Double Digital

Zostań naszym

Partnerem

Zostań Partnerem agencji Double Digital i odkryj zalety naszego programu partnerskiego. Zapewniamy elastyczną współpracę, bazując na umowie dostosowanej do Twoich potrzeb, bez wymagań względem partnera.

Odpowiadamy na zapytania maksymalnie w ciągu 30 minut od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.
Dołącz do grona naszych Partnerów i odbierz dodatkowe korzyści.

Wypełnij formularz

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Dlaczego Twój klient potrzebuje naszych usług?

W dzisiejszych czasach, obecność firmy w Google to nie luksus, ale konieczność. Bez niej trudno jest dotrzeć do większości potencjalnych klientów. Praktycznie każdy korzysta z wyszukiwarki, co sprawia, że widoczność w Google stała się niezbędna dla każdego przedsiębiorstwa.

Dlaczego wybierając nasze usługi, Twój klient podejmie najlepszą decyzję?

Marketing w wyszukiwarkach to unikalne narzędzie promocyjne, które odróżnia się od innych metod marketingowych. Jego główną zaletą jest to, że odpowiada na istniejący popyt – reklamy są wyświetlane wyłącznie osobom szukającym konkretnego produktu czy usługi.

To sprawia, że reklama jest niezwykle trafna i efektywna – trafia do osób już zainteresowanych, często z zamiarem dokonania zakupu. Nasza usługa reklamy w Google charakteryzuje się precyzją, co przekłada się na jej skuteczność w docieraniu do wybranej grupy docelowej.

specjalista google ads double digital

W czym pomożemy Twoim klientom?

Google Ads

Wszyscy nasi specjaliści mają odnawiane certyfikaty Google Ads raz w roku, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Nasza agencja posiada również oficjalny status Partnera Google, który potwierdza nasze kompetencje i skuteczność.
nowe logo google partner

Microsoft Ads (Bing Ads)

Jako oficjalny partner Microsoft Ads, oferujemy naszym klientom dostęp do unikatowych możliwości reklamowych, które mogą znacząco zwiększyć ich widoczność i zasięg w internecie. Korzystając z naszych usług, partnerzy zyskują szereg korzyści.

Pozycjonowanie stron

Polecając nasze usługi pozycjonowania stron swoim klientom, otwierasz dla nich drzwi do znaczącego wzrostu ich widoczności online. Nasze zaawansowane strategie SEO skutecznie podnoszą pozycję stron w wyszukiwarkach, przyciągając wartościowy ruch i potencjalnych klientów.

Co zyskujesz?

✔ MINIMUM FORMALNOŚCI

✔ BRAK MINIMALNEJ LICZBY POLECEŃ

✔ PROSTE I PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

✔ 10% PROWIZJI Dla ciebie

 

Nasz program partnerski proponujemy firmom, które chcą zapewnić kompleksowe działania swoim Klientom. Jednocześnie dbamy o wysoki poziom świadczonych usług w związku z tym możesz mieć pewność, że Twój Klient jest w odpowiednich rękach.

 

Jeżeli widzisz potencjał do współpracy właśnie z nami skontaktuj się!

Jak działa program partnerski Double Digital?

1. Polecenie

Polecasz nas swoim Klientom

2. Podpisujemy umowę

Daje Ci gwarancję pasywnego dochodu

3. Prowizja

Odbierasz prowizję

Przykład rozliczenia:

Google Ads/Microsoft Ads: Gdy klient zdecyduje się na usługę Google Ads z miesięcznym budżetem reklamowym w wysokości 10 000 zł, nasza prowizja za stworzenie i optymalizację kampanii wyniesie 1800 zł/miesiąc. Jako nasz partner, otrzymasz 10% tej kwoty, co przekłada się na 180 zł za każdego klienta. Przy współpracy z 10 klientami, Twój miesięczny dochód dodatkowy wyniesie 1800 zł.

SEO: W przypadku, gdy klient zainwestuje 5000 zł miesięcznie w usługę SEO, jako nasz partner otrzymasz 10% tej kwoty, czyli 500 zł za każdego klienta. Dla 10 klientów przekłada się to na dodatkowy, pewny przychód 5000 zł miesięcznie.

 

Do kogo jest skierowany nasz program?

✔ Domy mediowe

Agencje interaktywne i marketingowe

Agencje PR i Social media

Freelancerzy

Webmasterzy

Studia fotografii produktowej

✔ Software House’y

Zostań partnerem i zarabiaj

5/5 - (5 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner