Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Rumia

Masz swoją stronę internetową i planujesz wdrożyć pewne działania, które będą nie tylko dawały fantastyczne efekty, ale również nie będziesz musiał płacić za nie milionów? Google Adwords to bezkonkurencyjny system, który da Ci ogromne możliwości, zasięg za ułamek kwoty.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Rumia

Kampania Adwords

Kampania Adwords to klucz do tego, aby zobaczyć bardzo szybkie efekty działań marketingowych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą agencją, możesz śmiało sprawdzić nasze rezultaty na bazie innych klientów.

Kampania lokalna Google Ads

Z naszej strony polecamy kampanię Google lokalną, jeśli Twój biznes nie wychodzi poza region. Prowadząc salon kosmetyczny czy warsztat samochodowy ciężko jest zapraszać do niego ludzi z drugiego końca kraju. Warto wtedy postawić na kampanię lokalną bazującą na Google Ads oraz Google “Moja firma”.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Jest to sposób, dzięki któremu w ciągu kilku dni lub kilku tygodni klienci, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę, zrobią to ponownie, jednak tym razem coś u Ciebie kupią lub skorzystają z Twoich usług.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentna kampania, nazywana inaczej Smart Display Campaigns jest formą reklamy, przy której nie spędzamy zbyt dużo czasu. Całością zajmuje się sztuczna inteligencja, która skutecznie ustala stawki, lepiej dopasowuje reklamę pod klienta oraz pozyskuje nowych odbiorców.

Kampania produktowa Google Ads

Przy pomocy Google Ads możesz śmiało przedstawić swoją ofertę produktów. Do takiej reklamy musisz wykorzystać zdjęcie produktu, ale także podać jego cenę, nazwę i zawrzeć wiele cennych informacji, które przekonają Twojego klienta do zakupu.

Optymalizacja kampanii produktowej

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby kampanie reklamowe produktowe osiągały świetne wyniki. Trzeba je więc regularnie optymalizować i odpowiednio przygotować. Skup się na tym, aby zawrzeć dobry feed produktowy czy docelowy ROAS.

Kampania SEM

Search Engine Marketing to segment internetowego marketingu, który pozytywnie wpływa na wyszukiwanie konkretnego produktu. SEM to ciekawa opcja kampanii, ponieważ jest elastyczna finansowa. Łączy się z SEO oraz Pay Per Click.

Kampania PPC

Kampania Google Ads tego rodzaju to Pay Per Click. Wyróżnia się elastycznością finansową, ponieważ nie trzeba płacić za całość, a jedynie za kliknięcie w reklamę.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Rumia

Masz swoją firmę i prowadzisz ją na terenie Rumii czy w okolicach? Koniecznie sprawdź nasza ofertę! Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie fantastyczne kampanie Google Ads!

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampania Google jest ściśle powiązana z marketingiem PPC. Płacenie za kliknięcie w link, a nie tylko wyświetlenie reklamy Google Ads jest bardzo opłacalne. Prowadzenie kampanii Google Ads powierz profesjonalistom.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Chcesz poprawić wskaźnik ROAS, a może obniżyć koszty kliknięć? Jeśli tak, koniecznie zwracaj uwagę na to, aby kampania była regularnie optymalizowana do obecnych warunków.

Obsługa Google Ads

Konto Google Ads powinno mieć prawidłową strukturę. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zarządzać reklamami, słowami kluczowymi, produktami. Co więcej – wpływa to na efektywność działań marketingowych.

Wycena Google Ads

Jeśli chcesz znać koszty związane z kampanią Google Ads, musisz wpierw określić budżet na reklamę. Do tego dojdzie jeszcze prowizja naszej agencji za efekty.

Reklama Google koszt

Priorytetem naszym są nie tylko Twoje Wyniki, ale również zwrócenie uwagi na to, czy Twój budżet wydawany jest odpowiednio i przynosi faktyczne efekty. Jeśli nie, rezygnujemy z danych działań na rzecz innych.

Google Ads cennik

Szacując koszt kampanii Google Ads, warto:

 • określić budżet miesięczny bez wydawania większej kwoty,
 • ustawić limit budżetu,
 • płacić za wyniki,
 • zachować elastyczność,
 • płacić tylko w momencie podjęcia działania przez klienta.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Rumia

Reklamą w Google zajmuje się nasz specjalista, który dobierze odpowiednie frazy kluczowe, a także realnie wpłynie na efekty.

Reklamy Adwords

W przypadku reklamy sieciowej Google Ads można wyróżnić trzy typy, a mianowicie Google Ads Search, Google Display Network oraz Google Shopping.

Reklamy PPC

Ten rewelacyjny model reklamy Google Ads uwzględnia płatności jedynie dopiero w momencie, kiedy potencjalny klient kliknie w link i przejdzie na Twoją stronę internetową.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Agencja reklamowa, taka jak nasza, musi mieć odpowiednie informacje o Tobie, jako kliencie oraz o Twoich klientach, zanim zajmie się projektowaniem strategii.

Google Ads firma

Ciekawą i skuteczną usługą w Google Ads jest tworzenie wizytówki firmy, która następnie można zarządzać w Mapy Google. W ten sposób klienci poszukujący jakiejś usługi czy sklepu mogą skorzystać z opcji, które się wyświetlą.

Reklama SEM

Reklama SEM realizowana jest w wyszukiwarce Google. Kampanie Google Ads zazwyczaj otrzymują formę PPC.

Reklama produktowa Google

Jeśli chcesz dostarczyć użytkownikowi maksimum informacji o swoim produkcie, idealnym rozwiązaniem jest reklama produktowa Google. Koniecznie skorzystaj!

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
 • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
 • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
 • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
 • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
 • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
 • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
 • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Zanim rozpoczniemy pracę nad Twoją reklamą, koniecznością jest wykonanie specjalnego audytu. Pozwala on sprawdzić, jakie elementy wymagają poprawek, a które można zostawić. Wpływa to pozytywnie na skuteczność oraz efektywność reklamy.

Audyt kampanii Adwords

Pierwszym krokiem do poprawy wyników kampanii Google Adwords jest jej audyt. Jeśli wdrożymy audyt, można w efekcie otrzymać tańsze kliknięcia oraz znacznie lepsze dopasowanie reklam.

Audyt konta Adwords

Konto Adwords to kolejny krok do tego, by otrzymać efektywną reklamę. Jego audyt również jest potrzebny. Pomoże on zmniejszyć budżet lub przeznaczyć go na te elementy, które faktycznie działają.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Rumia

Linki sponsorowane Google z pewnością pozwolą Ci na połączenie biznesu z potencjalnymi klientami. Reklamowanie poprzez linki jest istotne, ponieważ tam ruch jest duży i można zyskać sporą liczbę potencjalnych klientów.

Linki sponsorowane cennik

Liczysz na mnóstwo możliwości promocyjnych? Skorzystaj z linków sponsorowanych! Z nami możesz realizować swoje cele biznesowe czy zaprezentować doskonałe produkty czy usługi potencjalnym klientom.

Linki sponsorowane Google cennik

Jest to szeroki wachlarz nietuzinkowych możliwości. Płatność za interakcję oraz każdorazowe odnotowanie zdarzeń sprawdzia, że Google samodzielnie dopasowuje stawki.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner