Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Płock

Google ADS to jedno z najbardziej popularnych narzędzi reklamowych, które działają w systemie aukcyjnym czasu rzeczywistego. Co to oznacza? Że płatność za Twoją kampanię będzie miała miejsce w momencie, w którym reklama jest wyświetlana. Jest to jeden z najszybszych sposobów na zakup reklamy online. Dzięki Google ADS Twoja reklama może wyświetlać się zarówno na witrynach partnerskich, np. tworząc kampanię bennerową w sieci reklamowej, jak i np. na YouTube, łącznie z bannerami, reklamami produktowymi i grafikami. Jeśli zależy Ci na sukcesie swojego bznesu i jak największej sprzedaży produktów czy usług, które proponujesz, pozwól nam zająć się Twoją kampanią Google ADS, a efekty zobaczysz już w ciągu kilku dni!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Płock

Kampania Adwords

Google ADS pozwala w szybki sposób dotrzeć do nowych jak i obecnych klientów. Dla samej klasycznej reklamy bannerowej, czyli reklamy w Google Display Network, powstaje format statyczny, czyli banner tworzony na podstawie przesłanych przez Ciebie grafik i logo. Może on wyświetlać się z reklamą video outstream, reklamą video czy animacją. Możliwości jest wiele, a to ogromna zaleta, która w prosty sposób przyciąga do Twojego sklepu rzeszę odbiorców.

Kampania lokalna Google Ads

Kampania lokalna Google ADS to sposób na pokazanie Twojej firmy w danej miejscowości. Dzieje się tak przez wykorzystanie metod, które pozwolą zbudować rozpoznawalność wśród lokalnej społeczności i pomogą w prosty sposób odnaleźć Twoją firmę stacjonarną. Oczywiście w tych bardziej niszowych i specjalistycznych branżach ta rozpoznawalność nie musi być wcale wysoka. Dobra strategia marketingowa powinna być proporcjonalna do rynku, nie warto wydawać pieniędzy na nieefektywne formaty, które nie docierają do naszej grupy potencjalnych klientów, lub też docierają zbyt daleko. Lokalna reklama Google ADS rozliczana jest na podstawie jednego kliknięcia. Jej największym atutem jest umiejscowienie jej i szybkość jej wdrożenia. Warto także wypróbować rozszerzenia kampanii w postaci rozszerzenia lokalizacji i reklamy w mapach Google oraz rozszerzenia połączeń na frazy branndowe – czyli na nazwę Twojej firmy.

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing to reklama działająca w sieci reklamowej Google, czyli wyświetlająca się na milionach stron internetowych należących do programu Google ADS. Dzięki temu Twoja reklama może wyświetlać się zarówno na niszowych blogach jak i na największych serwisach informacyjnych czy też ogłoszeniowych. Większość użytkowników nie dokonuje zakupów przy pierwszym kontakcie ze stroną produktu. Kluczem do sukcesu jest więc powrót do potencjalnych klientów z odpowiednim przekazem reklamowym na każdym etapie ścieżki zakupowej. Nie można zapomnieć także o osobach, które zrealizowały już na Twojej stronie swój cel i dokonały zakupu. Ich pozytywne opinie mogą być źródłem na pozyskanie przez Ciebie nowych klientów! Reklamy remarketingowe mogą przybierać formę banerów reklamowych lub reklam elastycznych, czyli tekstu + reklamy graficznej. W przypadku reklam graficznych masz na pewno większą kontrolę nad przekazem marketingowym, jednak taka reklama odbywa się kosztem jej zasięgu. Reklamy elastyczne są chętniej i częściej wyświetlane przez Google. Z drugiej zaś strony masz mniejszą kontrolę nad ich wyglądem, ponieważ to Google tworzy takie reklamy z elementów, które mu dostarczasz.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania inteligentna Google Ads

Kampanie inteligentne Google ADS mają ogrom zalet:

 • pozwalają szybko i łatwo tworzyć reklamy online
 • płacisz tylko wtedy, kiedy potencjalni klienci klikną w reklamę
 • przyciągasz więcej klientów do swojej witryny lub wizytówki w Mapach Google
 • Google ADS wyświetla reklamy za Ciebie
 • możesz sprawdzać skuteczność reklam w panelu informacyjnym
 • docierasz do klientów korzystających z urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony oraz korzystających z komputerów

Kampania produktowa Google Ads

Kampania produktowa pozwala na promowanie oferty Twojego sklepu internetowego lub lokalny asortyment, zwiększyć ruch na stronie ww lub w Twoim lokalnym sklepie i docierać do lepiej dobranych, potencjalnych klientów. Wyślij nam dane o produktach, jakie posiadasz, a my użyjemy Twojej kampanii do tworzenia reklam w Google i w sieci, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć, co sprzedajesz. Takie reklamy nazywamy produktowymi, ponieważ mają inną, graficzną formę. W przeciwieństwie do reklamy tekstowej, która wyświetla tylko tekst, reklama produktowa zawiera zdjęcie produktu, a także tytuł, cenę i nazwę Twojego sklepu. Dzięki temu użytkownicy uzyskają więcej informacji o Twoich produktach, zanim klikną reklamę, a Ty zdobędziesz więcej potencjalnych klientów.

Optymalizacja kampanii produktowej

Jeśli chcesz, aby Twoja kampania osiągała dobre wyniki, musi być ona przede wszystkim odpowiednio przygotowana i regularnie optymalizowana. Nawet najlepiej prowadzona kampania nie będzie efektywna, jeśli nie zapewnisz jej odpowiedniego pliku produktowego. Jest on kluczowy do działania całej kampanii. To na jego podstawie jest tworzona cała reklama, którą zobaczy Twój potencjalny klient, a także od jego zawartości zależy, czy zobaczy on reklamę, czy też nie. To, co równie istotne, to dobór odpowiednich stawek. Musi on być zgodny z obranym przez Ciebie celem. Na podstawie dobranej strategii system decyduje o tym, jakie sygnały traktuje jako najważniejsze przy ustalaniu stawek za kliknięcie w reklamę. W przypadku inteligentnych kampanii produktowych masz do wyboru tylko dwie możliwości. Domyślnym ustawieniem jest maksymalizacja wartości konwersji. Jeśli pozostawimy to ustawienia na Twoim koncie, system będzie dążył do tego, aby w założonym przez Ciebie budżecie uzyskać jak największą wartość konwersji. Musisz dobrać budżet kampanii w taki sposób, aby był odpowiedni, ponieważ ma to kluczowe znaczenie dla całej kampanii.

Kampania SEM

Kampania SEM – Search Engine Marketing – to strategia marketingowa w wyszukiwarkach, która ma na celu pozycjonowanie treści firmy w taki sposób, aby była ona wyżej w rankingach wyszukiwania. Jest to metoda, która pośrednio zdobywa klientów. Kampanię SEM można przeprowadzić w różnych wyszukiwarkach i platformach online, np. w Google i na Facebooku. Aby odpowiednio przeprowadzić kampanię SEM, należy poznać wiele mechanizmów, definicji i akronimów. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest to, abyś oddał Nam swoją firmę w Nasze profesjonalne ręce, a my uczynimy wszystko, aby Twój biznes rozkręcał się z dnia na dzień, przynosząc Ci jak największe dochody!

Kampania PPC

Pay Per Click czyli kampania PPC, to w dosłownym tłumaczeniu “płatność za kliknięcie”. Decydując się na tego typu promocje, płacisz za reklamę Google ADS, kiedy to klient kliknie w reklamę i zostanie przekierowany na stronę internetową Twojego sklepu. Kampania PPC wyróżnia się finansową elastycznością. Dzięki tego typu działaniom możesz uzyskać całkowitą kontrolę nad budżetem reklamowym. A jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu kampanii reklamowej, oddelegowany do Twojej kampanii specjalista z naszej ekipy zajmie się każdym szczegółem kampanii Google ADS.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Płock

Dzięki kampanii możesz promować swoje produkty lub usługi w dużej sieci Google obejmującej m.in. wyniki wyszukiwania, witryny, filmy, aplikacje mobilne, mapy i informacje o produktach. Wybierasz typ kampanii na podstawie swoich celów marketingowych, strategii marki i ilości czasu, jaką możesz poświęcać na prowadzenie kampani, a resztą zajmujemy się my.

Prowadzenie kampanii Adwords

Prowadzenie kampanii w Google Ads jest wykorzystywane przez nowe firmy oraz przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkim wyróżnieniu się w internecie. W przypadku kampanii w wyszukiwarce, odbiorców reklam można podzielić na dwie grupy: tych klikających wyłącznie w wyniki niebędące reklamą oraz tych, wybierających link bez względu na to, czy mają do czynienia z płatną reklamą, czy nie. Obecnie kampanie Google AdWords można wyświetlać w tak wielu miejscach, że nie można mówić już o konkurowaniu płatnych kampanii z pozycjonowaniem. SEO można stosować też na YouTube – jednak ono zawsze będzie ograniczało się do wyników wyszukiwania lub polecanych filmów. Natomiast reklamy Google mogą mieć ciekawe formy i stanowią zupełnie inny sposób pozyskiwania klienta. Dlatego też najbardziej rozwojowe oraz świadome firmy decydują się na połączenie pozycjonowania i Google Adwords.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Kampanie produktowe Google oferują kilka sposób określania stawek. Masz do wyboru: CPC (z opcją ulepszonego CPC), docelowy ROAS oraz maksymalizację kliknięć. Gdy reklamy zbiorą odpowiednią ilość informacji, możesz zacząć przeglądać dane konkurencji takie jak test porównawczy CPC, test porównawczy CTR, udział w wyświetleniach i udział w kliknięciach, a także korzystać z narzędzi takich jak symulator stawek. Dzięki temu ocenisz swoją skuteczność, dostosujesz strategię określania stawek i uzyskasz informacje pozwalające podejmować trafne decyzje związane ze skutecznością kampanii.

Obsługa Google Ads

Google Ads to system reklamowy firmy Google umożliwiający wyświetlanie reklamy tekstowej i produktowej w wyszukiwarce, ale też reklamy graficzne w sieci reklamowej Google Display Network oraz reklamy wideo w YouTube. Konfigurowanie reklamy tekstowej Google Ads polega na określeniu odpowiednich dla danej strony WWW fraz kluczowych. Po wpisaniu frazy kluczowej w wyszukiwarkę, użytkownik zobaczy reklamę Twojej strony na pierwszych czterech pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Zadaniem specjalisty z naszej ekipy jest stworzenie atrakcyjnej treści reklamowej, która wyświetli się jako opis strony internetowej i zachęci użytkownika Google do wejścia na Twoją witrynę.

Wycena Google Ads

Aby wyświetlać reklamy w Google, musisz wybrać odpowiedni budżet kampanii i opcje ustalania stawek. Budżet wyznacza limit obciążeń w ramach danej kampanii, dlatego powinna być to średnia kwota, jaką możesz wydawać dziennie. Rzeczywiste koszty mogą być mniejsze w zależności od tego, jak zarządzasz stawkami. Maksymalna stawka za kliknięcie to najwyższa kwota, jaką chcesz zapłacić za kliknięcie reklamy. Zarządzając stawkami, możesz mieć wpływ na to, jaki ruch generują Twoje reklamy oraz na związany z tym zwrot z inwestycji (ROI). Dzięki wyższym stawkom kampania może generować większy ruch, ale Twoje wydatki mogą się zwiększyć. Niższe stawki często oznaczają mniej kliknięć i konwersji.

Reklama Google koszt

Na koszty związane z obsługą Google Ads składają się dwa elementy. Pierwszym z nich jest budżet przeznaczony na kliknięcia, który wpłacany jest na dedykowane konto Google. Drugim elementem ceny jest prowizja agencji za prowadzenie kampanii (% od wydanego budżetu). Wysokość budżetu, jaki należy przeznaczyć na kampanię, zależy od popularności wybranych słów kluczowych oraz ich konkurencyjności. Im wyższa konkurencyjność, tym wyższy jest koszt kliknięcia w reklamę i wyższy budżet trzeba przeznaczyć na sprowadzenie zakładanej ilości użytkowników na stronę.

Google Ads cennik

Prowizja naszej agencji zależy od stopnia skomplikowania kampanii i wysokości budżetu reklamowego, jakim zarządzamy. Niezależnie od wysokości budżetu reklamowego warto zadbać o to, aby był on wydawany jak najbardziej efektywnie. Powierzenie kampanii doświadczonej agencji SEM pozwoli na osiągnięcie wysokiego zwrotu z inwestycji. Nie zwlekaj i powierz nam swoją kampanię Google ADS, by cieszyć się jak najlepszymi wynikami sprzedaży swoich produktów czy usług w internecie!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Płock

Jakie są rodzaje reklamy w sieci reklamowej Google Ads?

1.Google Ads Search, czyli tekstowe reklamy w wyszukiwarce Google.
2. Google Display Network, czyli reklama banerowa umożliwiająca wyświetlanie reklamy graficznej na stronach WWW i w aplikacjach.
3. Google Shopping, czyli kampanie produktowe Google pozwalające na prezentowanie wybranych lub wszystkich produktów z Twojego sklepu bezpośrednio w wyszukiwarce Google.

Reklamy Adwords

Jak już wspomnieliśmy, istnieje kilka modeli rozliczania kampanii w Google.

-CPC (cost per click) – najpopularniejszy model rozliczania w kampanii. Płacisz w nim za każde kliknięcie w reklamę. Wyświetlenie reklamy jest bezpłatne.

-eCPC (Ulepszony CPC) – model, w którym algorytmy decydują o górnej granicy stawki za kliknięcie, tak, aby maksymalizować liczbę konwersji.

-CPM (cost per mile) – płatność za 1000 wyświetleń, wykorzystywana w kampaniach skierowanych na budowanie widoczności i świadomości marki.

-CPV (cost per view) – w tym modelu płacisz za wyświetlenie, jeżeli użytkownik obejrzy minimum 30 sec. filmu lub cały, jeżeli jest on krótszy.

-ROAS (return on ad spend) – inteligenty system dobierania stawek. Algorytm Google Ads sam dopasowuje maksymalną stawkę za kliknięcie, aby uzyskać określony przez nas docelowy ROAS.

-CPA (cost per action) – inteligentny system ustawiania stawek maksymalnych za kliknięcie, aby maksymalizować konwersje na podstawie zadeklarowanej, maksymalnej stawki za konwersję.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Reklamy PPC

Zalety kampanii PPC to przede wszystkim:

1.Szybkie rezultaty – dobrze przygotowana i opracowana pod kątem doboru słów kluczowych reklama sprawi, że więcej osób się nią zainteresuje i przejdzie na Twoją stronę.
2. Płatność za efekt – płacisz nie za wyświetlenie Twojej reklamy, a za kliknięcie w nią przez użytkownika.
3. Możliwość precyzyjnego określenia grupy docelowej dzięki wykorzystaniu fraz odpowiadających na potrzeby internautów.
4. Mierzalność efektów – możliwa od razu po uruchomieniu kampanii.
5. Wysoki poziom elastyczności – w dowolnym momencie możesz modelować frazy kluczowe oraz modyfikować wysokość cen za kliknięcie.
6. Kontrola budżetu – na kampanię PPC wydasz tylko tyle, ile określisz na etapie jej planowania.

Google Ads B2B

Współpraca na poziomie firm czy marek jest dużo bardziej wymagająca, niż w przypadku sektora B2C (Business to Client), czyli sprzedawców pozyskujących indywidualnego klienta. Trzeba włożyć więcej wysiłku oraz czasu na zbudowanie relacji, ale dzięki temu zazwyczaj jest ona trwalsza. Sam proces podjęcia współpracy jest dłuższy i dużo bardziej wymagający niż w przypadku B2C, ponieważ angażuje więcej osób. Dlatego też kierując swoją ofertę do sektora B2B, trzeba mieć na uwadze, że z reguły zależy im nie tylko na oszczędności pieniędzy, ale również sprawnym przejściu całego procesu.

Google Ads firma

Uruchomienie reklamy Google AdWords oznacza bycie w miejscach, gdzie większość polskich internautów rozpoczyna poszukiwanie rekomendacji związanych z produktami i usługami. Oznacza to, że prowadząc jakikolwiek biznes – o lokalnym, ogólnopolskim, a nawet światowym zasięgu – w zasadzie nie można zrezygnować z reklamy w Google, która w Polsce jak i na świecie jest wiodącą wyszukiwarką.

Reklama SEM

SEM (Search Engine Marketing – marketing w wyszukiwarkach) to grupa działań promocyjnych, takich jak na przykład przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych, optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie. Ich celem jest osiągnięcie widoczności danego serwisu czy strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Reklama produktowa Google

Kampanie produktowe to najlepsza forma reklamy dla posiadaczy sklepów internetowych. To tworzone automatycznie graficzne reklamy produktu wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google. W sieci możemy spotkać różne nazwy kampanii: PLA Google, Google Shopping czy Zakupy Google. Format reklamy jest bardzo prosty, a potencjalnemu klientowi wyświetla się cena, nazwa sprzedawcy i produktu oraz jego zdjęcie.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
 • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
 • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
 • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
 • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
 • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
 • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
 • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Praca nad kampanią Google AdWords nigdy nie powinna kończyć się wraz z ustawieniem kampanii i odnotowaniem pierwszych kliknięć w reklamy. Równie ważna jest optymalizacja kampanii, jednak nie zawsze na pierwszy rzut oka wiadomo, co w kampanii idzie nie tak. W takim wypadku można oddać to zadanie w ręce ekspertów, czyli nam i zlecić wykonanie audytu kampanii. Jakich elementów audyt powinien dotyczyć? M.in. połączenia konta Adwords i konta Google Analytics, sprawdzenie struktury konta, sprawdzenie tekstów reklamowych i innych materiałów użytych w kampanii, sprawdzenie elementów mających wpływ na Wynik Jakości (przewidywany CTR, czyli współczynnik klikalności, trafność reklamy i jakość strony docelowej), sprawdzenie słów kluczowych i ich dopasowań – w tym fraz wykluczających, analizę potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz celów.

Audyt kampanii Adwords

W ramach konta Google AdWords istnieje możliwość ustawienia kampanii, a w ramach kampanii można ustawić grupy reklam. Podział jest istotny, ponieważ pewnych ustawień można dokonać wyłącznie na poziomie kampanii, a innych – wyłącznie na poziomie grupy reklam. W tym pierwszym przypadku można ustawić m.in. budżet dzienny, język, typ kampanii, lokalizację, strategię ustalania stawek, rozszerzenie reklam dla całej kampanii czy harmonogram wyświetlania reklam. W ramach grup reklam można utworzyć reklamy, dobrać słowa kluczowe (w tym frazy wykluczające), ustalić maksymalne stawki za kliknięcie (o ile wybrano ręczne ustalanie stawek) czy utworzyć rozszerzenia reklam przypisane do danej grupy reklam.

audyt google ads

Audyt konta Adwords

Choć zazwyczaj audyt kampanii AdWords nie obejmuje automatycznie audytu strony internetowej, to jednak serwis jest nieodłączną częścią każdej kampanii – nie sposób go pominąć. W przypadku audytu strony internetowej pod kątem kampanii, Google AdWords powinien obejmować zwłaszcza te podstrony, na które trafią użytkownicy po kliknięciu w reklamę. Należy sprawdzić, czy to, co zostało ujęte w kampanii pasuje do informacji zawartych w firmowym serwisie i tego, w jaki sposób serwis wygląda. Najważniejsze elementy audytu strony internetowej powinny obejmować: analizę marketingową (w tym sprawdzenie tekstów na docelowej podstronie), analizę użyteczności strony, analizę statystyczną oraz sprawdzenie architektury informacji. Przeanalizowanie tych elementów pozwoli też na sprawdzenie, czy strona zachęca do skorzystania z usług i kupna produktu.

Linki sponsorowane Google Adwords Płock

Linki sponsorowane to reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google, wyświetlane nad i pod organicznymi wynikami wyszukiwania. To jedna z najbardziej skutecznych form reklamy online, rozliczana w modelu PPC (Pay Per Click). Wyświetlenie reklamy następuje po wpisaniu przez użytkownika w wyszukiwarkę odpowiedniego słowa kluczowego wybranego przez reklamodawcę. Kliknięcie w reklamę prowadzi użytkownika do strony www z ofertą.

Linki sponsorowane cennik

Pozwól zauważyć się w Internecie i zwiększając zyski swojej firmy. Skorzystaj z linków sponsorowanych. Dzięki temu zyskasz pewność, że odniesiesz natychmiastowy sukces w Internecie! Starannie dobierzemy dla Ciebie słowa kluczowe, które będą dopasowane do Twojej branży i znacznie zwiększą ruch na Twojej stronie oraz powiększą sprzedaż. Zaproponujemy również zoptymalizowany budżet dla każdej kampanii, który będzie zgodny z oczekiwaniami, a jednocześnie pozwoli nam dotrzeć z kampanią Google AdWords do możliwie jak największej liczby potencjalnych Klientów.

Linki sponsorowane Google cennik

Decydując się na usługę linków sponsorowanych dokładnie widzisz, za co płacisz. Opłata jest naliczana za poszczególne kliknięcia internautów w Twoją reklamę (CPC = cost per click). To Ty decydujesz, ile przeznaczysz na kampanię. Nasza prowizja uzależniona jest od pakietu, na jaki się zdecydujesz, niezależnie od budżetu kampanii.

Sprawdź również jak skonfigurować kampanię Facebook Ads – krok po kroku.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner