Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Słupsk

Praktycznie każda firma, niezależnie od stażu na rynku, potrzebuje odpowiedniej kampanii marketingowej. Jeśli sam nie znasz się na rzeczy, warto wynająć wykwalifikowaną agencję, która zajmie się działaniami marketingowymi za Ciebie i sprawi, że zobaczysz realne efekty. Kampanie reklamowe Google Ads mogą przynieść sporą liczbę nowych klientów, dzięki czemu popularność Twojej firmy wzrośnie, niezależnie czy oferujesz produkty, czy usługi.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Słupsk

Kampania Adwords

W przypadku kampanii Google Adwords, warto wszelkie działania powierzyć agencji, która zna się na tym doskonale i chętnie wykorzystuje umiejętności do polepszania działania Twojej firmy. W tym aspekcie możesz postawić zarówno na pozycjonowanie stron internetowych, jak i na zlecenie kampanii Google Ads Pay Per Click.

Kampania lokalna Google Ads

Jeśli chodzi o rodzaje kampanii Google Ads, śmiało można wymienić kampanię lokalną. Nie wszystkie firmy, zwłaszcza usługowe, chcą dotrzeć do ludzi z całego kraju. Najlepiej jest skupić się regionie i ludziach, którzy faktycznie z tego skorzystają.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Chcesz rozpocząć kampanię Google? Powierz swój marketing nam, czyli Double Digital. Z nami kampania remarketingowa to strzał w dziesiątkę. Dotrzemy do klientów, którzy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę, jednak nie zdecydowali się na zakupy.

Kampania inteligentna Google Ads

Kampania Google Ads to również kampania reklamowa inteligentna, czyli taka, która wykorzystuje Smart Display Campaigns. Nie trzeba spędzać przy niej zbyt dużo czas, a sam proces jest bardzo łatwy i intuicyjny.

Kampania produktowa Google Ads

Kampania produktowa to sposób na to, aby przedstawić potencjalnemu klientowi swoje produkty. Działania te sprawią, że znajdzie on podstawowe informacje na temat rzeczy, która go interesuje i prawdopodobnie skorzysta z reklamy.

Optymalizacja kampanii produktowej

Każdy właściciel firmy chce, aby kampania marketingowa przynosiła zadowalające efekty. Nic w tym dziwnego – chcemy zarabiać, bogacić się na swoich pomysłach i kreatywności. Warto więc wdrożyć regularne optymalizowanie kampanii produktowej, aby osiągała dobre wyniki.

Kampania SEM

SEM to coś nieco odbiegającego od SEO. Search Engine Marketing związany jest z wyszukiwaniem w Internecie. Różne działania mają na celu osiągnięcie znacznie lepszej widoczności w wyszukiwarce. Korzyści, jakie płyną z SEM to również szybkie korzyści, targetowanie, przyjemny odbiór reklamy oraz wysoka skuteczność.

Kampania PPC

Pay Per Click to specjalistyczna kampania, w której płaci się jedynie w momencie, kiedy zainteresowany klient faktycznie kliknie w link i przeniesie się na Twoją stronę internetową. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych biznesów, które nie chcą płacić za brak faktycznych efektów.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Słupsk

Prowadzisz firmę w Słupsku lub w okolicach? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza współpraca może odbywać się zupełnie zdalnie. 

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google ADwords to jedna z ważniejszych gałęzi marketingu odbywającego się w Internecie. Jest to dość opłacalny system, poniewaz tutaj również płaci się za kliknięcie w reklamę, a nie za jej wyświetlenie.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Potrzebujesz wzrostu kliknięć, a może zminimalizowania kosztów reklamy? Niezależnie od tego, co za Tobą przemawia, koniecznie skuś się na naszą usługę, jaką jest optymalizacja kampanii Google Ads.

Obsługa Google Ads

Google Ads to specjalne konto reklamowe, które powinno mieć poprawną strukturę. Ma ona bowiem wpływ na znacznie łatwiejsza zarządzanie produktami, reklamami. Wpływa również na to, że działania prowadzone przez Ciebie mają znacznie lepsze efekty.

Wycena Google Ads

Zastanawiasz się, co wpływa na cenę Google Ads? Otóż najważniejsze są dwa czynniki, takie jak cena prowizji agencji za prowadzenie marketingu, jak i sam budżet kampanii przeznaczony na kliknięcia.

Reklama Google koszt

Jeśli interesują Cię realne koszty naszej współpracy, musisz wiedzieć, że zależą one do skomplikowania kampanii Google Ads, jak i wysokości budżetu reklamowego. Jednak niezależnie od tego, ile możesz wydać, zadbamy o to, aby wszystkie pieniądze wydane zostały najbardziej efektywnie, jak to możliwe.

Google Ads cennik

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na nielimitowane pieniądze na reklamę, koniecznie powinieneś określić budżet na reklamy bez wydawania więcej. Warto również określić swoją elastyczność oraz ustalić płatność jedynie za wyniki.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Słupsk

Jeśli potrzebujesz doskonałej konfiguracji reklamy Google Ads, nasz specjalista się tym zajmie za Ciebie. Będzie ona wyświetlała się tym osobom, które są potencjalnie zainteresowane usługami czy produktami. 

Reklamy Adwords

W przypadku reklam Adwords, możemy wymienić takie rodzaje:

  • Google Display Network,
  • Google Ads Search,
  • Google Shopping.

Reklamy PPC

Pay Per Click to typ reklamy, gdzie klient płaci jedynie za realne przejście odbiorcy w link. Trafienie na stronę internetową firmy to najbardziej pożądane obecnie działania.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Zanim rozpoczniemy współpracę z kimkolwiek, potrzebujemy dodatkowych informacji. Dzięki nim możemy sprawdzić, czego Tobie naprawdę brakuje w kampanii marketingowej.

Google Ads firma

Jest to bardzo ważna funkcja, która pozwala tworzyć wizytówki w Internecie. Sprawia to, że potencjalni klienci wpisując odpowiednią frazę, znajdą Twoją firmę w Internecie.

Reklama SEM

Z naszej strony oferujemy również specjalne kampanie marketingowe realizowane w wyszukiwarce Google. SEM pozwala na lepsze wyszukiwanie.

Reklama produktowa Google

Jeśli chcesz dostarczyć użytkownikowi nieco więcej informacji na temat swojego produktu, koniecznie skorzystaj w reklamy produktowej Google.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt to istotna rzecz w marketingu – pozwala zobaczyć, które elementy wymagają jeszcze lepszego dopracowania.

Audyt kampanii Adwords

Pierwszym krokiem do znacznego poprawienia efektów kampanii marketingowej jest wykonanie specjalnego audytu.

Audyt konta Adwords

Jeśli nie chcesz wydawać swoich pieniędzy bezcelowo, koniecznością jest wykonanie audytu konta Google Adwords. Wtedy zniwelujesz wszystkie miejsca, w których tak się dzieje, a pieniądze przeznaczysz na lepiej prosperujące działania.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Słupsk

Wyszukiwarka Google to miejsce, w którym najłatwiej znaleźć największą liczbę potencjalnych klientów. Warto więc postawić na linki sponsorowane Google Adwords.

Linki sponsorowane cennik

Cena linków sponsorowanych zależy od tego, co chcesz osiągnąć. Do wyboru masz różne umiejscowienia reklamy, jak i różnorodne formaty do dyspozycji.

Linki sponsorowane Google cennik

Google oraz linki sponsorowane to spore możliwości, takie jak atrakcyjne formaty reklamowe, szeroki wachlarz opcji kierowania reklamą czy płatność jedynie za interakcję. Sprawdź naszą agencję już dzisiaj!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner