Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Olsztyn

Jak docierać do nowych klientów i ile faktycznie kosztuje reklama – oto pytania osób, które chcą przenieść swoją stronę internetową, swój sklep internetowy lub lokalny punkt usługowy na wyższy poziom. Planuj z nami skuteczne kampanie Adwords – w Olsztynie i okolicach, gdziekolwiek zechcesz rozwijać swój biznes!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Olsztyn

Kampania Adwords

Niemal wszyscy szukamy informacji w wyszukiwarce Google. I właśnie dlatego warto zaplanować reklamy Google Ads, czyli być dokładnie tam, gdzie możesz spotkać swoich potencjalnych klientów, w momencie, w którym szukają informacji o ofercie podobnej takiej jak Twoja. Nie wiesz, jak wdrożyć pierwszą kampanię Google Ads? Pomożemy!

Kampania lokalna Google Ads

Zastanawiasz się pewnie, czy słowa kluczowe, linki sponsorowane i strategie są odpowiedzią na potrzeby, skoro działasz lokalnie. Odpowiadamy z całym przekonaniem: tak! System reklamowy kampanii Google Ads pomoże Twojej marce zaistnieć w świadomości odbiorców, a później będzie im przypominał o Twoich działaniach.

Kampania remarketingowa Google Ads

W morzu informacji, które wszyscy na co dzień przyswajamy, nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkiego. Dlatego remarketing odgrywa aktualnie tak dużą rolę. Jeśli ktoś zainteresował się konkretnym produktem, był już na stronie Twojej firmy, reklama w Google Ads może skutecznie przypomnieć o produkcie, stronie, usłudze. Krótko mówiąc – o Twojej ofercie.

Kampania inteligentna Google Ads

Reklamy produktowe czy reklamy tekstowe to tylko hasła, konkretne działania marketingowe w ramach Adwords pozwalają docierać do potencjalnych klientów na różne sposoby. I w różnych miejscach Internetu. Nie tylko w rzeczywistym czasie wyszukiwania, ale też w portalu YouTube czy w serwisach partnerskich Google.

Kampania produktowa Google Ads

Reklamy produktowe czy reklamy tekstowe to tylko hasła, konkretne działania marketingowe w ramach Adwords pozwalają docierać do potencjalnych klientów na różne sposoby. I w różnych miejscach Internetu. Nie tylko w rzeczywistym czasie wyszukiwania, ale też w portalu YouTube czy w serwisach partnerskich Google.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jeśli nie masz pewności, czy Twoje reklamy działają odpowiednio, czy może byłyby w stanie na przykład generować większy ruch na stronie, chcesz zasięgnąć opinii, skonsultować słowa kluczowe, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoje działania, a jeśli trzeba – wprowadzimy niezbędne zmiany w kampanii Google Ads.

Kampania SEM

W wynikach wyszukiwania Google Twoja strona może pojawiać się organicznie, pytanie tylko, czy na wystarczającej pozycji. Jeśli chcesz zyskać pewność, że będziesz w tym miejscu docierać do swojej grupy docelowej, wesprzyj swój marketing płatną promocją w wynikach wyszukiwania. Jako agencja SEM możemy przygotować i poprowadzić dla Ciebie takie działania.

Kampania PPC

Wiele osób, szczególnie prowadzących małe, lokalne biznesy, przerażają ewentualne koszty. Mamy dobrą wiadomość. Adwords to możliwość płacenia za konkretne kliknięcie, nie za wyświetlenia przypadkowym osobom. Poza tym można liczyć na różne formy rozliczeń, a my oferujemy darmową wycenę – wystarczy tylko skontaktować się z nami, wypełniając formularz.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Olsztyn

Kampanie Google Ads Olsztyn to propozycja dla Twojej firmy, jeśli prowadzisz w okolicy usługi, chcesz zwiększyć popularność Twojej strony internetowej lub skorzystać z opcji takich jak Google Shopping, wspierając na przykład sprzedaż z możliwością odbioru osobistego w siedzibie firmy w Olsztynie. Z wykorzystaniem wyszukiwarki Google jesteś w stanie zwiększyć świadomość swojej marki.

Prowadzenie kampanii Adwords

Wiesz mniej więcej, co to słowa kluczowe albo linki sponsorowane, ale nie chcesz uczyć się niuansów, rozgryzać samodzielnie, czym są Zakupy Google i jak często monitorować reklamy, aby trzymać rękę na pulsie. W ofercie naszej agencji jest nie tylko planowanie, ale również prowadzenie Adwords. Dzięki Ty możesz skupić się na swoich klientach!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Z obserwacji wynika, że warto coś zmienić w działaniach marketingowych Adwords? Jesteśmy po to, by pomóc. Przeanalizujemy, wyciągniemy wnioski i wprowadzimy niezbędne korekty, aby reklama jak najlepiej wspierała działanie Twojej strony internetowej i marki w ogóle. W miarę potrzeb przesuniemy budżet z reklam wideo na linki w wynikach wyszukiwania.

Obsługa Google Ads

Potrzebna Ci kampania Google Ads? Działamy kompleksowo. Na początku wykonujemy niezbędny audyt SEO, aby mieć pewność, czym już dysponujesz, jak działa twoja konkurencja w kwestii płatnej promocji, co można zrobić, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej. A później planujemy, wdrażamy i prowadzimy Twoje kampanie. To nasza specjalność!

Wycena Google Ads

Dzięki Google Ads możesz zyskać klientów, ale też osiągnąć wiele innych celów biznesowych. Jeżeli zastanawiasz się, jak zaplanować budżet i na co się przygotować, koniecznie zasięgnij opinii ekspertów. Już na podstawie kilku danych przesłanych w formularzu możemy przygotować bezpłatną wycenę. To pierwszy krok do kampanii w sieci wyszukiwania.

Reklama Google koszt

W zależności od branży, potrzeb i oczekiwań, kampania Google może różnić się wielkością, zasięgiem i – oczywiście kosztem. Jeśli kampanie reklamowe Ads (dawniej Adwords) leżą w polu Twojego zainteresowania i chcesz tak rozszerzyć dotychczasowe działania, takie jak pozycjonowanie stron z wykorzystaniem słów kluczowych, wypełnij formularz i dowiedz się, ile to kosztuje.

Google Ads cennik

Dotarcie do grupy docelowej możesz oprzeć na jednej formie reklamy lub całym systemie działań. Zapewniamy wsparcie i indywidualne podejście, a także doradzanie w sprawach związanych z budżetem i prowadzeniem kampanii. Skontaktuj się z naszą agencją i zaplanuj swoją pierwszą kampanię, nawet w niewielkim budżetem.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Olsztyn

Kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) to pewien system, ale nie trzeba korzystać od razu z wielu elementów. Jeśli szukasz rozwiązań dla swojej marki, chcesz testować niektóre rozwiązania lub postawić na jedną, konkretną formę promocji swojej firmy w sieci, z przyjemnością doradzimy w tych i podobnych kwestiach!

Reklamy Adwords

Nowoczesne metody promocji są dla Twojego biznesu, nawet jeśli prowadzisz niewielką lokalną firmę. Osoby, które mieszkają i pracują niedaleko, z pewnością korzystają na co dzień z najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki i aktywnie sprawdzają firmy w okolicy. Zwiększaj w ten sposób świadomość marki.

Reklamy PPC

Słowa kluczowe, które umożliwią ustawienia konkretnych reklam i wyświetlanie ich w wynikach mogą odnosić się do Twojego biznesu bardzo bezpośrednio lub być pewnymi ogólnikami. Zaleta tego systemu reklamowego jest to, że możesz płacić tylko za faktyczne kliknięcia. Nie ponosisz kosztów wyświetleń, które nie zwróciły niczyjej uwagi.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Treści reklam możesz tworzyć zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami. Jako firma jesteś w stanie pozyskiwać odbiorców w Olsztynie i okolicy, ale również podpisywać intratne kontrakty z innymi firmami. A może nie działasz jeszcze w Olsztynie, ale szukasz tam swojego przedstawiciela? Zakomunikuj to skutecznie i ciesz się efektami!

Google Ads firma

Czasami wystarczy po prostu przekierować ruch do firmowej strony internetowej, innym razem można zwracać uwagę na konkretny produkt albo na całą kategorię w sklepie w czasie sezonowej wyprzedaży. Cokolwiek jest dla Ciebie w danym momencie istotne, dobrze skrojona kampanie jest w stanie wesprzeć Twoje działania.

Reklama SEM

Korzystaj z prostych form reklamowych, aby zwiększyć obroty, wyrobić nowe kontakty, zaistnieć na lokalnym rynku. Prowadzisz już szereg działań organicznych? Znakomicie. Teraz pora na przyspieszenie. Efektywność opcji SEM, czyli płatnej promocji w sieci reklamowej, na co dzień potwierdzają właściciele małych i wielkich firm.

Reklama produktowa Google

Kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania to wachlarz możliwości. Nie ma jednego przepisu na sukces, bo również Twoje potrzeby mogą się różnić od innych. Sprzedawaj rękodzieło, żywność, odzież, biżuterię lub drogi sprzęt AGD. A kampanię produktową stworzymy dla Ciebie tak, by wspierała Ciebie i Twój produkt jak najskuteczniej.

 

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Kampanie Adwords przygotowujemy od podstaw, analizując wszystko – od słów kluczowych czy grupy docelowej, przez to, co mówi o Twojej firmie profil w portalu Facebook, aż po porównanie z konkurencją. Interesuje Cię audyt, dzięki któremu dowiesz się, jak inni widzą w Internecie Twoją markę? Zgłoś się do nas!

Audyt kampanii Adwords

Jeśli działasz już z płatną promocją, a le chcesz ulepszyć reklamę, skorzystaj z jednej z naszych usług – audytu kampanii. Również tej trwającej. Dowiesz się, co działa dobrze i co można poprawić, aby wydatki na reklamę zwracały się szybciej, a treści były optymalne i trafiały skuteczniej do użytkowników.

Audyt konta Adwords

Możliwe również, że potrzebujesz, aby specjalista przyjrzał się aspektom technicznym, takim jak ustawienia Twojego konta. To również robimy dla naszych klientów. W dodatku uważamy, ze to szalenie istotne działanie, które eliminuje trudności techniczne, pojawiające się często z winy człowieka. Później wystarczy planować strategię i działać!

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Olsztyn

Dobrze dobrane słowa kluczowe to sukces w wyszukiwarce. Ale polecamy wszystkim, którzy chcą skutecznie docierać do klientów, aby rozważyli opcję sponsorowanych linków, które pojawią się w wynikach użytkownika wówczas, gdy sam zechce wyszukać oferty podobne do Twojej. I to na samej górze strony, a tam wszyscy przecież patrzą w pierwszej chwili!

Linki sponsorowane cennik

Sponsorowane linki uchodzą za jedną z tańszych, a jednocześnie jedną z najskuteczniejszych możliwych opcji w kampaniach Ads. Cieszą się ogromną popularności, może więc są dobrym wyborem również dla Ciebie. Chcesz wypróbować taką reklamę? O koszty i opcje zapytaj przez nasz prosty formularz kontaktowy.

Linki sponsorowane Google cennik

Pozycjonuj swoją stronę wysoko i płać za faktyczne kliknięcia, nie za przypadkowe wyświetlenia. Zainteresuj się tą formą szczególnie, gdy w Olsztynie oferujesz usługi. Wykup reklamę, która będzie wyświetlała się, gdy ktoś mieszkający w okolicy będzie szukał tego, co na co dzień oferujesz w swojej firmie.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner