Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Zielona Góra

 

Reklamuj się wynikach wyszukiwania Google i docieraj do potencjalnych klientów dokładnie tam, gdzie oni szukają informacji o ofertach podobnych do Twojej. Reklamy Google Ads to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy, jeśli chcesz zaistnieć na lokalnym rynku lub gdy Zielona Góra jest kolejnym etapem rozwoju Twojej marki.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Zielona Góra

Kampania Adwords

Na podstawie słów kluczowych, po wielu zabiegach związanych z organicznym pozycjonowaniem, Twoja witryna czy sklep internetowy mogą pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Czy można tę drogę skrócić? Oczywiście, że tak. Szereg możliwości dają reklamy Adwords, czyli inaczej mówiąc kampanie.

Kampania lokalna Google Ads

Działania na forach internetowych i w różnych serwisach internetowych to niezwykle czasochłonne pozycjonowanie lokalne. Można to zautomatyzować i bezbłędnie trafiać do osób, które w wyszukiwarce Google wpisują nazwę Zielona Góra i słowo lub frazę związaną z Twoim profilem działalności. To cały system reklamowy, który pomoże Ci w promowaniu marki lokalnie.

Kampania remarketingowa Google Ads

Sieć reklamowa daje dużo opcji przypominania o produkcie czy usłudze. Tego typu wielopoziomowa reklama to tzw. remarketing. Pomaga w budowaniu świadomości marki, zdobywaniu nowych klientów i przyzwyczajania ich do tego, co mogą znaleźć na Twojej stronie internetowej. Można powiedzieć, że to odpowiednik kropli drążącej skałę. Niezwykle skuteczny!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania inteligentna Google Ads

Kampanię reklamową warto planować strategicznie, a kampania Google Ads ma tę zaletę, że zmienia się wraz z tym, jak reagują na treści reklam użytkownicy. To zdecydowane ułatwienie w docieraniu do tych, którzy wykazali już zainteresowanie produktem lub usługą lub do tych, którzy w wyszukiwarce Google szukali podobnych ofert. 

Kampania produktowa Google Ads

Jeśli oferujesz klientom produkty, masz wiele możliwości promowania ich w ramach Google Adwords. Między innymi via Zakupy Google (czyli Google Shopping), z wykorzystaniem linków sponsorowanych, przez reklamy graficzne, reklamy tekstowe. Możesz wybrać jedną z opcji lub połączyć je w wieloetapowy system.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jesteśmy przekonani, że jeśli chcesz promować się na rynku takim, jak Zielona Góra, reklamy Google Ads będą idealną propozycją dla Twojej firmy. Nie wiesz, czy podołasz i znajdziesz czas na monitorowanie działań? Zleć promocję w sieci wyszukiwania profesjonalistom, którzy w Twoim imieniu zaplanują i będą monitorować kampanię Google Ads.

Kampania SEM

Docierasz do potencjalnych klientów z wykorzystaniem organicznych działań, na przykład w serwisach społecznościowych? Doskonale! Wesprzyj je, wdrażając proste reklamy w ramach Google Ads. Płatne kampanie nie muszą wiązać się z ogromnym budżetem. Są w zasięgu twojej ręki i znakomicie działają w miejscach takich, jak na przykład Zielona Góra.

Kampania PPC

Kampania Google to znakomite rozwiązanie dla małych firm i tych, które dopiero zaczynają działania marketingowe w Internecie. Płacisz za rzeczywiste zainteresowanie użytkowników Twoją ofertą Google Ads. To popularna opcja pay per click, czyli opłaty za klikniecie i przejście na Twoją stronę internetową. Rozsądne? Też tak myślimy!

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Zielona Góra

Bądź z informacją o swojej ofercie wszędzie tam, gdzie pojawiają się użytkownicy zainteresowani produktami lub usługami podobnymi do tych, które świadczysz lokalnie. Sieć wyszukiwania oferuje nie tylko reklamę w wyszukiwarce, ale również w aplikacjach mobilnych czy popularnych społecznościowych serwisach.

Prowadzenie kampanii Adwords

Zielona Góra to być może nie największy, ale wciąż chłonny rynek i szczególnie w przypadku nastawienia na lokalnych klientów warto zadbać o to, by świadomość marki cały czas wzrastała. Chcesz rozwinąć swoje kampanie o Zakupy Google (Google Shopping) lub wyróżnić się wśród sklepów internetowych i wprowadzić opcję odbioru osobistego? Wiemy, jak poprowadzić dla Ciebie skuteczna kampanię!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Zmiany na stronie internetowej są łatwe. Te w treści reklam, szczególnie w czasie trwania kampanii – już niekoniecznie. Ale nasi eksperci wiedzą, co sprawdzić i jak zmienić te elementy Adwords, które być może spowalniają Twoje działania w zakresie marketingu internetowego i płatnej promocji. Zleć monitorowanie i ulepszanie swoich reklam profesjonalistom.

Obsługa Google Ads

Chcesz skoncentrować się na zadaniach wewnątrz firmy? A może ulepszać swoje relacje z klientami i partnerami biznesowymi? Słusznie! Tym bardziej, że do prowadzenia działań marketingowych możesz zatrudnić prawdziwych ekspertów. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, jeśli planujesz kampanie Google Ads Zielona Góra.

Wycena Google Ads

Opowiedz nam, czym się zajmujesz i do kogo chcesz docierać za pomocą Ads? Twoja firma szuka klientów indywidualnych? A może jako operator logistyczny chcesz docierać do sklepów internetowych? Działania marketingowe skrojone specjalnie dla Twojej marki postaramy się zaplanować w ramach budżetu, jakim dysponujesz.

Reklama Google koszt

Tańsze i droższe opcje, pojedyncze formy lub system naczyń połączonych. Wiesz już, co chcesz wybrać? A może potrzebujesz fachowej rady? Zacznij od kontaktu przez formularz, w którym podasz swoje podstawowe namiary i krótko opiszesz, co chcesz zdziałać, wybierając płatne opcje promocji w ramach Google Adwords.

Google Ads cennik

Zielona Góra, powiat, a może całe województwo. Twój budżet, skala działań, oczekiwania wobec usługi Adwords – wszystko ma znaczenie, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się do nas po bezpłatną wycenę. Ten kontakt do niczego nie zobowiązuje Twojej firmy. Ty zyskasz informacje, a my przedstawimy Ci dostępne opcje. 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Zielona Góra

Po stworzeniu strony internetowej i profili w mediach społecznościowych pora na działanie, które przyspieszy docieranie do osób zainteresowanych Twoją ofertą. Jeśli prześlesz nam pytanie w formularzu kontaktowym, chętnie podpowiemy i wycenimy kolejne kroki, które będą dużym ułatwieniem w reklamowaniu się w Zielonej Górze i okolicach.

Reklamy Adwords

Sprawdzone rozwiązania, gotowe wzory, skuteczna optymalizacja w czasie trwania kampanii. Ads to szereg możliwości właściwie dla każdej działalności. Korzystaj z tego wszystkiego, rozwijając swój biznes lokalnie lub szukając dla siebie miejsca w nowych lokalizacjach. Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczonych ekspertów.

Reklamy PPC

Obawiasz się o koszty takiej reklamy? Mamy znakomitą informację. To system, który umożliwia opłaty jedynie za faktyczne kliknięcia, czyli de facto daje obraz realnego zainteresowania użytkowników Twoja ofertą. Małe badanie rynku i promocja strony, marki i produktów w jednym. Naprawdę kompleksowe rozwiązanie!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Nie tylko klienci indywidualni, również biznesowi. Odbiorcy, dostawcy, partnerzy logistyczni – do wszystkich możesz docierać, promując się za pomocą systemu Ads. To jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, w miejscu, do którego ludzie na co dzień zaglądają po rzetelne, sprawdzone i konkretne informacje. 

Google Ads firma

Działaj w zgodzie ze sobą, promuj swoją markę lokalnie, rozwijaj działalność i sięgaj po kolejne pomysłowe rozwiązania. Nie chcesz uczyć się zasad marketingu internetowego? Nie masz czasu wdrażać wieloetapowych kampanii? A może nie wiesz, jak wszystko zaplanować ze skromnym budżetem? Nasi eksperci doradzą w każdej z tych kwestii.

Reklama SEM

Działania organiczne w połączeniu z płatnymi opcjami reklamy to prosta droga do sukcesu. Opcje SEM pomogą skrócić czas dotarcia do faktycznie zainteresowanych klientów, a także wypromowanie marki, gdy dopiero zaczynasz swoje działania w nowym mieście, takim jak na przykład Zielona Góra. Bez względu na to, czy chcesz promować produkty czy usługi, w systemie Ads znajdziesz optymalne rozwiązania.

Reklama produktowa Google

Unikatowe produkty lub przedmioty dostępne niemal wszędzie – dla każdej z tych sytuacji znajdzie się rozwiązanie w ramach sieci reklamowej. Jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne opcje, koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj, co możemy Ci zaproponować w ramach działań Adwords, by Twoja sprzedaż poszybowała.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Chcesz rozpocząć działania marketingowe w sieci wyszukiwania Google? Nie wiesz, czy warto zacząć od linków sponsorowanych Twojej strony internetowej, a może zastanawiasz się, jak pozyskać nowych klientów na swoje usługi w lokalizacji Zielona Góra. Podstawowym rozwiązaniem na dobry początek będzie audyt Google Ads.

 

Audyt kampanii Adwords

Natomiast jeśli już działająca kampania nie działa tak, jak zaplanowano, możesz również zlecić jej sprawdzenie. Obsługa kampanii na każdym etapie jej trwania to nasza specjalność. Zapewnij ustawienia i słowa kluczowe, które najlepiej będą wspierały Twoją firmę w sieci wyszukiwania Google i kierowały użytkowników do Twojej strony internetowej.

Audyt konta Adwords

Zanim jednak ustalisz słowa kluczowe, nie zapomnij o technicznych podstawach. Masz wątpliwości, jak skonfigurować konto Google Ads? Zasięgnij porady ekspertów w tej dziedzinie, takich, którzy sprawdzą dla Ciebie wszystkie najpotrzebniejsze kwestie – by pozycjonowanie Google z pomocą Adwords działało bez zakłóceń.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Zielona Góra

Z połączenia słów kluczowych charakterystycznych dla Twojej branży i marki oraz nazwy miasta Zielona Góra, stwórz prostą, a zarazem skuteczną promocję – sponsorowane linki w wyszukiwarce. Tego typu reklama uznawana jest za relatywnie tanią, ale trafiająca bezpośrednio do osób, które nastawione są na wyszukanie konkretnych informacji.

Linki sponsorowane cennik

Zastanawiasz się, co oznacza w kontekście kampanii Ads relatywnie tania reklama? Zachęcamy do wysłania pytania przez nasz formularz kontaktowy. Już podstawowe informacje pomogą nam przygotować bezpłatną wycenę i wskazać, czy takie rozwiązanie jest dla Twojej marki optymalne. Obsługujemy klientów, którzy korzystają z tej formy regularnie.

Linki sponsorowane Google cennik

Co dodać do wyrażenia Zielona Góra, aby Twój sklep internetowy lub stronę www wyszukiwarka wskazywała często jako pasujący wynik? Wesprzyj organiczne działania, pozycjonując swoje odnośniki tuż nad wynikami organicznymi, dzięki reklamie Adwords. Oczywiście tylko wówczas, gdy ktoś faktycznie szuka oferty podobnej do Twojej. Sprawdź, jak niedrogie to rozwiązanie!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner