Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Sopot

W dzisiejszych czasach marketing internetowy to bardzo istotny aspekt. Kampania w Google Adwords musi mieć z kolei odpowiednio ustawiony budżet. Na szczęście wybierając ten rodzaj kampanii Google, masz pewność, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto, zwłaszcza, jeśli poszukasz pomocy w naszej agencji.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Sopot

Kampania Adwords

Mnóstwo osób zajmujących się prowadzeniem własnych biznesów waha się, czy postawić na pozycjonowanie swojej strony internetowej, czy jednak na kampanię typu Pay Per Click. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dobrze zaplanowana kampania Google Adwords to te dwie opcje, które się uzupełniają.

Kampania lokalna Google Ads

Jeśli zastanawiasz się, na czym polega kampania lokalna, odpowiedź jest bardzo prosta. Chodzi tutaj o promowanie sklepu czy zakładu z usługami w niedalekiej okolicy. Dzięki temu jest szansa na przyciągnięcie znacznie większej liczby nowych klientów.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Jedną z lepszych i bardziej efektywnych kampanii jest remarketing Google Ads. Pozwala ona na dotarcie do wielu potencjalnych klientów. Kluczowe jest dotarcie do tych klientów, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę, jednak nie skorzystali z Twojej oferty Google Ads. Remarketing to strzał w dziesiątkę w dzisiejszych czasach.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentne kampanie Google Ads, inaczej nazywane Smart Display Campaigns to forma ciekawej reklamy, która formowana jest przez sztuczną inteligencję. Może ona znacznie poprawić użycie fraz kluczowych, ale również zmniejszyć stawki za reklamy.

Kampania produktowa Google Ads

Kampanie Google Ads to również sporo możliwości dotyczących reklamy produktowej. Składa się ona ze zdjęcia, nazwy produktu, jego ceny oraz kilku najistotniejszych informacji.

Optymalizacja kampanii produktowej

Warto postarać się, aby reklama produktowa była od czasu do czasu optymalizowana. To pozwoli odpowiedzieć na obecne potrzebny klientów oraz dotrzeć do znacznie szerszego grona. Optymalizacja stron jest równie ważna.

Kampania SEM

SEM, czyli skrót od Search Engine Marketing to bardzo ważny segment marketingu. Pozwala na pojawienie się strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Nie jest to szybka reklama, tak jak w przypadku Pay Per Click.

Kampania PPC

W tym przypadku płacisz jedynie za faktyczne kliknięcia potencjalnego klienta. W takiej sytuacji znacznie lepiej wykorzystanie zostanie Twój budżet reklamowy.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Sopot

Koniecznie skorzystaj z usług naszej interaktywnej agencji. Jesteśmy w stanie przygotować doskonałej jakości kampanie lokalne w mieście Sopot, jak i w całym regionie. Nasze działanie są skuteczne i przynoszą wiele korzyści klientom.

Prowadzenie kampanii Adwords

Niezależnie od tego, czy Twoje zaufanie skradły linki sponsorowane w wyszukiwarce Google, czy jednak stawiasz na reklamy displayowe – jako agencja zadbamy o całą kampanię.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Jeśli chcesz uskutecznić swoje działania, koniecznie regularnie optymalizuj całą kampanię Google Ads. Dzięki temu jeszcze bardziej Twoje reklamy zostaną dopasowane do oczekiwań klientów.

Obsługa Google Ads

Nie zamykamy się na żadne branże, dlatego nie martw się tym, że wykluczymy Cię przez fakt, w jakim biznesie się obracasz. Z pewnością postaramy się dopasować nasze usługi pod Twój sklep czy usługi.

Wycena Google Ads

Cena za kampanie Google Ads zależy od tego, z czego dokładnie chcesz skorzystać. Inna cena będzie za reklamy tekstowe, a inna za reklamy graficzne. Jeśli potrzebujesz pomocy i nowych pomysłów, na pewno razem coś wymyślimy.

Reklama Google koszt

Cały koszt reklamy zależy nie tylko od tego, jaka będzie struktura kampanii Google Adwords, ale również od naszej prowizji. Pozycjonowanie lokalne, a może PPC? W Sopocie można spróbować różnych technik promowania.

Google Ads cennik

Warto odpowiedzieć sobie, czy większą uwagę przykuwają reklamy tekstowe, czy może jednak reklamy graficzne. To z pewnością wpłynie na Twoje postrzeganie, jak i na to co wybierzesz finalnie. Ostatecznie wpłynie to także na kwotę do zapłaty.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Sopot

Jeśli chcesz trafić do mieszkańców swojej niedalekiej okolicy, z dobrze skrojoną reklamą oraz marketingiem na pewno tego dokonasz.

Reklamy Adwords

Nasze kampanie reklamowe mogą działać zarówno lokalnie, jak i globalnie, a to głównie zależy od Ciebie. Możesz skorzystać z ogromnej sieci reklamowej, jaką jest wyszukiwarka Google, do której codziennie zaglądają miliony osób.

Reklamy PPC

W kampaniach przeprowadzanych w wyszukiwarce najlepszą rzeczą jest metoda PPC, czyli płacenie jedynie wtedy, kiedy użytkownik faktycznie wejdzie w Twój link. Mówi się wtedy, że każda złotówka realnie pracuje na sukces.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Warto wiedzieć, że kampanie Google Ads to nie tylko reklamy produktów, ale również Twojej firmy. Inspirujące może okazać się zdobywanie partnerów biznesowych i nie tylko z osób, które dopiero wchodzą na rynek, ale też z firm, które już są na nim długo.

Google Ads firma

Duże miasta, mniejsze miasta – nieważne. Istotne jest to, że mieszkańcy niezwykle często szukają informacji o firmie, usłudze w Internecie. Warto mieć więc wizytówkę w Google Moja Firma oraz na Google Maps.

Reklama SEM

Jeśli chcesz pozyskiwać nowych klientów praktycznie codziennie, bez konieczności płacenia, skorzystaj z SEM. Daje możliwość wykorzystania reklamy lokalnie, która trafi bezpośrednio do zainteresowanych klientów w wyszukiwarce Google.

Reklama produktowa Google

Google Display Network to bardzo dobra droga w reklamie produktowej. Możesz trafić do sporej rzeszy zainteresowanych osób. 

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Prowadzenie kampanii marketingowej nie powinno odbywać się od tak. Konieczne jest wpierw wykonanie specjalnego audytu, który pokaże, co w danej sferze trzeba naprawić, a na co nie warto wydawać pieniędzy.

Audyt kampanii Adwords

W sytuacji, kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, w każdej chwili możesz przeprowadzić audyt. Wtedy można śmiało określić, jakie działania koniecznie trzeba naprawić.

Audyt konta Adwords

Konto Adwords Google również musi być skonfigurowane prawidłowo. Możemy na nie zerknąć, jeśli masz jakieś wątpliwości. Musisz bowiem wiedzieć, że dobra reprezentacja marki to Ty.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Sopot

Kampania linków sponsorowanych to idealny wybór dla praktycznie każdej branży. Ludzie bardzo często wykorzystują właśnie wyszukiwarkę Google do tego, aby znaleźć usługi czy produkty, które naprawdę ich interesują.

Linki sponsorowane cennik

Zastanawiasz się pewnie, czy kampania linków sponsorowanych jest droga. Otóż należy ona do jednych z tańszych, jakie oferują agencje marketingowe, w tym także nasza.

Linki sponsorowane Google cennik

Szukając profesjonalnej pomocy, koniecznie sprawdź naszą ofertę oraz portfolio. Jesteśmy w stanie pomóc Ci podczas kampanii Google linków sponsorowanych, jak i bardziej skomplikowanych. Wszystko zależy od Twojego budżetu, efektu, jaki chcesz osiągnąć oraz kanału, na który postawimy. Inwestuj w marketing internetowy.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner