Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Białystok

Mieszkasz w Białymstoku, prowadzisz firmę i chcesz zdobyć nowych klientów dzięki swojej stronie internetowej? Wyszukiwarka Google może okazać się Twoim sprzymierzeńcem. Zachęcamy do poznania naszej oferty kampanii Google Ads. Trafiaj z informacjami bezbłędnie do swojej grupy docelowej. Niech dołączą do Twoich zadowolonych klientów.

nowe logo google partner
profesjonalne kampanie adwords - remarketing białystok

Prowadzenie Google Ads Białystok

Prowadzenie Google Ads Białystok

Kampania Google Ads Białystok

Kampania Adwords

Działasz w branży e-commerce i wiesz coś na temat słów kluczowych, ale nie masz pewności, jak zdobywać nowych klientów w Białymstoku i okolicach? W wyszukiwarce Google możesz działać organicznie lub zdecydowanie przyspieszyć tempo, stawiając na profesjonalnie przygotowaną kampanię Adwords. Sprawdź, co oferujemy!

Kampania lokalna Google Ads

W ramach kampanii Google Ads możesz skutecznie docierać do dowolnej grupy ludzi, również do tych w najbliższej okolicy. Nie tylko informować ich o swojej działalności, ale również regularnie przypominać o ofercie. Reklama Adwords zaprojektowana na rynek lokalny skutecznie wspiera nawet niewielkie biznesy.

Kampania remarketingowa Google Ads

Spraw, by klienci wracali do Ciebie regularnie. Kampanie Google Ads to szereg możliwości przypominania o tym, że działasz i oferujesz to, czego ludzie potrzebują. Reklamy Google możemy dla Ciebie zaprojektować tak, by regularnie pracowały nad utrwalaniem informacji o Twojej firmie klientom, którzy trafili na Twoją stronę wcześniej.

Kampania inteligentna Google Ads

Dzięki dobrze zaprojektowanej i poprowadzonej kampanii, nie tylko docierasz do potencjalnych klientów, ale zyskujesz też wiedzę na temat tego, co wyszukują w Internecie i jakie metody będą najskuteczniejsze, gdy następnym razem zechcesz zareklamować swoją działalność w wyszukiwarce Google.

Kampania produktowa Google Ads

Reklama Adwords to doskonałe narzędzie do promowania firmy również wówczas, gdy oferujesz klientom produkt teoretycznie powszechny. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia, by wybić się z tłumu i wyróżnić na tle konkurencji. Wychodź naprzeciw tym, którzy szukają tego, co sprzedajesz. Produktowe kampanie Google to nasz konik.

Optymalizacja kampanii produktowej

Nie tylko od doboru słów kluczowych zależy powodzenie Twojej reklamy w sieci wyszukiwania Google. Duży budżet również nie gwarantuje powodzenia. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy przygotują Twoje kampanie Google Ads i będą je na bieżąco monitorować, by bez przerwy pracowały na Twój sukces.

Kampania SEM

Prowadzimy kampanie, dzięki którym mali przedsiębiorcy zyskują przestrzeń na lokalnym rynku, a ci, którzy do tej pory nie byli widoczni w Internecie, trafiają do osób wyszukujących informacji właśnie w ten sposób. Za pomocą nowoczesnych narzędzi i eksperckiej wiedzy ustawiamy skuteczne reklamy, skracając drogę klientów do Twojej firmy.

Kampania PPC

Każde kliknięcie to potencjalny klient. Wolisz płacić za rzeczywiste zainteresowanie Twoją ofertą Google Ads, a nie za zasięg, z którego nic wymiernego nie wynika? Umieścimy Twoją stronę wysoko w wynikach wyszukiwania tak, by reklama docierała do osób wyszukujących słowa i frazy związane z Twoją działalności. Ale zapłacisz tylko za kliknięcie w Twój link.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Białystok

Jeśli chcesz wykorzystać cały potencjał kampanii Google Ads, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zaprojektujemy działania oparte na solidnych podstawach – audycie, doświadczeniu i znajomości narzędzi, które pomagają optymalizować reklamy w czasie rzeczywistym. Wzniesiemy Twoją obecność w wyszukiwarce Google na wyższy poziom.

Prowadzenie kampanii Adwords

Chcesz poświęcać czas na rzeczywisty rozwój swojej firmy, budowanie znakomitych relacji z klientami i planowanie strategii rozwoju, a być może ekspansji na inne rynki? To znakomity plan! My w tym czasie przygotujemy i poprowadzimy zlecone nam kampanie Google Adwords – takie, które ułatwią Ci zdobycie nowych klientów i partnerów biznesowych.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Prowadzenie kampanii to jej regularne monitorowanie i sprawdzanie, czego reklama „nauczyła się” o tych, którzy w Internecie szukają informacji związanych z Twoją branżą. Optymalizując treści i ustawienia na bieżąco, nie czekamy z wyciąganiem wniosków do końca działań – usprawniamy je od razu, by były jeszcze bardziej efektywne.

Obsługa Google Ads

Jeśli szukasz kogoś, kto przygotuje i poprowadzi Twoje kampanie Google Ads, a nawet przygotuje firmę do działań związanych z marketingiem internetowym, skontaktuj się z naszą agencją i poznaj ofertę. Oferujemy bezpłatną wycenę, dzięki której poznasz nie tylko możliwości, ale również korzyści wynikające w wyboru i łączenia konkretnych usług.

Wycena Google Ads

W sieci reklamowej Google istnieje szereg możliwości. Nastawisz się na jeden kanał czy połączysz usługi? A może chcesz tylko przetestować nowe rozwiązanie i sprawdzić, czy w Twojej branży, gdy szukasz nowych odbiorców w Białymstoku i okolicach, takie działanie ma sens? Sprawdź wszystko, zanim zaczniesz. Zapytaj o bezpłatną wycenę.

Reklama Google koszt

Kampanie Google Ads opierane są na konkretnych potrzebach. W zależności od zastanej sytuacji budujemy strategię działań marketingowych od nowa lub pomagamy ulepszać już stosowane metody. Jeśli chcesz zdobywać kolejnych zadowolonych klientów, trafiać do nowych odbiorców lub po prostu zaistnieć na lokalnym rynku, sprawdź, co oferujemy.

Google Ads cennik

Poznaj ceny kampanii Google dla swojej firmy, wysyłając formularz z prośbą o bezpłatną wycenę. A jeśli chcesz wiedzieć, jak od kilku słów kluczowych przechodzimy do konkretnych działań, zobacz, co oferujemy w ramach usług związanych z Google Adwords. Opracowujemy strategie i prowadzimy kampanie, które pozwalają firmom rosnąć.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Białystok

Stosuj reklamy w wyszukiwarce – tam, gdzie wszyscy szukają informacji. Kampania Adwords to skuteczna metod pozyskiwania kolejnych klientów – na lokalnym rynku, w okolicach Białegostoku i dalej, jeśli tylko zechcesz rozwijać swoją działalność. Wypróbuj reklamę, dzięki której Twój biznes stanie się widoczny i rozpoznawalny.

Reklamy Adwords

Chcesz zlecić nowe lub kolejne kampanie Google Ads? Białystok i okolica to Twój podstawowy rynek działania? Oferujemy projektowanie i prowadzenie działań z zakresu marketingowego, szczególnie reklamy w Google i YouTube – dostosowane do Twojej branży, nastawione na pozyskiwanie klientów dokładnie z Twojej okolicy.

Reklamy PPC

Szanujemy Twój czas i pieniądze. Ustawiamy i prowadzimy każdą kampanię tak, by maksymalnie wspierała Twoje codzienne działania i zwiększała rozpoznawalność i rozwój Twojej marki. Chcesz płacić tylko za rzeczywiste zainteresowanie swoimi produktami lub usługami? Dopilnujemy, by każde kliknięcie przekładało się na wyniki.

Google Ads B2B

Za pomocą reklamy w wyszukiwarce możesz trafiać nie tylko do klientów indywidualnych i detalicznych. Adwords to również bardzo skuteczny sposób na docieranie do innych firm, które staną się Twoimi odbiorcami, dostawcami lub partnerami logistycznymi. Warto dać o sobie znać tym, którzy działają tuż obok.

Wejdź na wyższy poziom marketing online z Double Digital

Google Ads firma

Konkretny produkt albo niszowa usługa? A może po prostu chcesz regularnie przypominać ludziom mieszkającym w okolicach Białegostoku o swojej działalności? Regularne pojawianie się konkretnych informacji pomaga w utrwalaniu ich w pamięci długotrwałej. Warto zatem być obecnym tam, gdzie ludzie zaglądają na co dzień.

Reklama SEM

Czasochłonne i pochłaniające wiele energii działania organiczne to tylko jedna z opcji w marketingu internetowym. Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia, budujemy kampanie oparte nawet na stosunkowo niewielkich budżetach. Tak, aby to reklama działała w Twoim imieniu. Czas i energię, którą w ten sposób zaoszczędzisz, możesz spożytkować na realny rozwój swojej działalności.

Reklama produktowa Google

Zwiększaj świadomość marki, realizuj kolejne cele biznesowe lub po prostu – przekonuj nowe osoby do dokonania zakupu właśnie u Ciebie. Reklama Google umożliwia Ci wszystko to w miejscu, które miliony ludzi odwiedzają codziennie w poszukiwaniu wiarygodnych informacji. Skorzystaj z reklamy Adwords z pomocą profesjonalistów.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Kampanie Google to nasza specjalność. Potrafimy nie tylko budować je od podstaw, ale również sprawdzać te już istniejące. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania, czy Twoje działania w ramach skonfigurowanej już kampanii Google Ads są prawidłowe, a co ewentualnie można poprawić, skontaktuj się z ekspertami i sprawdź!

Audyt kampanii Adwords

Nie pozwól, by błędnie zaplanowane kampanie reklamowe wpływały na wyniki Twojej firmy. Jedną z naszych usług jest audyt kampanii Google Ads i doradztwo w sposobie optymalizowania reklam, również w czasie ich trwania. Bez względu na to, czy stawiasz na linki sponsorowane czy na wiele równoległych działań w sieci wyszukiwania, doradzimy i znajdziemy najlepsze rozwiązania. 

Audyt konta Adwords

Twoje reklamy nie działają tak, jak powinny? A może chcesz rozszerzyć już istniejące kampanie Adwords o zakupy Google lub obecność w serwisie YouTube? Sprawdzimy, czy Twoje konto Adwords jest odpowiednio skonfigurowane. Wszystkie udane kampanie Ads zaczynają się od poznania rynku, na którym masz działać. Audyt konta adwords to właśnie taka podstawa.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Białystok

Twoja firma może być obecna w wynikach wyszukiwania Google, nawet na samym szczycie listy. Linki sponsorowane to doskonałe narzędzie, aby w wyszukiwarce Google pojawiać się dokładnie tam, gdzie potencjalni klienci szukają produktów lub usług takich jak te, które na co dzień oferujesz w Białymstoku i okolicy.

Linki sponsorowane cennik

Twoją reklamę zaprojektujemy tak, by bezbłędnie trafiała do grupy docelowej. Dobierzemy słowa kluczowe i frazy kluczowe – tak, by najprostsza reklama tekstowa przekierowywała ruch na Twoją stronę internetową i ułatwiała trafianie potencjalnym klientom na Twoją ofertę, gdy tylko spróbują wyszukać terminy właściwe dla Twojej marki.

Linki sponsorowane Google cennik

To relatywnie tania i niezwykle skuteczna metoda, dzięki której zaistniejesz nie tylko w sieci wyszukiwania, ale przede wszystkim w świadomości przedstawicieli na lokalnym rynku. To prosty sposób, aby zdobyć nowych odbiorców, dostawców, partnerów biznesowych – a wszystko to na najbliższym Ci, lokalnym rynku, w Białymstoku i okolicach.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (6 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner