Double Digital

Optymalizacja Google Ads

Spis treści

By osiągnąć sukces, a raczej podjąć się próby jego osiągnięcia, wpierw powinieneś mieć odpowiednią wiedzę na temat optymalizacji kampanii. Trafność reklamy będzie głównym czynnikiem, który wprowadzi Twój produkt w świat użytkownika.

By jednak tak się stało, wpierw musisz skoncentrować się na wielu istotnych składnikach, takich jak (na przykład) odpowiedni dobór słów kluczowych i wiele więcej.

Słowa kluczowe wspomogą cały proces optymalizacji, jednakże na początku ważne jest, żebyś dowiedział się, w jaki sposób w ogóle zacząć ich szukać, jak je dobierać i na co zwracać uwagę. Warto także zwrócić uwagę na optymalizację konwersji. Tych informacji, jak również wielu innych dowiesz się z tego artykułu. Zatem zaczynajmy!

Optymalizacja kampanii AdWords

Abyś zwiększył ruch na twojej stronie, wpierw musisz zdać sobie sprawę z faktu, że wchodząc w świat reklamy, będziesz musiał je stale w przyszłości optymalizować. Optymalizacja kampanii jest bardzo ważna. Pozwoli Ci na rozwój strony, tym samym zwiększając jej widoczność w wyszukiwarce, a z czasem na oszczędność środków.

Istotną rolę na samym początku odegra odpowiednie przeanalizowania swojej branży. Od tego właśnie powinieneś zacząć.

Przeanalizuj konkurencję. Sprawdź co ona oferuje. Następnie zacznij wyciągać wnioski. Będzie to bardzo dobry punkt zaczepienia do dalszej optymalizacji kampanii. Kolejną rzeczą będzie wyznaczenie sobie celów. Na samym początku nie muszą być one bardzo wygórowane. Nie warto się spieszyć, a także podejmować zbyt radykalnych działań, by następnie się nie zrazić do całego przedsięwzięcia.

W tej sytuacji pośpiech będzie działał tylko i wyłącznie na Twoją niekorzyść, dodatkowo może znacząco uszczuplić Twój portfel, a tego chyba nie chcesz.

Po owej analizie możesz przystąpić do działania. Taka analiza pozwoli Ci dobrać odpowiednią strategię marketingową, która następnie pomoże Ci wybrać pasujący typ kampanii.

Optymalizacja AdWords — dla przykładu

Weźmy za przykład sklep internetowy, w którym zamierzasz rozpocząć sprzedaż akcesoriów sportowych. Dla użytkowników, którzy poszukują tego typu rzeczy będziesz mógł trafić przy pomocy reklamy tekstowej lub produktowej. Będą one wyświetlać się na różnego rodzaju hasła, takie jak: akcesoria sportowe, sklep sportowy akcesoria (i wiele innych).

Następnie dużo będzie zależeć od tego, jaki typ reklamy wybierzesz. Jednym z typów reklamy może być reklama w formie video, która będzie wyświetlana przez obejrzeniem filmu na YouTube stricte związanym ze sportem, bądź opisującym dany przedmiot sportowy.

Inną sytuacją mogą być blogi lub serwisy, w których użytkownicy szukają informacji na temat wybranych akcesoriów. Wtedy możesz przy pomocy reklam wyświetlanych na blogu lub serwisie oferować użytkownikom przekierowanie się do Twojego sklepu z akcesoriami sportowymi, a wszystko po to, by przykuć uwagę użytkownika.

Wybrałeś już pewien rodzaj kampanii AdWords. Kolejnym kluczowym czynnikiem będą ustawienia, które zwrócą uwagę wyłącznie odpowiednich potencjalnych klientów.

Elementy optymalizacji kampanii

  • harmonogram reklam — musisz pamiętać, że nie ma konieczności, by reklamy wyświetlały się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,

  • lokalizacja reklamy — po dokładnej analizie musisz stwierdzić, w jakim obszarze mają wyświetlać się Twoje reklamy,

  • CPC — w przypadku stawek CPC (Cost Per Click) masz do wyboru kampanie samodzielne, bądź kampanie automatyczne,

  • limit wyświetleń danej reklamy — reklamy graficzne, tekstowe i inne, by odznaczały się lepszą skutecznością działania — będą musiały także wyświetlać się w odpowiednich ilościach każdemu z użytkowników. W tej sytuacji nie warto iść w ilość, tylko w jakość reklamy, ponieważ nadmierna liczba wyświetlanych reklam zmęczy internautę, przez co szybko zniechęci się do Twojej oferty.

Optymalizacja kampanii Google AdWords a słowa kluczowe

Jak już zapewne wiesz, a przynajmniej się domyślasz – skuteczność reklam będzie zależała od odpowiedniego dobrania słów kluczowych. To właśnie na nich opiera się cały system marketingowy, z tego też względu ważne jest, abyś dobrał je w odpowiedni sposób.

W tym przypadku znacznie mniej istotne jest oferowanie klientom wygórowanych promocji, marketingowych chwytów reklamowych oraz innych haczyków rzekomo przykuwających uwagę potencjalnego klienta.

Ale dlaczego?

Dlatego, że nie ma to w zasadzie najmniejszego sensu, ponieważ żaden z użytkowników tego nie zobaczy bez słów kluczowych, które nie są dobrane do odpowiedniej grupy docelowej.

Załóżmy czysto hipotetycznie, że swój sklep z akcesoriami sportowymi reklamujesz na słowo kluczowe — nawóz do storczyków (w kilku konfiguracjach dopasowania). Co się wtedy stanie?

Większość użytkowników pomyśli, że reklamujesz sklep z nawozami do roślin. A co jeśli po kliknięci przekieruje ich na stronę Twojego sklepu sportowego? No właśnie. Będą lekko zdziwieni całą sytuacją. Szanse, by w takim przypadku zostali na dłużej na Twojej stronie są bardzo znikome, niemalże żadne.

W takim przypadku będzie się to wiązać jedynie z większym współczynnikiem odrzuceń, co będzie rzutować w przyszłości na gorsze pozycjonowanie się Twojej strony, a dodatkowo stratę pieniędzy.

Zatem co z takiej sytuacji możemy wywnioskować? Czemu możemy zapobiec? Jak możemy wspomóc nasze działania reklamowe? Oto nasze sugestie:

  • Wykorzystaj planer słów kluczowych — w kampanii Google Ads będziesz mógł dzięki niemu dodać wiele synonimów różnych fraz z listy słów kluczowych. To ułatwi Ci w efektywniejszy sposób dotarcie do danej grupy docelowej. Podczas wyboru słów kluczowych zwróć także uwagę na stawkę za kliknięcie,

  • analizuj raport haseł wpisywanych przez użytkowników — uzyskujesz dzięki niemu listę fraz, na które wyświetlają się reklamy. Pomoże Ci to w przyszłości rozbudować Twoją reklamę,

  • zwracaj uwagę na pozycję swojej reklamy — im jest ona wyżej w wynikach wyszukiwania, tym lepiej. Znacznie zwiększy to szanse na zauważenie Twojej reklamy przez użytkownika, a co za tym idzie — kliknięcie w nią,

  • analiza kosztów — pilnuj kosztów, przez które słowa kluczowe wyświetlają użytkownikowi,

  • dbaj o wysokie wyniki jakościowe reklamy — wynik jakościowy będzie przedstawiał Ci w skali (1-10) jak efektywna jest Twoja reklama, słowa kluczowe, których używasz oraz strona docelowa, do której mają zostać przekierowani klienci. Mówiąc w uproszczeniu — im wyniki jakości są lepsze, tym reklama jest wyżej, przy czym generując niższe stawki za każde kliknięcie,

Pozbądź się słów kluczowych, na które nie chcesz się wyświetlać

Wykluczające słowa kluczowe, są to słowa, na które Twoja reklama nie będzie się wyświetlać użytkownikom. Warto zauważyć, że pierwsze wykluczenia dodaje się już w momencie budowania kampanii Adwords. Wspominaliśmy wyżej, że kampanię należy stale kontrolować, przy tym warto także często spoglądać na raport haseł. Przy pomocy raportu wyszukiwanych haseł będziesz w stanie stwierdzić, które frazy nie są odpowiednie dla Twojej kampanii.

Ważne, abyś wiedział, że optymalizacja kampanii AdWords to nie tylko dodawanie słów, ale właśnie też wykluczanie tych, które w żaden sposób nie wspomagają Twojej kampanii (oraz mogą wprowadzać w błąd użytkownika). Odpowiednie słowa kluczowe (jak również wykluczenie tych niewłaściwych) to większa szansa na sukces, a także zmniejszenie kosztów.

CPC — o co z tym dokładnie chodzi?

CPC (Cost Per Click) jest to nic innego jak koszt jednego kliknięcia. W momencie, gdy dobierzesz odpowiednią stawkę do wybranej frazy, Twoja kampania zacznie się wyświetlać w znacznie lepiej widocznych dla użytkownika pozycjach. Podczas promowania kampanii Google Ads każdy chce być najlepszy (w tym przypadku pierwszy na liście wyszukiwań).

Jest to możliwe, jednakże aby tak się stało, wpierw musisz odpowiednio dobrać stawkę za każde kliknięcie (CPC). Przy ustalaniu stawek może pomóc Ci także planer słów kluczowych.

Wynik optymalizacji Google Ads — na co powinieneś zwrócić uwagę?

Tu przychodzą kolejne ważne kwestie, przy których powinieneś się na chwilę zatrzymać i dokładnie je przeanalizować. A są to:

ruch reklamy na różnych urządzeniach — w tej sytuacji masz możliwość dopasowania stawek za jedno kliknięcie do urządzeń, które generują największych ruch kampanii. Dla przykładu; jeżeli najwięcej wyświetleń pojawia się na urządzeniach mobilnych, możesz w tym też przypadku zwiększyć stawkę (by Twoja reklama pojawiała się wyżej). Owa stawka będzie skierowana stricte na użytkowników odwiedzających Twoją stronę www właśnie w ten sposób (z tych urządzeń).

liczba konwersji generowana przez frazy kluczowe — musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że zwiększenie stawki nawet jednego słowa kluczowego może poprawić sprzedaż, poprzez przekierowanie go do strony docelowej. Na pewno nie raz zdarzy Ci się sytuacja, w której zauważysz, że niektóre słowa kluczowe generują małą ilość konwersji, za to duże koszty. W tym też przypadku powinieneś zastanowić się nad zmniejszeniem stawki, co pozwoli Ci zaoszczędzić pewien określony budżet,

pozycja reklamy — tutaj w niektórych momentach mogą pojawiać się przeróżne wnioski. W przypadku niskiej pozycji reklam powinieneś podjąć próbę podwyższenia stawki, a następnie obserwowania efektów. W sytuacji reklam, które pozycjonują się wysoko, możesz rozpocząć stopniowe zniżanie stawki. Ważne, abyś zrobił to w odpowiednim momencie. Pamiętaj, że im lepszy wynik jakości, tym niższe koszty będziesz ponosić za reklamę. Dzięki wyższej skuteczności Twojej reklamy będziesz wyróżniać się na tle konkurencji. Dlatego pamiętaj aby dobrze wybrać słowa kluczowe, które reklama wyświetla użytkownikom,

czas, w którym jest największy ruch — kampaniami reklamowymi, a dokładniej ich optymalizacją możesz ustalić stawki (większe lub mniejsze) w wybranym przez Ciebie czasie odnośnie konkretnego produktu. Jeżeli widzisz, że w tygodniu, w godzinach wieczornych ruch wyświetleń odnośnie różnych produktów, które reklamujesz jest zwiększony, możesz wtedy spróbować obniżyć delikatnie stawkę. Analogicznie jest w drugą stronę — jeżeli widzisz, że (ogólnie) ruch jest zmniejszony w tygodniu, tym samym możesz podnieść stawkę, by być na lepiej widocznych pozycjach,

lokalizacje — tutaj zwróć uwagę, z jakich miejsc pochodzi największy ruch. Na tej podstawie będziesz mógł również ustalić stawkę (wyższą lub niższą) w zależności od tego, gdzie ten ruch jest większy lub mniejszy. Mówiąc o lokalizacji mamy na myśli wybrane miasta. Na przykład: Warszawa generuje więcej konwersji niż Rzeszów, w takiej sytuacji możesz jeszcze bardziej zwiększyć stawkę, by być jeszcze wyżej.

ocena jakości strony docelowej — strona docelowa również jest oceniana. To właśnie przez ocenę trafności można stwierdzić, w jaki sposób przebiega proces reklamowania się Twojej strony. Największe znaczenie mają tu treści reklamy oraz jej oryginalność, dlatego też nie możesz zapomnieć o odpowiednim tekście reklamy, ponieważ jest on bardzo istotny. Dodatkowo ocenie podlega przejrzystość całej witryny, szybkość ładowania strony www, a także łatwa nawigacja po jej wnętrzu.

Poprawimy skuteczność Twoich kampanii w 30 dni

Zainwestuj w sukces Twojej firmy, wybierając współpracę z najwyższej klasy ekspertami w Polsce. Tylko u nas masz gwarancję, że Twoje projekty PPC i SEO będą prowadzone przez specjalistów z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w kampaniach reklamowych oraz minimum 7-letnim bagażem wiedzy w pozycjonowaniu stron.
Przekonaj się, jak profesjonalizm przełoży się na Twoje wyniki!
strony internetowe

Optymalizacja kampanii produktowej

Ten typ kampanii reklamowej jest stosunkowo prosty w utworzeniu. Aby rozpocząć cały proces, najpierw należy powiązać konto Google Merchant Center z kontem Google Ads. To właśnie na nim będzie znajdować się Twój plik produktowy.

W tym przypadku reklam, Google generuje nazwę produktu, cenę, tytuł oraz zdjęcie. W tej kampanii nie dodajemy fraz kluczowych ani nie tworzymy reklam.

Warto tutaj także przytoczyć informację, że istnieją dwie możliwości tworzenia reklam produktowych. Pierwszą z nich jest ręczne tworzenie list produktowych z poziomu konta Google Merchant Center. Ten rodzaj reklamy będzie znacznie lepiej odzwierciedlał działania sklepów internetowych, które nie posiadają tysięcy produktów a wyłącznie kilka (lub kilkanaście) konkretnych. W takiej sytuacji nie ma zatem konieczności generowania automatycznej listy produktowej. Mimo braku możliwości kierowania reklamy na słowa kluczowe, można je wdrożyć jako wykluczające słowa, dzięki którym reklama nie będzie wyświetlana na takowe frazy.

Jak widzisz, kampania produktowa różni się od pozostałych. Dlatego też na początku zacznijmy od omówienia, czym jest struktura konta.

Struktura konta ma w tej kampanii ogromny wpływ na łatwiejsze rozporządzanie słowami kluczowymi. Wiąże się to także z prostszym zarządzaniem reklamą, a także produktem. Musisz wiedzieć, że to właśnie brak prawidłowe struktury konta jest jednym z najczęstszych błędów, które popełniane są przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z kampaniami.

Wśród struktur kampanii produktowych najczęściej stosowany jest podział na grupy produktów, poprzez ich różnorodność, która została podana w pliku produktowym, który zaś znajduje się na koncie Google Merchant Center. W ten sposób możesz podzielić kampanię na grupy produktów oparte o daną kategorię lub markę.

Miej jednak na uwadze, że podział na grupy zależy wyłącznie od Twojej inwencji twórczej. Nie jest to obowiązek, jednakże często zaleca się tworzyć podział, ponieważ znacznie ułatwia poruszanie się między kampaniami.

Uzasadniając owe zalecenia – w momencie, gdy wprowadzisz podział na grupy, będziesz miał także znacznie większą kontrolę nad dostosowaniem stawek dla różnorodnych produktów. Jest to spowodowane faktem, że CPC między różnymi produktami może się znacząco różnić.

Ważne jest również, abyś pamiętał, że w momencie gdy będziesz dostosowywać stawkę do poszczególnych grup reklam produktowych, to nie będziesz dopasowywać jej na poziomie słów kluczowych, a na poziomie wybranego segmentu produktów.

Natomiast podział pod względem cech charakterystycznych danego produktu można dokonać podczas konfiguracji, jeżeli chcesz promować w danej kampanii produkt oznaczony wybranymi przez Ciebie specyfikacjami.

Kampania produktowa — gdzie użytkownik zauważy Twoją reklamę?

Jest kilka miejsc, w których internauci będą w stanie zobaczyć Twoją reklamę produktową.

Trzy miejsca, w których może wyświetlic się Twoja reklama

  • tradycyjna wyszukiwarka Google – reklama będzie widoczna obok wyników wyszukiwania, 

  • w karcie Zakupy – w wyszukiwarce Google. Nie działa to niestety jednak we wszystkich krajach,

  • w sieci wyszukiwania Google w witrynach partnerskich – o ile Twoja reklama takie witryny uwzględnia,

Ponadto reklamy produktowe (oraz informacje o produktach) mogą wyświetlać się wraz z reklamami tekstowymi.

Grupy reklam — czy są istotne?

Grupy reklam są ważną częścią całego przedsięwzięcia. To właśnie dzięki nim panuje porządek. Ponadto znacznie mogą uprościć optymalizację- również optymalizację konwersji.

Załóżmy, że masz kilka kampanii reklamowych. Kampanie mogą posiadać ogromną ilość słów kluczowych. Żebyś mógł się w nich odnaleźć, kontrolować je i analizować, potrzebne będą Ci grupy reklam. Grup reklam możesz stworzyć naprawdę wiele, zwłaszcza że znacznie usprawniają pracę.

Możesz stworzyć kilka osobnych grup reklam. Każda z grup może być związana z (na przykład) daną marką jednego lub kilku produktów. Możemy w tej sytuacji wrócić do naszego wcześniejszego przykładu, w którym to opisywaliśmy prowadzony przez Ciebie sklep internetowy z akcesoriami sportowymi. W tym przypadku; do jednej grupy reklam wrzucisz akcesoria trekkingowe, do następnej zaś akcesoria do gry w piłkę nożną. Wtedy wszystko będzie na swoim miejscu, a Ty z łatwością będziesz mógł się po nich poruszać.

Ważne jest, abyś przemyślał jak chcesz przypisać słowa kluczowe jednej grupie reklam, a jak innej.

Kolejną istotną rzeczą jest nieprzesadna ilość słów kluczowych w grupie reklam. Bardzo dobrym pomysłem w tym przypadku jest wpisanie jednej frazy w kilku różnych dopasowaniach. Dodatkowo nazwy produktów muszą być odpowiednio zoptymalizowane pod całą kampanię, by razem tworzyły z nią spójną całość.

Optymalizacja grup reklamowych to w głównej mierze obserwacja kosztów, weryfikacja działania słów kluczowych znajdujących się w danej grupie, a także przydzielanie fraz do nowych osobnych kampanii.

Rozszerzenia reklam — dodatek, a może istotna część?

Dzięki rozszerzeniu reklam masz możliwość poszerzenia swoich manewrów w kampanii. W jaki sposób? Otóż rozszerzenie umożliwia Ci na przykład zwiększenie o kilka dodatkowych linijek tekstu. Ponadto przez rozszerzenie możesz także przekazać informacje, które nie zmieściły się w tekście reklamowym. Dodatkowo opiszemy kilka rozszerzeń, które masz możliwość dodać do swojej reklamy.

Kilka rozszerzeń, które mogą Ci się przydać

  • rozszerzenie połączeń — umożliwia wyświetlenie numeru telefonu w polu reklamy.

  • rozszerzenie lokalizacji — to proste rozszerzenie pozwala zamieścić mapę, adres, a także odległość, która dzieli Cię od siedziby danej firmy,

  • rozszerzenie cen — to rozszerzenie służy to ilustrowania cen produktów, a także łatwe przejście na stronę, które je oferuje,

Szukasz skutecznej agencji Google Ads?

Damian Dziergowski

CEO & Founder

Co musisz wiedzieć o stronie docelowej?

Pokrótce mówiąc, by Twoja strona docelowa działała lepiej, musisz stworzyć z niej wiarygodne źródło dla użytkowników. Tak, by wchodząc na Twoją stronę nie czuli, że ktoś ich oszukuje.

Wskazówki które ulepszą Twoją stronę

bądź konkretny — pokazuj co oferujesz, oraz jakie będą koszty (np. każdego zamówienia lub usługi). Twoja strona docelowa jest pierwszą wizytówką, z którą spotyka się użytkownik, dlatego musi być ona przejrzysta i prosta w poruszaniu się. By zdobyć klientów — bądź uczciwy, informuj o cenach, nie stwarzaj haczyków. Klienci wykryją to bardzo szybko, co będzie wiązać się najprawdopodobniej z ich stratą,

łatwy kontakt — klienci często mają przeróżne pytania dotyczące Twoich produktów lub usług. Stwórz im prostą linię kontaktową do Ciebie. W ten sposób pokażesz im, że każdego z osobna traktujesz poważnie i przede wszystkim niczego przed nimi nie ukrywasz,

informacje — dostarcz użytkownikom odpowiednią dawkę informacji. W zależności od tematyki branży postaraj się dostosować ilość informacji do danej usługi lub produktu w sposób, by każdy z klientów był zadowolony, tym samym nie wahając się podczas zakupu,

CTACall To Action — wezwanie do działania — Twoje kampanie posiadające wezwanie do działania powinny odzwierciedlać owy tekst na Twojej stronie. Taka sytuacja sprawi, że Twoje wezwanie zostanie lepiej przez użytkowników zapamiętane,

przejrzystość — gdy posiadasz już stronę docelową, postaraj się, by nie było w niej natłoku informacji, ani rzeczy, które będą w jakiś sposób mogły rozproszyć użytkownika. Twoja strona ma być czytelna i łatwa w zrozumieniu. Użytkownik nie wchodzi na nią po to, by się zgubić, tylko aby dowiedzieć się więcej o Twoim produkcie lub usłudze, którą następnie będzie skłonny kupić,

pokaż dowód — oczywiście nie mamy w tym przypadku na myśli Twojego dowodu tożsamości, tylko certyfikaty, które do tej pory uzyskała Twoja firma, a także nagrody oraz wyróżnienia. Powinieneś umieścić je w widocznym miejscu na swojej stronie. Może to wspomóc zbudowanie zaufania wśród klientów, co następnie zacznie być odzwierciedlane większą ilością sprzedaży,

słowa kluczowe — jest to istotny czynnik na Twojej stronie docelowej. Pamiętaj, by używać takich samych słów kluczowych na stronie jak w kampanii reklamowej, przez którą użytkownik wszedł właśnie na Twoją witrynę,

przeanalizuj jakość strony — zastanów się, czy tak uformowana strona jest przydatna dla użytkownika, oraz czy potrzeby, które oferujesz na stronie trafiają do konkretnej grupy internautów. Jest to bardzo istotny czynnik, ponieważ nie zawsze ilość się liczy, a jakość. Gdy Twoja strona będzie generować dużo wejść, które następnie odnotują jeszcze więcej odrzuceń, może się to źle skończyć dla Twojej strony, Google zacznie obniżać jej pozycję. Dlatego tak ważne jest, by strona była skierowana wyłącznie do użytkowników, których potrzeby jesteś w stanie zaspokoić,

zalety — prezentując produkt, pokaż jasno czym się charakteryzuje, jak działa, oraz w jaki sposób pomoże klientowi po jego zakupie. Bądź oryginalny, staraj się wymyślać opis samemu. W momencie, gdy użytkownicy zobaczą, że tekst jest skopiowany, możesz wtedy przez to stracić wiarygodność,

responsywność strony — responsywność strony, to najprościej mówiąc dopasowanie jej do urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Jest to bardzo ważna funkcja. Jeżeli nie potrafisz skonfigurować jej samemu, zleć to zadanie osobie wykwalifikowanej. Ważne, byś zdawał sobie sprawę z faktu, że obecnie bardzo dużo internautów robi zakupy, oraz przegląda strony przez urządzenia mobilne takie jak telefon, lub tablet. Dlatego jest to bardzo istotna część każdej strony docelowej — by tekst dopasowywał się do ekranu urządzenia, jak również cała struktura strony (wszystkie grafiki, filmy video, itd).

Podsumowując

Podsumowując, w sieci reklamowej znajduje się ponad 2 miliony witryn z różnych branż, do których mogą dotrzeć użytkownicy za pomocą jednego kliknięcia. Wyświetlać reklamy możesz na wiele sposób dzięki sieci wyszukiwania. Z tego też względu istnieje wiele możliwości nakierowywania kampanii reklamowych na strony internetowe. Ponadto możesz również wprowadzić do swoich działań e mail marketing, który też odegra tu dużą rolę. Pamiętaj tylko, by wysyłanie maili do użytkowników, którzy zapisali się do Twojego newslettera nie było zbyt częste (wystarczy raz na dwa tygodnie).

Pamiętaj także, by podczas prowadzenia kampanii zwracać uwagę na współczynnik klikalności, bo to właśnie on będzie Ci podpowiadał jak skuteczne są Twoje reklamy, oraz słowa kluczowe, tym samym pozwoli użytkownikom skutecznej dotrzeć do Twojej strony docelowej.

Z chęcią Ci z tym pomożemy, wystarczy, że poświęcisz chwilę na wypełnienie formularza kontaktowego, a my w ciągu kilku chwil się do Ciebie odezwiemy.

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Zobacz na naszym blogu

4.9/5 - (30 opinie)