Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Wejherowo

Kampanie Google to jeden z lepszych działań, jakie możesz podjąć, chcąc stworzyć skuteczne działania marketingowe obejmujące Twoją firmę. Google Ads to bezkonkurencyjny wybór, w takich kwestiach jak ilość dostępnych formatów, zasięg, a także koszty. Możesz dokonać tego samodzielnie, jak i zgłosić się do naszej agencji marketingowej!

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Wejherowo

Kampania Adwords

Dobrze zaplanowana kampania marketingowa w Internecie powinna łączyć w sobie pozycjonowanie stron, jak i działania PPC, czyli Pary Per Click. Dzięki temu te działy promocji doskonale się uzupełniają. W momencie, kiedy na wyniki pozycjonowania trzeba czekać nieco dłużej, Pay Per Click przynosi pozytywne wieści praktycznie po kilku dniach. 

Kampania lokalna Google Ads

Pozwól sobie i swojej firmie na pocyzjonowanie lokalne, zamiast decydować się na ogromną reklamę, która nie trafi do osób z Twojego regionu. Jeśli chcesz, aby klienci trafili do Ciebie, połącz ją z Google Ads oraz Google “Moja firma”. Warto mieć wizytówkę w Google Maps.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing, wbrew pozorom, to bardzo atrakcyjna, efektywna oraz popularna kampania Google Ads. Tworzona jest po to, aby dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów. Chodzi w niej o to, aby skusić te osoby, które już wcześniej były na Twojej stronie, jednak jeszcze nic nie kupiły.

Kampania inteligentna Google Ads

Nie wszystkie kampanie Google muszą być tworzone przez człowieka. Obecnie może się tym zająć sztuczna inteligencja. Inteligentna kampania nazywana jest inaczej Smart Display Campaigns.

Kampania produktowa Google Ads

Produktowa kampania Google Ads to fantastyczny typ działań, dzięki którym klient uzyska od Ciebie wiele cennych informacji odnośnie produktu. Możesz do tego dołączyć zdjęcie, cenę, nazwę oraz najważniejsze dane.

Optymalizacja kampanii produktowej

Każdemu zależy na tym, aby kampania Google Ads przyniosła odpowiednie efekty. Skorzystaj więc z optymalizacji kampanii. Zwracaj uwagę na feed produktowy, docelowy ROAS czy odpowiedni model atrybucji.

Kampania SEM

Search Engine Marketing obejmuje różne działania w marketingu internetowym. Celem ich jest osiągnięcie najlepszej dla Twojej firmy widoczności w wyszukiwarce Google. Kampania SEM to połączenie PPC oraz pozycjonowania.

Kampania PPC

PPC to skrót od Pay Per Click. Jest to sposób promocji, w której płacisz jedynie za kliknięcie przez klienta w link prowadzący do Twojego sklepu czy strony internetowej. W zależności od tego, jaki masz budżet na reklamę, możesz ustawić miesięczny lub dzienny budżet na kliknięcia.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Wejherowo

Niezależnie do tego, z którego miasta pochodzisz, chętnie wesprzemy Twoją firmę. Działamy na terenie Pomorza, ale również całej Polski. Oferujemy świetne reklamy Google Ads, które są najskuteczniejsze, a przy okazji stosunkowo tanie.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google to nic innego, jak typ reklamy PPC. Nie musisz płacić tutaj za nic innego, jak tylko za prawdziwe działania, takie jak kliknięcie w link przez potencjalnego klienta, który przeniesie go do Twojej strony internetowej.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Celem Twojej kampanii mogą być różne rzeczy, dlatego trzeba ją nieustannie optymalizować, aby przynosiła same korzyści. Określenie celu jest kluczem, by dobrać do niej idealną taktykę.

Obsługa Google Ads

Google Ads to nie tylko reklama, ale również konto, którego struktura musi być prawidłowa. Tylko w ten sposób otrzymasz możliwość łatwiejszego zarządzania reklamami, produktami, a przy okazji otrzymasz lepsze frazy kluczowe.

Wycena Google Ads

Cena obsługi kampanii Google Ads przez naszą agencję nie jest wysoka i zależy głównie od wysokości budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na reklamę.

Reklama Google koszt

Skomplikowanie kampanii oraz wysokość Twojego budżetu reklamowego mają realny wpływ na to, ile będzie kosztować nasza pomoc.

Google Ads cennik

Jeśli chcesz znać realne ceny i obliczyć sobie mniej więcej koszty, warto zachować elastyczność, ustawić limit budżetu, a w przypadku budżetu miesięcznego – nie przekraczać go pod żadnym pozorem.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Wejherowo

W naszej agencji mamy wyszkolonych specjalistów, którzy skonfigurują dla Ciebie reklamę. Będzie ona odpowiadała za Twój sukces. 

Reklamy Adwords

W przypadku kampanii Google Ads, można wyróżnić 3 składowe. Tekstowe reklamy Google Ads Search, reklamy banerowe Google Dispaly Network oraz kampanie produktowe Google Shopping. 

Reklamy PPC

PPC to fantastyczny model, w którym firma płaci jedynie za realne kliknięcia klienta w baner reklamowy przenoszący go do Twojego sklepu.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Marketerzy doskonale zdają sobie sprawę, że aby dotrzeć do klientów, trzeba ich poznać. Podobnie jest w przypadku naszej agencji. Musimy poznać Ciebie, Twoją branżę oraz musimy wiedzieć, czego oczekują Twoi klienci.

Google Ads firma

Google Ads Firma to ciekawy sposób na to, by zaistnieć na rynku lokalnym. Możesz pomóc internautom w dotarciu do informacji o Twojej firmie. Wystarczy, że przy pomocy profilu Firma utworzyć oraz zweryfikujesz swoją firmę.

Reklama SEM

SEM to dobrej jakości kampanie Google marketingowe, które realizowane są głównie przy pomocy wyszukiwarki Google oraz w formie kampanii PPC.

Reklama produktowa Google

Dając klientowi reklamę produktową, warto w niej zawrzeć zdjęcie, nazwę, cenę oraz kilka ciekawostek dotyczących tej rzeczy czy usługi.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Audyt to konieczność, jeśli chcesz mieć dobre wyniki. Każdy punkt warto przeanalizować i względem niego opracować kampanię marketingową.

Audyt kampanii Adwords

Jeśli chcesz poprawić kampanie Google, konieczne jest wykonanie rzetelnego audytu. W ten sposób nasza agencja znacznie lepiej dopasuje Twoje kampanie Google Ads do potrzeb Twoich klientów i szybciej pojawisz się w wynikach wyszukiwania.

Audyt konta Adwords

Audyt konta to pierwszy krok do tego, aby zniwelować wydatki na rzeczy, które nie mają sensu, a zwiększyć tam, gdzie widać realne efekty

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Wejherowo

Pierwsza zasadą dobrego marketingu jest ta, by szukać klientów zawsze tam, gdzie jest ich dużo. Świetną opcją jest wyszukiwarka Google. Linki sponsorowane to doskonałe narzędzie dla firm istniejących, jak i nowych.

Linki sponsorowane cennik

Kampanie Google Ads dają sporo możliwości. Do dyspozycji jest wiele formatów reklam. To dzięki nim możesz zrealizować cele biznesowe, zaprezentować produkty czy zweryfikować, które działania przynoszą efekty.

Linki sponsorowane Google cennik

Linki sponsorowane to liczne możliwości oraz stosunkowo niskie ceny. Warto się zapoznać z naszą ofertą!

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner