Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Rzeszów

Planujemy i realizujemy kampanie adwords, dla firm, które mają siedziby w mieście Rzeszów w dla tych, które dopiero chcą zaistnieć na podkarpackim rynku. Chcesz, aby Twój przekaz reklamowy trafiał do potencjalnych klientów Twojej marki w tym regionie? Kampania Google to doskonały sposób, aby zaistnieć w ogromnej sieci reklamowej.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Rzeszów

Kampania Adwords

Na każdym etapie przygotowania i trwania kampanii Google możesz skontaktować się z naszym certyfikowanym specjalistą i przeanalizować rodzaje kampanii, treści reklam i to, jak internetowy wizerunek Twojej firmy wypada na tle konkurencji. Kampaniami Google zajmujemy się dla klientów w całym kraju, chętnie wesprzemy również Twoją markę.

Kampania lokalna Google Ads

Dzięki kampanii Adwords możesz ze swoimi produktami lub informacją o świadczonych przez siebie usługach docierać do mieszkańców najbliżej położonych miejscowości. Słowa kluczowe, które zawrzemy w Twoich reklamach będą gwarantowały Ci wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. To szansa dla Twojego biznesu, aby zaistnieć w świadomości szerokiego grona odbiorców.

Kampania remarketingowa Google Ads

System reklam w sieci wyszukiwania to możliwość docierania do konkretnych osób z różnymi rodzajami reklam, szczególnie, gdy już raz wykazały zainteresowanie Twoją ofertą Google Ads. Remarketing to sposób na skuteczną reklamę, ale przede wszystkim na przenoszenie informacji o Twoim biznesie z pamięci krótkotrwałej do długotrwałej i budowanie relacji.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania inteligentna Google Ads

Z pewnością chcesz tak przygotować kampanię reklamową, by była długotrwałym wsparciem dla Twojego biznesu. Każdy nasz pracownik to specjalista ds. marketingu internetowego, który zaprojektuje dla Ciebie szereg działań. Indywidualne podejście sprawia, że nasi klienci zadowoleni z efektów wciąż zlecają nam coraz bardziej rozbudowane kampanie Google Ads.

Kampania produktowa Google Ads

W twojej ofercie mogą znajdować się unikatowe, niepowtarzalne produkty lub takie, które dostępne są powszechnie. Kierowanie ruchu na stronę www w obu przypadkach jest dość trudne bez kampanii SEM. Ale do tego właśnie służą reklamy Google. Możesz wyróżnić się z tłumu i zaznaczyć wyjątkowość swojego sklepu.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampanii Adwords warto doglądać na bieżąco. Drobne korekty możliwe są właściwie na każdym etapie. To sposób na jeszcze bardziej efektywne docieranie do potencjalnych klientów. Chcesz jeszcze lepiej zarządzać swoimi kampaniami Google Ads? Skontaktuj się z naszą agencją i dowiedz się, co możesz zyskać, pracując ze specjalistami. 

Kampania SEM

Kampania Google Ads przyspieszy i skróci Twoją drogę do klientów faktycznie zainteresowanych ofertą podobną do Twojej. Reklama Google Ads nastawiona jest na konkretne działania. A co najbardziej istotne, dociera do użytkownika dokładnie w momencie wyszukiwania informacji. Twoi klienci najpewniej również szukają na co dzień ofert w wyszukiwarce Google.

Kampania PPC

Tym, co ewidentnie cieszy zleceniodawców, jest możliwość opłat za rzeczywiste interakcje z treściami reklamy. Płacisz za kliknięcie w Twoją reklamę. Kampanie Google są zatem opłacalne nawet przy niewielkich budżetach. Z pewnością dlatego proste zestawy reklam z chęcią wykupują również niewielkie firmy, które nie chcą ryzykować „ślepych strzałów”.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Rzeszów

Każda kampania Google Ads jest inna, bo dotyczy innej marki, grupy odbiorców. Naszą pasją jest takie projektowanie kampanii Google Ads, by w sieci wyszukiwania były najlepszą wizytówką działań naszych zleceniodawców. Jeśli chcesz, by w wyszukiwarce Google pojawiły się pomysłowe, skuteczne reklamy Twojego biznesu, zgłoś się do nas.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampania Google Ads, gdy trwa, nadal wymaga uwagi i monitorowania – by przynosiła możliwie najlepsze efekty. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby prowadzić długą kampanię lub czujesz, że wolisz zająć się planowaniem strategii marki albo kontaktem z klientami, rozumiemy to. Polecamy swoje usługi prowadzenia kampanii Google Ads.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

W czasie, gdy Twoje kampanie Adwords będą trwały, możemy je ulepszać zgodnie z tym, co wykażą cząstkowe wyniki. Reklama Google Ads „uczy się” przez cały czas trwania. Monitorując zachowania klientów, reakcje i poziom klikalności, będziemy wprowadzać drobne korekty, które sprawią, że marketing w sieci wyszukiwania będzie bardziej efektywny.

Obsługa Google Ads

Kampanie Google Ads Rzeszów, Podkarpacie, południowo-wschodnia Polska. Jak daleko ma sięgać Twoja kampania Google? Jeśli myślisz o tym, by Twoja marka zaistniała w sieci reklamowej Google, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę, a następnie zaplanujemy i przeprowadzimy Twoją kampanię Google Ads.

Wycena Google Ads

Czy na reklamę w najpopularniejszej na świecie sieci wyszukiwania stać tylko wielkie korporacje i firmy z dużym reklamowym budżetem? Nie! Pomagamy projektować i wdrażać takie kampanie, dzięki którym niewielkie lokalne firmy plasują się w wynikach wyszukiwania Google tuż obok gigantów. To możliwe. A w dodatku: to działa!

Reklama Google koszt

Ile może kosztować Twoja kampania Google Ads? Na to pytanie nie jesteśmy w stanie dać odpowiedzi bez zasięgnięcia podstawowych informacji. W sieci reklamowej Google jest mnóstwo możliwości, ale to od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Wypełnij nasz prosty formularz kontaktowy i daj znać, czego oczekujesz od promowania swojej firmy w wynikach wyszukiwarki Google.

Google Ads cennik

Jedna reklama, krótka kampania z okazji Black Friday lub sezonowej wyprzedaży? A może szereg systemowych działań – jeśli powiesz nam, jaki typ kampanii Cię interesuje, z pewnością my będziemy mogli podać więcej konkretów dotyczących kosztów, niezbędnego budżetu i… efektów, jakie możesz osiągnąć, wybierając poszczególne opcje.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Rzeszów

Każdy, kto na co dzień nie ma styczności z marketingiem internetowym i na przykład nie widział nigdy z bliska, jak może wyglądać kampania Google Ads, z pewnością nie zdaje sobie do końca sprawy, jakie możliwości daje ten rodzaj promocji. Chcesz zwiększyć zasięgi? A może wręcz przeciwnie, docierać do niewielkiej, bardzo określonej grupy ludzi? Wszystko to jest możliwe.

Reklamy Adwords

Przygotujemy i poprowadzimy kampanię Twojej firmy. Skontaktuj się z nami w formularzu kontaktowym, jeśli chcesz otrzymać darmową wycenę działań marketingowych z zakresu Google Adwords dla swojej strony, sklepu internetowego lub lokalnej firmy świadczącej specjalistyczne usługi. Wdrażamy proste reklamy tekstowe i wielopoziomowe systemy treści reklamowych.

Reklamy PPC

Reklama w Google ma ogromną zaletę, szczególnie na początku, gdy nie wszyscy decydują się na większe budżety. Można płacić za kliknięcie. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie ilość wyświetleń Twoich reklam będzie generowało koszty, ale to, ile razy reklama zostanie faktycznie kliknięta przez użytkownika. To znakomita wiadomość dla niewielkich, lokalnych firm.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Odpowiednio przygotowana kampania Google Ads to również doskonała metoda nawiązywania relacji biznesowych. Ponieważ z wyszukiwarki korzystamy niemal wszyscy, również tam możesz szukać partnerów biznesowych: odbiorców, dostawców, operatorów logistycznych. Zależy Ci na bliskiej okolicy? Tym bardziej ma to sens!

Google Ads firma

Możesz prezentować nie tylko ofertę, ale również przenikać do świadomości ludzi jako marka stąd, z Rzeszowa lub okolic. A może dopiero wchodzisz na ten rynek i zaistnieć ze swoim znakiem, hasłem, adresem siedziby, w której klienci mogą poznać Twoją ofertę z bliska? Do tego również może służyć kampania Google Ads.

Reklama SEM

Działaj w zgodzie ze sobą, ale w pełni korzystaj z narzędzi i metod, jakie daje nowoczesny marketing. Reklamy tekstowe czy sponsorowane linki na początek, ale może warto pomyśleć o Google Shopping albo dynamicznym remarketingu. Chcesz wiedzieć więcej? Reklama to nasza pasja, z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Reklama produktowa Google

Czym się wyróżnisz? Ceną? Opcją wysyłki? A może sprzedajesz unikatowe przedmioty, na przykład rękodzieło? Reklama Ads przyda Ci się w każdym z tych przypadków. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem reklamy w wyszukiwarce, koniecznie skontaktuj się z nami, aby odebrać darmową wycenę. Czas, który zaoszczędzisz na samodzielne analizowanie tematu reklamy, spożytkuj na planowanie strategii marki.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Reklama w Internecie wymaga pewnych przygotowań. Warto wiedzieć, co Twoja marka ma osiągnąć, do kogo chcesz trafić z przekazem. A zatem: jakich narzędzi i metod używać, by działania były skuteczne. Również to, jak działa w tym zakresie konkurencja. Jeśli nie wiesz, co jeszcze trzeba sprawdzić lub jak i gdzie szukać takich informacji, zleć profesjonalny audyt.

Audyt kampanii Adwords

Reklama w ramach kampanii niekiedy nie przynosi pożądanych rezultatów, ale to jeszcze nie powód, by z niej całkowicie rezygnować. Możemy sprawdzić, czy wszystkie założenia są optymalne i ewentualnie jakich błędów unikać, by przekaz był skuteczniejszy. Gdy zaczynasz mieć wątpliwości co do jakości swoich reklam, audyt może być pierwszym krokiem do naniesienia niezbędnych poprawek.

Audyt konta Adwords

Gdy wiadomo już, jakie słowa i frazy wybrać, które z opcji będą w tej branży najskuteczniejsze i jak długo reklama powinna pojawiać się w Google, można zaczynać. Warto jednak sprawdzić techniczne podstawy działania Twojego konta Adwords. Ustawimy wszystko tak, by reklamy działały bez zarzutu. A jeśli Twoja marka potrzebuje wsparcia na dalszym etapie, również jesteśmy do dyspozycji.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Rzeszów

Pierwsza strona wyników, tuż nad organicznymi wynikami wyszukiwania – to tutaj wyświetlają się sponsorowane linki, czyli reklamy tekstowe będące odnośnikiem do strony lub karty produktu w sklepie. Są maksymalnie dopasowane do zapytania, które użytkownik wpisał do wyszukiwarki Google. Nie ma lepszego miejsca i czasu, by zapoznać go ze swoją ofertą.

Linki sponsorowane cennik

Reklama w takiej formie jest uważana za bardzo skuteczną oraz generującą relatywnie wysoki zwrot. To jedna z tańszych opcji, a trzeba przyznać, że już sama idea brzmi zachęcająco. Proste reklamy tekstowe, w dodatku jako pierwsze w wynikach – trafiają bezbłędnie w potrzeby tych, którzy być może za chwilę będą Twoimi klientami.

Linki sponsorowane Google cennik

To znakomita opcja również dla tych, którzy działają lokalnie. Salon masażu w Rzeszowie albo restauracja wegetariańska w Rzeszowie – lokalizacja ma znaczenie. A to już tylko kwestia doboru odpowiednich słów kluczowych i… wdrożenia sponsorowanych linków, które będą odpowiedzią na pytania użytkowników Google.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner