Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Łódź

Chcesz zyskać nowych klientów z Łodzi i okolic, zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy w Internecie? Skorzystaj z dobrze skonfigurowanej kampanii Google Ads (dawniej Adwords). Sprawimy, by Twoja firma była widoczna w wynikach wyszukiwania i na portalu YouTube. Efektywny marketing internetowy, w tym kampanie Google Ads, to nasza specjalność!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Łódź

Kampania Adwords

Przy dużej konkurencji na lokalnym rynku – lub gdy Twoja firma dopiero startuje – warto pomyśleć o dobrze skonfigurowanej kampanii. Chcesz, aby Twoja oferta Google Ads pojawiała się w wynikach wyszukiwania osobom mieszkającym w Twojej okolicy? Zaplanujemy dla Ciebie kampanię reklamową i podpowiemy, co wybrać w gąszczu możliwości.

Kampania lokalna Google Ads

Świadomość konsumentów jest coraz większa i chętnie wspierają lokalny rynek. Darzą zaufaniem lokalnych przedsiębiorców i chcą zostawiać pieniądze „u siebie”. Wykorzystaj to! Z pomocą dobrze skonfigurowanej kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords) zyskasz rozpoznawalność na lokalnym rynku.

Kampania remarketingowa Google Ads

Jeśli klient już kiedyś trafił na Twoją stronę, być może zapamięta ją i wróci. To oczywiście sytuacja idealna. Ale przy ilości odwiedzanych na co dzień stron i sklepów, nawet najlepsza strona internetowa nieco ginie. Dlatego reklama Google Ads to również aktywne przypominanie klientom o tym, że jesteś i nadal działasz.

Kampania inteligentna Google Ads

Ponieważ rynek, klienci i sam Internet zmieniają się w bardzo szybkim tempie, w naszych działaniach stawiamy na maksymalne zwiększenie skuteczności. Przygotowane przez nas kampanie Google Ads „uczą się” wraz z czasem trwania, dopasowując się do trendów i potrzeb potencjalnych odbiorców. Z taką reklamą Adwords możesz trafiać do najbardziej zainteresowanych osób.

Kampania produktowa Google Ads

Pozycjonowanie stron internetowych ma różne oblicza i dzięki nowym narzędziom można to robić na różne sposoby. Jednak w sytuacji, gdy chcesz pokazać klientom konkretny produkt, warto zastanowić się reklamą Adwords nastawioną na wskazanie go bezpośrednio w Twojej ofercie. Obrazkowe reklamy wyświetlają się w newralgicznych miejscach i są skutecznym przypomnieniem dla klienta.

Optymalizacja kampanii produktowej

Bez względu na wybrane składowe Twojej kampanii Google Adwords, warto działaniom reklamowym przyglądać się bez przerwy. Nie tylko przygotujemy dla Ciebie skuteczne kampanie Google Ads, będziemy je również monitorować i na bieżąco optymalizować – tak, by była jeszcze skuteczniejsza. Jako agencja interaktywna sprawdzimy, co w przypadku Twojej firmy i branży działa najlepiej.

Kampania SEM

Większość osób słyszała o słowach kluczowych i pozycjonowaniu stron z ich pomocą. Ale nie wszyscy wiedzą, że czasami nawet drobny budżet i profesjonalny audyt mogą sprawić, że konkretna strona poszybuje w wynikach wyszukiwania. Reklama Adwords to wielkie możliwości. Pomożemy Ci skonfigurować taką reklamę Google Adwords, która najlepiej wykorzysta organiczne i płatne działania w wynikach wyszukiwania.

Kampania PPC

Trafiaj do klientów w swojej okolicy bezbłędnie, wykorzystując profesjonalne działania marketingowe. Przygotowana przez nas kampania Google Ads zwiększy rozpoznawalność Twojej marki. Wykorzystujemy najskuteczniejsze metody działań w sieci reklamowej i sieci wyszukiwania, aby możliwie najszybciej i najtaniej połączyć potencjalnego klienta z Twoją ofertą usługową lub produktową.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Łódź

Zastanawiasz się, czy kampania w sieci reklamowej Google to dla Twojej firmy słuszny wybór? W morzu propozycji i możliwości być może nie wiesz, którą z opcji wybrać. Rzeczywiście, Google Adwords czy reklama Adwords to hasła, które w praktyce wymagają konkretnej wiedzy. Nasza agencja interaktywna to eksperci, którzy zaproponują i pomogą wybrać najbardziej optymalne i dopasowane do Ciebie działania. 

Prowadzenie kampanii Adwords

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to praca, która nigdy się nie kończy. Oczywiście, działania organiczne są istotne, ale jako agencja interaktywna mamy mnóstwo dowodów na to, że na małym, regionalnym rynku kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) przynoszą stosunkowo dobre i szybkie wyniki. Chcesz zdobyć klientów z okolic Łodzi? Pomożemy!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Optymalizacja kampanii Google Ads

W ramach naszych działań nie tylko audytujemy dotychczasową strategię czy pomagamy wdrażać zmiany. Na bieżąco monitorujemy to, jak projektowane przez nas kampanie zachowują się w sieci reklamowej Google. To pozwala wprowadzać drobne modyfikacje i zwiększać skuteczność poszczególnych rozwiązań. Dla jeszcze lepszych wyników Twojej firmy.

Obsługa Google Ads

Obsługa kampanii w wyszukiwarce Google i innych miejscach, w których może pojawić się Twoja reklama Google Adwords jest czasochłonna. Zamiast poświęcać czas na planowanie działań i analizowanie wyników, możesz zająć się tym, co przynosi zysk Twojej marce. Nasza agencja interaktywna będzie pracowała dla Ciebie również na etapie działania wdrożonej kampanii Google Adwords.

Wycena Google Ads

Nie da się jednoznacznie określić cennika działań marketingowych bez poznania potrzeb Twojej firmy. Kampanie Google Adwords mogą opierać się na kombinacji różnych działań. Dlatego wszystkich, których interesuje reklama Adwords w sieci reklamowej Google, zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań.

Reklama Google koszt

Koszty poszczególnych działań mających na celu wzrost rozpoznawalności poprzez generowanie reklam w najpopularniejszej sieci wyszukiwania będą zależne od składowych. Zapewniamy doradztwo, wiedzę i prace na najwyższym poziomie. Twoja kampania Google zostanie oparta o realne potrzeby Twojej firmy i pomoże Ci trafić do klientów w Łodzi.

Google Ads cennik

Bez względu na to, na jakim etapie funkcjonowania jest Twoja firma i co chcesz osiągnąć z wykorzystaniem Google Adwords, pomożemy przeanalizować Twoją sytuację od strony marketingowej i doradzić najkorzystniejsze finansowo i najskuteczniejsze działania. Będziemy monitorować ustawione dla Ciebie reklamy, aby wspierały Twoją firmę jeszcze lepiej.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Łódź

Możliwości umiejscowienia reklamy Twojej firmy w wyszukiwarce jest kilka. Nie tylko nad, ale i pod wynikami organicznymi. Projektując Twoją kampanię, sprawdzimy dla Ciebie, jak, gdzie i komu powinna wyświetlać się informacja dotycząca Twojej marki, aby trafiała bezpośrednio do osób najbardziej zainteresowanych produktami, które sprzedajesz lub usługami, jakie świadczysz w Łodzi.

Reklamy Adwords

Decydując się na kampanię lokalną, masz pewność, że działania marketingowe nie rozpraszają się na osoby, które z oczywistych powodów, takich jak odległość geograficzna, nie są zainteresowane skorzystaniem z Twojej oferty. Dlatego właśnie kampanie lokalne cieszą się coraz większym uznaniem wśród przedsiębiorców z Łodzi.

Reklamy PPC

Konfigurujemy kampanie, w których poszczególne działania dopasowane są do Ciebie i Twoich potrzeb. Liczysz na zasięg? Konkretną grupę docelową? Stałe przypominanie potencjalnym klientom o tym, że jesteś i działasz w okolicy? A może chcesz ponosić koszty związane z trafianiem tylko do tych rzeczywiście zainteresowanych osób? Zoptymalizujemy Twoje działania marketingowe tak, jak zechcesz!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

 

Google Ads B2B

Z wykorzystaniem dobrze zaprojektowanych kampanii możesz zdobywać nowych klientów biznesowych z Łodzi i okolic. Dziki temu, że wykorzystujemy odpowiednie słowa kluczowe, optymalizujemy poszczególne działania, wiemy, jak pozyskują informacje firmy z Twojej branży i jak ich uwagę skierować na Twoją markę.

Google Ads firma

Wszyscy, klienci indywidualni czy biznesowi, wyszukują informacje w Internecie. A Google to zdecydowanie najpowszechniejsze narzędzie na świecie. Dlatego również jeśli chcesz trafić do firm, warto pomyśleć o reklamie Google Adwords – oczywiście, skrojonej na miarę konkretnych potrzebom, z myślą o tym, by trafiać do firm w okolicach Łodzi, z którymi chcesz pracować.

Reklama SEM

Płatne działania w Internecie należą do coraz powszechniejszych i są chętnie wykorzystywane nawet na niewielkich, lokalnych rynkach. Wyniki poszczególnych klientów wyraźnie pokazują, że jeśli prowadzisz interesy w Łodzi i chcesz, aby dowiadywały się o tym wciąż nowe osoby, płatna forma reklamy w ramach kampanii Google Adwords jest szybką i skuteczną metodą realizacji tego pomysłu.

Reklama produktowa Google

Obawiasz się, że sprzedając powszechnie używane produkty, nigdy nie zobaczysz odnośnika do strony swojej firmy na pierwszym miejscu w wyszukiwarce? Dzięki Google Adwords to możliwe. Reklamuj skutecznie zakupy w Twojej firmie. Nawet, jeśli sprzedajesz coś, co dostępne jest również w konkurencyjnych firmach. Reklama produktowa to znakomicie funkcjonująca gałąź kampanii Google.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Szukasz agencji, która poprowadzi Twoje kampanie Google Ads? Łódź i okolice, a może cała Polska? Bez względu na to, jak szeroko zakrojone mają być Twoje działania marketingowe, wesprzemy Cię ekspercką wiedzą i skomponujemy kampanię Google Ads (Adwords) z myślą o rozwoju Twojej firmy na rynku lokalnym lub ekspansji.

Audyt kampanii Adwords

Jeśli Twoja reklama Adwords już działa, ale chcesz dowiedzieć się, czy jest dobrze skonfigurowana, świadczymy również usługi związane z audytem i analizą. To zresztą jeden z najważniejszych elementów rozpoczęcia skutecznych działań marketingowych. Poznaj skuteczność swoich rozwiązań i zapewnij im wysoki status. Google daje ogromne możliwości. Wykorzystaj je najlepiej, jak to możliwe.

Audyt konta Adwords

Sprawdzimy, czy wybrane słowa kluczowe są odpowiednie i skutecznie wspierają Twoją reklamę. Przyjrzymy się dotychczasowym działaniom i wynikom. Wskażemy elementy, które umożliwią jeszcze skuteczniejsze docieranie do nowych klientów w bliskiej okolicy i samym mieście. Łódź to ogromny, interesujący rynek. Niech Twoja firma stanie się na nim widoczna.

 
audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Łódź

Linki sponsorowane pozostają jednym z najskuteczniejszych i relatywnie najtańszych sposobów na zyskanie nowych klientów. To prosty sposób na umieszczenie swojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. I to na samej górze strony! Korzystają z tej opcji nie tylko sklepy internetowe. To także doskonała metoda dla blogów eksperckich.

Linki sponsorowane cennik

Ceny poszczególnych elementów kampanii Google Ads mogą różnić się w zależności od tego, co klient chce konkretnie osiągnąć. Bez względu na wszystko jednak, warto rozważyć linki sponsorowane jako jedną ze składowych działań. To bezpośrednie wyjście naprzeciw z ofertą do osób, które szukają tego, co oferuje Twoja firma.

Linki sponsorowane Google cennik

Spośród płatnych działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności witryny internetowej wśród mieszkańców Łodzi i okolic linki sponsorowane mogą stanowić jeden z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do grupy docelowej. Wykorzystanie pozycjonowania geograficznego sprawia, że cena takiej kampanii zwraca się o wiele szybciej niż w kampanii ogólnopolskiej.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner