Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Gorzów Wielkopolski

Jako agencja SEM działamy z mniejszymi i większymi firmami, także tymi z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Potrzebujesz pomocy w działaniach marketingowych? Interesuje Cię kampania Google Adwords? Skuteczna reklama w sieci wyszukiwania to nasza specjalność! Prześlij adres strony Twojej firmy w formularzu kontaktowym i odbierz bezpłatną wycenę. Oprócz kampanii Ads, zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych.
nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Gorzów Wielkopolski

Kampania Adwords

Jeśli chcesz, by Twoja marka była bardziej rozpoznawalna na lokalnym rynku, a reklama trafiała do faktycznej grupy docelowej, pojawianie się w wynikach wyszukiwania jest jednym, z szybszych i prostszych sposobów na osiągnięcie takich celów. Chcesz docierać do potencjalnych klientów z rejonu Gorzowa Wielkopolskiego? Zrób to z wykorzystaniem kampanii Google Ads.

Kampania lokalna Google Ads

Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie istotne dla firm świadczących usługi. Ale i reklamy produktowe mają ogromne znaczenie, jeśli zależy Ci, aby sprzedawać stacjonarnie coraz to nowym osobom lub wprowadzić swój sklep internetowy na nową drogę – możliwość zamawiania online i odbioru osobistego w siedzibie firmy. Co wpłynie także na poprawienie pozycji firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Kampania remarketingowa Google Ads

Twój przekaz reklamowy nie powinien być jednorazową akcją. Aby skutecznie trafiać do świadomości klientów, musisz utrwalić informacje o Twoim biznesie w ich pamięci. Dlatego jednym z celów, które nam towarzyszą przy projektowaniu i prowadzeniu kampanii Google Adwords jest przypominanie, czyli remarketing. Dowiesz się również, jakie efekty przynosi reklama mobilna gorzów wielkopolski.

Kampania inteligentna Google Ads

Kampanię Google Ads przygotowujemy tak, by nowe osoby dostawały informację o ofercie Twojej marki w różnych miejscach, różnych formach i na różnych etapach procesu wyszukiwania. Samo pojawienie się w wynikach wyszukiwania Google to jeszcze nie jest pełen sukces. Trzeba uwagę odbiorcy przyciągnąć i utrzymać.

Kampania produktowa Google Ads

Również w wyszukiwarce Google możesz prezentować swoje produkty z wykorzystaniem obrazu, który z pewnością przyciąga wzrok, szczególnie w gąszczu tekstu. Ta prosta forma reklamy produktowej, składająca się ze zdjęcia, nazwy i aktualnej ceny, to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Jeśli sprzedajesz produkty, Twoje kampanie Google Adwords zdecydowanie powinny ją obejmować.

Optymalizacja kampanii produktowej

Gdy twoje treści w postaci linków lub zdjęć trafią już do sieci reklamowej Google i będą ustawione tak, by trafiały bezpośrednio do Twojej grupy docelowej, warto na bieżąco monitorować i być może ulepszać przekaz reklamowy. Ponadto reklamy będą miały wpływ na pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki Google Ads Ty również możesz dowiedzieć się czegoś o ludziach, którzy stają się Twoimi klientami.

Kampania SEM

Stosujesz pozycjonowanie stron www, ale chcesz spróbować, jak będą w Twojej branży działały rozwiązania Google Adwords? To doskonały pomysł. Jeśli szukasz specjalistów, nasza agencja SEM zadba o to, aby każda Twoja kampania Google Ads była znakomicie przygotowana i możliwie najbardziej skuteczna. Na naszej stronie www znajduje się formularz. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co oferujemy!

Kampania PPC

Jeśli zastanawiasz się, czy kampanie Adwords generują duże koszty, od razu możemy uspokoić: nawet jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, możesz mieć pewność, że będzie on pracował na sukces Twoich miejsc w sieci – sklepu lub strony internetowej. Zapłacisz za rzeczywiste interakcje użytkowników z Twoimi treściami w sieci reklamowej Google. To bardzo ekonomiczna i ciesząca się uznaniem opcja pay for click lub cost per click.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Gorzów Wielkopolski

Bez względu na to, jaką posiadasz firmową stronę internetową – prostą, informacyjną, czy bogatą, z opcją sprzedaży produktów, możesz wesprzeć ją działaniami opartymi o Google Adwords. Im więcej ruchu skierujesz na tę stronę z wykorzystaniem reklam Google, tym więcej osób odwiedzi ją, a więc dowie się o firmie i pozna ofertę. Część z nich z pewnością zostanie i będzie regularnie wracać. Dzięki czemu wpłynie to na pozycjonowanie stron internetowych.

Prowadzenie kampanii Adwords

Docieraj do potencjalnych klientów i lokalnych firm tam, gdzie szukają informacji na co dzień. Nie chcesz zajmować się ustawianiem i monitorowaniem reklam, nie czujesz się na siłach, aby uczyć się wszystkiego o Google Adwords, ale wiesz na pewno, że chcesz ruszyć z działaniami? Pomożemy! Wspólnie określimy budżet kampanii, uruchomimy i poprowadzimy dla Ciebie reklamy Google Adwords.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Aby skutecznie reklamować się w sieci wyszukiwania Google, należy przede wszystkim wyciągać wnioski z tego, co działa, a co niekoniecznie. Reklama Google Adwords powinna wspierać Twoją stronę internetową lub biznes stacjonarny. Dlatego na bieżąco będziemy dla Ciebie ulepszać reklamy Google Adwords, również w czasie trwania kampanii. Warta uwagi jest także reklama mobilna gorzów wielkopolski

Obsługa Google Ads

Prześlij nam w formularzu swoje podstawowe dane, w tym adres strony internetowej, a my bezpłatnie wycenimy działania Google Adwords. Gorzów Wielkopolski, rejon, a może kampania ogólnopolska? Opowiedz nam o swojej działalności i pozwól, by sieć reklamowa Google Adwords pracowała na Twój sukces i zdobywała potencjalnych klientów. Kontrola tych działań ma wpływ na pozycjonowanie stron gorzów wielkopolski.

Wycena Google Ads

Reklamy Google Adwords to szereg usług i w każdej branży kampania jest budowana inaczej, z uwzględnieniem konkretnej specyfiki. Interesują Cię reklamy tekstowe, Display Network, działania pod kątem rozwijania sklepów internetowych? A może musisz zacząć od podstaw i zrobić audyt SEO? Porozmawiajmy o tym!

Reklama Google koszt

Kampanie Google Ads Gorzów Wielkopolski – ile to kosztuje? Poznaj konkretne odpowiedzi, wypełniając formularz. Dowiedz się, jak działa reklama w przeglądarkach na urządzenia mobilne, czym Google Adwords różni się od Facebook Ads i co będzie skuteczniejsze dla Twojego biznesu. Jako agencja SEM wesprzemy marketing w Twojej firmie.

Google Ads cennik

Poznaj dostępne opcje Google Adwords, sprawdź możliwości wsparcia w ten sposób swojej strony internetowej i poznaj ceny w ogromnej sieci reklamowej. Działamy w miastach takich jak Gorzów Wielkopolski, współpracując z firmami różnej wielkości – z sukcesami prowadzimy kampanie Google Adwords. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami przez formularz.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to rynek, na którym warto zainwestować w działania związane z Google Adwords, szczególnie w sektorze usług. Inaczej niż w małej miejscowości, zainteresowane osoby prędzej trafią w wyszukiwarce na stronę internetową niż do niewielkiej firmy na drugim końcu miasta. To szansa, by zaistnieć i wykorzystać lokalne pozycjonowanie stron!

Reklamy Adwords

Czy można ustawić usługi Google Adwords tak, by trafiały bezpośrednio do mieszkańców konkretnej miejscowości, takiej jak Gorzów Wielkopolski? Owszem! Za to właśnie ceniona jest ta forma marketingu. Możesz bezbłędnie docierać do tych osób, które szukają produktów i usług, które masz w swojej ofercie.

Reklamy PPC

Google Adwords jest cenioną formą działań marketingowych, ponieważ opcja płacenia za rzeczywiste kliknięcia w Twój link sprawia, że budżetu reklamowego nie trwonimy na wyświetlenia, co do których nie ma pewności, czy pojawiły się w miejscu docelowym, takim jak Gorzów Wielkopolski, czy może komuś przypadkowemu.

Google Ads B2B

Za pomocą Google Adwords, w największej sieci wyszukiwania, możesz dać się znaleźć jako partner biznesowy innym przedsiębiorcom. Gorzów Wielkopolski może być dla Ciebie rynkiem zbytu, ale i nowych kontaktów. Szukaj firm działających w mieście i regionie, aby rozwijać własny biznes, zdobywać przedstawicieli i operatorów logistycznych.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads firma

W miastach takich jak Gorzów Wielkopolski Google Adwords jest szansą na zdobycie klientów indywidualnych, ale też zaprezentowania się jako potencjalny partner biznesowy tym, którzy szukają współprac na lokalnym rynku. Masz zaufanie stałych klientów? Być może wykorzystasz ten potencjał i zwiększysz zasięg?

Reklama SEM

Słowa kluczowe są oczywiście istotnym elementem planowania działań Google Adwords. To jasne, że jeśli chcesz promować się lokalnie, Gorzów Wielkopolski będzie jednym z Twoich haseł. Ale co dalej? Kampania Google Adwords to zestawienie wielu czynników. Nie czujesz się na siłach zaplanować jej samodzielnie? Zleć to profesjonalistom!

Reklama produktowa Google

Reklamy Google Ads (dawniej Google Adwords) to system, w ramach którego sieć reklamowa połączona jest w opcją wyszukiwania informacji. Większość użytkowników Internetu korzysta z tej funkcjonalności na co dzień, również w kwestiach dotyczących produktów – konkretnych, unikatowych, ale i bardzo powszechnych. Warto dać im znać, że są również w Twojej ofercie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Chcesz spożytkować Google Adwords, aby przekierować większy ruch na swoją stronę internetową? To znakomity pomysł. Co więcej, bardzo skuteczny. Co oprócz frazy Gorzów Wielkopolski i nazwy swojej usługi lub oferowanego produktu wpisać? Polecamy profesjonalny audyt, dzięki któremu dowiesz się, co działa!

Audyt kampanii Adwords

Jeśli wiesz, jak działa Google Adwords, ale czujesz, ze wybrane słowa kluczowe to za mało, by reklamować się skutecznie w miejscu takim jak Gorzów Wielkopolski, nasi eksperci przeanalizują ustawienia Twoich reklam i pomogą tak zoptymalizować kampanię, by przynosiła lepsze efekty – teraz i w przyszłości.

Audyt konta Adwords

Techniczne aspekty są równie ważne jak sama strategia i rodzaje działań wybrane do kampanii Google Adwords. Nie pozwól, by nieprecyzyjne ustawienia sprawiły, że Twój budżet na reklamę będzie źle wykorzystywany. Zleć nam audyt swojego konta reklamowego i działaj na solidnych podstawach, bez nieprzyjemnych niespodzianek.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Gorzów Wielkopolski

Kampanie Google Ads to naprawdę ogromny wachlarz możliwości. Ale bez względu na upływ czasu i nowe rozwiązania, jedną z opcji cieszących się ogromnym uznaniem są sponsorowane linki, usytuowane na samej górze strony, nad organicznymi wynikami wyszukiwania. Trudno je przeoczyć. No i są odpowiedzią na bezpośrednie zapytanie osoby zainteresowanej. 

Linki sponsorowane cennik

Tworzenie stron internetowych, działania SEO – i co dalej? Warto całą tę ciężką prace wesprzeć choćby najprostszą kampanią, skracając drogę odbiorców do Twojej strony. Chcesz poznać ofertę cenową  i wdrożyć pierwsze proste kampanie Adwords? Odbierz darmową wycenę i zdecyduj, czy sponsorowane linki w wynikach szukania są tym, co zaplanujesz w następnej kolejności.

Linki sponsorowane Google cennik

Dla różnych branż w tej samej sieci reklamowej skuteczniejsze będą różne rozwiązania. Warto działania Google Ads zaplanować w oparciu nie tylko o dostępny budżet, ale również fachową wiedzę. Wypełniając formularz kontaktowy, zrobisz pierwszy krok, aby dowiedzieć się, jakiego budżetu potrzebujesz i co oferujemy Twojej firmie w zakresie Google Adwords. Warto zapoznać się także z pozycjonowaniem stron internetowych, jakie oferuje nasza agencja.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner