Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Gdynia

W Twoich planach dotyczących firmy są działania marketingowe? Nie jest to jednak proste zadanie dla tych, którzy nie mieli do tej pory styczności z reklamą w Internecie. Jeśli więc chcesz nie tylko zmieścić się w budżecie, ale też zadziałać odpowiednio skutecznie, koniecznie sięgnij po system reklamowy Google Adwords i wykorzystaj kampanie reklamowe gdynia.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Gdynia

Kampania Adwords

Jedni właściciele firm są bardziej doświadczeni w marketingu i wiedzą, o co w nim chodzi, inni nieco mniej. Warto jednak mieć na uwadze, że dobrze rozplanowana kampania e-marketingowa powinna uzupełniać wzajemnie dwa kanały promocji. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony internetowej przy współpracy z agencją interaktywną, a drugą zaś poprowadzenie kampanii Google Ads Pay Per Click.

Kampania lokalna Google Ads

Czym jest kampania lokalna prowadzona przy wykorzystaniu Google Ads? Otóż najczęściej wybierana jest przez sklep, aby promować jego katalog. Często też wykorzystywana jest przez firmy, których głównym produktem jest usługa. Zazwyczaj jest to kampania łącząca w sobie Google Ads oraz Google “Moja firma”. Dzięki czemu stopniowo poprawisz swoją pozycję w wyszukiwarce google.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing jest popularną oraz bardzo efektywną kampanią prowadzoną przy użyciu Google Ads. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie trafić do wielu Twoich nowych klientów. Stawiamy na osoby, które już wcześniej odwiedziły Twój sklep czy Twoją stronę internetową z opisem oferowanych usług. Wystarczy kilka dni lub tygodni, aby klient dowiedział się o Twoim istnieniu i chętnie zakupił to, co miał w planach wcześniej, jednak zrezygnował z jakichś powodów.

Kampania inteligentna Google Ads

Smart Display Campaigns to ciekawa forma reklamy Google, która cechuje się intuicyjnością oraz  łatwością tworzenia. Wykorzystuje ona zazwyczaj sztuczną inteligencję oraz stawia na automatyzację pracy. W tym przypadku wykorzystywane są trzy metody automatyczne: tworzenie reklam, kierowanie reklam oraz określanie stawek.

Kampania produktowa Google Ads

Decydując się na korzystanie z Google Ads, możesz śmiało opracować reklamy produktowe wraz z przedstawieniem całej oferty sklepu. Takie działanie pozwoli na uzyskanie przez klienta wielu informacji.

Optymalizacja kampanii produktowej

Chcesz, aby Twoja kampania osiągała najlepsze wyniki? Na pewno warto skupić się na feedzie produktowym, docelowym ROASie, odpowiednim modelu atrybucji, celach mikro i imporcie danych witryny, a także elastycznej reklamie dla firmy.

Kampania SEM

SEM to skrót od Search Engine Marketing. Jest to segment związany z wyszukiwaniem internetowym. Kampanie Google Ads to promocja firmy składająca się z pozycjonowania strony internetowej SEO oraz z płatnych kliknięć w link – PPC.

Kampania PPC

PPC oznacza Pay Per Click lub Cost Per Click. To promocja, która pozwala przekierować każdego potencjalnego klienta na Twoją witrynę www. Wyróżnia się ciekawą elastycznością finansową.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Gdynia

Jeśli chcesz skorzystać z naszych działań – śmiało, efektywna kampania goggle dla każdego. Wspieramy zarówno duże, jak i małe firmy. Zapraszamy do współpracy wszystkich biznesmenów z Gdyni.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampania Google ADwords to reklama typu PPC. Chodzi tutaj o pobieranie płatności za każdorazowe kliknięcie w reklamę. Ogranicza to więc koszty, jeśli klient w nią nie kliknie, a jedynie zobaczy. Wykorzystaj potencjał sieci reklamowej google!

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Każda kampania jest inna, inne są też jej cele. Warto go określić na samym początku, ponieważ to klucz do odpowiedniej taktyki.

Obsługa Google Ads

Istotną sprawą jest struktura konta. Ma to wpływ na łatwiejsze zarządzanie, ale również zwiększoną efektywność działań. Jeśli nie chcesz, aby kampania była prowadzona błędnie – postaw na specjalistów.

 

Wycena Google Ads

Cena kampanii Google Ads to dwa istotne elementy – budżet dedykowany kliknięciom oraz ceny agencji. Ten drugi czynnik zazwyczaj jest jakimś procentem całego budżetu.

Reklama Google koszt

Nasze reklamy Google są prowadzone w taki sposób, aby były efektywne, a jednocześnie by nie komplikować budżetu reklamowego. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny reklamy google ads.

Google Ads cennik

Jeśli chcesz oszacować koszt kampanii Google Ads, koniecznie zachowaj elastyczność, określ limit budżetu, płać tylko za wyniki, gdy użytkownicy podejmą działania oraz określ budżet na reklamy i nie wydawaj nic więcej.  

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Gdynia

Specjaliści w naszej agencji doskonale skonfigurują reklamę dla Twojej firmy nie tylko w sieci wyszukiwania. Będzie się ona wyświetlała tam, gdzie powinna. 

Reklamy Adwords

W ramach reklam Adwords można wymienić: Google Ads Search, Google Shopping oraz Google Display Network.

Reklamy PPC

Reklama Pay Per Click to rodzaj marketingu, gdzie płacimy jedynie za wejście klienta w link – nie obejrzenie reklamy. 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Marketing to specyficzna branża, w której potrzeba informacji o kliencie. My również potrzebujemy nieco informacji o Tobie – tylko wtedy będziemy w stanie zaprojektować najlepszą reklamę dla Twojego biznesu.

Google Ads firma

Ta wyjątkowa opcja pozwala na tworzenie wizytówek oraz zarządzanie nimi całkowicie bezpłatnie. Wystarczy mieć Profil Firma w Mapach Google.

Reklama SEM

SEM to kampanie realizowane najczęściej w Google w formie PPC. Opłata pobierana jest więc dopiero po kliknięciu w nią.

Reklama produktowa Google

Jeśli chcesz, aby reklama w Google dostarczała potencjalnemu klientowi informacji o Twoim produkcie – wybierz reklamę produktową Google.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt to ważna sprawa. Warto go wykonać przed podjęciem działań marketingowych, ponieważ każdy punkt w nim pokazuje, co warto poprawić i jakie błędy należy rozwiązać.

Audyt kampanii Adwords

By poprawić wyniki kampanii Adwords, warto wpierw dokonać audytu. Będzie to dobry krok, jeśli dotychczasowe działania nie przyniosły pożądanych efektów.

Audyt konta Adwords

Masz wrażenie, że w niektórych miejscach Twój budżet wydawany jest zupełnie bezcelowo? Koniecznie sprawdź to przy pomocy audytu konta Adwords.
audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Gdynia

Klientów szukaj koniecznie tam, gdzie jest ich dużo. Z pewnością jednym z takich miejsc jest wyszukiwarka Google. Świetne wyniki uzyskasz dzięki wykorzystaniu linków sponsorowanych Google AdWords. W tym przypadku łatwo sprawić, aby ruch był faktycznie dla strony opłacalny.

Linki sponsorowane cennik

Wbrew pozorom, kampanie Google Ads z wykorzystaniem linków sponsorowanych dają sporo możliwości promocyjnych. Możesz łatwo zaprezentować produkty czy usługi, zrealizować swoje cele biznesowe czy też zobaczyć, które działania przynoszą efekty, a które nie.

Linki sponsorowane Google cennik

Linki sponsorowane Google dają dużo dobrego. Nic więc dziwnego, że takie działania charakteryzują się również odpowiednią ceną. Koniecznie sprawdź, co oferuje nasza agencja i skorzystaj z naszych usług!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (4 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner