Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Toruń

Co tak naprawdę oznaczają do Ciebie najlepsze rezultaty kampanii reklamowej? Być może zwiększenie świadomości marki. Albo pozyskanie nowych klientów albo zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej. Masz pytania o skuteczne pozycjonowanie lokalne w sieci reklamowej Google? Znamy na nie odpowiedzi.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Toruń

Kampania Adwords

Przedsiębiorcy lokalni chcą zazwyczaj „rozwinąć swój biznes”, ale dla każdego może oznaczać to coś innego. Zwiększenie liczby klientów jest oczywiście najbardziej wymiernym efektem. Ale kampanie są zdecydowanie bardziej uniwersalne. W danej branży może chodzić na przykład o to, by stronę www odwiedzało więcej osób. Statystyki wejść z kolei pozwolą pozyskać reklamodawców.

Kampania lokalna Google Ads

Wydaje się, że określenie grupy docelowej w przypadku lokalnej kampanii Adwords jest proste. Ale czy naprawdę wszyscy mieszkańcy Torunia są zainteresowani tą konkretną ofertą? Mało prawdopodobne. Dlatego dobierając słowa kluczowe, wychodzimy poza schematy i projektując działania, chcemy naprawdę poznać Twoją firmę.

Kampania remarketingowa Google Ads

Komputery, urządzenia mobilne, telewizory smart. Twoi potencjalni klienci korzystają z Internetu na wielu urządzeniach i w różnym celu. Dlatego warto wykorzystać ten fakt i przypominać im o czymś, czego sami szukali, na co już trafili, co widzieli. Trafiając do nich ze swoją reklamą po raz kolejny, wyróżnisz się wśród wielu sklepów internetowych.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania inteligentna Google Ads

Nie wystarczy, że Twoja reklama pojawi się raz w wynikach wyszukiwania Google. Z tym samym przekazem warto docierać kilku- a nawet wielokrotnie. Najlepiej w innych formach. Kampania Google Ads umożliwia takie działanie. Działa na użytkownika w różnych miejscach w Internecie i sukcesywnie przypomina mu o Twojej ofercie.

Kampania produktowa Google Ads

Przy dużej konkurencji lub unikatowej ofercie warto postawić na reklamę graficzną. Nie musi przypominać zdjęć z profesjonalnych sesji jak w reklamie konwencjonalnej. Tutaj uwagę przyciąga prosty i przejrzysty przekaz. Dobre zdjęcie, nazwa, aktualna cena. W wyszukiwarce Google możesz trafiać do nowych osób, po prostu sygnalizując im, że Twoja oferta jest odpowiedzią na ich zapytanie.

Optymalizacja kampanii produktowej

Efektywność kampanii Google Ads zależy od wielu czynników, ale bezwzględnie należy ją monitorować w trakcie trwania. Jeśli chcesz podjąć działania w sieci reklamowej Google, ale jednocześnie wiesz, że nie możesz zajmować się ich prowadzeniem i optymalizacją, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy konkretne rozwiązania i wsparcie na każdym etapie!

Kampania SEM

Możliwości w kampaniach Ads są właściwie nieograniczone. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoją markę stać na reklamy Google, z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że tak. Płatna promocja jest osiągalna dla niemal wszystkich firm: niewielkich i działających lokalnie również. Zapytaj o kampanię Google Ads i skutecznie wypromuj stronę internetową lub punk stacjonarny.

Kampania PPC

A skoro mowa o kosztach, to będzie z pewnością kolejna dobra wiadomość. Google Adwords to możliwość płacenia za rzeczywiste kliknięcia w link czy grafikę, która kieruje bezpośrednio na Twoją stronę. Nie musisz płacić za wyświetlenia. Dlatego kampanie Adwords są chętnie wybierane, również przez te firmy, które nie mają ogromnych budżetów reklamowych.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Toruń

W sieci wyszukiwania możesz trafiać do zainteresowanych osób, wybierając różne formy komunikacji. Reklamy tekstowe, graficzne, a nawet wideo. Najskuteczniejsze jest oczywiście łączenie tych możliwości. Daje najlepsze efekty, szczególnie że w dzisiejszych czasach przyswajamy informacje w szybkim tempie, ale równie szybko zapominamy.

Prowadzenie kampanii Adwords

Jesteśmy przekonani, że wiele osób nie sięga po nowoczesne rozwiązania marketingu internetowego, ponieważ boją się, że to czasochłonne i wymagające specjalistycznej wiedzy. Rzeczywiście, trudno jest to robić z marszu, bez doświadczenia. Dlatego oferujemy swoje wsparci w przygotowaniu i nadzorowaniu przebiegu kampanii.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Kampania Google, jak każde działanie, wymaga czasami drobnych korekt. To również element naszej oferty. Jeśli okaże się, że użytkownicy chętniej wybierają Twoje reklamy graficzne lub tekstowe, warto właśnie na nie ustawić wyższy budżet, by generowały jeszcze lepsze wyniki. Wiemy, jak i kiedy reagować, by Twoje reklamy działały lepiej.

Obsługa Google Ads

Współpracę opieramy na doświadczeniu i ciągle pogłębianej wiedzy z zakresu działań SEM. Oferujemy wsparcie w planowaniu i prowadzeniu kampanii, a w regularnych odstępach przejrzyste raporty, dzięki czemu będziemy mogli omówić wszystkie efekty dotychczas wdrożonych działań i zaplanować kolejne kampanie Adwords.

Wycena Google Ads

Odpowiedzi na wiele pytań otrzymasz z pewnością w ramach darmowej wyceny. W formularzu kontaktowym wpisz swoje podstawowe dane i powiedz nam w skrócie, czego oczekujesz od działań marketingowych, jak działa Twoja firma i czy chcesz promować się w Toruniu, okolicy, a może planujesz ekspansję. Plan działania opracujemy wspólnie.

Reklama Google koszt

Nie myśl, że skuteczna reklama to wieloetapowe działania za ogromne pieniądze. Można efektywną reklamę wdrażać nawet w ramach niewielkiego budżetu. Szczególnie, jeśli chcesz się promować w okolicy i masz dobrze przemyślaną strategię działania. A jeśli tej ostatniej jeszcze nie masz, z chęcią pomożemy – w planowaniu i działaniu.

Google Ads cennik

Koszty będą różniły się w zależności od wybranych opcji. Dlatego zachęcamy każdego, kto rozważa promocję marki w sieci wyszukiwania Google, aby wypełnił nasz krótki formularz i dowiedział się, z jakimi kosztami trzeba się liczyć, aby wdrożyć pierwsze reklamy. Nasi eksperci przygotują darmową wycenę i wówczas zdecydujesz, co dalej.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Toruń

Bez względu na to, czy planujesz pierwsze reklamy, czy chcesz rozszerzyć swoje opcje na przykład o Google Zakupy, możesz liczyć na nasze wsparcie. Profesjonalne doradztwo, eksperci w dziedzinie marketingu i doświadczenie w prowadzeniu kampanii na rynku lokalnym i krajowym. Połączmy siły na drodze do sukcesu Twojej marki. 

Reklamy Adwords

Jeśli działasz na terenie Torunia i tutaj chcesz się promować ze swoimi produktami lub usługami, z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie. Docieranie do potencjalnych klientów może odbywać się w tym samym czasie, w którym Ty zajmiesz się planowaniem strategii lub obsługą kolejnych zamówień. Skorzystaj z usług profesjonalnej agencji.

Reklamy PPC

Opcja cost per click jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z reklamą w sieci wyszukiwania Google. To możliwość takiego ustawienia reklam, aby można było ponosić koszt tylko tych wyświetleń, które zakończą się kliknięciem użytkownika i przejściem na stronę Twojej firmy lub do Twojego sklepu. Brzmi dobrze? Zdecydowanie tak!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

W wynikach wyszukiwania możesz reklamować się również z myślą o nowych kontaktach biznesowych. Trafiać nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do przedsiębiorstw działających w okolicy lub chcących wejść na toruński rynek. Takie współprace mogą okazać się kluczowe w obniżaniu kosztów działania i szukaniu nowych rozwiązań.
 

Google Ads firma

Kampanie reklamowe pomogą Ci zdobywać klientów, ale również zaznaczać swoją obecność na lokalnym rynku, zwiększać świadomość marki lub po prostu informować o tym, że rozwijasz swoją działalność, otwierasz nowy punkt. Możliwości jest wiele, a efekty zależą od przemyślanych i dobrze zaplanowanych działań.

Reklama SEM

Jeśli zastanawiasz się, jaki budżet reklamowy kampanii będzie odpowiedni, żeby pozyskać klientów, koniecznie zgłoś się do naszej agencji po darmową wycenę. Skuteczną reklamę możemy przygotowywać, bazując nawet na skromnych środkach. Działania SEM na lokalnym rynku są przecież dla lokalnych, nawet niewielkich firm.

Reklama produktowa Google

Dla firmy, która opiera swoją działalność na tym, że prowadzi sklep internetowy, polecamy tzw. kampanie na remarketing. Jako agencja zajmujemy się nie tylko planowaniem i doradztwem, ale również prowadzeniem i optymalizacją działań, na każdym etapie. Zapytaj o ofertę dla Twojej marki.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Prowadząc działania marketingowe w Internecie i odpowiednio przygotowując kampanie, zdobędziesz klientów z okolicy Torunia lub w całej Polsce. W zależności od rodzaju działalności, branży, oferty, możesz docierać do wybranego grona odbiorców, a my powiemy Ci, co poprawić w zakresie Twojej widoczności w sieci, aby Twoje kampanie Google były jeszcze skuteczniejsze.

Audyt kampanii Adwords

Dobrym trendem jest remarketing – to możliwość docierania do klientów, którzy już kiedyś wyrazili zainteresowanie Twoją ofertą. Teraz warto im o sobie przypomnieć. Chcesz wiedzieć, czy ustawienia Twojej reklamy spełniają te warunki? Przygotujemy dla Ciebie audyt i powiemy, co można ulepszyć.

Audyt konta Adwords

Jeśli reklamę  w ramach Google Adwords planujesz samodzielnie, warto upewnić się, czy ustawienia Twojego konta są prawidłowe. To jeden z częstszych powodów, dla których kampanie nie działają tak, jak mogłyby. Zapytaj eksperta, czy parametry Adwords spełniają standardy i czy warto coś poprawić, aby unikać błędów w przyszłości.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Toruń

Kampanie Google Ads Toruń (ale również inne przykłady lokalnej promocji) cieszą się uznaniem szczególnie wśród usługodawców. To efektywna metoda lokowania frazy z nazwą miasta tuż nad organicznymi wynikami wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Odpowiedź na pytanie użytkownika, bardzo prosta reklama tekstowa z ogromną skutecznością.

Linki sponsorowane cennik

W sieci wyszukiwania liczy się wyjście naprzeciw potrzebom potencjalnego klienta. On szuka czegoś, co Ty masz w ofercie. Sytuacja idealna. Dla Twojej firmy tym lepsza, że odbywa się w tym samym czasie, w którym zajmujesz się „swoimi sprawami”. Zapytaj o szczegóły w formularzu kontaktowym.

Linki sponsorowane Google cennik

Kampanię linków sponsorowanych warto rozważyć właśnie z uwagi na cenę. Wskazywana jest jako efektywna, również z uwagi na to, że wymaga niewielkich nakładów, a jej klikalność jest bardzo wysoka. Skontaktuj się z nami, aby odebrać darmową wycenę i móc zaplanować budżet na najbliższą kampanię Google Ads.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner