Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Tczew

Każda firma z pewnością pochyla się nad działaniami marketingowymi. Warto to jednak robić dobrze, aby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Decydując się na kampanie Google Ads, koniecznością jest zadbanie w sposób racjonalny o budżet, jak i dokładny cel. Jeśli te dwa aspekty nie zostaną pominięte, a do tego wynajmiesz dobrą agencję marketingową, z pewnością otrzymasz fantastyczne wyniki. Prowadzenie kampanii Google Ads powierz nam, a szybko Twoja firma znajdzie się w wynikach wyszukiwania Google. Stworzymy dla Ciebie najlepsze reklamy Google.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Tczew

Kampania Adwords

Jesteś właścicielem firmy, który nie lubi powierzać działań swojej firmy komuś innemu? Czasem jest to jednak niezbędne. Warto powierzyć dobrej agencji prowadzenie kampanii Google Adwords Pay Per Click, jak i pozycjonowania stron.

Kampania lokalna Google Ads

W sytuacji, kiedy prowadzisz jedynie lokalny sklep albo niewielka firmę z usługami, warto pokusić się o kampanie Google Ads lokalnie. Pozwala ona na promowanie Twojej firmy tam, gdzie z pewnością znajdą się chętni klienci.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing jest jedną z lepszych kampanii, jaką można zastosować dla Twojej firmy. Dlaczego? Dociera do osób, które już wcześniej miały do czynienia z Twoją stroną czy sklepem, jednak z jakiegoś powodu niczego nie kupiły. Reklama ta będzie im przypominać o istnieniu Twojej firmy, aż w końcu na coś się skuszą.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentna kampania Google do odpowiedniego działania wykorzystuje sztuczną inteligencję. To ona ustala stawki, pozyskuje nowych odbiorców czy dopasowuje lepiej reklamę pod użytkownika.

Kampania produktowa Google Ads

W sytuacji, kiedy Twój klient ma wejść na Twoją stronę po zdjęciu i opisie produktu, warto wykorzystać do tego kampanie produktowe bazującą na Google Ads.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampania produktowa nie powinna być zaniedbana. Trzeba ją odpowiednio przygotować, jak i regularnie optymalizować. By tego dokonać, trzeba skupić się na feedzie produktowym, docelowym ROASie, odpowiednim modelu dystrybucji, celach mikro oraz imporcie danych witryny, jak i elastycznej reklamie Twojej firmy.

Kampania SEM

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest kampania SEM, czyli Search Engine Marketing. Działania, które obejmuje, mają na celu osiągnięcie najlepszej widoczności dla Twojej strony internetowej.

Kampania PPC

Kolejnym typem kampanii są działania PPC, czyli inaczej mówiąc Pay Per Click. W tym wypadku płacisz jedynie za tę reklamę, a dokładnie za kliknięcie, jeśli klient wejdzie na stronę Twojego sklepu.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Tczew

Zastanawiasz się, czy możesz skorzystać z naszych usług? Oczywiście – wspieramy zarówno klientów nieustannie korzystających z Google Ads, ale też tych, którzy nie mieli czasu czy chęci, by przekonać się, jak działa ten typ kampanii reklamowych. Jako agencja oferujemy Ci reklamy tekstowe, reklamy wideo, czy reklamy graficzne.

Prowadzenie kampanii Adwords

Ogromną zaletą kampanii Adwords jest fakt, że wszystkie należą do typu reklam Pay Per Click. Jako szef firmy, nie płacisz za reklamę, która nie działa. Dopiero kiedy potencjalny klient wejdzie na Twoją stronę internetową, pobierana jest od Ciebie płatność.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Od czasu do czasu kampania Google Ads wymaga optymalizacji. Poprawiane jest to, co działa gorzej od reszty, np. wskaźnik ROAS, liczba kliknięć czy kwota za jedno kliknięcie.

Obsługa Google Ads

Staramy się obsłużyć naszych klientów należycie, dlatego zwracamy ogromną uwagę na to, jak obsługiwane jest Google Ads. Struktura konta powinna być prawidłowa, ponieważ ma duży wpływ na zarządzanie reklamami, słowami kluczowymi, produktami i wieloma innymi aspektami.

Wycena Google Ads

Budżet przeznaczony na kliknięcia oraz prowizja dla agencji to dwa podstawowe czynniki wpływające na cenę kampanii. Z kolei wysokość budżetu zależy nie tylko od klienta, ale również od popularności słów kluczowych.

Reklama Google koszt

Stopień skomplikowania kampanii oraz wysokość budżetu reklamowego generują automatycznie wysokość naszego wynagrodzenia.

Google Ads cennik

Chcesz oszacować koszt kampanii? Koniecznie weź pod uwagę limit budżetu, elastyczność, brak długoterminowej umowy. Płać jedynie za wyniki, a jeśli ustalisz budżet miesięczny – nie wydawaj nigdy więcej.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Tczew

Jeśli potrzebujesz doskonałej reklamy, zajmie się nią nasz specjalista, który odpowiednio ją skonfiguruje pod Twój biznes. Będzie się ona wyświetlać użytkownikom potencjalnie zainteresowanym Twoją ofertą.

Reklamy Adwords

Występują trzy rodzaje reklamy Google Ads. Należą do nich:

  • Google Shopping,
  • Google Ads Search, 
  • Google Display Network.

Reklamy PPC

Reklamy Google Ads PPC to model kampanii, w której płaci się jedynie za realne kliknięcia, które przenoszą na stronę Twojego sklepu.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Jako agencja marketingowa jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odpowiednie kampanie Google Ads dopiero w momencie, kiedy uzyskamy informacje o Twoim biznesie, jak i o Twoim kliencie.

Google Ads firma

Google oferuje wiele ciekawych usług, a jedną z nich jest Ads Firma. Pozwala ona bez większego problemu stworzyć wizytówki, których celem jest pomoc w znalezieniu informacji o firmie przez zainteresowane osoby.

Reklama SEM

Reklama SEM realizowana jest głównie poprzez Pay Per Click. Sprawia to, że opłaty są znacznie niższe, ponieważ płaci się za kliknięcie.

Reklama produktowa Google

Shopping Ads to inaczej reklama produktowa, która dostarcza informacji o konkretnym produkcie Twojemu klientowi.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Punktem wyjścia każdej kampanii powinien być audyt Google Ads. Obsługujemy klientów jedynie na tej podstawie, ponieważ wtedy wiemy, co wymaga poprawy, a co można zostawić.

Audyt kampanii Adwords

Jeśli chcesz, aby Twoja firma miała znacznie lepsze wyniki kampanii, koniecznością jest przeprowadzenie audytu. 

Audyt konta Adwords

Żaden przedsiębiorca nie chce, aby pieniądze wydawane były bezcelowo. Dlatego też Audyt Ads jest tak ważny – by znaleźć oraz poprawić miejsca, w których pieniądze wydawane są na marne.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Trzew

Jeśli nie wiesz, gdzie szukać potencjalnych klientów, odpowiedź jest bardzo prosta – w Google. Linki sponsorowane to znaczne ułatwienie, ponieważ dzięki specjalnym słowom kluczowym można połączyć je z klientami.

Linki sponsorowane cennik

Prowadzone przez nas kampanie Google Ads dają świetne wyniki oraz sporo możliwości. Koniecznie sięgnij po linki sponsorowane Google Adwords.

Linki sponsorowane Google cennik

Linki sponsorowane – co Ci mogą zagwarantować? Przede wszystkim precyzyjne określenie grupy docelowe, atrakcyjne formaty reklamowe oraz płatność jedynie za interakcję!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner