Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Kwidzyn

Twoja strona internetowa na pewno wymaga strategii i specjalnej kampanii Google Ads. Warto postawić na naszą agencję, w której działamy na najlepszym systemie reklamowym, czyli właśnie na Google Ads.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Kwidzyn

Kampania Adwords

Zamiast wahać się pomiędzy tradycyjnym pozycjonowaniem strony internetowej, a kampanią Google Ads PPC, czyli Pay Per Click, koniecznie zdecyduj się na połączenie tych działań. Dadzą one razem znacznie lepsze efekty, aniżeli osobno.

Kampania lokalna Google Ads

Lokalna kampania Google Ads jest bardzo ważna, jeśli prowadzisz nieduży, ale dobrze prosperujący biznes i chcesz, aby inni się o tym dowiedzieli. Warto posłać taką informację w Internet, aby zyskać nowych klientów. Warto też połączyć konto Google Ads z Moja Firma, ponieważ wtedy jest możliwość tworzenia wizytówek.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Dla wielu osób remarketing jest jedną ze skuteczniejszych i bardziej efektywnych typów reklamy Google. Kluczowym jest tutaj fakt, że odbiorcy reklamy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę, jednak nic na niej nie kupili. Remarketing ma na celu skusić ich do powrotu.

Kampania inteligentna Google Ads

Obecnie dużo rzeczy dzieje się przy użyciu sztucznej inteligencji, czyli Smart Dispaly Campaigns. Kampania taka może pochwalić się skuteczniejszym pozyskiwaniem nowych klientów czy pomniejszaniem stawek za kliknięcia.

Kampania produktowa Google Ads

Każdy Twój produkt zasługuje na swoją reklamę. Możesz wykorzystać kampanie produktowe Google Ads, decydując się na umieszczenie w reklamie zdjęcia produktu, krótkiego opisu, danych oraz ceny.

Optymalizacja kampanii produktowej

Kampania produktowa wymaga regularnej optymalizacji, aby dawała znacznie lepsze efekty. Warto o tym pomyśleć i zoptymalizować feed produktowy czy docelowy ROAS.

Kampania SEM

SEM to znany skrót, który pochodzi od Search Engine Marketing. Jest to jeden z typów marketingu internetowego, który ściśle współdziała z wyszukiwarkami. Najwięcej potencjalnych klientów znajdziesz w wyszukiwarce Google.

Kampania PPC

Kampania tego typu to Pay Per Click, czyli opłata za reklamę dopiero w momencie, kiedy potencjalny klient skusi się na wejście do Twojego sklepu internetowego. 

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Kwidzyn

Jesteśmy agencją, która wspiera zarówno małe, jak i duże firmy, niezależnie od ich położenia. Jeśli masz firmę w Kwidzynie, koniecznie zgłoś się do naszych specjalistów.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google Adwords zazwyczaj należą do gałęzi PPC. Oznacza to, że płatność od Ciebie pobierana jest dopiero w momencie, kiedy klient wejdzie w link. Prowadzenie kampanii Google Ads możesz powierzyć naszej agencji. Szybko pojawisz się w wynikach wyszukiwania Google.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Każda kampania potrzebuje regularnej optymalizacji, aby spełniała obecne standardy, jak i potrzeby Twoje, jako szefa. Warto określić słowa kluczowe oraz wybrać taktykę optymalizacji.

Obsługa Google Ads

Google Ads to nie tylko reklamy, ale też konto samo w sobie, które powinno być doskonale prowadzone. Ma to bowiem wpływ na ogólne efekty reklamowe, ale też na pojawiające się błędy na późniejszych etapach.

Wycena Google Ads

Koszty związane z reklamą na Google Ads są ruchome i zależą od dwóch czynników. Pierwszym jest Twój budżet, który możesz przeznaczyć na kampanię Google, a drugim jest nasza prowizja.

Reklama Google koszt

Wysokość prowizji, jakiej oczekujemy, zależy głównie od skomplikowania zadań, jakie przed nami stawiasz. 

Google Ads cennik

Decydując się na naszą współpracę oraz na wydanie pieniędzy na reklamę, koniecznie ustal sobie budżet wcześniej i się go trzymaj. Dodatkowo, decyduj się na reklamę, w której płacisz jedynie za wyniki, czyli PPC.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Kwidzyn

Specjaliści z naszej agencji chętnie zajmą się konfiguracja Twojego biznesu. Dzięki nim Twoja oferta Google Ads będzie wyświetlała się znacznie szerszemu gronu, niż Ci się wydaje.

Reklamy Adwords

Rodzaje kampanii Google to:
  • Google Shopping,
  • Google Ads Search,
  • Google Display Network.

Reklamy PPC

Model reklamy PPC to ogromna zaleta i oszczędność dla firm. Płaci się jedynie w momencie, kiedy klient wejdzie w link i odwiedzi Twoją stronę internetową.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Nasza współpraca z pewnością pozwoli na osiągnięcie doskonałych wyników, jednak wpierw naszym zadaniem jest poznanie specyfiki Twojej branży, a następnie dostosowanie reklamy tekstowe czy reklamy graficzne tak, aby przynosiła najwięcej korzyści.

Reklama SEM

Ciekawą opcją jest Google Moja Firma. Pozwala na utworzenie wizytówki oraz na zarządzanie nimi w Mapach Google. Profil Firma to również klucz do zweryfikowania lokalnej firmy Google. Warto mieć to na uwadze.

Reklama SEM

SEM to fantastyczny rodzaj reklamy, który bazuje głównie na wyszukiwarkach internetowych – dokładnie na jednej, czyli Google. Całość oparta jest na metodzie PPC.

Reklama produktowa Google

Shopping Ads Google to sposób na dostarczenie użytkownikowi informacji na temat konkretnego produktu. Najczęściej występuje ona w formacie tekstowo-graficznym. 

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt jest niezbędnym zadaniem każdej agencji reklamowej. Od niego powinno się rozpoczynać współpracę, ponieważ jest on niczym badanie, co w danym organizmie (stronie internetowej) działa poprawnie, a co wymaga ulepszenia.

Audyt kampanii Adwords

Audyt kampanii Google Ads pozwala na odnalezienie elementów, w których pieniądze są wydawane źle lub niepotrzebnie. Nasze działania są krokiem do tego, by to naprawić.

Audyt konta Adwords

Audyt Ads to nic innego, jak badanie efektywności reklamy. Jeśli gdzieś pieniądze wydawane są bezcelowo, można je zaoszczędzić lub wydać gdzieś indziej.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Kwidzyn

Najszersza baza klientów to wyszukiwarka Google. Tam powinno się ich szukać. Pomóc w tym mogą linki sponsorowane Google.

Linki sponsorowane cennik

W przypadku Google Ads istnieją różne formaty oraz sposoby reklamy. Linki sponsorowane pozwalają dotrzeć do naprawdę szerokiego grona potencjalnych klientów.

Linki sponsorowane Google cennik

Zastanawiasz się, co Ci da linkowanie? Przede wszystkim możesz precyzyjnie określić grupę odbiorców oraz masz szeroki wachlarz opcji do wykorzystania. Pomóc Ci w tym może nasza agencja marketingowa.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner