Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Opole

Szukasz nowych klientów w najbliższej okolicy? Skorzystaj z różnorodnych form reklamy w wyszukiwarce Google, najpopularniejszej sieci wyszukiwania na świecie. Trafiaj bezbłędnie do swojej grupy docelowej, zdobywaj potencjalnych klientów w Opolu i najbliższych okolicach. Zaprojektujemy skuteczną kampanię Google Ads dla Twojego biznesu.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Opole

Kampania Adwords

Kampania Google Ads to jeden z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów zwiększania świadomości marki na lokalnym rynku. Wykorzystując dobrze przygotowaną kampanię reklamową, możesz – w zależności od potrzeb – prezentować konkretny produkt lub usługę albo przypominać o swojej obecności w najbliższej okolicy.

Kampania lokalna Google Ads

Kampanie Google Ads to doskonałe narzędzie do zaistnienia na lokalnym rynku. W czasach, gdy ludzie coraz chętniej wspierają biznesy bliskie geograficznie i aktywnie wyszukują firmy w najbliższej okolicy, możesz z wykorzystaniem swojej strony internetowej i Google Adwords docierać do nich jeszcze szybciej.

Kampania remarketingowa Google Ads

W wyszukiwarce Google możesz nie tylko reklamować się bezpośrednio, ale również przypominać o swojej działalności lub konkretnym produkcie osobom, które odwiedziły już Twoją witrynę, choćby po to, by coś sprawdzić. Dzięki temu stali i potencjalni klienci co jakiś czas otrzymają dyskretne przypomnienie o ofercie Twojej firmy.

Kampania inteligentna Google Ads

Dobrze przygotowana kampania Google Adwords to taka, która nieustannie działa na Twoją korzyść. Nasi eksperci nie tylko sprawdzą, co w Twojej branży i na lokalnym rynku ma szansę skutecznie zadziałać. Skonfigurują kampanię reklamową tak, by była swoistym nadaniem potrzeb Twoich klientów. Dzięki temu każde kolejne działanie będzie jeszcze bardziej efektywne.

Kampania produktowa Google Ads

W czasach gdy odruchowo szukamy konkretnych produktów i usług w wyszukiwarce Google, posiadanie strony internetowej to absolutna podstawa. Ale jak przebić się w wynikach wyszukiwania i zostać zauważonym? Kampanie Adwords to rozwiązanie również wówczas, gdy Twoja oferta Google Ads składa się z produktów, które oferują inne firmy.

Optymalizacja kampanii produktowej

Masz już doświadczenie w kwestiach kampanii reklamowych Google, ale nie wiesz, co można jeszcze poprawić? Nasi eksperci sprawdzą dla Ciebie, co można ulepszyć, aby jeszcze skutecznie trafiać do Twojej grupy docelowej. Projektujemy, optymalizujemy kampanie Google i zapewniamy kompleksową obsługę w ich zakresie.

Kampania SEM

Płatne działania reklamowe nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla wielkich firm. Jeśli masz niewielki budżet i chcesz trafić do potencjalnych klientów w Opolu i najbliższej okolicy, dzięki Google Ads możesz to robić na kilka sposobów, ale co najważniejsze: prosto i skutecznie. Pojawiaj się w wynikach wyszukiwania Google potencjalnych klientów z okolic Opola.

Kampania PPC

Chcesz, aby reklamy Google mierzyły dla Ciebie faktyczne zainteresowanie klientów Twoimi produktami lub usługami? Kampanie Google Ads, które przygotowujemy mogą przynosić odpowiedzi na takie pytania, między innymi dzięki sprawdzaniu „klikalności”. To nie tylko analityczne, ale też rozsądne ekonomicznie rozwiązanie.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Opole

Zaczynasz działalność i potrzebujesz zaistnieć na lokalnym rynku? A może rozpoznawalność Twojej marki nieco spadła z powodu rosnącej konkurencji? Lokalnie czy w Internecie – możesz się wyróżnić. Przygotujemy dla Ciebie kampanię i sprawimy, że reklamy Google będą pracowały na rozpoznawalność Twojej firmy.

Prowadzenie kampanii Adwords

Nie tylko zaprojektujemy, ale będziemy również nadzorować i monitorować Twoją kampanię Google Adwords. W tym czasie Ty możesz zajmować się działaniami wewnątrz firmy, skutecznie zwiększając jakość oferowanych produktów lub usług i zajmując się faktyczną obsługą klientów, których pozyskasz między innymi dzięki kampanii Google.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads

Trendy w sieci wyszukiwania zmieniają się dynamicznie, dlatego nasze działania obejmują również bieżącą optymalizację Twoich reklam. Z każdej kampanii Google staramy się wyciągać wnioski – ma to znaczenie również na rynku lokalnym, gdzie kampanie Adwords przygotowywane są dla bardzo konkretnych grup docelowych.

Obsługa Google Ads

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa. Każda kampania Google Ads może być nie tylko przygotowana, ale również poprowadzona przez naszych ekspertów od początku do końca. Zyskaj czas na faktyczny rozwój swojej firmy, bez konieczności zgłębiania meandrów marketingu. Będziemy działać w imieniu Twojej firmy.

Wycena Google Ads

Reklama w wyszukiwarce Google może obejmować jeden typ działań lub cały ich szereg. Nie musi być droga. Ceny i sposoby działania będą zależały najbardziej od faktycznych potrzeb danej firmy. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby wdrażać skuteczne reklamy w Google do kontaktu i wspólnej analizy.

Reklama Google koszt

W zależności od tego, czego oczekujesz od działań marketingowych, kampania Google Adwords będzie różniła się składem i ceną. Faktyczny koszt sprawdzisz, analizując dokładnie wynik końcowy, czyli rzeczywiste efekty – nowi klienci, zwiększenie świadomości istnienia marki na lokalnym rynku, wzrost sprzedaży. 

Google Ads cennik

Tak jak stworzenie strony internetowej, również koszt kampanii Google Ads (dawniej Google Adwords) może się znacząco różnić. Wszystko zależy od rzeczywistych potrzeb Twojego biznesu. Powiedz nam, co chcesz osiągnąć, do kogo trafić z ofertą swojej firmy, czym w Opolu i okolicach wyróżnia się Twoja działalność. A my zawrzemy to wszystko w skutecznej reklamie.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Opole

Na lokalnym rynku liczy się indywidualne podejście. I to zarówno w Twoich działaniach, jak i w projektowaniu działań marketingowych. Wiemy o tym doskonale i dlatego ustawiane przez nas reklamy trafiają do osób, które mogą stać się Twoimi nowymi klientami. Liczą się dla nas rzeczywiste wyniki, a nie tylko zasięgi czy kliknięcia.

Reklamy Adwords

Nasze usługi obejmują audyt, projektowanie i optymalizację. Wykorzystujemy te rodzaje reklamy, które są najskuteczniejsze w Twojej branży i mają szansę zwiększyć rozpoznawalność marki na konkretnym rynku. Reklamy tekstowe, linki sponsorowane, remarketing. Wszystko skrojone w ramach indywidualnego podejścia.

Reklamy PPC

Model pay-for-click to stosunkowo proste rozwiązanie, które dodatkowo generuje koszty tylko i wyłącznie wówczas, gdy ktoś faktycznie kliknie w prezentowaną ofertę lub odnośnik do strony. Wiemy, jak ustawiać je skutecznie, także dla firm działających lokalnie. Oprócz tego na bieżąco monitorujemy słowa kluczowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie ulepszać Twoje reklamy.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

 

Google Ads B2B

Za pomocą reklam możesz docierać nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do innych firm. Mogą stawać się Twoimi klientami lub partnerami biznesowymi. Szukasz nowych dostawców lub odbiorców w swojej okolicy? Chcesz skutecznie obniżać koszty, współpracując z firmami w okolicach Opola? Wykorzystaj do tego reklamę.

Google Ads firma

Rozwijaj swoją działalność dzięki reklamie. Prezentuj Twoją ofertę tam, gdzie patrzy cały świat, również mieszkańcy najbliższej okolicy i osoby decyzyjne w przedsiębiorstwach, które mogą stać się kluczowymi partnerami Twojego biznesu. Trafiaj do wyników wyszukiwania z tym, co faktycznie masz do zaoferowania.

Reklama SEM

Organiczne działania pochłaniają Ci zbyt wiele czasu? Projektujemy i prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads – Opole, okolice, region lub cały kraj. Cokolwiek zechcesz osiągnąć, możesz optymalizować działania marketingowe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i eksperckiej wiedzy pracowników naszej agencji. 

Reklama produktowa Google

Jeśli interesuje Cię reklama konkretnego produktu, zaprojektujemy kampanię tak, by informacja o Twojej ofercie trafiała do osób, które sprawdzają dostępność lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej. To reklama sprawi, że trafią na Twoją stronę i dowiedzą się o tym, że działasz niedaleko, oferując to, czego akurat potrzebują.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Wstępna analiza czy audyt już funkcjonujących rozwiązań? Sprawdzamy dla Ciebie wszystko, co niezbędne, aby działania marketingowe, które składają się na kampanię Twojej marki w Google były możliwie najskuteczniejsze. Zbadamy konkurencję, obecność Twojej marki w sieci, dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe.

Audyt kampanii Adwords

Jeśli nie masz pewności, czy Twoje rozwiązania w ramach zaprojektowanej kampanii są najlepszymi z możliwych, możemy sprawdzić i zoptymalizować reklamy Twojej firmy tak, by przynosiły oczekiwane efekty. Sprawdzimy, co można poprawić lub które z nowych rozwiązań wdrożyć, by zdobywały dla Ciebie nowych klientów.

Audyt konta Adwords

Jeśli dotychczasowe kampanie nie spełniały Twoich oczekiwań lub okazywały się zbyt drogie, być może wymagają zmian. W tym celu sprawdzimy ustawienia Twojego konta Adwords i przeanalizujemy dotychczasowe wyniki. To prosta metoda, aby wdrażać jeszcze lepiej działające kampanie i osiągać maksymalne wyniki.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Opole

Zastanawiasz się, jak znaleźć się na szczycie strony za każdym razem, gdy ktoś z Opola lub okolic wyszukuje informacje dotyczące Twojej branży? Jednym z elementów kampanii w Google może być właśnie lokowanie odnośnika do Twojej strony nad wynikami organicznymi lub pod nimi. Doskonałe narzędzie, by być tam, gdzie ktoś Cię akurat szuka.

Linki sponsorowane cennik

Zapytaj o ofertę na tę lub kilka usług w ramach projektowanych i prowadzonych przez nas kampanii. Opowiedz o swojej działalności, przedstaw oczekiwania i sprawdź, czy Twoje założenia są spójne z ekspercką wiedzą naszych pracowników, którzy na co dzień tworzą skuteczne strategie – również dla firm z Opola.

Linki sponsorowane Google cennik

Być może w budżecie, który chcesz przeznaczyć na reklamy, uda nam się umieścić kilka różnych działań? Koniecznie zapytaj o ofertę skrojoną dla Twojego biznesu. Reklamy tekstowe, linki w wynikach Google, remarketing – wiele opcji, prawdopodobnie taniej niż myślisz. Niedroga i skuteczna reklama to nasza specjalność.

Sprawdź również wartościowy wpis dotyczący optymalizacji konwersji.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner