Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Kielce

Jeśli to właśnie w Kielcach prowadzisz firmę i na lokalnym rynku chcesz pozyskiwać nowych klientów, wypróbuj kampanię reklamową Google Ads. To idealne rozwiązanie na dotarcie do grupy docelowej i wypromowanie swojego biznesu w najbliższej okolicy. A wszystko to w wynikach wyszukiwania Google – tam, gdzie codziennie zagląda mnóstwo osób!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Kielce

Kampania Adwords

Jak wyróżnić się wśród firm działających w tej samej branży, w dodatku na stosunkowo niewielkim rynku? Skuteczna reklama to taka, która trafia do odbiorcy wówczas, gdy ten akurat szuka konkretnych informacji. Jeśli w takiej chwili dowie się o Twojej ofercie, przejdzie na stronę www, istnieje spora szansa, że zostanie Twoim klientem.

Kampania lokalna Google Ads

Dobrze zaprojektowana i ustawiona kampania Google Ads pozwala trafiać do bardzo konkretnej grupy użytkowników. Jeśli działasz lokalnie, potencjalnych klientów szukasz blisko. Pozycjonowanie lokalne, na przykład w samym mieście Kielce lub w najbliższej okolicy, to zwiększanie świadomości marki w Twoim obszarze działania.

Kampania remarketingowa Google Ads

O istnieniu Twojej strony internetowej i ofercie warto regularnie przypominać. Dlatego tak ciekawą opcją jest remarketing w kampanii Google Adwords. Dzięki tej opcji informacje o Twoich produktach lub usługach pojawiają się w wyszukiwarce lub w portalu YouTube tym, którzy już kiedyś wyrazili zainteresowanie Twoją firmą.

Kampania inteligentna Google Ads

Reklamy Google pracują dla Ciebie i Twojego biznesu wszędzie tam, gdzie pojawiają się osoby zainteresowane tym, co oferujesz. Zachęcają do odwiedzania sklepu internetowego ponownie, zamieszczając różne formy reklamy Adwords. Takie kampanie reklamowe odnoszą sukces, głównie z uwagi na możliwość przebicia się z konkretną, powtarzalną informacją w wielości codziennych informacji.

Kampania produktowa Google Ads

Nawet w złożonych kampaniach Google Adwords wykorzystuje się proste w zamyśle składowe. Jak skutecznie zwrócić uwagę osoby korzystającej z informacji w wyszukiwarce Google? Na stronie pełnej tekstu zamieścić prosty komunikat: zdjęcie z nazwa produktu i aktualną ceną w Twoim sklepie. To właśnie skuteczna reklama produktowa w Google.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampanie Google „uczą się” w czasie swojego trwania. To znakomity sposób na pozyskiwanie w sieci reklamowej podstawowych informacji o tym, czego, kiedy i jak szukają użytkownicy. Wykorzystujemy wiedzę zdobytą w ten sposób, by jeszcze skuteczniej projektować Twoje reklamy wyświetlane użytkownikom w obrębie Kielc.

Kampania SEM

Kampanie Google Ads przygotowane i wdrożone przez specjalistów to zdecydowane skracanie drogi do pozyskiwania nowych klientów. Reklamy w Google nie wymagają ogromnych budżetów i mogą być bardzo dopasowane do Ciebie. W sieci wyszukiwania możesz wybierać spośród szeregu opcji, by być bliżej swoich klientów.

Kampania PPC

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli działasz jedynie na terenie Kielc lub właśnie tam szukasz nowych odbiorców, zależy Ci konkretnie na dotarciu do osób z tego regionu. Kampania Google Adwords umożliwia rozliczenia tylko za faktyczne interakcje z Twoją stroną. Dzięki temu nie płacisz za wyświetlenia, a za konkretne kliknięcia.  To właśnie możliwości, jakie dają kampanie Google Ads.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Kielce

Jesteśmy specjalistami marketingu internetowego i z przyjemnością zaprojektujemy i wdrożymy kampanię Google Ads dla Twojej firmy. Przeprowadzimy Cię przez proces przygotowań, zbierzemy odpowiednie dane i przygotujemy reklamy, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes w Kielcach i najbliższych okolicach. 

Prowadzenie kampanii Adwords
Jeśli nie czujesz się pewnie w temacie reklamy internetowej, w Twoim mieniu będziemy czuwać nad przebiegiem kampanii Google Adwords. Będziemy monitorować słowa kluczowe, sprawdzać właściwe pozycjonowanie lokalne, sprawdzimy reakcję na reklamę graficzną i zmierzymy, ile wejść zyskała dzięki reklamie Twoja strona internetowa.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Bieżące zadania związane z tym, jak prowadzona jest przez nas kampania Google, to również optymalizacja, czyli ulepszanie reklam tak, by jeszcze skuteczniej pracowały na sukces Twojego przedsięwzięcia. Jeśli w wynikach wyszukiwania pojawia się nowy trend, nie czekamy z założonymi rękami, działamy od razu.

Obsługa Google Ads

Wolisz zajmować się obsługa klientów i rozwijaniem swojej strategii biznesowej, ale zależy Ci również, aby wdrożyć pierwszą kampanię Google i na przykład zwiększyć liczbę wyświetleń. Zleć obsługę Adwords profesjonalistom – dzięki temu Twoja firma będzie rozwijała się w Internecie, wspierając Twoje codzienne aktywności.

Wycena Google Ads

Zastanawiasz się, ile faktycznie kosztuje kampania Google Ads? Albo czy reklamy tekstowe bardzo różnią się ceną od tych produktowych, ze zdjęciem? Zachęcamy do przesłania pytania w formularzu kontaktowym. Sprawdzimy, jakie rozwiązania dla Twojej marki i strony internetowej będą najkorzystniejsze i skalkulujemy ofertę.

Reklama Google koszt

Kampanie Google Ads nie są zarezerwowane tylko dla ogromnych przedsiębiorstw z milionowym budżetem. Ceny mogą okazać się przystępniejsze niż sądzisz. Jeśli interesuje Cię konkretny typ reklamy w sieci wyszukiwania Google, koniecznie zgłoś się po darmową wycenę i rozpocznij planowanie swojej pierwszej kampanii Google Ads.

Google Ads cennik

Kampanie Adwords pozostają w zasięgu nawet małych, lokalnych przedsiębiorstw. Reklama w Google w formie tekstowej, linki sponsorowane, Google Zakupy. Nie wiesz, co wybrać i jak to wpłynie na Twój budżet? Nie zniechęcaj się przed otrzymaniem darmowej wyceny. Niech Twoja firma odnosi w Internecie sukcesy równe tym, z których cieszysz się w mieście.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Kielce

Kampanie Google Ads Kielce to wachlarz możliwości. Myślisz, że prowadzisz działalność w nietypowej branży i trudno będzie się zareklamować? Pamiętaj, ze to miejsce, w którym ludzie na co dzień szukają informacji, również o produktach lub usługach, które masz w swojej ofercie. Wyjdź im naprzeciw i daj się zauważyć.

Reklamy Adwords

Obecność w najpopularniejszej sieci wyszukiwania to w obecnych czasach absolutna podstawa zaistnienia w zbiorowej świadomości, ale też doskonała metoda na regularne przypominanie o swojej działalności odbiorcom indywidualnym i biznesowym. Przypominaj o sobie pomysłowo, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Reklamy PPC

Nie chcesz płacić za zasięg wśród odbiorców, którzy nie będą zainteresowani Twoją marką, na przykład z uwagi na duże odległości geograficzne? To oczywiste! Ustawimy Twoje działania kampanijne tak, by wyświetlały się mieszkańcom Kielc i okolicy. A Ty zapłacisz za reklamę tylko wówczas, gdy ktoś faktycznie zainteresowany kliknie w link i przejdzie do Twojej oferty Google Ads.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Z wykorzystaniem kampanii Google Ads zdobędziesz nie tylko indywidualnych, detalicznych odbiorców. Możesz również trafić do innych firm, które staną się Twoimi odbiorcami, dostawcami lub partnerami biznesowymi. Szukasz przedstawicielstwa w Kielcach lub okolicy? A może to Twoja marka może być dystrybutorem? Zareklamuj tę gotowość.

Google Ads firma

W działalności firmowej cele można ustalać na kilku poziomach. Sprzedajesz? Świadczysz usługi? Wprowadzasz nowe rozwiązania i ulepszenia dla swoich klientów? A może dopiero zaczynasz na lokalnym rynku i chcesz, by Twoje logo przebiło się do zbiorowej świadomości i dobrze kojarzyło się w okolicy? Adwords to znakomita metoda.

Reklama SEM

Reklamę płatną możesz oprzeć na dotychczasowych działaniach organicznych lub zlecić jej przygotowanie profesjonalnej agencji, takiej jak nasza, która zaprojektuje wszystko od podstaw, na podstawie audytu. Nasze doświadczenie i wiedza to ułatwienie dla wielu firm, działających w branżach, które mają na co dzień niewiele wspólnego z marketingiem internetowym.

Reklama produktowa Google

Sprzedajesz produkty, które są unikatowe i trudno Ci pozycjonować się w sieci na konkretne słowa kluczowe? A może masz w ofercie cos, co dostępne jest również u konkurencji? Znamy rozwiązania Adwords, które pomogą Ci zaistnieć w świadomości klientów i skutecznie sprzedawać – w Internecie i lokalnie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Na każdym etapie działań reklamowych warto sprawdzać kluczowe ustawienia kampanii. Nasi eksperci wiedzą, na co zwracać szczególną uwagę, zarówno w czasie projektowania, jak i wówczas, gdy Twoja reklama jest już wyświetlana. Pomaga to w procesie optymalizacji, ale pozwala też wyciągać wnioski na przyszłość.

Audyt kampanii Adwords

Jeśli Twoje dotychczasowe działania nie przynoszą efektów, które miały pomóc promować Twoją firmę w okolicy, warto przyjrzeć się temu, jak reklama została ustawiona. W ofercie naszej agencji znajduje się usługa audytu, czyli analizy konta i konkretnych kampanii reklamowych. To jeden z podstawowych kroków na drodze do skuteczniejszych działań.

Audyt konta Adwords

Skontaktuj się z nami, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Adwords lub jeżeli chcesz wprowadzić swoje kampanie na wyższy poziom. Audyt umożliwi przygotowanie Twojego konta tak, by żadna techniczna przeszkoda nie stawała na drodze Twoich reklam w dotarciu do nowych klientów i zaistnieniu marki w zbiorowej świadomości mieszkańców Kielc.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Kielce

Wybierasz słowa kluczowe, które wydają Ci się najbardziej korelować z Twoją branżą i marką, ale organiczne działania w tym zakresie nie przynoszą pożądanych rezultatów? To znakomity moment, aby wypróbować jedną z najprostszych metod reklamy Adwords – sponsorowane linki w wynikach Google.

Linki sponsorowane cennik

Jeśli postrzegasz kampanie Adwords jako ogromne wydatki i konieczność ustawiania wielu różnych reklam, z pewnością mile zaskoczy Cię, że ta opcja jest uznawana za jedną z najtańszych, a jednocześnie przynoszącą największe efekty i relatywnie szybki wzrost zainwestowanych środków.

Linki sponsorowane Google cennik

Chcesz wiedzieć, jak linki do Twojej strony mogą znaleźć się na szczycie listy wyszukiwania i ile to może kosztować? Wypełnij formularz na naszej stronie i zapytaj o darmową wycenę takiej usługi lub o większe kampanie Adwords, której sponsorowane linki mogą być tylko jedną z form reklamy Twojego biznesu w mieście Kielce.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner