Double Digital

Marketing dla branży medycznej

Dołącz do grona Klientów uzyskujących wysoką skuteczność i wartość z działań marketingowych. Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

98% naszych kampanii generuje ZYSK

Jesteśmy ekspertami digital marketingu – wsparcie w innych projektach, czy też konsultacja w ramach innych usług, narzędzi analitycznych, czy optymalizacji strony gwarantujemy w ramach współpracy. Działamy błyskawicznie. Zapewniamy stały kontakt podczas współpracy. Zawsze podchodzimy indywidualnie do realizacji projektów i współpracy z klientem. Możesz liczyć na pełną elastyczność z naszej strony.

Nasza misja

Rozwijamy nie tylko firmy, ale także kompetencje – wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście dla naszych klientów. Każdy biznes wymaga analizy i dogłębnego zrozumienia, by wdrażać skuteczne strategie performance marketingu. 

Wejdź na wyższy poziom w marketingu medycznym

Wejdź na wyższy poziom w marketingu medycznym

To może być Twój zespół projektowy

NAME

Performance Manager

Jestem ekspertem w obszarze digital marketingu. Specjalizuję się w kampaniach performance. Realizuję kampanie zarówno dla branży usługowej, jak i sklepów internetowych. Moi klienci mają gwarancję, że środki przeznaczane na ich reklamę są w pełni kontrolowane, dlatego mogą liczyć na ponadprzeciętne wyniki.

double digital damian dziergowski
Damian Dziergowski

Head of Media & Marketing

Posiadam wieloletnie, praktyczne doświadczenie analityczne. Projektując kampanie oraz prowadząc cały proces rozwoju biznesu klienta dogłębnie analizuję ruch pojawiący się na stronie. Skutecznie analizuję działania konkurencji, dzięki czemu moi klienci zawsze są o krok przed nią.  

Czym różni się marketing usług medycznych i dlaczego jest to ważne?

Standardowy marketing – większość branż nie ma ograniczeń w digital marketingu, co powoduje większą stabilność kampanii performance. Kampanię może uruchomić niemal każdy.

Marketing medyczny – to hasło obejmuje szeroki zakres kategorii, m.in.: reklamę usług medycznych, reklamę produktów leczniczych czy wyrobów medycznych. Każda z tych branży posiada ograniczenia w zakresie reklamy zarówno na poziomie ustawowym, ale także bezpośrednio poprzez wewnętrzne regulację kanałów, takich jak Google Ads czy Facebook. Prowadzenie kampanii w tym zakresie warto powierzyć specjalistom.

Dlaczego ważne jest aby znaleźć odpowiednią agencję, która zajmie się marketingiem?

  Doświadczenie w branży medycznej

  Niższe koszty

  Znajomość ograniczeń 

  Bezpieczeństwo

  Kontrola kampanii 24/7

  Przejrzystość działań 

O czym należy pamiętać?

Marketing wyrobów medycznych

W marketingu wyborów medycznych obecnie trwają liczne zmiany legislacyjne. Parlament Europejski i Rada UE wydały rozporządzenie 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, na podstawie którego poszczególne państwa UE w ramach rynków wewnętrznych będą dokonywać implementacji. Od 1 stycznia 2023 roku zaczną w Polsce obowiązywać wszystkie zaimplementowany zmiany i obostrzenia. 

Marketing usług medycznych

Reklama w zakresie usług medycznych, nie tylko jest regulowana poprzez ustawę o działalności leczniczej, a także poprzez uchwałę Naczelnej Rady Lekarskiej oraz Kodeks Etyki Lekarskiej. Kluczowym aspektem jest przede wszystkim przestrzeganie zasad dotyczących formy i treści reklamowych.

Marketing produktów leczniczych

Reklama produktów leczniczych posiada szereg ograniczeń regulowanych poprzez m.in. Ustawę – Prawo farmaceutyczne oraz rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie reklamy produktów leczniczych, a nadzór nad prawidłowością prowadzi Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Oprócz uwarunkowań prawnych, same kanały reklamowe posiadają również liczne wewnętrzne regulację, które wskazują które działania są dozwolone, a które nie.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Śledzenie aktualnych trendów w branży digital i wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań, które znacznie zwiększają przewagę na rynku.

Zespół projektowy 2-3 osobowy

Spersonalizowany i interaktywny raport 24/7

Konsultacje marketingowe 360°

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

98%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads
specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (2 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner