Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Poznań

Tysiące firm w naszym kraju korzysta z Google Ads, by ich reklama była widoczna w wynikach wyszukiwania. To sposób na dotarcie do nowych klientów. Myślisz o takiej formie promocji? Oferujemy możliwość wdrożenia Twojej kampanii Google Ads przez certyfikowanych specjalistów i wsparcie na każdym etapie jej trwania.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Poznań

Kampania Adwords

Profesjonalne kampanie Google Ads to nie tylko słowa kluczowe i grupa docelowa. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał sieci reklamowej, koniecznie skontaktuj się i zleć swoje kampanie reklamowe Google ekspertom w tej dziedzinie. Zaczniemy, oczywiście, od słów kluczowych, ale w efekcie stworzymy formy i treści reklam, który wesprze nawet najlepszy proces pozycjonowania.

Kampania lokalna Google Ads

Masz wątpliwości, czy Google Ads jest skuteczne w przypadku lokalnych biznesów? Działania w ramach Google Adwords możesz kierować do dowolnej grupy ludzi. Jeśli oferta Google Ads Twojej firmy zgadza się z tym, czego akurat szuka ktoś inny, wpisując obok produktu czy usługi Poznań, bingo! Twoje treści pojawią się jako jeden z wyników.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Skuteczne kampanie Google Ads (wcześniej Google Adwords) polegają na kilkukrotnych powrotach do klienta – w wyszukiwarce Google, w portalu YouTube albo w serwisach partnerskich. To remarketing i w tym zakresie Google Ads jest naprawdę efektywne. Wyświetlane reklamy pozwalają użytkownikowi nie zapominać o tym, że działasz w Poznaniu.

Kampania inteligentna Google Ads

W sieci reklamowej Google możesz liczyć na to, że różne formy reklamy będą wzajemnie się przenikać. Raz będą się wyświetlały konkretnemu użytkownikowi te w formie tekstowej, innym razem reklama widoczna będzie jako link sponsorowany lub wideo. Oczywiście, wiele zależy od tego, na co się zdecydujesz. Ale warto wiedzieć, że możliwości są ogromne.

Kampania produktowa Google Ads

Zwiększ obroty w sklepie internetowym, informując swoją grupę docelową o tym, co masz w ofercie. Promuj unikatowe przedmioty, ale również produkty ogólnodostępne, jeśli akurat trwa promocja, masz atrakcyjne ceny albo oferujesz program lojalnościowy. Z Google Ads możesz poinformować o tym klientów z Poznania i okolic lub rozszerzyć obszar działania.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampanie Google Ads Poznań lub Wielkopolska – jak w każdym przypadku, zadziałają najlepiej, monitorowane i korygowane na bieżąco. Mamy dla Twojej firmy usługę, która umożliwi Ci pracę nad strategią i kontakty z klientami – poprowadzimy i będziemy monitorować kampanię Google Ads Twojej marki, by jak najlepiej pracowała na sukces.

Kampania SEM

W sieci wyszukiwania kampanie reklamowe Google to oczywiście jedna z opcji promowania produktów i usług. Możesz trafiać do potencjalnych klientów, budując treści na stronie internetowej według ścisłych wytycznych. I oczywiście zawsze warto to robić. Płatne działania SEM będą wówczas kropką nad i, efektywnym skróceniem drogi do klienta.

Kampania PPC

Niektórzy obawiają się, że reklamy Google Ads są zbyt drogie dla niewielkiego lokalnego biznesu. Oczywiście, nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje kampania Google Ads. Ale są różne opcje. Zamiast płacić za zasięgi i wyświetlenia (cost per view) możesz tu płacić za rzeczywiste kliknięcia (cost per click), czyli angażować budżet tam, gdzie faktycznie będzie realizowany na interakcję klienta ze stroną internetową.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Poznań

Proponujemy projektowanie, prowadzenie i optymalizowanie Twoich treści w sieci reklamowej Google. Oferujemy wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście. Naszymi klientami są również niewielkie, lokalne firmy, w miastach takich jak Poznań lub mniejszych. Efektywne kampanie Adwords to nasza specjalność.

Prowadzenie kampanii Adwords

Jako agencja działamy z klientami na każdym etapie działania kampanii. Monitorujemy treści i wyniki, dzięki czemu wiemy, czy i co warto ulepszyć, aby jeszcze skuteczniej wspierać Twoją markę rozwiązaniami w sieci reklamowej wyszukiwarki Google. To szczególnie ważne, gdy kampania składa się z grupy reklam.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Jako agencja działamy z klientami na każdym etapie działania kampanii. Monitorujemy treści i wyniki, dzięki czemu wiemy, czy i co warto ulepszyć, aby jeszcze skuteczniej wspierać Twoją markę rozwiązaniami w sieci reklamowej wyszukiwarki Google. To szczególnie ważne, gdy kampania składa się z grupy reklam.

Obsługa Google Ads

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na reklamy graficzne czy cały system działań, oferujemy pomoc w obsłudze Twoich reklam. Aby skutecznie koncentrować uwagę potencjalnych klientów będziemy monitorować i optymalizować Twoje treści, aby zazębiały się z tym, jak działasz na co dzień w swoim biznesie.

Wycena Google Ads

Przed rozpoczęciem kampanii Google Ads koniecznie sprawdź, jak Internet widzi Twoją firmę. Nie masz pewności, czy wiesz, co dokładnie należy zrobić? Jako agencja SEM zajmujemy się takimi czynnościami, aby podjęte później w sieci reklamowej Google działania były możliwie najlepiej przygotowane i zaplanowane.

Reklama Google koszt

Możliwe, że efekty Twojej pierwszej kampanii Google nie będą zadowalające. Nic dziwnego, jeśli nie jesteś ekspertem i nieco z tymi działaniami eksperymentujesz. Chcesz poznać opinię specjalisty? Oferujemy audyt dotychczas wdrożonych reklam. Dzięki temu dowiesz się, co ma wpływ na Twoje wyniki i jak je ulepszyć.

Google Ads cennik

Zanim przystąpisz do planowania i realizowania kampanii Google, zobacz, czy wszystkie ustawienia Twojego konta Google Ads są poprawne. Konfiguracja to podstawa! Jeśli tam nie pojawią się błędy, wszelkie akcje w sieci wyszukiwania będą realizowane bez technicznych przeszkód. Tym również zajmujemy się w naszej agencji. O szczegóły i koszty zapytaj przez formularz kontaktowy.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Poznań

Kampanie, które prowadzimy dla firm z Poznania i okolic, wyglądają bardzo różnie – od prostego zestawu linków sponsorowanych, po dynamiczny remarketing. Chcesz zrealizować swój pomysł lub zaufać naszemu doświadczeniu? Zachęcamy do kontaktu. Być może Twoją pierwszą udaną kampanię uda się zrealizować już całkiem niedługo!

Reklamy Adwords

Zaplanuj swoją pierwszą reklamę lub kampanię adwords i zaprezentuj swoją markę i ofertę tym, którzy w najbliższej okolicy Poznania na co dzień szukają informacji o lokalnych przedsiębiorcach. Trafiaj bezbłędnie do osób, które w konkretnym momencie są zainteresowane produktami, które sprzedajesz lub skorzystaniem z usługi, którą świadczysz.

Reklamy PPC

Tym, co przedsiębiorcy bardzo sobie cenią w kampanii Google jest fakt, że reklamy Google Ads można ustawić tak, by płacić tylko za rzeczywiste kliknięcia. To pozwala lepiej zarządzać niewielkim budżetem i daje poczucie, że trafiamy głownie do osób, które w pewnym stopniu wyraziły zainteresowanie naszą ofertą. 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

 

Google Ads B2B

Reklamę czy nawet całą kampanię adwords warto realizować również wówczas, gdy szukasz potencjalnych klientów biznesowych lub chcesz być przedstawicielem większej firmy w Poznaniu i okolicy. Zamieszczenie tego na stronie internetowej może nie wystarczyć. Daj o tym znać na zewnątrz za pomocą kampanii i nawiązuj nowe biznesowe kontakty.

Google Ads firma

Reklamy Google Ads to nowoczesny marketing. Tradycyjne metody wciąż działają, ale kuszące w kampaniach internetowych jest to, jak skutecznie można ze swoją treścią dotrzeć do użytkowników i wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom dokładnie w momencie, gdy szukają oferty tożsamej z tą, którą Ty na co dzień realizujesz w swoim biznesie.

Reklama SEM

Działania w sieci wyszukiwania można podzielić na organiczne i płatne. Wdrożenie kampanii Google Ads z pewnością przyspiesza efekty codziennych starań. Kiedy warto postawić na reklamę? W czasie wyprzedaży sezonowej, prowadzania nowej oferty lub po prostu, gdy chcesz, by Twoja marka rosła i trafiali do Ciebie konkretni klienci.

Reklama produktowa Google

W ramach Google Adwords możesz wdrożyć prostą reklamę opartą na zdjęciu, nazwie i aktualnej cenie produktu lub zaprojektować bardzo rozbudowaną kampanię Adwords. Być może masz już pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy, porozmawiajmy! Zacznij od formularza kontaktowego poniżej.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Być może masz już konkretny plan działania i chcesz przekonać się, czy Twój budżet reklamowy jest wystarczający dla kampanii. A może Twój pierwszy cel jest krótkotrwały i dokładnie wiesz, ile w tej chili możesz wydać na działania marketingowe w sieci. Daj nam znać – wspólnie zaplanujemy i przeprowadzimy kampanię zgodną z Twoją wizją.

Audyt kampanii Adwords

Wszystkich, którzy zastanawiali się choć przez chwilę, ile mogą kosztować kampanie i jak zaplanować wydatki na reklamę, zachęcamy do zadawania konkretnych pytań – o reklamy, ceny, kampanie w wyszukiwarce i u partnerów. Cena pojedynczej reklamy, ale i całej kampanii niejedną firmę przyjemnie zaskoczyła.

Audyt konta Adwords

Pamiętaj, że cena kampanii Google Ads bardzo mocno skorelowana jest z tym, czego konkretna marka oczekuje i oczekuje od marketingu w sieci. Działasz lokalnie? Twoje reklamy będą wyglądały inaczej niż treści giganta korporacyjnego. Dowiedz się, ile kosztuje reklama na rynku lokalnym – w Poznaniu i okolicy.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Poznań

Od słów kluczowych do linków sponsorowanych, czyli od słów do czynów. Poznaj jeden z najchętniej wybieranych rodzajów reklamy i sprawdź, czy to dla Ciebie i Twojej marki optymalny wybór. Z pewnością to jeden z najskuteczniejszych sposobów przekierowywania ruchu na Twoją stronę internetową. Szczególnie polecany w usługach!

Linki sponsorowane cennik

Aby docierać do potencjalnych klientów, warto określić, czego i w jaki sposób szukają w Internecie. Ponieważ to relatywnie tania forma reklamowania się w sieci wyszukiwania, a jednocześnie uznawany za niezwykle skuteczną metodę, polecamy zgłoszenie po bezpłatną kalkulację. Wycena tej opcji może Cię mile zaskoczyć!

Sponsorowane linki Google cennik

Bez względu na to, czy interesują Cię koszty całej kampanii Google Ads czy pojedynczych działań marketingowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę. Na tej podstawie stwierdzisz, co dalej. Sponsorowane linki w sieci wyszukiwania? A może reklamy graficzne, a nawet wideo?

Dowiedz się więcej o optymalizacji konwersji w kampaniach Google.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner