Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Lublin

Wypromuj swoją stronę internetową lub sklep internetowy w Lublinie i okolicy, wykorzystując pozycjonowanie lokalne w ramach kampanii Google Ads (dawniej Adwords). Twoje treści pojawią się nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale również w witrynach partnerskich. To bardzo efektywny sposób trafiania do grupy docelowej.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Lublin

Kampania Adwords

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie marketingu internetowego, zachęcamy do kontaktu przez prosty formularz u dołu strony. Możesz zadać dowolne pytanie o Google Ads. Zaczniemy od prostej analizy i darmowej wyceny, dzięki czemu sprawdzimy, jaki budżet reklamowy będzie dobrym punktem wyjścia, aby Twoja marka docierała do większego grona odbiorców.

Kampania lokalna Google Ads

Reklamy Google to również znakomity sposób, aby promować Twoją stronę www lub punkt stacjonarny lokalnie – w mieście lub regionie. Szczególnie zadowoleni z tego typu kampanii w sieci wyszukiwania są właściciele firm świadczących usługi. Użytkownicy często korzystają z wyszukiwarki, szukając serwisu w konkretnej miejscowości. 

Kampania remarketingowa Google Ads

Kampanie reklamowe powinny wspierać Twój biznes nie jednorazowo, ale opierać się na tym, by informacje o ofercie docierały do użytkownika kilku- lub wielokrotnie. W wynikach wyszukiwania Google, aplikacjach mobilnych, portalu YouTube – system reklamowy umożliwi przypominanie o marce w różnych miejscach i różnym czasie.

Kampania inteligentna Google Ads

Google Adwords to również coraz większe możliwości optymalizacji kampanii również w czasie jej trwania. Treści i formy reklamy mogą ulegać trendom, dopasowywać się do użytkowników, tego jak, gdzie i w które reklamy klikają chętniej. To dobra wiadomość przede wszystkim dla tych, którzy swoje kampanie Google Ads opierają na niewielkich budżetach.

Kampania produktowa Google Ads

Zaledwie w kilka lat kampanie Google stały się kluczowe w promocji produktów – i to na wielu poziomach. Dzięki temu, jak różnorodne treści możesz wybierać do swojej kampanii produktowej, promujesz nie tylko same przedmioty, ale również zwiększasz świadomość marki. Poznaj Google Merchant Center, Zakupy Google. Sprawdź, jak podbija liczbę wyświetleń reklama graficzna.

Optymalizacja kampanii produktowej

Pojęcia optymalizacji i remarketingu zyskuje w marketingu internetowym coraz większe znaczenie. Nie wystarczy, że użytkownik raz zobaczy Twoje logo czy przejdzie na Twoją stronę lub pozna nazwę sklepu. Warto przypominać mu o ofercie i sprawić, by utożsamiał ją ze swoimi potrzebami. A wszystko to w miejscach i formach, które sam wybiera – na stronach i w serwisach, które na co dzień odwiedza.

Kampania SEM

Działania organiczne to świetna praktyka, ale zapewniamy, że dzięki kampanii Google Ads marketing Twojej firmy wskoczy na wyższy poziom. Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe i na co dzień udowadniamy, że reklamy Google Ads wspierają przedsiębiorców w różnych branżach. Również na niewielkim, lokalnym rynku, takim jak Lublin i najbliższe okolice.

Kampania PPC

Jeszcze jedna dobra wiadomość jest taka, że możesz wybierać takie reklamy, w których rozliczeniem jest płatność tylko za faktyczne interakcje użytkowników z Twoimi treściami. Kampanie PPC, czyli pay per click, płatność za kliknięcie to opcja idealna przy niewielkim budżecie i wówczas, gdy dopiero testujesz kampanie Google, konkretne słowa kluczowe.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Lublin

Prowadzimy kampanie Google Ads dla małych i dużych firm, nastawione na różne rynki. Poszczególne przedsiębiorstwa mają różne potrzeby i dlatego nasze działania cechuje indywidualne podejście i skupienie się na tych aspektach Twojej oferty, które pomogą wykreować najbardziej atrakcyjne reklamy tekstowe lub reklamy produktowe, które pomogą trafiać do Twoich potencjalnych klientów. 

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampania Google Adwords, nawet dobrze przygotowana, działa jeszcze skuteczniej, gdy jest monitorowana. Jej regularne doglądanie wspiera efektywność i daje sporo możliwości obserwowania trendów. To przydaje się bardzo w planowaniu kolejnych akcji reklamowych. Możesz zlecić nam kampanię Google Ads, a my zajmiemy się nią kompleksowo.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Działamy z wykorzystaniem doświadczenia i najnowszej wiedzy dotyczącej sieci reklamowej Google. To dzięki temu prowadzone przez nas kampanie Google Ads są udoskonalane również w czasie swojego trwania. To jeszcze skuteczniejsze trafianie do grupy docelowej i nowych klientów, lepsze wykorzystanie budżetu Twojej firmy i wyświetlanie reklam osobom szukającym ofert podobnych do Twojej.

Obsługa Google Ads

Możesz zlecić nam projektowanie, prowadzenie i optymalizację swoich reklam. Na każdym etapie służymy informacją i radą. Zajmujemy się kwestiami technicznymi i kreatywnymi kampanii. Dbamy o content na stronach internetowych i o skuteczność kampanii Google w sieci wyszukiwania i witrynach partnerskich firmy Google.

Wycena Google Ads

Jeśli Twojej firmie zależy na dobrze przygotowanej kampanii, ale nie dysponujesz dużym budżetem, zacznij o wypełnienia formularza i odbioru bezpłatnej wyceny. Interesuje Cię konkretny Typ reklamy? A może chcesz głównie postawić na zwiększenie świadomości marki? Doradzimy, jakie będą najlepsze opcje dla Twojego biznesu.

Reklama Google koszt

Kampanie Google Ads różnią się od siebie, nawet znacznie, w zależności od realnych potrzeb zleceniodawców. Konkretne koszty poznasz, wiedząc, co tak naprawdę złoży się na Twoje działania w wyszukiwarce Google. Reklama tekstowa lub graficzna będą generowały inne koszty niż wideo. Ale warto dostosować je do rzeczywistych celów.

Google Ads cennik

Kampanie Google Ads Lublin, województwo lubelskie, cała Polska – od Ciebie zależy, jaki rynek obejmiemy działaniami marketingowymi. Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie, napisz, jakie są oczekiwane efekty i ile możesz przeznaczyć na marketing. Chętnie pomożemy i poprowadzimy Twoje kampanie Google Ads!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Lublin

Reklama w Google to świetny sposób, jeśli chcesz dotrzeć do lokalnych odbiorców. Ale też aby zwiększyć rozpoznawalność marki. Możesz wybierać poszczególne cele lub zlecić profesjonalnej agencji taki system działań, który będzie wspierał Twój biznes na kilku polach, a Tobie umożliwi budowanie strategii i spokojną obsługę klienta.

Reklamy Adwords

Kampania Google Ads (dawniej Adwords) to cały wachlarz możliwości. Nie musisz na własną rękę zdobywać informacji o tym, co działa najlepiej, jakie są trendy w marketingu, co sprawdzi się w Twojej branż i jak lepiej promować produkty, a co będzie bardziej efektywne w przypadku usług. Jesteśmy po to, by wszystko to zrobić za Ciebie.

Reklamy PPC

Możesz mieć pełną kontrolę nad tym, ile płacisz za swoje reklamy. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze opcje i oszczędzać wszędzie tam, gdzie to możliwe. Możesz ponosić koszty tylko i wyłącznie tych wyświetleń, które zakończą się kliknięciem w treść reklamy i przeniosą użytkownika na Twoją stronę lub na kartę produktu w sklepie.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

W zależności od profilu działalności i aktualnych potrzeb, możesz w ramach kampanii zdobywać klientów indywidualnych, wspierać cele detaliczne swojej marki lub trafiać do innych przedsiębiorców – w Lublinie i okolicy lub dalej. Nawiązuj nowe kontakty biznesowe dzięki pomysłowo przygotowanym działaniom reklamowym.

Google Ads firma

Sprzedaż jest tylko jedną z opcji, możesz po prostu promować swoją obecność w okolicy. Warto od tego zacząć, gdy dopiero wchodzisz na lokalny rynek i chcesz, by Twoje logo, hasło lub oferta na dobre zadomowiły się w zbiorowej świadomości. Gdy ludzie zaczną utożsamiać je z konkretnym miejscem, o wiele łatwiej zbudują skojarzenia ze swoimi potrzebami.

Reklama SEM

Płatna promocja to duże możliwości również przy niewielkich nakładach. Nie musisz mieć budżetu jak wielka korporacja. Tym bardziej, jeśli Twoja marka ma zaistnieć w świadomości lokalnej społeczności. Działaj w zgodzie ze sobą, trafiaj bezbłędnie do tych, którzy mieszkają i pracują niedaleko, a w wyszukiwarce szukają ofert podobnych do Twojej.

Reklama produktowa Google

Chcesz wiedzieć, czym różni się działanie oparte na wyświetlaniu linków sponsorowanych od innych form reklamy? Jak statystycznie sprawdzi się taki format dla firmy z Twojej branży? Zadaj pytania w formularzu i poznaj możliwości, jakie daje Ci w działaniach marketingowych ogromna sieć reklamowa: Google Ads Adwords.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt, czyli kompleksowe sprawdzenie widoczności Twojej firmy i dotychczasowych działań reklamowych w sieci to naprawdę wartościowy ruch. Zleć profesjonalny audyt i buduj swój przyszły marketing w oparciu o sprawdzone rozwiązania i wiedzę na temat swoich klientów, ich potrzeb i zwyczajów. Skontaktuj się z nami i rozpocznij kampanie, która przyniesie najlepsze efekty.

Audyt kampanii Adwords

Twoja kampania Google Ads nie działa tak, jak powinna? Nie wiesz, co warto dołączyć do linków sponsorowanych, aby zwiększyć skuteczność działań i lepiej trafiać do użytkowników z okolicy? Jako agencja rozwiązujemy przeróżne problemy tego typu. Zapytaj o audyt i spraw, że Twoja reklama Google Adwords zacznie przynosić wymierne efekty.

Audyt konta Adwords

Reklama w Google to działania kreatywne, ale też techniczne aspekty, między innymi ustawienia konta Adwords. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko skonfigurowane jest tak, jak powinno, zapytaj w formularzu o tę usługę i zleć specjalistom sprawdzenie konfiguracji jeszcze przed rozpoczęciem ważnej akcji reklamowej.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Lublin

Relatywnie szybkie efekty przy nawet bardzo ograniczonym budżecie – to najczęstsza opinia o tym typie reklam w sieci Google. Trafiasz ze swoimi wynikami dokładnie do tych osób, które szukają ofert produktowych lub usług podobnych do tego, co robi Twoja firma. I to w momencie, gdy faktycznie tego potrzebują. Najlepsze rozwiązanie!

Linki sponsorowane cennik

Polecamy sponsorowane linki, szczególnie jeśli prowadzisz działalność usługową na terenie Lublina lub na przykład chcesz promować lokalnie swoje produkty – świeżą żywność, przedmioty unikatowe z opcją szybkiego odbioru osobistego. Dowiedz się, ile kosztuje ta uznawana za tanią i jednocześnie skuteczną opcja reklamy, wysyłając pytanie w formularzu.

Sponsorowane linki Google cennik

Twoja reklama może trafiać bezpośrednio do osób, które szukają w wyszukiwarce bardzo konkretnych, specyficznych usług lub produktów. Kampanie oparte na sponsorowanych linkach sprawdzają się nawet dla bardzo mocno określonej grupy docelowej. Prowadzisz sklep stacjonarny i masz w Internecie tylko skromną stronę. Tyle wystarczy, by poinformować o Twojej ofercie klientów i to z niewielkim budżetem.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner