Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Malbork

Planujesz działania marketingowe na swojej stronie i zastanawiasz się jak działa reklama Google? Koniecznie określ swoje cele, a także sprawdź, jaki budżet możesz na to poświęcić. Sięgnij również po pomoc agencji oferującej profesjonalne podejście. Prowadzenie kampanii to nasza pasja. Zapraszamy na niezobowiązującą wycenę.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Malbork

Kampania Adwords

Mnóstwo osób zastanawia się, co wybrać. Czy pozycjonowanie strony, a może jednak kampanię Pay Per Click, nazywaną inaczej Cost Per Click? Najlepszym wyjściem będzie połączenie tych dwóch metod, ponieważ dadzą one najkorzystniejsze efekty, dzięki którym wybijesz się na tle konkurencji. 

Kampania lokalna Google Ads

Jeśli prowadzisz nieduży biznes i masz z tego korzyści, jednak chcesz pozyskać więcej nowych klientów, koniecznie postaw na kampanie Google lokalną. Pozwoli ona Ci wypromować sklep czy usługę tam, gdzie faktycznie ją oferujesz i gdzie potrzebują jej klienci.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Kampania remarketingowa to klucz dla tych biznesów, które chcą dotrzeć do potencjalnych klientów już raz odwiedzających ich stronę. Reklama ta sprawi, że powrócą na nią i wykonają działania, których wcześniej nie dokończyli.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentna kampania Google Ads to fantastyczna opcja dla tych, którzy chcą powierzyć swój biznes częściowo sztucznej inteligencji. Wpływa ona na skuteczniejsze ustalenie stawek za kliknięcie czy na dopasowanie reklamy tekstowe do klienta. Z pewnością trafisz do grupy docelowej. 

Kampania produktowa Google Ads

Chcesz wypromować swój produkt? Nic trudnego! Postaw na kampanie produktowe z Google Ads oraz naszą agencją dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Optymalizacja kampanii produktowej

Zależy Ci na Twojej ofercie produktowej? Koniecznie zadbaj o to, aby ją regularnie optymalizować. Tylko w ten sposób będzie dobra, a przy okazji będzie odpowiadać na bieżące potrzeby Twojego klienta.

Kampania SEM

SEM to inaczej Search Engine Marketing. Jest to ciekawy segment internetowego marketingu, którego zadaniem jest osiągnięcie dla Twojej firmy najlepszej widoczności.

Kampania PPC

Kampania PPC skupia się na reklamie, której zadaniem jest skuszenie potencjalnego klienta do kliknięcia w link i wejścia na stronę. W tym przypadku płaci się jedynie za efekt, czyli właśnie za to, że użytkownik przejdzie na Twoją witrynę.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Malbork

Niezależnie od tego, czy jesteś małym biznesem, czy dużym, czy działasz od zawsze na Google Ads, czy nie – wdrożymy cały proces bazując na tym, co masz i co chcesz osiągnąć. Z naszą agencją nie ma rzeczy niemożliwych.

Prowadzenie kampanii Adwords

Jedną z odnóg marketingu internetowego są kampanie  reklamowe PPC. W ten sposób prowadzi się właśnie kampanie Adwords. Nie musisz płacić za każdą reklamę, ale dopiero za wejście w link.
 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Jeśli zależy Ci na dobrych efektach kampanii reklamowych, trzeba pamiętać o regularnym jej optymalizowaniu. Musi bowiem odpowiadać na obecne potrzeby rynku, jak i klientów.

Obsługa Google Ads

Nasza agencja nie tylko zajmie się samymi reklamami, ale również kontem, na którym bazuje Twoja firma. Warto wiedzieć, że prawidłowa struktura konta również ma wpływ na łatwiejsze zarządzanie reklamami, słowami kluczowymi oraz produktami. Co więcej – wpływa na efekty samej reklamy.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Wycena Google Ads

Koszty związane z obsługą kampanii reklamowych są różnorodne i ma na to wpływ kilka czynników. Przede wszystkim ustalić trzeba, jaki budżet można przeznaczyć na kampanię, a ponadto do tego należy doliczyć prowizję agencji.

Reklama Google koszt

Prowizja dla naszej agencji to procent od Twojego budżetu na kampanię. Wpływ na koszty może mieć jeszcze poziom skomplikowania reklamy.

Google Ads cennik

Jeśli chcesz płacić tylko wtedy, kiedy masz efekty i możesz się nimi cieszyć, koniecznie zdecyduj się na reklamę PPC. Podczas wdrażania Google Ads ustaw sobie miesięczny budżet i za nic go nie przekraczaj.

 

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Malbork

W naszej agencji pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów znających się na swoich zadaniach. Dzięki nim możesz stworzyć doskonałe kampanie bogate w odpowiednie słowa kluczowe.

Reklamy Adwords

Zastanawiasz się, jakie masz opcje jeśli chodzi o reklamy Adwords? Najczęściej używane są: Google Ads Search, Google Shopping oraz Google Display Network.

Reklamy PPC

Jednym z ciekawszych modeli reklamy jest PPC. Dlaczego? W tym przypadku płacisz jedynie za kliknięcie potencjalnego klienta w odnośnik prowadzący do Twojego sklepu internetowego czy strony z usługami.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

W kampanii marketingowej ważna jest specyfika branży, w której działasz. Nie każda reklama powinna wyglądać tak samo. Jest to wręcz niewskazane.

Google Ads firma

Zastanawiasz się, jaki wybór będzie najlepszy dla Twojej firmy? Postaw na Google Ads Firma. Możesz dzięki temu stworzyć wspaniałe wizytówki firmowe i umieścić je na Mapach Google. Dzięki temu potencjalni klienci szybciej znajdą Twoją lokalizację.

Reklama SEM

SEM to specjalistyczne kampanie, które realizowane są w wyszukiwarce Google. Łączone jest to z modelem reklamy PPC, dzięki czemu płacisz jedynie za faktyczne kliknięcie użytkownika.

Reklama produktowa Google

Istotnym komponentem marketingu jest reklama produktowa. Jest to nic innego, jak Shopping Ads. Dostarcza ona użytkownikowi istotnych informacji o produkcie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Każda dobrze opracowana kampania powinna rozpoczynać się od audytu. Jest to bardzo istotne, ponieważ sugeruje on prawidłowe rozwiązania oraz działania, które trzeba podjąć.

Audyt kampanii Adwords

W przypadku audytu kampanii, wdrożenie brakujących działań na pewno przełoży się na znacznie lepsze efekty. Tańsze kliknięcia oraz znacznie lepsze dopasowanie reklamy to to, czego oczekują nasi klienci.

Audyt konta Adwords

Audyt bada efektywność reklamy oraz pokazuje miejsca, w których pieniądze wydawane są zupełnie bezcelowe.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Malbork

Największa ilość klientów znajduje się tam, gdzie sami z siebie byśmy ich nie szukali. Jednak wyszukiwarka Google to prawdziwe bogactwo fantastycznych klientów, którzy na pewno niejednokrotnie skorzystają z reklamy.

Linki sponsorowane cennik

Sponsorowane linki to doskonała opcja dla wszystkich branż. Możesz w ten sposób zaprezentować produkty, a przy okazji zrealizować wiele celów biznesowych.

Linki sponsorowane Google cennik

Co zyskasz dzięki linkom sponsorowanym? Bardziej precyzyjne określenie grupy docelowej, odnotowanie każdego zdarzenia, płacenie wyłącznie za linki oraz tekstowe, graficzne i filmowe wersje reklam. Prosperujemy na terenie całego kraju.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner