Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Katowice

Docieraj do potencjalnych klientów, szybciej, a przede wszystkim skuteczniej – dzięki wyszukiwarce Google i kampanii reklamowej w tej największej sieci wyszukiwania. Google Ads to efektywne pozycjonowanie lokalne i szansa dla Twojej firmy, by zaistnieć w świadomości mieszkańców Katowic i Górnego Śląska.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Katowice

Kampania Adwords

W ramach kampanii Google Adwords możesz dobierać różne formy, a Twoje treści będą pojawiały się nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale również w witrynach partnerskich Google. To marketing, z którego korzystają sklepy internetowe, proste strony wizytówkowe i serwisy informacyjne. Kampania Google Ads to również opcja dla Twojej firmy. 

Kampania lokalna Google Ads

W wyszukiwarce Google szukają informacji niemal wszyscy. Szczególnie dotyczy to usług w najbliższej okolicy. Jeśli zatem chcesz docierać do ludzi mieszkających w Katowicach lub miastach sąsiadujących z informacją o swojej działalności, reklamy Google Ads (określane dawniej Google Adwords), będą prostym sposobem na osiągnięcie celu.

Kampania remarketingowa Google Ads

Jedną z bardzo wygodnych możliwości w kampanii Google jest opcja docierania do jednej osoby z różnymi formami reklamy. Remarketing pozostaje skuteczną metodą przypominania o ofercie danej firmy w czasie korzystania użytkownika z wyszukiwarki lub na przykład portalu YouTube. Utrwalanie się w pamięci potencjalnego klienta to również forma budowania relacji z marką.

Kampania inteligentna Google Ads

Trendy w wyszukiwaniu zmieniają się dynamicznie. Kampania remarketingowa wspiera Twoje działania wobec konkretnego użytkownika. Ale aby jak najlepiej wykorzystywać Twój budżet reklamowy, kampanie Google Ads do pewnego stopnia optymalizują się pod wpływem interakcji z użytkownikami. Uczą się tego, jak, co i kiedy najchętniej klikamy.

Kampania produktowa Google Ads

Google Adwords to reklama usług lub produktów. Te drugie możemy promować na naprawdę wiele sposobów. Reklamy wideo Discovery, Google Shopping, reklamy out stream, reklamy in stream niemożliwe do pominięcia, bumpery reklamowe. A wszystko to utkane w dobrze skonstruowany system zwany remarketing dynamiczny.

Optymalizacja kampanii produktowej

Chcesz, by Twoja kampania Google osiągała jeszcze lepsze wyniki? A może masz w najbliższych planach dołączenie do swoich dotychczasowych działań reklamowych Funkcjonalności Google Zakupy (Google Shopping). Skontaktuj się z naszą agencją i zapytaj ekspertów o kolejne możliwości w Twojej kampanii Google.

Kampania SEM

Jeśli chcesz zwiększyć ruch na Twojej stronie, zdobyć nowych klientów  lub po prostu zaprezentować swoją czystko informacyjna stronę www jako wizytówkę swojej marki, polecamy kampanię reklamową Google Ads (dawniej Adwords). Płatna promocja to doskonała metoda także dla sklepów internetowych, szczególnie w okresie wyprzedaży.

Kampania PPC

Jedną z najczęściej wymienianych zalet kampanii Google jest fakt, że możesz płacić za konkretne kliknięcia w Twoje treści. Nie ponosisz kosztów wyświetleń. To doskonała opcja dla tych, którzy dopiero sprawdzają korzyści, jakie przynoszą działania spod znaku Google Adwords. I zdecydowany plus, gdy budżet reklamowy jest skromny.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Katowice

Pracujemy z naszymi klientami w różnych miastach Polski, również w Katowicach. Od celów biznesowych zależy to, jaką kampanię projektujemy dla konkretnej marki. Zachęcamy do zgłoszenia się po darmową wycenę i zadawania konkretnych pytań: o Merchant Center, pozycjonowanie lokalne, rozbudowane kampanie produktowe Google.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie reklamowe warto w przemyślany sposób planować, ale należy również zadbać o ich monitorowanie. To najlepszy sposób, by w porę reagować, niwelować błędy i wprowadzać drobne zmiany, które pozwolą na jeszcze lepsze wspieranie marketingu Twojej firmy. Prowadzenie skutecznych kampanii Google to nasza pasja!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Obserwowanie tego, jak projekt reklamowy oddziałuje na użytkowników i jak rzeczywiście działa w sieci wyszukiwania, to warunek konieczny do tego, aby optymalizować kampanie Google Ads nawet jeszcze w trakcie ich trwania. W Twoim imieniu zadbamy o to, by każda złotówka jak najlepiej pracowała na Twój sukces.

Obsługa Google Ads

Zaplanujemy, wdrożymy i poprowadzimy Twoje reklamy Google Ads. W tym czasie Ty zajmiesz się strategią swojej marki, kontaktami z klientami, których dzięki skutecznej kampanii Google będziesz zdobywać na lokalnym rynku i planowaniem rozszerzenia oferty lub wejścia na kolejne rynki. Zleć swoje kampanie profesjonalnej agencji.

Google Ads cena

Nie masz pewności, czy to właściwy moment na inwestowanie w promocję? Moment zawsze jest właściwy, nawet, jeśli Twój budżet na reklamę wydaje Ci się niski. Zanim podejmiesz decyzję, koniecznie sprawdź rzeczywiste koszty. Możesz to zrobić szybko, przez formularz, na podstawie którego otrzymasz bezpłatną wycenę.

Reklama Google koszt

Uwzględnij, co możesz zyskać, wdrażając swoją pierwszą kampanię. Jeśli zapłacisz tylko za faktyczne interakcje z Twoją witryną, z pewnością jeszcze więcej osób dowie się o Twoim istnieniu. Nie chcesz angażować ogromnych środków na początek? Nie dziwi nas to. Ale podpowiemy, jak te, które możesz wydać, wykorzystać najskuteczniej.

Google Ads cennik

Znajdziemy wspólnie rozwiązania, które sprawią, że nawet niewielka strona lub mała lokalnie działająca firma będą dostrzegane i chętniej odwiedzane. Widzimy to na co dzień: dzięki pomysłowemu marketingowi i narzędziom Ads, małe przedsiębiorstwa mają nie tylko nowych klientów, ale i nową energię do działania.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Katowice

Trafiaj bezbłędnie do użytkowników w swojej okolicy, wykorzystując lokalne kampanie Google Ads. Jak zaplanować skuteczną reklamę? Czy można zlecić proces optymalizacji kampanii Google Ads, która aktualnie trwa? Wszelkie pytania kieruj do naszych ekspertów od Google Adwords. Tę największą sieć reklamową znają od podszewki.

Reklamy Adwords

Najpopularniejsza sieć wyszukiwania to miejsce, w którym codziennie miliony użytkowników sprawdzają najpotrzebniejsze informacje. Jeśli chcesz docierać do tłumów lub do osób mieszkających bardzo niedaleko, skorzystaj z opcji, jakie oferuje Google. To sposób, by w Internecie wypromować swoją nawet bardzo lokalną markę.

Reklamy PPC

Nie musisz płacić za wyświetlenia przypadkowych użytkowników – lub tych, którzy nie wykazali zainteresowanie treściami Twoich reklam. Opcja płacenia tylko i wyłącznie za konkretne, rzeczywiste kliknięcie jest tym, co w Google Ads cieszy najbardziej, szczególnie tych, którzy na pierwsze reklamy nie chcą przeznaczać dużego budżetu.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Szukasz klientów, partnerów biznesowych, nowych operatorów logistycznych? A może Twoja firma jest gotowa, by stać się przedstawicielem dużej firmy w Katowicach i regionie? Wszystkie te opcje możesz komunikować za pomocą prostych treści reklamowych i w ten sposób docierać do zainteresowanych Twoją ofertą Google Ads użytkowników.

Google Ads firma

Rozwijaj markę w zgodzie ze sobą, działaj tak, by nie tracić czasu na coś, czym nie chcesz się zajmować. Zlecaj działania marketingowe na zewnątrz, pracuj z profesjonalistami i ciesz się efektami takiej współpracy. Google Ads to nasz specjalność, zleć nam audyt, planowanie i prowadzenie kampanii, lokalne pozycjonowanie Twojej marki.

Reklama SEM

Planujesz zdobyć kolejnych klientów lub po prostu zwiększyć zainteresowanie swoją marka wśród mieszkańców Katowic i ościennych miejscowości? Możesz to osiągnąć skutecznie i szybko z wykorzystaniem reklam Google Ads. Docieraj precyzyjnie do osób, które na co dzień chcą korzystać z ofert firm działających lokalnie.

Reklama produktowa Google

Szereg możliwości, ale jeden wspólny mianownik: Twoje produkty w miejscu, gdzie na co dzień ofert podobnych do Twojej szukają ludzie z okolicy. Jeśli chcesz zaistnieć ze swoimi produktami, zarówno tymi unikatowymi, być może rękodziełem lub towarami z importu albo wyróżnić się w tłumie podobnych handlowców, spróbuj promocji Ads.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Od czego zacząć? Gdy już wiesz, że chcesz wdrożyć reklamy Google Ads, warto pomyśleć o audycie. Sprawdzić to, jak Twoja marka widziana jest w wyszukiwarce, jak reklamuje się Twoja konkurencja, na które formy reklamy najlepiej postawić, by wyróżniały Ciebie i Twoją ofertę, a co za tym idzie, aby potencjalni klienci chętniej wybierali Twoje treści.

Audyt kampanii Adwords

Twoje kampanie Google Ads Katowice nie przynoszą spodziewanych efektów? Nie przybywa Ci klientów czy wejść na stronę? Nasi eksperci sprawdzą, co może być powodem i wskażą te elementy Twoich reklam, które można poprawić. Być może nawet w ramach aktualnie trwającej kampanii – tak, by reklamy pracowały na sukces Twojej firmy od zaraz.

Audyt konta Adwords

Optymalizacja kampanii Google Ads to dość zaawansowany proces, ale warto również sprawdzić absolutne podstawy, czyli ustawienia Twojego konta. Techniczne parametry mają wpływ na to, jak Twoje reklamy działają, dlatego jeśli nie masz pewności, czy wszystko jest w porządku, zapytaj w agencji o profesjonalny audyt konta Ads.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Katowice

Rozbudowana kampania Google Ads a może, na próbę, jeden z jej elementów? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem internetowym, chcesz sprawdzić, co będzie działało dla Twojej branży i marki, polecamy na start sponsorowane linki w wynikach wyszukiwania. Czyli bezpośrednie odnośniki do strony Twojej firmy tuż nad wynikami organicznymi.

Linki sponsorowane cennik

Znakomite miejsce na informację o Twojej ofercie – i to w miejscu i czasie, gdy użytkownik rzeczywiście wyszukuje ofert podobnych do Twojej. To forma uznawana za jedną z najskuteczniejszych, a jednocześnie relatywnie tanich. Interesują Cię szczegóły? Wypełnij formularz na naszej stronie poniżej i odbierz darmową wycenę.

Linki sponsorowane Google cennik

Daj nam znać, czym się zajmujesz, czego oczekujesz, prześlij adres swojej strony. Na podstawie bezpłatnej wyceny możesz zdecydować, czy i która forma reklamy w ramach Google Ads będzie dla Ciebie najlepsza, a przy tym również osiągalna z Twoim aktualnym budżetem na promocję firmy w wyszukiwarce Google.

Dowiedz się więcej o optymalizacji konwersji w kampaniach Google

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner