Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Chojnice

Każdy biznes obecnie powinien być widoczny w Internecie. Mówi się, że jeśli nie jesteś widoczny, nie istniejesz. Jeśli chcesz, aby ktoś z zewnątrz zadbał o Twoją kampanię marketingową i zrobił to dobrze w mieście Chojnice – koniecznie zgłoś się do naszej agencji, w której pracujemy bazując na Google Ads.
reklama produktowa

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ocena w Google 4.9

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Chojnice

Kampania Adwords

Działania marketingowe to nie tylko pozycjonowanie stron WWW. Możesz postawić także na prowadzenie kampanii PPC, czyli Pay Per Click. Warto wiedzieć, że obydwie ze sobą współgrają, a każda z nich daje efekty w innym tempie.

Kampania lokalna Google Ads

Zastanawiasz się, czym jest Google Ads pozycjonowanie lokalne? Jest to możliwość promowania sklepu czy usługi tam, gdzie faktycznie można z niej skorzystać. Łączy się z profilem Google Moja Firma, przy pomocy którego warto wykonać wizytówkę i umieścić firmę na Mapach Google.

Kampania remarketingowa Google Ads

Przez wielu remarketing uważany jest za niezwykle efektywną oraz popularną kampanią w Google Ads. Przy jej pomocy trafisz do osób, które już kiedyś trafiły na Twoją stronę internetową, jednak z niczego konkretnego nie skorzystały.

Kampania inteligentna Google Ads

Kampanie reklamowe nie muszą być tworzone w 100% przez nas, przez ludzi. Obecnie fantastycznie sprawdza się sztuczna inteligencja, czyli Smart Display Campaigns. Jest to proces intuicyjny. Mamy tutaj do czynienia z pozyskiwaniem nowych odbiorców czy lepszym dopasowaniem reklam to oczekiwań klienta.

Kampania produktowa Google Ads

Decydując się na kampanię Google Ads, śmiało możesz postawić na reklamy produktów. Przybliżą one klientowi produkty, którymi jest zainteresowany. Świetnie w tym aspekcie sprawdzi się zdjęcie połączone z nazwą produktu, krótkim opisem czy ceną.

Optymalizacja kampanii produktowej

W sytuacji, kiedy kampania osiąga dobre wyniki, ale chcesz, by robiła to jeszcze lepiej, wystarczy ją regularnie optymalizować. Warto sprawdzać feed produktowy, wybrać odpowiedni model atrybucji oraz zwrócić szczególną uwagę na wiele innych czynników.

Kampania SEM

SEM to skrót od Search Engine Marketing. Jest to bardzo istotny segment marketingu, z którym wiąże się wyszukiwarka Google. Kampanie SEM to bardzo ważna część pracy z naszą agencją, dzięki którym Twoja firma pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Kampania PPC

PPC to skrót od Pay Per Click. W przypadku kampanii Google Ads jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie ma tutaj bezsensownego płacenia za nic. Jako właściciel firmy płacisz jedynie za efekty, czyli za kliknięcie, które przeniesie Twojego potencjalnego klienta na stronę Twojej firmy. 

Co gwarantuje Ci naszą skuteczność?

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Chojnice

Nasze kampanie polecane są zarówno tym firmom, które od początku korzystają z Google Ads, ale też tym, które jeszcze nie miały do czynienia z tym konkretnym narzędziem.

Prowadzenie kampanii Adwords

Jeśli nie chcesz płacić za wystawienie reklamy w Internecie, a za faktyczne zaangażowanie większej liczby potencjalnych klientów, koniecznie wybierz kampanię Adwords, dzięki której dotrzemy do nowych klientów, a Ty zapłacisz jedynie za prawdziwe kliknięcia.
Zrobimy dla Ciebie wszystko, co w naszej mocy – będziemy pracować nad tym, czego potrzebujesz, od wzrostu kliknięć, po obniżenie kosztów za reklamę oraz poprawę wskaźnika ROAS.

Obsługa Google Ads

Google Ads to również prawidłowa struktura konta, która ma ogromne znaczenie na działanie i efektywność reklam.

Wycena Google Ads

Cena za kampanie reklamowe Google Ads to kwestia budżetu, jaki ustalasz na całe miesięczne działania oraz dodatek w postaci naszej prowizji, którą pobieramy jako agencja. Oferujemy za to kompleksowe usługi.

Reklama Google koszt

Prowizja, jaką pobieramy, zależy zazwyczaj od skomplikowania pracy, którą musimy wykonać, aby wyniki zadowoliły Ciebie i przyniosły realne zyski Twojej firmie.

Google Ads cennik

Jak oszacować koszty reklamy? Przede wszystkim musisz ustawić limit budżetu, określić konkretną kwotę miesięczną na reklamę bez przekraczania jej. Z nami nie musisz też podpisywać długotrwałej wiążącej umowy. 

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Reklama Google Ads Chojnice

Specjaliści z naszej agencji bardzo chętnie skonfigurują specjalną reklamę dla Ciebie i Twojego biznesu. Dołożone zostaną odpowiednie frazy kluczowe i nie tylko.

Reklamy Adwords

W przypadku sieci reklamowej Google, można wymienić takie reklamy jak Google Ads Search, Google Display Network oraz Google Shopping.

Reklamy PPC

PPC to model reklamy, w której płacimy jedynie za kliknięcie. Jest to jednocześnie oszczędność pieniędzy i płacenie za efekty.

Google Ads B2B

Nasza współpraca polega na samym początku na zapoznaniu się. Musimy wiedzieć, w jakiej branży działasz oraz czego od nas oczekujesz.

Google Ads firma

Firma w Google Ads to ciekawa opcja, która pozwala tworzyć bezpłatne wizytówki, a następnie umieszczać je na Mapach Google. Daje to spore pole do popisu dla klientów.

Reklama SEM

Reklama SEM to swego rodzaju kampania realizowana w wyszukiwarce Google. W tym aspekcie skupiamy się na tym, aby Twoja firma była widoczna jak najwyżej.

Reklama produktowa Google

Poszczególne produkty również potrzebują naszej reklamy. Może to być kampania tekstowo-graficzna.

Audyt Google Ads

Zanim rozpoczniemy współpracę, istotne jest wykonanie specjalnego audytu, który pokaże, w którym miejscu konieczne są jakie działania.

Audyt kampanii Adwords

Audyt kampanii często jest pierwszym i jednym z najpoważniejszych kroków do uzyskanie w efekcie najlepszych wyników.

Audyt konta Adwords

Audyt Ads to możliwość odnalezienia oraz poprawienia każdego miejsca, które tego wymaga.
audyt google ads

Podnieś efektywność bez dodatkowych kosztów

Dowiedz się więcej o naszych usługach:

Skontaktuj się z nami żeby dowiedzieć się więcej!

rynkach zagranicznych

Linki sponsorowane Google Adwords Chojnice

Klienci często są szukani tam, gdzie ich nie ma. Najlepszym miejscem do tego jest oczywiście wyszukiwarka Google. Pomóc w tym mogą linki sponsorowane Google Adwords.

Linki sponsorowane cennik

Google Adwords to sporo możliwości. Zamiast szukać innych rozwiązań, warto postawić na te najprostsze i najlepsze zarazem.

Linki sponsorowane Google cennik

Co możesz zyskać dzięki linkom sponsorowanym? Wiele opcji kierowania reklam, płatność jedynie za interakcję, precyzyjne określenie grupy docelowej i wiele więcej.

Zobacz wszystkie typy kampanii Google Ads

Zwiększaj widoczność i zasięg za pomocą kampanii w sieci wyszukiwania

Buduj świadomość marki przez kampanie w sieci reklamowej

Reklamuj produkty przez kampanie zakupowe w Google Shopping

Angażuj użytkowników za pomocą kampanii video na YouTube

Generowanie popytu Demand Generation

Generuj popyt, edukując i angażując potencjalnych klientów w różnych kanałach

Maksymalizuj wyniki na wszystkich platformach Google

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (4 opinie)