jakąś inną formę, która wesprze promowanie produktów lub usług albo pomoże rozszerzyć grupę docelową. Nasi eksperci sprawdzą dla Ciebie, co można ulepszyć w kampanii, która już trwa, i jakie wnioski warto odnotować, by w przyszłości akcje tego rodzaju były skuteczniejsze. Wesprzemy Twoją markę na każdym etapie kampanii Google Adwords.

audyt google ads

Audyt konta Adwords

W Google Adwords liczy się kreatywność, ale również odrobina technicznej wiedzy. Edytor Google Ads umożliwia ustawianie prostych kampanii nawet osobie początkującej. 

Ale jeśli masz wątpliwości lub po prostu wolisz zajmować się innymi działaniami, a marketing w Internecie od podstaw zlecić zewnętrznemu podmiotowi, jako agencja interaktywna sprawdzimy wszystkie techniczne parametry, w tym również konfigurację konta Google Adwords. By wszystko, od absolutnych podstaw, było znakomicie przygotowane do działania.

Linki sponsorowane Google Adwords

Kampanie Google Ads dają ogromne możliwości docierania do potencjalnych klientów – lokalnie i globalnie. Czy istnieje przepis na reklamę idealną? Z pewnością musi być dopasowana do potrzeb Twojej marki. 

Jedną z najstarszych, ale wciąż najpopularniejszych form reklamy Google pozostają sponsorowane linki, które pozycjonują Twoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania, tuż nad wynikami organicznymi. I to dokładnie w tym samym momencie, w którym użytkownik szuka podobnych ofert, wstukując „Twoje” słowa kluczowe. 

Linki sponsorowane cennik

Działając z Google Adwords, warto zastanowić się, jak Twoi klienci szukają informacji i ofert w sieci wyszukiwania. Co może przyciągać ich uwagę. Jeśli sprzedajesz produkty, być może lepiej sprawdzi się reklama w formie grafik, zdjęć. Natomiast sponsorowane linki to opcja idealna w przypadku usług lub działań lokalnych. Frazy kluczowe połączone z nazwą miejscowości, dzielnicą, regionem turystycznym. Tak właśnie szukamy informacji wszyscy. Zastanawiasz się, ile to może kosztować? Wypełnij formularz i odbierz darmową wycenę.

Linki sponsorowane Google cennik

Sponsorowane linki to szybka odpowiedź na konkretne pytania. Reklamy Google Ads wyświetlają się użytkownikom, którzy akurat zainteresowani są uzyskaniem konkretnej informacji. Szybko kupują lub kontaktują się z firmą. 

Ta konkretna odpowiedź na pytanie, czyli potrzebę, sprawia, że czas potrzebny na podjęcie decyzji jest krótszy i interakcja częściej kończy się sukcesem. Skuteczne, relatywnie tanie, bardzo popularne w wielu branżach. Sprawdź, jak zaplanować budżet na swoją reklamę, jeśli myślisz o wykorzystywaniu linków w wyszukiwarce Google.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)