Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Kraków

Wykupując reklamę w sieci, nie musisz trafiać do przypadkowych internautów. Docieraj skutecznie do swojej grupy docelowej w Krakowie, Małopolsce, gdziekolwiek zechcesz. Nie tylko dzięki użyciu odpowiednich słów kluczowych. Zaplanujemy i wdrożymy Twoje reklamy jako znakomicie zaplanowany system działań. Skuteczne kampanie Google Adwords to nasza specjalność.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Prowadzenie Google Ads

Prowadzenie Google Ads

Kampania Google Ads Kraków

Kampania Adwords

Możliwości w sieci reklamowej Google są ogromne. Od prostych form, takich jak reklamy tekstowe, przez reklamy graficzne i wideo, aż po specjalne narzędzia. Można zacząć od sieci wyszukiwania google. To sprzedaż, ale również skuteczne zwiększanie świadomości marki, na przykład za pomocą remarketingu. Nasz agencja reklamowa posiada status partnera Google. Każdy nasz ekspert adwords takim firmom jak Twoja oferuje wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście.

Kampania lokalna Google Ads

Rozumiemy, że Twojej firmie zależy na tym, by w grupie odbiorców reklam kampanii Google trafiać do potencjalnych klientów. Czy w wyszukiwarce Google możesz selektywnie wyświetlać swoją reklamę? Owszem, można zaprojektować ją tak, by wyświetlała się tym, którzy szukają ofert podobnych do Twojej. I to w okolicy, na której szczególnie Ci zależy. Nasza agencja google ads Ci pomoże!

Kampania remarketingowa Google Ads

Skuteczna reklama nie tylko pojawia się w czasie wyszukiwania, ale regularnie przypomina użytkownikowi o Twojej stronie. Po wyświetleniu w wynikach wyszukiwania może pojawić się w innych miejscach: portalu YouTube lub serwisach partnerskich firmy Google. To właśnie system reklamowy Google Ads umożliwia metodyczne działanie i remarketing. 

Kampania inteligentna Google Ads

Nie wiesz, od jakiego typu kampanii Google Ads zacząć? Nasza agencja SEM prowadzi je dla firm w różnych branżach, przedsiębiorstw o zasięgu lokalnym i krajowym. Reklamy Google mogą wspierać Twoje codzienne działania o wiele bardziej niż tylko pojawianiem się w sieci wyszukiwania. Ich automatyzacja i umiejętność „zapamiętywania” preferencji użytkownika to ogromne ułatwienie i w budowaniu pozycji dla wyszukiwarki google.

Kampania produktowa Google Ads

Dziś kampanie Google Ads (dawniej Adwords) to sieć reklamowa, która pozwala na prowadzenie kampanii skoncentrowanych na promowaniu nie tylko marki, ale również konkretnych produktów i całej oferty sklepu. Sieć wyszukiwania to tylko jedno z miejsc, element układanki, która pozwala zdobywać nowych klientów i umożliwia im szybkie robienie zakupów.

Optymalizacja kampanii produktowej

Nie musisz od podszewki znać Google Display Network, aby trafiać do potencjalnych klientów. Jako agencja reklamowa oferujemy Ci projektowanie i prowadzenie kampanii i czuwanie nad marketingiem Twojej marki na każdym etapie działania. Monitorowanie i bieżące korygowanie to lepsze wyniki kampanii i wiele informacji mogących przydać Ci się w przyszłości.

Kampania SEM

Do najbardziej zainteresowanej grupy odbiorców możesz trafiać, wykorzystując do prowadzenia kampanii szereg ułatwień. Współczesny marketing internetowy opiera się o kreatywność, ale również dostępne narzędzia i trendy. Jako agencja certyfikowana agencja Adwords oferujemy Twojej marce skuteczne kampanie reklamowe.

Kampania PPC

Teoretycznie użytkownicy Google, którzy w wyszukiwarce wyświetlą Twoje treści to potencjalni klienci. Ale z pewnością nie wszyscy będą zainteresowani stricte tym, co oferujesz. Nie ten kolor, nie ta konkretna dzielnica. Tymczasem w kampanii Google masz możliwość płacenia nie za wyświetlenie, ale za kliknięcie. To doskonała wiadomość, szczególnie w kampaniach lokalnych!

Wyróżnij się nie tylko w sieci wyszukiwania google. Posiadamy doświadczenie co pozwala na profesjonalne prowadzenie kampanii google ads.  Sprawdź już dziś!

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Kraków

Kampanie Adwords możesz dopasować maksymalnie do swoich potrzeb i wdrażać kampanie produktowe, zwiększać świadomość marki. Rozliczaj się za kliknięcie (pay per click) lub za zasięg. Wybieraj dla Twojej firmy to, co akurat najlepiej wpłynie na wzrost sprzedaży. Reklama graficzna, reklamy wideo, Zakupy Google. Masz wątpliwości? Doradzimy! 

Prowadzenie kampanii Adwords

Marketing internetowy, reklama internetowa kraków aby był skuteczny, jak wiele aspektów prowadzenia firmy, wymaga poświęcenia czasu i uwagi. Nawet zautomatyzowane działania nie zapewnią sukcesu w wynikach wyszukiwania, jeśli raz na jakiś czas nie będziesz monitorować efektów i przebiegu. Wiemy, że to wymaga czasu i pewnej biegłości, a nasze doświadczenie pozwala na skuteczne prowadzenie kampanii google ads.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Skuteczność kampanii reklamowej Google Adwords zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest bieżąca korekta, takie zmiany w ustawieniach i budżecie, aby działanie reklam jak najlepiej współgrało z tym, czego potrzebują użytkownicy. Możemy obsługiwać Twoje kampanie Adwords również na etapie ich trwania .

Obsługa Google Ads

Masz konto Adwords i zastanawiasz się, co dalej? A może dopiero o nim myślisz? Do prowadzenia kampanii nie potrzebujesz osobnego działu. Zlecaj działania marketingowe na zewnątrz, korzystając ze wszystkich dogodności. Skonfigurujemy konto Adwords, zaprojektujemy różnorodne, najlepsze dla firmy z Twojej branży działania, wspierając Cię na każdym etapie współpracy.

Wycena Google Ads

W zależności od tego, co firma wybiera spośród opcji Google Adwords, cena reklamy Google Ads będzie różna. Określ swoje podstawowe potrzeby związane z marketingiem, a my doradzimy Ci, jak reklama Adwords może spełnić Twoje oczekiwania i jak planować kampanię Adwords, by nawet z niewielkim budżetem osiągać cele.

Reklama Google koszt

Każda forma reklamy to nowe możliwości. Chcesz trafiać do szerokiego grona odbiorców, nastawić się na remarketing w ramach kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords), a może po prostu określić słowa kluczowe, które pomogą Ci wypromować nowy produkt. Opowiedz nam o tym i dowiedz się, jak planować budżet. Prosty formularz znajdziesz poniżej.

Google Ads cennik

Poznaj ceny reklam Google Adwords i przekonaj się, że nawet z niewielkimi nakładami możesz planować skuteczne działania w sieci. Działasz w mieście Kraków lub w Małopolsce? Świetnie się składa. Lokalne kampanie Google Adwords to specjalność naszych ekspertów. W formularzu kontaktowym zostaw nam podstawowe dane i powiedz, jak możemy Ci pomóc w osiąganiu celów marketingowych i sprzedażowych.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Kraków

Kampanie Google Ads Kraków, Małopolska, cała Polska – dla Ciebie przygotujemy działania, które pomogą Ci osiągnąć sukces w największej reklamowej sieci, dokładnie tam, gdzie zechcesz. Jako agencja SEM oferujemy profesjonalne podejście na każdym etapie działań, od planowania po analizę wyników. Poprowadzimy również Twoją kampanię Adwords. 

Reklamy Adwords

Myślimy o każdej kampanii Google Ads tak, jakby miała być tą najważniejsza. Od Ciebie zależy wybranie celu, my zajmujemy się kreacją, planowaniem, ustawieniem i prowadzeniem. W tym czasie Ty możesz myśleć o strategii firmy lub budować relacje z klientami. Bezpośredni kontakt umożliwi nam poznanie Ciebie i Twojej marki. Każdy nasz ekspert adwords z chęcią pomoże, w rozwoju Twojej marki.

Reklamy PPC

Oprócz funkcjonalności, możliwości remarketingu i możliwości dotarcia do dużej liczby użytkowników w krótkim czasie, Google Adwords to również wygodne opcje finansowe. Szczególnie dla firm, które nie dysponują dużym budżetem lub tylko sprawdzają nowe formy działań reklamowych. Płać tylko za faktyczne interakcje ze swoją stroną w opcji pay per click.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Dzięki kampanii Adwords firmy zdobywają nowe kontakty biznesowe. Prowadzone kampanie możesz podzielić zgodnie z celami i część z nich zaplanować tak, by pomagały Ci zaistnieć wśród innych przedsiębiorców. Stawaj się rozpoznawalną marką, w najbliższej okolicy, ale również dalej. Łącz siły, bądź widoczny, również jako potencjalny przedstawiciel dużych firm w swoim regionie.

Google Ads firma

Spraw, by prowadzone kampanie były Twoją najlepszą wizytówką. Skutecznie kierowały użytkowników na Twoją stronę. Nawet, jeśli jest skromna. Regularne docieranie do klientów w ten sposób pozwoli Ci zaistnieć, jako firma stąd, z Krakowa. To istotne szczególnie teraz, gdy świadomość klientów i chęć wspierania lokalnych biznesów rośnie.

Reklama SEM

Działania organiczne są świetnym sposobem na skuteczny marketing, ale reklamy Google Ads umożliwią Twojej marce przyspieszenie. Pozycjonowanie lokalne, remarketing, treści reklamowe Twojej marki w serwisach partnerskich – to wszystko możesz osiągnąć dzięki kampanii Adwords. Przyspiesz znacząco, wykorzystując tę formę promocji.

Reklama produktowa Google

Korzystaj z najlepszych sposobów wspierania sprzedaży, promuj działanie Twojego biznesu w miejscu, które codziennie odwiedzają użytkownicy z najbliższej okolicy i ci, którzy planują pobyt w Krakowie. Sprzedawaj produkty lokalnie i globalnie, te unikatowe i takie, które są powszechnie dostępne. Pokaż klientom, co Cię wyróżnia.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Aby dobrze przygotować pierwsza i kolejne kampanie Google Ads, warto zacząć od zbadania tego, jak Twoja firma widoczna jest w sieci, jakie działania sprawdzają się w Twojej branży. Nasi eksperci przeanalizują dla Ciebie wszystko, co niezbędne, aby Google Adwords stało się sprzymierzeńcem Twoich działań i najlepiej wspierało Cię w Twoich celach biznesowych.

Audyt kampanii Adwords

Bywa, że kampania nie przynosi spodziewanych rezultatów. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy w Twojej kampanii reklamowej wszystko działa jak trzeba, możesz zapytać naszych ekspertów. Skuteczne kampanie Adwords to takie, które umożliwiają zwiększanie sprzedaży, ale i wyciąganie wniosków dotyczących ciągłego ulepszania danych. My to umiemy!

Audyt konta Adwords

Bez względu na to, czy chcesz zacząć na próbę od linków sponsorowanych czy od razu zainwestować w większe kampanie reklamowe Google Ads, warto sprawdzić podstawowe parametry konta. Chcesz mieć pewność, że wszystko działa bez zarzutu? Zleć naszej agencji audyt, dzięki któremu zbudujesz solidną kampanię Google Ads od podstaw.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Kraków

Do nowych klientów możesz docierać dokładnie w momencie, gdy szukają ofert takich jak Twoja np szukając frazy “reklama w internecie kraków”. Dzięki wykorzystaniu linków sponsorowanych, odnośnik do Twojej strony czy sklepu pojawi się na samej górze wyników wyszukiwania. Szczególnie skuteczny w kampaniach lokalnych jest ten rodzaj reklamy w przypadku usług lub punktów stacjonarnych.

Linki sponsorowane cennik

Duża popularność linków sponsorowanych bierze się głównie stąd, że dzięki nim można efektywnie docierać z bardzo szczegółową informacją do zainteresowanych. Więc w dużej mierze wyświetlenia i kliknięcia przekładają się na rzeczywistą sprzedaż. Koszty Google Adwords poznasz, odbierając naszą darmową wycenę. 

Linki sponsorowane Google cennik

W kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords) działasz w największej sieci reklamowej. Reklamy Google codziennie trafiają do użytkowników wyszukiwarki i partnerskich witryn, również w Twojej okolicy. Działaj skutecznie, a budżet opieraj na konkretach. Aby otrzymać darmową wycenę, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Sprawdź również jak skonfigurować kampanię Facebook Ads – krok po kroku.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (25 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner