Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Szczecin

Samo posiadanie strony internetowej lub sklepu internetowego to dziś zbyt mało, by skutecznie docierać do grupy docelowej. Nawet jeśli prowadzisz lokalny biznes, do nowych klientów możesz trafiać z wykorzystaniem sieci reklamowej w wyszukiwarce Google. To tam Twoi potencjalni klienci szukają informacji na temat ofert podobnych do Twojej.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Szczecin

Kampania Adwords

Choć działania marketingowe to raczej nie kosmiczna technologia, jako agencja SEM doskonale wiemy, że skuteczne kampanie w sieci reklamowej Google to coś więcej niż tylko słowa kluczowe. Pomysłowa i dobrze zaplanowana kampania Ads pomoże Ci wypromować markę w mieście Szczecin, w województwie zachodniopomorskim lub nawet w całym kraju. 

Kampania lokalna Google Ads

Pozycjonowanie lokalne w wynikach wyszukiwania to umiejętne połączenie konkurencyjności Twojej marki ze sposobem, w jaki użytkownicy wyszukują informacje. Prowadząc kampanię, staramy się nie tylko umieścić Twoje treści w wynikach wyszukiwania Google, ale sprawić, by zyskała uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

W kampanii Google Ads dobrze jest łączyć różne formy przekazu: reklamy tekstowe, reklama graficzna. Forma i treści reklam muszą być dostosowane do Twojej branży, ale przede wszystkim powinny być spójne i wyróżniać się na tle konkurencji – tak, by w wyszukiwarce i wszystkich innych miejscach użytkownicy nie mieli wątpliwości, że to Twoja marka i oferta.

Kampania inteligentna Google Ads

Gdy kampania Google Ads trwa, może w pewnym stopniu sama dopasowywać się do tego, czego szukają użytkownicy. Tym sposobem można regularnie przypominać im o ofertach, którymi już raz się zainteresowali. To istotne, szczególnie gdy w grę wchodzi zwiększanie świadomości marki, czyli chęć utrwalenia informacji o firmie na lokalnym rynku.

Kampania produktowa Google Ads

Z odpowiednio przygotowaną kampanią Google możesz promować usługi lub produkty. Te dostępne powszechnie i całkowicie unikatowe. W sieci wyszukiwania, w portalu YouTube i u partnerów zostawisz reklamę Google Ads z przekierowaniem na swoją witrynę internetową. A tam już opowiesz o swoich produktach szerzej. Sęk w tym, by klienci wiedzieli, że działasz.

Optymalizacja kampanii produktowej

Co zadziała w przypadku Twoich produktów? Kampania Google Adwords to możliwość wprowadzania drobnych korekt, gdy wiadomo już, które reklamy Google działają skuteczniej i z czym lepiej trafiać do grupy docelowej. Jeśli reklamy tekstowe są mniej popularne od graficznych, możemy wprowadzić drobne zmiany i sprawić, że budżet będzie efektywniej wydatkowany.

Kampania SEM

Słowa kluczowe należą do popularnych działań w pozycjonowaniu organicznym. Płatna promocja w lokalnej kampanii Google również je wykorzystuje, ale pozwala na o wiele bardziej efektywne trafianie do konkretnych użytkowników. Kampanie Adwords nastawione na niewielki rynek wcale nie są tak kosztowne, jak sądzą niektórzy. Warto sprawdzić, zanim odrzucisz ten pomysł.

Kampania PPC

Opcje rozliczeń to jedna z największych zalet kampanii Ads. Klient płaci za pakiet wyświetleń – na przykład za 1000 unikatowych użytkowników (cost per mille) lub za konkretne kliknięcia (pay per click lub cost per click). To niezwykle atrakcyjne, szczególnie gdy budżet reklamowy jest niewielki, a firma testuje różne rozwiązania. Więcej możliwości w Google Adwords może Cię zaskoczyć.keting

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Szczecin

Google Adwords to reklama w sieci wyszukiwania, ale również w YouTube i w serwisach partnerskich firmy Google. W naszej agencji pracują prawdziwi eksperci, a jako firma mamy certyfikat Google. Szukasz specjalisty, który zaplanuje i poprowadzi Twoją kampanię Google? Odbierz darmową wycenę i zaistniej w sieci wyszukiwania ze swoją ofertą. 

Prowadzenie kampanii Adwords

Efektywna kampania Google Ads to nie tylko dobrze przygotowane i ustawione treści, ale również monitorowanie. Nie masz na to czasu? Brakuje Ci specjalistycznej wiedzy? Zgłoś się do naszej agencji i sprawdź, co zaproponujemy Tobie i Twojej firmie. Na początek skorzystaj z formularza u dołu strony, daj się poznać i odbierz bezpłatną wycenę swojej kampanii Google Ads.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Aby skutecznie kierować użytkowników do Twojej strony internetowej, kampania Google Ads powinna być monitorowana i na bieżąco ulepszana. Skorzystaj z eksperckiej wiedzy i zleć działania marketingowe profesjonalistom. W tym czasie możesz zająć się planowaniem strategii firmy lub obsługą klientów, którzy napłyną w efekcie udanej kampanii Google Ads.

Obsługa Google Ads

Przygotowujemy i prowadzimy najróżniejsze kampanie Google Ads Szczecin i okolice, większe i mniejsze miasta, ale również takie o zasięgu ogólnokrajowym. W zakresie naszych działań są nie tylko konsultacje i podsumowania, pomagamy wdrażać nowoczesne i kreatywne rozwiązania. Stawiamy na indywidualne podejście i znakomity reaserch. 

Wycena Google Ads

Marka, chcąc trafiać do kolejnych klientów, zaczyna zazwyczaj od strony internetowej, profili w mediach społecznościowych. Płatna promocja Adwords to naturalny kolejny krok. Dowiedz się, jak zaplanować budżet, jakie treści opracować i co warto wiedzieć o możliwościach, jakie daje promowanie swojej lokalnej firmy w największej sieci reklamowej.

Reklama Google koszt

Skalkulujemy konkretne działania. Wystarczy, ze w formularzu znajdującym się u dołu strony wypełnisz prosty formularz, podając adres swojej strony i opowiesz o tym, co Twoja firma oferuje, jak się komunikuje i co chcesz osiągnąć, korzystając z kampanii SEM. Później doradzimy lub kompleksowo zajmiemy się obsługą działań.

Google Ads cennik

SEM nie jest zarezerwowane dla ogromnych firm z dużymi budżetami. Lokalne działania na lokalną kieszeń. A z doświadczeniem naszych ekspertów, Twoja oferta trafi bezbłędnie do tych, którzy akurat wyszukują produktów i usług, które oferujesz w swoim sklepie lub punkcie usługowym. Dowiedz się więcej, odbierając bezpłatną wycenę.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Szczecin

Kieruj zainteresowanych wprost do swojej strony internetowej. Z wykorzystaniem linków sponsorowanych lub innych treści. Dostosujemy Twój przekaz do najnowszych trendów i oczekiwań użytkowników. Tak, by Twoje reklamy przyciągały uwagę i wspierały codzienne starania. Zgłoś się po darmową wycenę i zacznij osiągać więcej.

Reklamy Adwords

Może masz pomysł na wypromowanie marki. Ewentualnie chcesz dopiero zbadać rynek i możliwości, jakie daje płatna promocja. Największa sieć wyszukiwania to idealne miejsce, by trafiać z ofertą do nowych osób. Szczególnie, że to miejsce, w którym ludzie z Twojej okolicy rzeczywiście szukają informacji o lokalnych biznesach. Wyjdź im naprzeciw.

Reklamy PPC

Za reklamę możesz płacić tak, jak wolisz. Za zasięg, czyli wyświetlenia, ale też za konkretne kliknięcia, czyli tylko wówczas, gdy ktoś rzeczywiście zainteresuje się tym, co reklamujesz. Dowiedz się, jakie masz możliwości, zanim stwierdzisz, że na tym etapie działalności to nie jest dla Ciebie. Chcesz reklamować się w Szczecinie? Twoje treści mogą wyświetlać się tutaj.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Kampanie Google Ads to szansa nie tylko w handlu detalicznym. Korporacje i firmy z innych rejonów Polski szukają w Szczecinie przedstawicieli i współpracowników. Zdobywaj nowe kontakty i pokaż, co Twoja marka może zaoferować innym przedsiębiorcom. Współpracuj lokalnie i globalnie dzięki reklamie Google.

Google Ads firma

Sprzedaż, a może po prostu świadomość marki. Zaistniej na rynku tak, jak Ci na tym zależy. Różne formy reklam to różne możliwości. A jeśli chcesz rozwijać swój biznes, warto powiedzieć o tym światu. Jako firma szukaj odbiorców, dostawców, operatorów logistycznych. W Szczecinie lub tam, gdzie akurat chcesz rozkręcać swój interes.

Reklama SEM

Google Ads Adwords, czyli płatna promocja. Czy firma z niewielkim budżetem na marketing w sieci ma szansę na efektywną reklamę? Oczywiście! Jako agencja doradzamy również niewielkim, lokalnym markom, które z powodzeniem korzystają z nowoczesnych narzędzi i reklamują się dokładnie tam, gdzie chcą działać.

Reklama produktowa Google

Sprzedajesz produkty i chcesz z nimi docierać do coraz liczniejszej grupy? Kampania Ads to jeden z prostszych sposobów, by informować o ofercie przede wszystkim tych, którzy jeszcze nie znają Twojej marki. Jeśli tylko szukają tego, co sprzedajesz w sieci lub stacjonarnie, masz szansę zaprosić ich do siebie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Efektywne kampanie Google i marketingowe działania w Internecie to nasza specjalność. Wdrażając reklamy, działamy kompleksowo. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Twoja marka jest widziana w sieci, co jest istotne, aby przygotować skuteczną kampanię i jak najlepiej reklamować firmę z Twoim budżetem, zleć profesjonalny audyt.

Audyt kampanii Adwords

Google Adwords to nie tylko konkretne frazy. Warto przygotować działania kompleksowo. Wyciągać wnioski z poprzednich akcji, wiedzieć, jak Twoja branża działa w zakresie marketingu internetowego i jakie formy reklamy korespondują z nawykami Twoich potencjalnych klientów. Sprawdzimy Twoje działania lub przygotujemy ich plan.

Audyt konta Adwords

Sprawdzimy również kwestie techniczne – konfigurację konta Adwords. To absolutna podstawa, aby reklamy działały bez zarzutu. Nie masz pewności, czy wszystko jest w porządku? W formularzu podaj swoje dane i zapytaj o audyt. Zajmiemy się Twoją kampanią częściowo lub kompleksowo – daj nam znać, czego potrzebujesz.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Szczecin

Wypróbuj prostą kampanię Google – sprawdź, że Twoja strona internetowa pojawi się na samej górze wyników wyszukiwania za każdym razem, gdy ktoś będzie szukał produktów lub usług takich jak Twoje. W Szczecinie lub w Internecie. W największej sieci wyszukiwania możesz oprzeć swoje działania na pakiecie linków sponsorowanych i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. 

Linki sponsorowane cennik

Skuteczne i stosunkowo tanie reklamy Google? Skorzystaj z linków sponsorowanych i pozycjonuj swoją stronę internetową wysoko, w najkorzystniejszym miejscu. Pozycjonowanie lokalne jest w tej formie reklamy szczególnie efektywne. Dowiedz się więcej, wypełniając formularz – sprawdzimy dla Ciebie konkretne koszty i przygotujemy darmową ofertę.

Linki sponsorowane Google cennik

Jeśli zastanawia Cię, jaki będzie optymalny budżet, sprawdź, jak zaplanować działania na podstawie faktów. Skorzystaj z formularza na stronie i odbierz darmową wycenę. Masz pytania? Zostaw namiary na siebie. Zapoznamy się z Twoją oferta i poinformujemy, co możemy zrobić dla Twojej marki w zakresie Google Adwords.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner