Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Sieć Wyszukiwania Google

Sieć wyszukiwania Google to grupa witryn i aplikacji związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy. Kiedy reklamujesz się w sieci wyszukiwania Google, Twoja reklama może wyświetlić się obok wyników wyszukiwania dla hasła powiązanego z jednym z Twoich słów kluczowych. Zadbaj o swoją sieć reklamową z nami!

nowe logo google partner
reklama produktowa
GOOGLE ADS (ADWORDS)

Sieć Wyszukiwania Google

Sieć wyszukiwania Google to grupa witryn i aplikacji związanych z wyszukiwaniem, w których mogą wyświetlać się Twoje reklamy. Kiedy reklamujesz się w sieci wyszukiwania Google, Twoja reklama może wyświetlić się obok wyników wyszukiwania dla hasła powiązanego z jednym z Twoich słów kluczowych.

nowe logo google partner
reklama produktowa

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

Przewaga kampanii w wyszukiwarce Google

Kampanie w wyszukiwarce Google wśród dostępnych kanałów marketingu internetowego uzyskują szybkie efekty w postaci zwrotu z inwestycji. Kampanie AdWords w przeciwieństwie do wyników organicznych (SEO) pojawiają się w wynikach wyszukiwania zaraz po uruchomieniu kampanii. SEO natomiast to proces długoterminowy, w którym kluczową rolę odkrywają słowa kluczowe.

Od samego początku naszej współpracy zostaje przydzielony do Ciebie certyfikowany specjalista, który w pełni prowadzi Twoje kampanie AdWords. Masz możliwość skontaktowania się z nim telefonicznie lub drogą mailową. Opiekun Twojego konta zadba również o przygotowywanie na Twoje potrzeby raportów z prowadzonych działań. Zadba o to, byś osiągnął wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Dzięki prowadzonym kampaniom znacznie zwiększysz swoje przychody z witryny Google, zwiększysz też rozpoznawalność swojej marki lub produktu. Naszym zadaniem jest zadbanie o maksymalne wykorzystanie potencjału Sieci wyszukiwania w Twoim biznesie, by sieć reklamowa Google była rozbudowana.

Jesteśmy liderem kreatywności i każda firma, z którą współpracujemy może mieć pewność, że dla nas jest wyjątkowa. Tworzymy strategie i reklamy tekstowe, reklamy Google Adwords szyte na miarę, by zachować spójność Twojego biznesu we wszystkich obszarach.

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Co zyskujesz powierzając kampanie Double Digital?

Analizujemy Twój biznes, tak by już na początku naszej współpracy, osiągnąć jak najlepsze wyniki prowadzonych kampanii. Weryfikujemy dotychczas podejmowane działania, analizujemy konkurencję w Twojej branży i określamy potencjał branży Google Ads (AdWords). Trzeba wiedzieć bowiem, że klienci zwykle szukają określonych produktów. Niewątpliwie kampanie AdWords są bardzo skutecznym kanałem i bardzo szybko można zobaczyć pierwsze efekty: zwiększenia sprzedaży, przychodu, ilości leadów. Ten kanał reklamowy jest gwarancją dotarcia do użytkowników w momencie, w którym szukają Twoich produktów lub usług. Rozpocznij kampanię w Google Ads, a my zwiększymy Twoje przychody i dostarczymy więcej klientów. Od samego początku naszej współpracy zostaje przydzielony do Ciebie certyfikowany specjalista, który w pełni prowadzi Twoje kampanie AdWords. Masz możliwość skontaktowania się z nim telefonicznie lub drogą mailową. Opiekun Twojego konta zadba również o przygotowywanie na Twoje potrzeby raportów z prowadzonych działań. Poznaj nasz cennik usług. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w marketingu online. Pokażemy różnice, jakie są między ruchem organicznym i płatnym. Utworzymy Twoje pierwsze konto Google Ads i skonfigurujemy Google Analytics i przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje, jak korzystać z narzędzi marketingu internetowego i wyciągać wnioski i skutecznie realizować strategie Twojego biznesu. Jeżeli nie masz jeszcze ustalonych celów, pomożemy Ci i dostosujemy do nich optymalny budżet. Kampania w sieci wyszukiwania przyniesie realne zyski.

Chcesz zwiększyć sprzedaż? My zrobimy to DOUBLE

Zanim rozpoczniemy współpracę w ramach sieci wyszukiwania chcemy poznać Twój biznes i konkurencję. Dostosujemy nasze działania do Twojej strategii marketingowej. Zweryfikujemy, jakie elementy należy poprawić na Twojej stronie, a jakie już dziś skutecznie wpłyną na efekty prowadzonych kampanii w Google Ads (reklamy tekstowe, reklamy graficzne itd.)

Przedstawimy Ci jakie działania podejmuje Twoja konkurencja i przedstawimy skuteczny plan prowadzenia kampanii, tak by znacznie zwiększyć swoją przewagę w sieci reklamowej Google. Chcemy również zweryfikować, jakie działania reklamowe prowadziłeś do tej pory i ocenić ich efekty. Sprawdzimy twoje konto Google Ads (AdWords) oraz Google Analytics, by prześledzić dotychczasowy ruch na Twojej stronie i przygotować odpowiednią strukturę uwzględniając: trafne i konwertujące słowa kluczowe, teksty reklamowe.

Google Ads nie oferuje szablonów strategii, dlatego mimo automatyzacji, którą już dziś możemy uruchomić na Twoim koncie ważny jest czynnik ludzki, który jak widać w przypadku każdej firmy, wpływa na sukces.

Nasza droga, to poszukiwanie nowych rozwiązań i wdrażanie nowych narzędzi do zwiększania efektywności wyników kampanii Google Ads (AdWords, reklamy Google). Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych klientów, realizować najskuteczniejsze kampanie Google Ads dla sprecyzowanej grupy odbiorców. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś rozpocznij realizację swoich celów biznesowych z Double Digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (9 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner