Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Piaseczno

Google ADS to potężne narzędzie reklamowe, które oferuje szeroki wachlarz reklam dla praktycznie każdego typu biznesu. Jednym z najpopularniejszych rodzajów reklam jest remarketing, czyli reklamy podążające za użytkownikiem, który to wcześniej trafił na Twoją stronę internetową. To świetna forma reklamy, która nie tylko pomaga utrwalić markę w świadomości potencjalnego klienta, ale także skutecznie wspomaga sprzedaż.

reklama produktowa

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ocena w Google 4.9

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Piaseczno

Kampania Adwords

Pamiętaj, że nieumiejętnie przeprowadzona kampania marketingowa może być bardzo uciążliwa dla jej odbiorców, a w zasadzie kojarzona ze SPAMEM, co niekorzystnie wpływa na Twój wizerunek w internecie. Dlatego tak ważne jest, abyś wiedział, jak prawidłowo korzystać z tego rozwiązania. Wtedy skutecznie zwiększysz chęci odbiorców i przypomnisz im o sobie w nienachalny sposób.Kampania Adwords działa na zasadzie kilku kroków, które za Ciebie wykonamy, abyś odniósł wymarzony sukces:

– Użytkownik odwiedza Twoją stronę internetową i podejmuje na niej działania, nie ważne jakie one są.

– Przy pomocy plików cookie, a także określonych działań, które potencjalny klient wykonał lub tego nie zrobił, zostaje on umieszczony w konkretnym segmencie użytkowników Twojej strony.

– Jeżeli odbiorca wyłączył witrynę z jakiegoś powodu i nie zrobił u Ciebie zakupów, to wkrótce zaczyna widzieć konkretną reklamę Twoich produktów. Dotyczy to jedynie tych kanałów lub platform, z którymi współpracujesz i prowadzisz tam kampanię marketingową.

To, co najważniejsze w działaniach remarketing’owych, to utrzymanie marki i Twoich produktów w świadomości klientów, ale też zachęcenie ich do powrotu na Twoją stronę. Zastanawiasz się,czy remarketing faktycznie działa w ten sposób na Twoich potencjalnych klientów? W większości przypadków właśnie tak jest, przede wszystkim ze względu na panujące trendy. W obecnych czasach klienci cenią sobie przede wszystkim indywidualnie dopasowane pod nich i ich potrzeby reklamy. Dlatego według różnych źródeł remarketing jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod, które wpływają na poprawienie skuteczności reklam Twojej firmy. Szczególnie dotyczy to wyszukiwarki Google i mediów społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. Badania rynku pokazują możliwości kampanii remarketingowych na stronach internetowych – dzięki nim wiemy, że takie działania znacznie zwiększają klikalność i wyświetlanie reklam w porównaniu do klasycznych banerów. Oprócz tego remarketing w realny sposób zwiększa liczbę odwiedzin na stronie internetowej sklepu. Czasami jest to nawet kilkaset procent! Sporym atutem retargetowania jest również procent osób, które po czasie powracają do zakupowych koszyków. Pod wpływem tej formy marketingu, 26% odbiorców wchodzi na Twoją witrynę i dokonuje konwersji. Dla porównania – bez retargetowania wyniki te wynoszą zaledwie 8%. Te dane w jednoznaczny sposób pokazują, jak wiele możliwości dają kampanie remarketingowe i jak ważne są dla Ciebie i Twojego biznesu.

Google umożliwia realizację kampanii remarketingowej i bez wątpienia jest to jedna z najpopularniejszy platform, którą wykorzystuje się właśnie w tym celu. Poza tym Google wyróżnia się dużą skutecznością i możliwością dotarcia do sporej grupy potencjalnych klientów Twoich produktów. Wszystkie reklamy wyświetlane są w wyszukiwarce Google i na stronach partnerskich takich jak np. YouTube czy też na innych, znanych portalach. Dzięki temu, że możemy podłączyć na Twojej witrynie Google Analytics oraz Google ADS, to możemy też stale badać zachowania odbiorców Twoich produktów, a także tworzyć i udoskonalać listy remarketingowe.

Kampania lokalna Google Ads

Jeśli posiadasz dużą firmę i szeroki asortyment produktów, nie jesteś w złej sytuacji. Natomiast gorzej mają małe firmy jeśli chodzi o ich możliwości promocyjne. Na szczęście nie oznacza to, że w starciu z większymi konkurentami jesteś na straconej pozycji. Musisz tylko skupić się na mniejszym obszarze działań, ale podejść do niego bardziej elastycznie i kompleksowo.

Twoją wielką szansą jest rynek lokalny. Każdy jest inny, więc kluczowe będzie poznanie tych różnic, jak również dokładne określenie Twojej grupy docelowej. Ta wiedza zadecyduje o efektywności naszych działań promocyjnych wykonanych na Twojej marce. Rynki lokalne różnią się od siebie liczbą ludności, położeniem, konkurencją, zamożnością i potrzebami okolicznych mieszkańców. Tych czynników jest sporo i musimy je nie tylko poznać, ale też przeanalizować pod kątem strategii biznesowej i marketingowej Twojego biznesu. Musimy wiedzieć jakie cechy ma lokalny rynek, na którym działasz, aby potem wykorzystać to w praktyce do budowania silnej marki Twojej działalności. Elastyczność i profesjonalne podejście do tematu to jedna cech, które są naszą przewagą i czynnikiem decydującym o sukcesie w biznesie lokalnym. Odpowiednia diagnoza potrzeb lokalnego rynku i umiejętne dostosowanie się do nich to podstawa przy planowaniu działań promocyjnych, dlatego też nasz profesjonalizm jest w takiej sytuacji niezbędny do odniesienia przez Ciebie sukcesu.

Wiadomo, promocja kosztuje i to zawsze, bez względu na to, w jakiej formie zostaje wykonana. Mało jest efektywnych, darmowych sposobów na reklamę. Dlatego tak ważne jest to, aby środki wydane przez Ciebie na promocje swoich produktów miały realne przełożenie na efekty biznesowe, które chcesz osiągnąć.

Kompleksowe podejście do promocji, korzystanie z różnych metod, narzędzi i kanałów komunikacji pozwoli nam sprawdzić, co daje najlepsze efekty w kwestii reklamowania Twojej firmy. Nie ma jednej uniwersalnej metody na osiągnięcie sukcesu. Nie jest wcale powiedziane, że sposoby, które sprawdzają się w przypadku jednej firmy, będą równie skuteczne w kwestii Twojej firmy. Dlatego tak ważna jest analiza, którą przeprowadzimy. Dzięki niej wiemy doskonale, jak przyciągnąć do Ciebie klientów, abyś mógł zyskać jak największy ruch na swojej stronie www.

Kampania remarketingowa Google Ads

Google ADS pozwala na realizację kampanii remarketingowych, dzięki którym możemy dotrzeć do osób przebywających wcześniej na Twojej stronie internetowej, ale jeszcze niezdecydowanych na zakup Twoich produktów. Kampania remarketingowa to nic innego, jak przekaz reklamowy w formie grafiki albo tekstu, który powraca do klienta i przypomina o Twojej ofercie w atrakcyjny sposób, zachęcając go do podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie Twoich produktów.

Proces podjęcia decyzji o zakupach wielu Twoich potencjalnych klientów często nie trwa krótkiej chwili. Odwiedzają oni Twoją witrynę, ale nim dokonają ostatecznej decyzji co do zakupów, zastanawiają się, porównują konkurencyjne oferty i ich ceny i dopiero wtedy dokonują zakupów. Nie pozwolimy na to, aby potencjalny klient, który rozważa zakup zaraz po wyjściu z Twojej strony www, zapomniał o Twojej ofercie. W tym celu wykorzystujemy remarketing Google ADS, który sprawia, że reklamy graficzne i tekstowe zaczną nienachalnie podążać za niezdecydowanym klientem, wyświetlając się na innych serwisach internetowych, które to on odwiedza, szperając po internecie. Kampania remarketingowa sprawia, że trafiamy z reklamą Twoich produktów lub usług do docelowej grupy odbiorców, która to realnie zainteresowała się ofertą Google Ads Twojej firmy w ostatnim czasie To, co szczególnie charakteryzuje kampanie remarketingowe, to fakt, że trafnie docierają one do osób już zainteresowanych Twoimi produktami. Wstępnie zapoznani z Twoją ofertą wpływają oni na wzmocnienie wizerunku Twojej oferty produktowej i utrwala się ona w ich myślach. Kampania marketingowa Google ADS wyróżnia się różnorodnością i atrakcyjnością różnych form reklamy, w tym reklamy graficznej czy materiałów wideo, które dają możliwość tworzenia i promowania przez nas specjalnych ofert dla tych klientów, którzy zechcą powrócić do Twojego sklepu internetowego.

Kampania inteligentna Google Ads

Celem kampanii inteligentnej jest przede wszystkim zwiększenie liczby połączeń telefonicznych, wizyt w Twoim sklepie albo podjęcie określonego działania na stronie przez Twoich potencjalnych klientów. Reklamy kampanii inteligentnej mogą wyświetlać się w wyszukiwarce Google, Mapach Google, YouTube, Gmailu czy też innych witrynach partnerskich Google. Dzięki swojej intuicyjności kampania taka pozwala nam podnieść widoczność Twojej oferty w Google w odpowiednich momentach, dokładnie wtedy, by była ona jak najbardziej widoczna dla osób zaciekawionych produktami takimi jak Twoje.

Przy tworzeniu kampanii inteligentnych podajemy grupy tematyczne słów kluczowych, związane z ofertą Twojej firmy. Na podstawie podanych grup, Google samodzielnie generuje frazy kluczowe, a następnie kieruje reklamę do osób wyszukujących określone produkty z Twojej oferty. Takie reklamy mogą wyświetlać się nad wynikami wyszukiwania w przeglądarkach lub pod nimi.

Możemy reklamować dowolną liczbę Twoich usług czy grup produktów, tworząc wiele różnych kampanii inteligentnych z innymi budżetami. Do każdej z nich możemy podać odmienne grupy tematyczne słów kluczowych. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a zrobimy wszystko, by Twoje produkty znalazły swoich właścicieli.

Kampania produktowa Google Ads

Zakładając, że mamy doskonały plik Twoich produktów i połączyliśmy Twoje konto AdWords z Merchant Center, możemy tworzyć kampanie produktowe Gogle ADS na najwyższym poziomie. Tworzenie kampanii produktowych w AdWords jest bardzo istotne – musisz wybrać kanał produktów Merchant Center i kraj sprzedaży, a resztę zrobimy za Ciebie. Po utworzeniu kampanii będziemy myśleć o tym, jak zorganizować grupy reklam, by ich wyświetlanie przynosiło Ci jak najlepsze wyniki sprzedaży.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Google ADS, możesz łatwo zarządzać stawkami kosztu kliknięcia (CPC) za pomocą automatycznego określania stawek. W miarę uzyskiwania bardziej szczegółowych danych skuteczności możesz chcieć ściślej kontrolować stawki. Wtedy możemy przejść na samodzielne ustawianie stawek dla Ciebie, które pozwolą dostosować kwoty stawek dla poszczególnych grup reklam lub słów kluczowych Twoich produktów.

Dzięki określaniu stawek CPC możemy dostosowywać maksymalne stawki CPC za Ciebie. Jeśli okaże się, że niektóre słowa kluczowe są bardziej opłacalne, możemy ustalić dla nich bardziej konkurencyjne stawki. Nie rozumiesz tego procesu i potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym konsultantem, a odpowie na wszystkie pytania, które Cię nurtują i zajmie się Twoją kampanią reklamową z największą uwagą i profesjonalizmem!

Kampania SEM

SEM – Search Engine Marketing – to grupa działań promocyjnych, takich jak na przykład przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych, optymalizacja stron www i pozycjonowanie Ich celem jest osiągnięcie widoczności Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania przeglądarek internetowych.

Do najważniejszych zalet SEM należą:

1. Efektywność – działania SEM cechują się korzystniejszą relacją efektów do poniesionych kosztów, niż w przypadku tradycyjnych działań marketingowych.

2. Przyjazny odbiór reklam – reklama w wyszukiwarkach internetowych oceniana jest przez użytkowników internetu jako przyjemna forma reklamy, ze względu na to, że użytkownik poszukuje informacji o konkretnej usłudze bądź produkcie. O przyjazności SEM świadczy też fakt, że taka forma reklamy nie jest reklamą narzucającą się, co nie powoduje, że odpycha ona potencjalnych klientów, a wręcz przeciwnie, zachęca ich do kliknięcia w nią.

3. Targetowanie – SEM nastawione jest na określone słowa i frazy, które użytkownik internetu wpisuje do wyszukiwarki. Istnieje więc większe prawdopodobieństwo, że reklama dotrze do tego klienta, który skorzysta z Twojego produktu lub usługi, jaką proponujesz.

4. Szybkie korzyści – SEM daje możliwość osiągnięcia korzyści w krótkim jak i dłuższym okresie czasu. Z tego względu możliwe jest sterowanie intensywnością działań marketingowych, by osiągnąć jak największą skuteczność.

Kampania PPC

PPC to skrót od Pay Per Click, czyli opłata za kliknięcie w reklamę. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie reklamę PPC, zostaniesz obciążony określonym kosztem. To oznacza, że płacisz nie za samo wyświetlenie swojej reklamy, ale za kliknięcie na nią przez osobę zainteresowaną. Sam koszt kliknięcia zależy od konkurencyjności branży, popularności wybranych słów kluczowych, czy też jakości strony, którą posiadasz. Istnieją liczne platformy, które wykorzystują ten właśnie model reklamy. Najpopularniejszą z nich jest sieć Google ADS, ale na Facebooku oraz Linkedinie także istnieje możliwość zamieszczania reklam PPC.

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Piaseczno

Ten system pozwala na emisję reklam tekstowych, graficznych i video. Rozpoczynając promocję naszej witryny w internecie zastanawiamy się, na jakim kanale się skupić i na który z nich przeznaczyć większy budżet. Wiele osób waha się także między powierzeniem pozycjonowania strony agencji w wynikach organicznych, a zleceniem poprowadzenia kampanii pay per click. Dobrze zaplanowana kampania e-marketingowa powinna zakładać wzajemne uzupełnianie się obu kanałów promocji, w celu pozyskania wartościowego ruchu na Twojej stronie internetowej.

Prowadzenie kampanii Adwords

Google Ads oferuje np. różne formaty reklam na YouTubie. Możemy wybierać, czy wolimy reklamę niemożliwą do pominięcia, czy taką, którą można pominąć po 5 sekundach odtwarzania. Inne opcje to tak zwane Bumpery, czyli trwające 6 sekund filmy promocyjne, za pomocą których szybko można zwrócić uwagę potencjalnych klientów, czy nakładki reklamowe, które pojawiają się podczas wyświetlania filmu właściwego. W Google Adwords możemy reklamować się również poprzez kampanie Google Sponsored Promotions. To nic innego, jak reklama skierowana do użytkowników poczty Gmail. Wyświetla się ona w górnej części skrzynki odbiorczej, a także może być wysyłana w formie zbliżonej do newslettera. Ląduje ona wówczas w zakładce ‘Oferty’.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Optymalizacja kampanii w Google Ads to ogół czynności, które umożliwiają osiągnięcie możliwie jak największej efektywności Twojej reklamy. Wiele osób na pierwszy rzut oka może stwierdzić, że kampania Google Ads wydaje się prosta do zorganizowania. Należy przygotować słowa kluczowe, następnie utworzyć reklamę tekstową i czekać na nowych klientów. Jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Optymalizacja kampanii jest procesem skomplikowanym. Może dojść np. do sytuacji, w której środki na koncie bardzo szybko się wyczerpią, a nowych klientów i tak nie uda się nam zdobyć. W związku z tym, bardzo ważna jest wiedza na temat tego, w jaki sposób prowadzone są kampanie, gdyż ciągle musimy je usprawniać, nadzorować i dostosowywać pod kolejnych użytkowników.

Obsługa Google Ads

Masz niewielki budżet reklamowy na kampanie Google Ads i szukasz wykonawcy, który pomoże Ci w tej kwocie postawić Twój biznes na nogi? Doskonale trafiłeś! Przy niewielkim budżecie liczysz się zapewne z każdą wydaną złotówką – to zupełnie zrozumiałe. Czasami jednak oszczędności są tylko pozorne i przynoszą odwrotny skutek. Co wtedy zrobić? Na to i na wiele innych pytań odpowiedzą ci nasi wykwalifikowani pracownicy, wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy!

Double Digital w liczbach

100+

Realizowanych projektów

100%

Zadowolonych klientów

10 lat

Doświadczenia

10 mln

zarządzanego budżetu rocznie

Odtwórz wideo

Wycena Google Ads

Kampanie reklamowe w Google Ads to jedna z najbardziej efektywnych metod marketingowych. Z pomocą tego rozbudowanego systemu reklamowego możemy wyświetlać reklamy w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, a także na milionach stron należących do Sieci Reklamowej Google. Wielu przedsiębiorców, którzy chcą być widoczni w wyszukiwarce, nie wiedzą, ile kosztuje reklama w Google i nie zdają sobie sprawy, jakimi środkami muszą dysponować, aby działania reklamowe były efektywne i przyniosły zwrot z inwestycji. My znamy odpowiedź! Po szczegółowej analizie Twojej firmy i dopasowaniu kampanii reklamowej pod jej potrzeby, podamy Ci szczegółowy kosztorys.

Reklama Google koszt

Nie można jednoznacznie i precyzyjnie określić kosztu reklamy w Google Ads. Dla każdej kampanii może to być diametralnie różna wartość. Nieumiejętne zarządzanie kampanią oraz jej budżetem nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie efektów. Od czego to zależy? Przede wszystkim od wiedzy i umiejętności pracownika firmy, która będzie planować strategię kampanii Ads, a także zarządzać nią, modyfikować i analizować jej wyniki. Jest mnóstwo czynników, które mają duży wpływ na skuteczność reklam Google jak i na sposób wydatkowania budżetu. Google Ads cennik

Google Ads cennik

Ile kosztuje reklamowej Google ADS? Oto składniki kosztorysu:

1. Budżet – czyli to, ile zapłacisz za pojedynczą reklamę – jej wyświetlenie lub kliknięcie,

2. Obsługa – w tę pozycję wlicza się koszt przygotowania kampanii, obsługa, analizy itp.

Już na samym początku można zauważyć, że podstawowy koszt reklam Google Ads, czyli opłata za ich wyświetlenia lub kliknięcia, został zwiększony o koszt obsługi. Pojawia się tu oczywista chęć, aby z niej zrezygnować, a tym samym zmniejszyć wydatki na reklamę. Niestety, taki błąd popełnia wiele osób chcących za wszelką cenę „optymalizować” koszta. Efektem tych działań jest tak zwane “przepalanie budżetu”. Pieniądze na reklamę zostały wydane, ona się wyświetliła, ale efektu brak. Dlaczego? Ponieważ gdzieś po drodze zostały popełnione mniejsze lub większe błędy. Są one wynikiem braku doświadczenia i wiedzy, a także nieznajomości wszystkich możliwości konfiguracyjnych Google Ads. Dlatego w trosce o swój budżet, jak również efektywność całej kampanii, najlepiej powierzyć swój biznes osobom, które profesjonalnie zajmą się Twoją kampanią Google ADS.

Reklama Google Ads Piaseczno

Każdy kto prowadzi firmę i choć trochę korzysta z internetu, na pewno słyszał o płatnych reklamach sponsorowanych. Ich liderem jest oczywiście Google. Dawniej reklamy te nazywały się Google Adwords. Od pewnego czasu ich nazwa uległa zmianie na Google Ads. Ile kosztuje kampania Google Ads? Czy każdego stać na korzystanie z możliwości, jakie dają płatne reklamy? Przekonajmy się o tym, kontaktując się z nami!

Reklamy Adwords

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie w internecie będą wyświetlały się płacone przez Ciebie reklamy Google Ads, spieszymy z wyjaśnieniem. To miejsce, to sieć wyszukiwania – czyli wyniki wyszukiwania Google. Reklama będzie miała postać linków sponsorowanych, widocznych ponad wynikami organicznymi. Kolejne miejsce wyświetlania, to sieć reklamowa. Są to serwisy partnerskie Google, do których zalicza się YouTube, Gmail itp.

Dlaczego wspominamy o możliwości wyboru miejsca wyświetlania reklam Google Ads? Ponieważ od tego zależy cena reklam Google. Jaka jest najważniejsza różnica pomiędzy siecią wyszukiwania, a siecią reklamową?

1.Sieć wyszukiwania – umieszczone w niej reklamy zaspokajają potrzeby użytkowników,

2.Sieć reklamowa – umieszczone w niej reklamy kreują te potrzeby.

Reklamy PPC

PPC to skrót od pay per click, czyli opłata za kliknięcie. Za każdym razem, gdy ktoś kliknie reklamę PPC, zostaniesz wówczas obciążony określonym kosztem. Płacisz nie za samo wyświetleniereklamy, ale za kliknięcie na nią. Sam koszt kliknięcia zależy od konkurencyjności branży, popularności wybranych słów kluczowych czy też od jakości Twojej strony, do której kieruje reklama. W Google Ads reklamodawcy mogą licytować słowa kluczowe, które są wyszukiwane w Google. Same reklamy pojawiają się jako oznaczone wyniki wyszukiwania sponsorowanego. Za każdym razem, gdy użytkownik wprowadzi zapytanie w Google, przeprowadzana jest niejako natychmiastowa aukcja. Określa ona które reklamy się wtedy pojawią na dane zapytanie. Te, które uzyskały najlepszą ocenę, pojawiają się przed organicznymi wynikami wyszukiwania.

Google Ads B2B

Współpraca na poziomie firm czy marek jest dużo bardziej wymagająca niż w przypadku sektora B2C, czyli sprzedawców pozyskujących indywidualnego klienta. Trzeba włożyć więcej wysiłku oraz czasu na zbudowanie dobrej relacji, ale dzięki temu jest ona trwalsza. Sam proces podjęcia współpracy jest dłuższy i dużo bardziej wymagający, niż w przypadku B2C, ponieważ angażuje więcej osób. Dlatego też kierując swoją ofertę do sektora B2B, trzeba mieć na uwadze, że z reguły zależy im nie tylko na oszczędności pieniędzy, ale również sprawnym przejściu całego procesu.

Google Ads firma

Przed rozpoczęciem tworzenia reklam w Google Ads skierowanych do B2B warto, abyśmy wyobazili sobie grupę odbiorców, do której chcemy dotrzeć z naszą ofertą. Czy oferowane produkty bądź usługi są odpowiednie dla osób w każdym wieku i z każdego regionu kraju? A może oferta tyczy się tylko jednej, konkretnie zdefiniowanej grupy odbiorców? Zastanowienie się nad tym pomoże nam nie tylko odpowiednio dobrać działania i przekazy, ale także lepiej ustawić kampanie.

Reklama SEM

SEM to akronim od angielskiego wyrażenia Search Engine Marketing, które oznacza marketing w wyszukiwarkach internetowych. Innymi słowy, jest to ogół działań marketingowych mający wpłynąć na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych, a co za tym idzie, możliwie największą liczbę wejść na stronę w wyniku kliknięcia w link z poziomu wyszukiwarki. Na pozycję można wpływać w tzw. organicznych wynikach wyszukiwania (bezpłatnych) oraz płatnych wynikach wyszukiwania. SEM możemy podzielić na dwa główne obszary:

-SEO (Search Engine Optimization), czyli optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek, w skrócie często nazywana pozycjonowaniem stron (w wyszukiwarkach);
-reklamy PPC (Pay Per Click), czyli np. płatne kampanie reklamowe Google Ads (dawniej Google AdWords).

Reklama produktowa Google

Stworzenie kampanii produktowej nie jest trudne, ale wymaga założenia konta w Google Merchant Center połączonego z kontem Google Ads i wygenerowania tzw. feedu produktowego. To plik z danymi na temat Twoich produktów. Po przesłaniu feedu na Twoje konto, system będzie automatycznie zaciągał dane do reklam bezpośrednio ze strony internetowej. Nie musisz jednak martwić się, że będziesz wydawać pieniądze na archiwalną ofertę – plik regularnie się aktualizuje, zapobiegając generowaniu reklam produktów, których nie masz obecnie w magazynie.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Audyt Google Ads

Audyt Google Ads to jednorazowa analiza konta reklamowego i optymalizacja reklam Google w celu zwiększenia ich skuteczności. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na pytania, ile kosztuje audyt Google ADS, jakie przynosi efekty i czy jest konieczny, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Audyt kampanii Adwords

Dobry specjalista Google Ads może wiele wnieść do każdej kampanii, zwłaszcza wtedy, kiedy była zrobiona samodzielnie lub przez kogoś mniej doświadczonego. W większości sytuacji koszt takiego audytu zwróci się bardzo szybko w postaci większej skuteczności Twojej reklamy.

Audyt konta Adwords

Podczas wykonywania audytu trzeba zwrócić uwagę na szereg ważnych elementów. Każdy specjalista powinien zwrócić na nie uwagę przy audycie, aby optymalizacja kampanii przyniosła efekty.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Piaseczno

Możesz rozszerzyć swoją reklamę o linki do podstron. Jest to dodatkowa linijka tekstu z odnośnikami do wybranych podstron w obrębie Twojej strony. Optymalizacja kampanii Google Ads może stać się skuteczniejsza, jeśli takie rozszerzenie zostanie dodane. Powiedz Nam, jakie masz oczekiwania względem swojej kampanii, a dołożymy wszelkich starań, aby była ona wykonana jak najdoskonalej.

Linki sponsorowane cennik

Odpowiedni proces optymalizacji zawsze musi być związany z dopasowaniem stawek dla danych słów kluczowych, opartych także pod kątem lokalizacji. Stawkę dla danej frazy można ustalić w zależności od miasta, regionu czy kraju, który będzie osiągał dla Ciebie najlepszą konwersję. Kampanię można optymalizować w taki sposób, który sprawi, że w najlepszych dla Ciebie lokalizacjach potencjalne zyski będą największe. Dla lokalizacji, w której nie osiągniemy odpowiedniej skuteczności, będziemy mogli ograniczyć koszty kliknięcia w reklamę.

Linki sponsorowane Google cennik

W przypadku linków sponsorowanych nie ma żadnego sztywnego cennika, sam możesz decydować o kwocie, którą chcesz przeznaczyć na linki sponsorowane. Pamiętaj, że w systemie AdWords, w przypadku reklam tekstowych w wyszukiwarce Google (linków sponsorowanych), płacisz za kliknięcie Twojej reklamy. Samo wyświetlanie reklamy nie pociąga ze sobą żadnych kosztów. Koszt takiego kliknięcia jest bardzo zróżnicowany i może wynieść od 1 grosza do kilkunastu złotych. Czy to znaczy, że na linki sponsorowane wydasz fortunę? Nie, ponieważ istnieje kilka bardzo precyzyjnych mechanizmów kontroli, o których wiemy doskonale i zastosujemy je w Twojej kampanii reklamowej, abyś nie stracił, tylko zyskał!

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (4 opinie)