Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Radom

Planując działania marketingowe wokół swojej strony internetowej, musisz zadbać o racjonalny w stosunku do budżetu i celu biznesowego, dobór odpowiednich kanałów promocji. I tu z pomocą przychodzi bezkonkurencyjny jeśli chodzi o zasięg, a także o ilość dostępnych formatów reklamowych, system reklamowy Google Adwords.

reklama produktowa

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ocena w Google 4.9

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Radom

Kampania Adwords

Wiele osób waha się pomiędzy powierzeniem pozycjonowania swojej strony internetowej agencji interaktywnej, a zleceniem poprowadzenia kampanii Pay Per Click. Wiadomo, że dobrze zaplanowana kampania e-marketingowa powinna wzajemnie uzupełniać oba kanały promocji, nie mniej jednak pozycjonowanie w wynikach organicznych jest procesem długim i oczekiwane rezultaty nie przychodzą szybko. Sytuacja wygląda inaczej, kiedy zdecydujesz się na system reklamowy Adwords. Efekty takich działań możesz zobaczyć dosłownie z dnia na dzień! Jako agencja SEM zajmiemy się Twoją kampanią kompleksowo!

Kampania lokalna Google Ads

Na czym polega kampania lokalna Google ADS? Pozwala ona promować sklep lub usługę wszędzie tam, gdzie klienci jej poszukują i realnie mogą trafić do dango miejsca. Ten rodzaj kampanii reklamowej działa w połączeniu Google ADS i Google “Moja firma”, dlatego też reklamy kampanii lokalnej wyświetlają się nie tylko w Google, ale też w Mapach Google i na stronach partnerów Google w YouTube.
Jeśli chcesz rozpocząć kampanię lokalną Google ADS, musisz spełnić odpowiednie wymagania, nie można ustawić jej na każdym koncie – przede wszystkim jest to działanie niemożliwe na nowym koncie. Pierwszym warunkiem, by na koncie utworzyć kampanię Google ADS jest powiązanie konta Google ADS z Google “Moja Firma”, na którym to trzeba mieć 90% zweryfikowanych wizytówek. Co to oznacza? Mianowicie to, że trzeba posiadać 90 % lokalizacji potwierdzonych kodem wysyłanym pocztą Google pod wskazany do weryfikacji adres. Co istotne, kampanii lokalnej nie można utworzyć także dla jednej lokalizacji. Google wymaga bowiem posiadania kilku rzeczywistych punktów usługowych czy sklepów. Kolejne wymagania związane z kampanią lokalną Google ADS, to odpowiednia liczba wyświetleń i kliknięć. To właśnie na ich podstawie Google szacuje, jaka część interakcji klienta z reklamą zakończyła się wizytą w Twoim sklepie stacjonarnym.

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing to bardzo efektywna i popularna kampania Google ADS, która zapewnia dotarcie do wielu potencjalnych klientów. To, co w niej kluczowe, to fakt, że odbiorcy kampanii remarketingowej już wcześniej odwiedzili Twoją stronę internetową, ale nie podjęli żadnej decyzji w związku z zakupami i wyłączyli witrynę. Dzięki kampanii remarketingowej, w ciągu kilku dni po takim działaniu, a nawet tygodni, użytkownik będzie widział wiele reklam związanych z produktem, który oglądał na Twojej stronie, które to będą przypominały mu o Twoim istnieniu. W obecnych czasach klienci bardzo cenią sobie reklamy dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Dlatego też, według różnych źródeł, remarketing jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych taktyk w poprawie skuteczności reklam. Dotyczy to głównie wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych takich jak YouTube czy Facebook. Poza tym remarketing w realny sposób zwiększa ilość odwiedzin Twojej strony internetowej, czasami nawet o kilkaset procent.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentne kampanie w sieci reklamowej, inaczej nazywane Smart Display Campaigns, to forma reklamy, przy tworzeniu której nie spędzimy wiele czasu. Sam proces jest intuicyjny i łatwy. Kampania inteligentna wykorzystuje bowiem sztuczną inteligencję do skuteczniejszego ustalania stawek, lepszego dopasowania reklam pod klienta i pozyskiwania nowych odbiorców. Na jakiej zasadzie działa w takim razie kampania inteligentna? Stawia ona bardzo mocno na automatyzację poprzez wykorzystanie zbieranych przez Google danych. Pozwala to algorytmom na zarządzanie złożonymi zmiennymi reklam w sieci reklamowej. Kampanie SDC umożliwiają tym samym wyświetlanie reklam praktycznie we wszystkich formatach. Dzięki temu za ich pomocą możesz dotrzeć do odbiorców na każdym etapie procesu zakupowego. Takie inteligentne kampanie do swojego działania wykorzystują trzy metody:

– automatyczne kierowanie reklam
– automatyczne określanie stawek
– automatyczne tworzenie reklam

Kampania produktowa Google Ads

Korzystając z Google ADS możesz również przedstawić swoją ofertę prowadząc kampanię produktową. Reklama tego typu składa się ze zdjęcia produktu, jego ceny, nazwy i kieruje ona klienta bezpośrednio na podstronę Twojego sklepu internetowego. Dzięki takim działaniom, klient uzyska podstawowe informacje na temat interesującego go produktu, bez konieczności wchodzenia bezpośrednio na Twoją stronę. Tego typu reklamy pojawiają się po prawej stronie, na górze wyników wyszukiwania i w zakładce “Google Zakupy”. Kampania produktowa Google ADS sprawia, że Twoja oferta staje się doskonale widoczna dla potencjalnych klientów, a to bardzo zwiększa szanse na to, że użytkownik przejdzie właśnie na Twoją stronę internetową, a nie na stronę konkurencji.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jeśli zależy Ci na tym, aby Toja kampania produktowa osiągała dobre wyniki, musi być ona odpowiednio przygotowana i regularnie optymalizowana. Na czym powinieneś się skupić, chcąc skutecznie zoptymalizować kampanię produktową?

1. Feed produktowy – na jego podstawie tworzona jest reklama, którą zobaczy Twój potencjalny klient. To od jego zawartości zależy też, czy użytkownik zobaczy Twoją reklamę,czy też nie.

2. Docelowy ROAS czy maksymalizacja wartości konwersji? – tu ważne jest, by dobrać stawki w odpowiedni sposób i tak, by były one zgodne z naszym celem.

3.Odpowiedni model atrybucji – zmiana modelu atrybucji ma ogromne znaczenie w funkcjonowaniu całej kampanii. Model atrybucji określa, które kliknięcia uznawane będą za źródła konwersji.

4. Cele mikro i import danych witryny – tu określamy, do których klientów warto wrócić z reklamą naszych produktów, a którym lepiej nie wyświetlać już swoich reklam.

5.Elastyczna reklama Twojej firmy – polega na dopasowaniu reklamy pod klienta, informowaniu go o aktualnych promocjach czy wyprzedażach.

Kampania SEM

Kampania SEM, inaczej Search Engine Marketing, to segment marketingu internetowego związany z wyszukiwaniami internetowymi. Obejmuje on różne działania, a celem ich jest osiągnięcie jak najlepszej widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Kampanie SEM to konkurencyjna forma promocji dla każdej firmy, ponieważ są one mierzalne, elastyczne finansowo, a co najważniejsze – bardzo skuteczne. Kampania SEM składa się z dwóch głównych elementów, a są nimi: SEO – pozycjonowanie strony i PPC – płatne kliknięcia w link, który prowadzi do danego serwisu. Do głównych korzyści, jakie niesie ze sobą SEM, należą:
– targetowanie – kampanie SEM, które są nastawione na określone frazy i słowa kluczowe, które to klient wpisuje w wyszukiwarkę Google,
– wysoka skuteczność – działania SEM cechują się korzystniejszą relacją uzyskanych wyników do poniesionych kosztów, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych działań marketingowych,
– szybkie korzyści – SEM pozwala osiągnąć poważne wyniki i korzyści zarówno w relatywnie krótkim czasie, jak i w dłuższym okresie. Z tej przyczyny możliwe jest sterowanie poziomem intensywności działań promocyjnych, aby osiągnąć najwyższą efektywność,
– przyjemny odbiór reklamy – reklama SEM nie narzuca się odbiorcom, co wpływa na jej przyjazny odbiór.

Kampania PPC

PPC, inaczej mówiąc “Pay Per Click” to dosłownie tłumacząc – płatność za kliknięcie. Kiedy zdecydujesz się na taki rodzaj promocji, płacisz za reklamę Google ADS, kiedy to potencjalny klient kliknie i zostanie przekierowany na Twoją witrynę www. Kampania PPC wyróżnia się elastycznością finansową, pozwala to m.in. na określenie maksymalnej stawki, którą jesteś w stanie zapłacić za kliknięcie lub też ustawienie miesięcznego czy dziennego budżetu reklamowego, po którego przekroczeniu kampania Google ADS zostaje wstrzymana do momentu uruchomienia kolejnej puli środków. Te działania pozwalają na całkowitą kontrolę budżetu reklamowego. Oddelegowany do Twojej kampanii nasz specjalista Google ADS zajmie się każdym szczegółem kampanii.

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Radom

Wspieramy zarówno klientów aktualnie korzystających z Google Ads jak i firmy, które jeszcze nie miały przyjemności przekonać się o tym, jak skuteczną formą reklamy może być dobrze skrojona kampania linków sponsorowanych. Zapraszamy do współpracy!

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google ADwords należą do gałęzi marketingu internetowego typu PPC – Pay Per Click. Polega to na pobieraniu płatności za każde kliknięcie w reklamę, a nie wyświetlenie jej. To opłacalny system, ponieważ korzystający z Google Ads płacisz za realne zainteresowanie woją firmą, a nie za samo wyświetlanie się reklamy.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Zależnie od efektów kampanii, celem optymalizacji może być między innymi wzrost ilości kliknięć, obniżenie kosztu kliknięcia czy poprawa wskaźnika ROAS dla wszystkich lub wybranych produktów. Określenie celu jest kluczem przy wyborze taktyki optymalizacyjnej. Drugim ważnym czynnikiem jest natomiast struktura konta.

Obsługa Google Ads

Prawidłowa struktura konta ma wpływ nie tylko na łatwiejsze zarządzanie słowami kluczowymi, reklamami czy produktami, ale wpływa również na efektywność prowadzonych działań. Pomimo bezbłędności konfiguracji, działania oparte na jednej kampanii, często również z tylko jedną grupą reklam obejmującą wszystkie produkty, (a w przypadku kampanii z reklamami tekstowymi – wszystkie słowa kluczowe), nie przyniosą oczekiwanych efektów. Brak prawidłowej struktury, to jeden z najczęściej spotykanych błędów na kontach prowadzonych przez osoby zajmujące się kampaniami amatorsko. Dlatego tak ważne jest to, aby Twoją kampanią zajął się specjalista!

Double Digital w liczbach

100+

Realizowanych projektów

100%

Zadowolonych klientów

10 lat

Doświadczenia

10 mln

zarządzanego budżetu rocznie

Odtwórz wideo

Wycena Google Ads

Na koszty związane z obsługą Google Ads składają się dwa elementy.Pierwszym z nich jest budżet przeznaczony na kliknięcia, który wpłacany jest na dedykowane konto Google. Drugim elementem ceny jest prowizja agencji za prowadzenie kampanii (% od wydanego budżetu).Wysokość budżetu, jaki należy przeznaczyć na kampanię zależy od popularności wybranych słów kluczowych oraz ich konkurencyjności. Im wyższa konkurencyjność, tym wyższy jest koszt kliknięcia w reklamę i wyższy budżet trzeba przeznaczyć na sprowadzenie zakładanej ilości użytkowników na stronę. 

Reklama Google koszt

Prowizja naszej agencji zależy od stopnia skomplikowania kampanii i wysokości budżetu reklamowego, jakim zarządzamy. Niezależnie od wysokości budżetu reklamowego warto zadbać o to, aby był on wydawany jak najbardziej efektywnie. Powierzenie kampanii doświadczonej agencji SEM jaką jesteśmy pozwoli Ci na osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji. 

Google Ads cennik

Co powienieneś zrobić, aby oszacować koszta kampanii Google ADS?

-ustaw limit budżetu

-określ budżet na reklamy i nie wydawaj więcej, niż wynosi Twój limit miesięczny.

-zachowaj elastyczność.

-nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Dostosuj budżet reklamowy lub wstrzymaj reklamy w dowolnej chwili.

-płać za wyniki

-płać tylko wtedy, gdy użytkownicy podejmą działania, np. klikną reklamę, by odwiedzić Twoją witrynę lub zadzwonić do Twojej firmy.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Reklama Google Ads Radom

Nasz specjalista Google Ads skonfiguruje reklamę Twojego biznesu tak, aby wyświetlała się ona użytkownikom z określonej przez Nas wspólnie grupy odbiorców (czyli potencjalnych klientów). Odpowiednie dobranie fraz kluczowych (czyli zapytań, jakie wpisują użytkownicy w wyszukiwarce) wpływa na pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronie, gdyż reklama tekstowa Google Ads przyciąga wówczas na stronę tylko użytkownika zainteresowanego Twoimi produktami lub usługami.

Reklamy Adwords

Jakie są rodzaje reklamy w sieci reklamowej Google Ads?

1. Google Ads Search, czyli tekstowe reklamy w wyszukiwarce Google.
2. Google Display Network, czyli reklama banerowa umożliwiająca wyświetlanie reklamy graficznej na stronach www i w aplikacjach.
3. Google Shopping, czyli kampanie produktowe Google pozwalające na prezentowanie wybranych lub wszystkich produktów z Twojego sklepu bezpośrednio w wyszukiwarce Google.

 

Reklamy PPC

Model reklamy, w którym firma płaci tylko za przejście przez odnośnik (np. link) na promowaną stronę nazywa się reklamą PPC. Reklama PPC to skrót od angielskiej nazwy Pay Per Click. Nazywana jest także CPC od Cost Per Click, czyli ceny za kliknięcie.

 

Google Ads B2B

Jako marketer wiesz zapewne, jaka jest specyfika branży, w której działasz. Zapewne dysponujesz też informacjami o swoim kliencie.
Dopiero po zebraniu i przeanalizowaniu wszystkich informacji możesz się zabrać do przygotowywania kampanii reklamowej w Google ADS. Potrzebujemy informacji, by stworzyć kampanię idealną dla Ciebie i Twojego biznesu.

Google Ads firma

To usługa, która pozwala tworzyć bezpłatne wizytówki firmy i zarządzać nimi w Mapach Google, umożliwiając internautom znalezienie informacji o firmie podczas wyszukiwania lokalnego. Za pomocą Profilu Firmy możesz utworzyć i zweryfikować swoją lokalną firmę w Google, aby informacje o niej pojawiały się w Mapach Google. Możesz też dodawać informacje o firmie, które będą widoczne w Google.pl, Mapach Google i Google Earth, kiedy użytkownik wyszuka nazwę lub kategorię Twojej firmy. Lokalizacje swojej firmy możesz wyświetlać w reklamach za pomocą rozszerzeń lokalizacji. W rozszerzeniach lokalizacji wyświetlana jest nazwa firmy, adres i numer telefonu, dzięki czemu klienci mogą łatwiej docierać do lokalnych firm. Jeśli nie masz strony internetowej, możesz zweryfikować swoją firmę w Profilu Firmy i reklamować się, korzystając z kampanii inteligentnych w Google Ads. Jest to nasza usługa reklamowa, które nie wymaga codziennego zarządzania.

Reklama SEM

Czy SEM to Google Ads? SEM (Search Engine Marketing) to kampanie marketingowe realizowane w wyszukiwarce Google. Kampanie SEM (Google Ads) realizowane są najczęściej w formie kampanii PPC (Pay Per Click), co sprawia, że opłata za reklamę pobierana jest dopiero w momencie, w którym ktoś w nią kliknie.

Reklama produktowa Google

Reklamy produktowe (Shopping ads) to reklamy, które dostarczają użytkownikowi szczegółowych informacji o określonych produktach. Shopping ads są stosowane głównie w e-commerce. Reklamy produktowe występują w formacie tekstowo – graficznym, który zawiera zdjęcie produktu, jego nazwę i cenę oraz link do sklepu internetowego. Reklamy produktowe mogą prezentować jeden produkt lub – jeśli są wyposażone w funkcję prezentacji – kilka produktów powiązanych (opcja dostępna tylko w niektórych krajach).

Audyt Google Ads

Każdy punkt w audycie Ads wskazuje błąd lub sugeruje poprawę istniejącego rozwiązania. Nasze zalecenia są wypadkową doświadczeń zgromadzonych przez DevaGroup w trakcie obsługi setek kampanii naszych Klientów i dobrych praktyk sugerowanych przez Google. Nasze audyty Ads zawierają badanie efektywności i skuteczności reklamy oraz informacje o nowościach wartych przetestowania.

Audyt kampanii Adwords

Audyt kampanii to pierwszy krok do poprawy jej wyników. Wdrożenie przekłada się na tańsze kliknięcia, lepsze dopasowanie reklam oraz optymalizację konwersji. Optymalizacja konta na podstawie audytu pozwala wzmocnić te segmenty, w których kampania najlepiej konwertuje i ograniczyć obszary generujące zbyt drogie konwersje.

Audyt konta Adwords

Audyt Ads pozwala znaleźć i poprawić miejsca, w których Twój budżet jest wydawany bezcelowo lub z minimalnym efektem. W audycie badamy efektywność reklamy, a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne kampanie. Stosowanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez Google pozwala podnieść jakość kampanii i umożliwia używanie sztucznej inteligencji z lepszym skutkiem.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Radom

Klientów warto szukać tam, gdzie jest ich sporo. Kiedy jeszcze w miejscu tym szukają oni tego, co chce się im zaoferować, to warto tam być. Takim miejscem jest wyszukiwarka Google. Linki sponsorowane Google AdWords pozwolą na połączenie Twojego biznesu z klientami. Przy prowadzeniu działalności gospodarczej reklama jest nieodzowna. Decydują się na nią także osoby, które na różne sposoby zarabiają na swojej stronie internetowej. Reklamowanie się w wyszukiwarce traktowane jest priorytetowo, ponieważ może zapewnić duży ruch na stronie. Łatwo jest także sprawić, by napływ zainteresowanych osób był wartościowy dla strony. Dla promowania wybiera się zwykle wyszukiwarkę Google, ponieważ na polskim rynku w zasadzie nie ma ona konkurentów. Sukces firmy czy planów o zarabianiu na stronie będzie zależał od skuteczności reklamy. Dlatego właśnie warto dowiedzieć się, czym są linki sponsorowane Google AdWords. Są one bowiem świetnym narzędziem reklamowym zarówno dla istniejących, jak i nowych firm. Korzyści są tak atrakcyjne, że dla wielu osób oraz firm jest to pierwszy sposób reklamowania się w sieci.

Linki sponsorowane cennik

Kampanie reklamowe Google Ads dają wiele możliwości promocyjnych. Masz do dyspozycji różne formaty i umiejscowienia, które pozwolą dotrzeć do osób zainteresowanych tym, co oferujesz.

1. Zaprezentuj produkty lub usługi osobom, które szukają tego, co oferujesz.

2. Realizuj cele biznesowe w założonym budżecie.

3. Dokładnie wiesz, które kampanie przynoszą najlepsze efekty.

Linki sponsorowane Google cennik

Co daje Ci Google i linki sponsorowane?

1. Szeroki wachlarz opcji kierowania reklam.

2. Precyzyjne określenie grupy docelowej, do której trafi reklama.

3. Atrakcyjne formaty reklamowe.

4. Masz do dyspozycji reklamy tekstowe, graficzne, wideo – zaprezentuj swoją ofertę jak najlepiej!

5. Płatność tylko za interakcję z reklamą.

6. Google odnotowuje każde zdarzenie i do niego dopasowuje stawki.

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (4 opinie)