Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Gorlice

Kampania Google ADS to nic innego jak system reklamowy firmy Google, który umożliwi Ci wyświetlanie reklamy tekstowej i produktowej w wyszukiwarce, reklamy graficznej – bannerowej – w sieci reklamowej Google Display Network jak i reklamy wideo w portalu YouTube! Z Nami zyskasz o wiele więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić!
nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Gorlice

Kampania Adwords

Nasz specjalista Google ADS skonfiguruje reklamę Twojego biznesu w taki sposób, aby wyświetlała się ona użytkownikom z określanej przez Ciebie grupy odbiorców. Odpowiednie dobranie fraz kluczowych (czyli zapytań, jakie wpisują użytkownicy w wyszukiwarce), wpływa na pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronie, ponieważ reklama tekstowa Google ADS przyciąga wówczas na stronę tylko tego użytkownika, który jest zainteresowany Twoimi produktami lub usługami

Kampania lokalna Google Ads

Twoją wielką szansą jest rynek lokalny. Każdy jest inny, więc kluczowe będzie poznanie tych różnic, jak również dokładne określenie Twojej grupy docelowej. Ta wiedza zadecyduje o efektywności naszych działań promocyjnych wykonanych na Twojej marce. Rynki lokalne różnią się od siebie liczbą ludności, położeniem, konkurencją, zamożnością i potrzebami okolicznych mieszkańców. Tych czynników jest sporo i musimy je nie tylko poznać, ale też przeanalizować pod kątem strategii biznesowej i marketingowej Twojego biznesu. Musimy wiedzieć jakie cechy ma lokalny rynek, na którym działasz, aby potem wykorzystać to w praktyce do budowania silnej marki Twojej działalności.Elastyczność i profesjonalne podejście do tematu to jedna cech, które są naszą przewagą i czynnikiem decydującym o sukcesie w biznesie lokalnym.

Kampania remarketingowa Google Ads

Chcesz szybko zaistnieć w internecie i bez problemu sprzedawać swoje produkty czy usługi? Z kampanią marketingową Google ADS jest to możliwe! Google ADS to doskonały system reklamowy, który został stworzony po to, by trafić ze swoimi treściami do konkretnych grup użytkowników. Główne zalety kampanii marketingowej Google ADS, to: efektywność, skuteczność, płatność za kliknięcia (a nie za wyświetlanie strony), dostosowywanie parametrów wyświetlania strony pod odbiorców reklamy, mierzalność konwersji czy też łatwość dopasowywania kosztów do budżetu.

Kampania inteligentna Google Ads

Przy tworzeniu kampanii inteligentnych podajemy grupy tematyczne słów kluczowych, związane z ofertą Twojej firmy. Na podstawie podanych grup, Google samodzielnie generuje frazy kluczowe, a następnie kieruje reklamę do osób wyszukujących określone produkty z Twojej oferty. Takie reklamy mogą wyświetlać się nad wynikami wyszukiwania w przeglądarkach lub pod nimi. Możemy reklamować dowolną liczbę Twoich usług czy grup produktów, tworząc wiele różnych kampanii inteligentnych z innymi budżetami. Do każdej z nich możemy podać odmienne grupy tematyczne słów kluczowych. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a zrobimy wszystko, by Twoje produkty znalazły swoich właścicieli.

Kampania produktowa Google Ads

Chcesz zaistnieć w sieci i dać się poznać przyszłym klientom? Internetowe kampanie reklamowe są skuteczne, ponieważ gwarantują wyższą konwersję. To właśnie dlatego Twoja firma zarobi więcej i szybciej. Pokażesz swój produkt osobom, które wyszukiwały hasła związane z Twoją działalnością, tym samym zwiększysz swoją szansę na sprzedaż i zdobędziesz większy zysk!

Optymalizacja kampanii produktowej

Regularna optymalizacja Twojej kampanii produktowej to bardzo ważne działanie, które prowadzi do osiągania sukcesów i dobrych wyników całej kampanii reklamowej. W tym celu należy skupić się na kwestiach takich jak Feed produktowy, na którego podstawie tworzona jest reklama, na odpowiednim doborze stawek, zgodnie z Twoim celem, na zmianie modelu atrybucji, dopasowaniu reklamy pod klienta i informowaniu go o aktualnych promocjach czy wyprzedażach. To wszystko wpływa na jakość Twoich usług. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii optymalizacji kampanii produktowej, zajmiemy się tym za Ciebie, wystarczy, że zgłosisz się do Nas w celu uzyskania pomocy!

Kampania SEM

Search Engine Marketing to inaczej kampania SEM. Jest to segment marketingu internetowego, który to związany jest z wyszukiwaniami internetowymi. Obejmuje on różne działania, a jego celem jest osiągnięcie jak najlepszej widoczności Twojej strony www podczas wyszukiwania jej w wyszukiwarce. Kampania SEM składa się z dwóch głównych elementów, a są nimi: SEO i PPC. SEO to nic innego jak pozycjonowanie strony, a PPC to płatne kliknięcia w link, który prowadzi do danego serwisu.

Kampania PPC

PPC, inaczej mówiąc “Pay Per Click” to dosłownie tłumacząc – płatność za kliknięcie. Kiedy zdecydujesz się na taki rodzaj promocji, płacisz za reklamę Google ADS, kiedy to potencjalny klient kliknie i zostanie przekierowany na Twoją witrynę www. Kampania PPC wyróżnia się elastycznością finansową, pozwala to m.in. na określenie maksymalnej stawki, którą jesteś w stanie zapłacić za kliknięcie lub też ustawienie miesięcznego czy dziennego budżetu reklamowego, po którego przekroczeniu kampania Google ADS zostaje wstrzymana do momentu uruchomienia kolejnej puli środków. Te działania pozwalają na całkowitą kontrolę budżetu reklamowego. Oddelegowany do Twojej kampanii nasz specjalista Google ADS zajmie się każdym szczegółem kampanii.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Gorlice

Jeśli chcesz, aby Twój biznes działał na najwyższych obrotach, a klienci kupowali Twoje produkty, pozwól Nam zająć się Twoją kampanią reklamową, a sukces przyjdzie do Ciebie szybciej, niż może Ci się wydawać!

Prowadzenie kampanii Adwords

Platforma Adwords posiada kilkanaście możliwości różnych konfiguracji reklamy abyś mógł docierać do obecnych i przyszłych klientów. To, ile kosztuje reklama w internecie jest sumą, jaką płacisz za kliknięcia w reklamy przez osoby zainteresowane Twoją ofertą. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje reklama w internecie i czy będzie dużym wydatkiem dla Twojego biznesu, nie martw się na zapas.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Optymalizacja kampanii w Google Ads to ogół czynności, które umożliwiają osiągnięcie możliwie jak największej efektywności Twojej reklamy. Wiele osób na pierwszy rzut oka może stwierdzić, że kampania Google Ads wydaje się prosta do zorganizowania. Należy przygotować słowa kluczowe, następnie utworzyć reklamę tekstową i czekać na nowych klientów. Jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Optymalizacja kampanii jest procesem skomplikowanym. Może dojść np. do sytuacji, w której środki na koncie bardzo szybko się wyczerpią, a nowych klientów i tak nie uda się nam zdobyć. W związku z tym, bardzo ważna jest wiedza na temat tego, w jaki sposób prowadzone są kampanie, gdyż ciągle musimy je usprawniać, nadzorować i dostosowywać pod kolejnych użytkowników.

Obsługa Google Ads

Przeanalizujemy Twoją branżę oraz zapoznamy się z Twoją ofertą, następnie przygotujemy strategię kampanii Google Ads.Skonfigurujemy zaawansowaną analitykę skuteczności i zachowań użytkowników na Twojej stronie, co umożliwi optymalizować kampanię Google i zapewni jej najwyższą skuteczność. Z precyzją dotrzemy do Twojej grupy docelowej, maksymalizując zyski. Prowadzenie kampanii Google Ads powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem! Dedykowane narzędzia, a także szeroka wiedza w obszarze marketingu, UI, UX oraz analityki ma wpływ nie tylko na lepsze efekty kampanii Ads, ale również na niższe koszty konwersji i wyższą stopę zwrotu kosztów reklam Google. Z nami koszty kampanii Google Ads masz pod pełną kontrolą!

Wycena Google Ads

Kampanie reklamowe w Google Ads to jedna z najbardziej efektywnych metod marketingowych. Z pomocą tego rozbudowanego systemu reklamowego możemy wyświetlać reklamy w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, a także na milionach stron należących do Sieci Reklamowej Google. Wielu przedsiębiorców, którzy chcą być widoczni w wyszukiwarce, nie wiedzą, ile kosztuje reklama w Google i nie zdają sobie sprawy, jakimi środkami muszą dysponować, aby działania reklamowe były efektywne i przyniosły zwrot z inwestycji. My znamy odpowiedź! Po szczegółowej analizie Twojej firmy i dopasowaniu kampanii reklamowej pod jej potrzeby, podamy Ci szczegółowy kosztorys.

Reklama Google koszt

Nasze kompetencje w zakresie kampanii linków sponsorowanych potwierdza status Google Premier Partner, a profesjonalizm w zakresie pozycjonowania stron internetowych doceniło już szerokie grono naszych klientów. Rozpocznij współpracę z naszą profesjonalną ekipą zajmującą się kampanią Google ADS, a nie pożałujesz uzyskanych w taki sposób efektów, które przyjdą do Ciebie w niesamowicie szybkim tempie.

Google Ads cennik

Szczególną uwagę należy zwrócić na transparentność agencji, której powierzysz swoją kampanię. Część z nich pobiera od klienta stałą, miesięczną kwotę na budżet reklamowy i wynagrodzenie własne. W takiej sytuacji nie wiesz, jaka część budżetu jest przeznaczana na promocję, a jaka na wynagrodzenie agencji. Takie postępowanie działa nie tylko na Twoją niekorzyść, jest również sprzeczne z zasadami Google. My działamy uczciwie, dlatego też możesz poczuć się z nami bezpiecznie!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Gorlice

Google Ads to narzędzie od Google, jednak nie jest ono powiązane wyłącznie z reklamami w wyszukiwarce (choć nazwa może sugerować coś innego). Dzięki wielości dostępnych sieci reklamowych, możemy wyświetlać się zarówno na witrynach partnerskich (np. tworząc kampanię bannerową w sieci reklamowej), jak i na Youtube (łącznie z bannerami, reklamami produktowymi i grafikami).

Reklamy Adwords

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z reklam Google w Google Ads, zacznij od podstaw. Jeśli reklamujesz się już w programie Google Ads i chcesz zoptymalizować reklamy tekstowe za pomocą najlepszych specjalistów, wypełnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją kampanię razem z nami.

Reklamy PPC

Płatność w reklamie PPC pobierana jest dopiero po jej kliknięciu – płaci się więc za efekt, a nie za same wyświetlenia. Stąd też jej nazwa – PPC jako skrót od Pay Per Click lub CPC, czyli Cost Per Click. Dobrze znanym przykładem reklamy PPC jest Google Ads, czyli w kampaniach linków sponsorowanych, wyświetlanych przed wynikami organicznymi i po nich, w miejscu, gdzie wybiera się kolejne strony wyników Google.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Współpraca na poziomie firm czy marek jest dużo bardziej wymagająca niż w przypadku sektora B2C (Business to Client), czyli sprzedawców pozyskujących indywidualnego klienta. Trzeba włożyć więcej wysiłku oraz czasu na zbudowanie relacji, ale dzięki temu zazwyczaj jest ona trwalsza.

Google Ads firma

Google Ads ułatwia pisanie skutecznych tekstów reklamy i dołączanie do niej obrazów. Dzięki dostępnym formatom reklam pomożemy Ci ustalić, jak najlepiej utworzyć reklamę na podstawie Twoich celów reklamowych i marketingowych. W Google Ads to Ty decydujesz, ile wydajesz.

Reklama SEM

SEM (z ang. Search Engine Marketing) – marketing w wyszukiwarkach – to obszar działań związanych z promocją danego serwisu w wynikach wyszukiwania. Wyniki wyszukiwania obejmują wyniki organiczne jak i wyniki płatne. Celem prowadzonych kampanii SEM jest zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce. Działania w ramach SEM mogą opierać się na optymalizacji stron www, pozycjonowania, kampanii linków sponsorowanych czy kampanii płatnej Google Ads. Reklama produktowa Google.

Reklama produktowa Google

Stworzenie kampanii produktowej nie jest trudne, ale wymaga założenia konta w Google Merchant Center połączonego z kontem Google Ads i wygenerowania tzw. feedu produktowego. To plik z danymi na temat Twoich produktów. Po przesłaniu feedu na Twoje konto, system będzie automatycznie zaciągał dane do reklam bezpośrednio ze strony internetowej. Nie musisz jednak martwić się, że będziesz wydawać pieniądze na archiwalną ofertę – plik regularnie się aktualizuje, zapobiegając generowaniu reklam produktów, których nie masz obecnie w magazynie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt konta reklamowego jest częścią usługi, w ramach której realizujemy kampanię promocyjną w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google. Przeprowadzamy kompleksowe badanie weryfikujące poprawność funkcjonowania konta Google Ads, co pozwala nam m.in. tworzyć skuteczne reklamy, analizować wyniki kampanii i poprawnie zliczać konwersje.

Audyt kampanii Adwords

Audyt kampanii Google Ads to analiza kampanii obejmująca sprawdzenie struktury kampanii, ustawień kampanii, słów kluczowych (ilości, jakości i podziału słów na grupy), reklam, rozszerzeń reklam i ustawień konwersji.

Audyt konta Adwords

Bez względu na rozmiar działań promujących, audyt konta reklamowego jest niezbędny do tego, by wykorzystać wszystkie jego możliwości. Niezależnie od tego, czy kampania reklamowa w Google prowadzona jest na własną rękę, czy zlecona zewnętrznej firmie, audyt pomoże ocenić celowość środków wydawanych na promocję.
audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Gorlice

Wyniki wyszukiwania możemy podzielić na organiczne (naturalne) i nieorganiczne (płatne, które są wynikiem kampanii linków sponsorowanych). Wyniki organiczne mają postać bezpłatnych linków do stron internetowych. Działają tutaj roboty wyszukiwarek, których zadaniem jest dostarczenie listy stron internetowych najbardziej odpowiadających zapytaniu danego internauty. Dokonując wyboru, kierują się one między innymi jakością danych witryn czy ich popularnością w sieci. Aby zająć jak najwyższą pozycję na organicznej liście wyszukiwania, należy zoptymalizować stronę zgodnie z zaleceniami zespołu Google.

Linki sponsorowane cennik

Cena kampanii Google Ads jest w pełni elastyczna i zależy tylko od Ciebie! Określ swoje cele, a my zaproponujemy pełną gamę niezobowiązujących, jednorazowych pakietów reklamowych Google Ads, a także możliwość długotrwałej i cyklicznej współpracy na podstawie zawartej przez Ciebie umowy.

Linki sponsorowane Google cennik

Koszt kampanii AdWords to suma kwot, które płacisz Google za kliknięcia w reklamy oraz wynagrodzenia agencji za prace związane z opracowaniem kampanii i jej bieżącym zarządzaniem. Trudno z góry powiedzieć, ile kosztuje kampania AdWords, ponieważ w Google Ads cena zależy od Ciebie. To właśnie my pomagamy określić optymalną wartość budżetu. Zalecana przez naszych specjalistów początkowa wartość będzie zależała od Twoich celów biznesowych.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z optymalizacją konwersji.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner