Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Sieć reklamowa Google

Dociera do ponad 90% użytkowników internetu na całym świecie. W ramach sieci reklamowej możesz korzystać z kierowania, aby wyświetlać reklamy w konkretnym kontekście (jak np. „aktywny tryb życia”), konkretnym odbiorcom (jak np. „młode matki” lub „osoby, które chcą kupić nowe auto typu sedan”), czy też w konkretnych lokalizacjach.

Dzięki niestandardowym listom odbiorców możemy również tworzyć własne grupy użytkowników, które odwiedzały np. strony konkurencji lub wyszukiwały konkretne hasła.

nowe logo google partner
GOOGLE ADS (ADWORDS)

Sieć Reklamowa Google

Dociera do ponad 90% użytkowników internetu na całym świecie. W ramach sieci reklamowej możesz korzystać z kierowania, aby wyświetlać reklamy w konkretnym kontekście (jak np. „aktywny tryb życia”), konkretnym odbiorcom (jak np. „młode matki” lub „osoby, które chcą kupić nowe auto typu sedan”), czy też w konkretnych lokalizacjach.

Dzięki niestandardowym listom odbiorców możemy również tworzyć własne grupy użytkowników, które odwiedzały np. strony konkurencji lub wyszukiwały konkretne hasła.

google partner standard

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Co to jest sieć reklamowa Google?

Mnóstwo osób, kiedy usłyszy o sieci reklamowej Google, automatycznie wiąże to z Google Ads. Jednak w praktyce sieć reklamowa Google to niemała, ponieważ licząca aż 2 miliony witryn internetowych, filmów, aplikacji siatka, która pozwala wyświetlać reklamy odbiorcom. Sieć reklamowa to nic innego, jak rozwiązanie, które zrzesza ogromną część witryn dostępnych w wyszukiwarce, a dodatkowo również GMail, YouTube, gry i aplikacje. W ten sposób wykupiona reklama wyświetla się w tych miejscach.

Co wyróżnia sieć reklamową Google?

Najczęściej używanym formatem są statyczne reklamy banerowe. Możesz utworzyć przekaz i formę graficzną, taką która będzie odpowiadała Twojej marce (reklamy graficzne).

Elastyczne bannery umożliwiają wygenerowanie banerów graficznych bez konieczności angażowania zespołu grafików. Konfiguracja jest bardzo łatwa. Wystarczy dodać kilka grafik, logo oraz utworzyć teksty dla kampanii, tworząc reklamy graficzne.

Sieć reklamowa Google, to nie tylko strony internetowe, ale również kanał YouTube, dzięki temu możesz łączyć nasz content z materiałami wideo (reklamy wideo).

Reklamy wyświetlane w Gmailu w zakładce “oferty” i “społeczności”, jako reklamy interaktywne ułatwiają dotarcie do użytkowników z bardziej spersonalizowanym obrazem.

 

  2 miliony witryn partnerskich

  Rozpoznawalność marki

  Precyzyjne targetowanie

  Więcej konwersji

  Nieograniczony dostęp

  Remarketing

70%

Rozpoznwalność marki

94%

dotarcie do grupy docelowej

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Co zyskujesz powierzając kampanie Double Digital?

Google Display Network pozwala na dostęp do globalnej sieci reklamowej Google, która dziennie generuje miliardy odsłon. Dzięki sieci reklamowej Google możesz dotrzeć do osób przeglądających swoje ulubione witryny, pokazujących znajomemu film w YouTube, sprawdzających Gmaila lub korzystających z urządzeń mobilnych i aplikacji (reklamy wideo, reklamy graficzne, reklamy tekstowe). Trafiaj do odpowiednich osób w odpowiednim czasie dzięki Google Display Network!

Sieć reklamowa Google, to ponad 2 miliony witryn partnerskich, dlatego Twoja reklama może dotrzeć do bardzo dużej liczby odbiorców, znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google. Reklamy GDN mają różne formaty, dzięki temu Twoja reklama na pewno będzie widoczna dla użytkowników w sieci reklamowej Google.

Sieć reklamowa Google pozwala na bardzo precyzyjne targetowanie reklam, dlatego jest skutecznym narzędziem w każdym biznesie. Przede wszystkim daje możliwość łączenia kierowania reklam kontekstowych, behawioralnych, demograficzne. Dzięki temu tworzymy dopasowane grupy odbiorców dla usług i produktów w Twoim biznesie, którzy wpisują w wyszukiwarkę Google zapytania.

Kampanie w sieci reklamowej Google umożliwiają wyświetlanie reklam w formie graficznej, tekstowej, mogą to być również animacje. Tak jak w filmie 80% sukcesu tworzy obraz, tak i w reklamie reklamy graficzne tworzą emocjonalną więź z użytkownikiem, ponieważ wizualizują, to czego nasi odbiorcy potrzebują. GDN możesz wykorzystać przy budowaniu świadomości marki lub w przypadku promocji sezonowych.

 
 
 

Wejdź na wyższy poziom marketing online z Double Digital

Jak działa sieć reklamowa Google?

Osoby chcące zareklamować swój sklep, witrynę czy usługi w sieci wyszukiwania, mają możliwość skorzystania z szerokiej opcji segmentacji odbiorców. Tym właśnie sposobem Google pozwala znaleźć najlepszych odbiorców, którzy staną się potencjalnymi klientami. Muszą to być osoby, które będą realnie zainteresowane usługami, jakie oferuje Twoja firma.

Najprostszy przykład tego, jak działa sieć reklamowa Google? W sytuacji, kiedy kierujesz swoją ofertę dla mam, które zajmują się swoimi dziećmi w domu i nie mają zwykle okazji do wyjścia, Twoja reklama ukaże się na blogach parentingowych, blogach dla majsterkowiczów, którzy opisują, jak coś zrobić w domu samemu, na witrynach przeznaczonych wskazówkom, jak odrabiać lekcje z dziećmi w domowym zaciszu i wielu podobnych stronach internetowych. System Google skieruje Twoją reklamę do nowych potencjalnych klientów.

W sieci reklamowej Google ustalanie to odbywa się na bazie bardzo złożonych algorytmów, których zadaniem jest analiza danych oraz plików cookie konkretnego użytkownika. Na podstawie zebranych danych zostaje przesłany specjalny sygnał, komunikaty reklamowe. Ten sygnał generuje informacje, które są potrzebne, aby później Twoje dynamiczne reklamy zostały dostarczone tam, gdzie realnie się przydadzą i sprawią, że Twoje usługi będą obiektem zainteresowania.

Chcesz zwiększyć sprzedaż? My zrobimy to DOUBLE

Zanim rozpoczniemy współpracę chcemy poznać Twój biznes i konkurencję. Dostosujemy nasze działania do Twojej strategii marketingowej. Zweryfikujemy, jakie elementy należy poprawić na Twojej stronie, a jakie już dziś skutecznie wpłyną na efekty prowadzonych kampanii w Google Ads. 

Przedstawimy Ci jakie działania podejmuje Twoja konkurencja i przedstawimy skuteczny plan prowadzenia kampanii, tak by znacznie zwiększyć swoją przewagę. Chcemy również zweryfikować, jakie działania reklamowe prowadziłeś do tej pory i ocenić ich efekty. Sprawdzimy twoje konto Google Ads (AdWords) oraz Google Analytics, by prześledzić dotychczasowy ruch na Twojej stronie i przygotować odpowiednią strukturę uwzględniając: trafne i konwertujące słowa kluczowe, teksty reklamowe.

Google Ads nie oferuje szablonów strategii, dlatego mimo automatyzacji, którą już dziś możemy uruchomić na Twoim koncie ważny jest czynnik ludzki, który jak widać w przypadku każdej firmy, wpływa na sukces.

 Nasza droga, to poszukiwanie nowych rozwiązań i wdrażanie nowych narzędzi do zwiększania efektywności wyników kampanii Google Ads (AdWords). Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś rozpocznij realizację swoich celów biznesowych z Double Digital – poznaj nasz cennik!

Popraw kampanie w sieci reklamowej Google

Popraw kampanie w sieci reklamowej Google

Jakie efekty możesz uzyskać z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Jakie możliwości prezentowania przekazu można wykorzystać?

W przypadku kampanii w sieci reklamowej Google, do dyspozycji masz:

  • Reklamy tekstowe – najpopularniejsze, które działają podobnie jak w Google Ads. Poprzez tekst przechodzi się do witryny czy sklepu. W reklamie tej wykorzystuje się linki sponsorowane.
  • Reklamy w formie graficznej – zazwyczaj są to wyświetlane w przestrzeni banery, które można przygotować zupełnie samodzielnie lub postawić na profesjonalne usługi grafików czy firm zajmujących się reklamą na co dzień,
  • Reklamy multimedialne – wykorzystujące animację bądź filmy wideo.

Dodatkowo, śmiało można mówić o reklamach w Gmailu. Ta skrzynka pocztowa użytkowana jest nie tylko przez osoby indywidualne, ale często właśnie przez firmy, ponieważ jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a przy okazji mocno ogranicza spam. To tam mogą być publikowane Twoje reklamy.
Reklamy w sieci Google bez problemu mogą budować zaangażowanie odbiorców. Wystarczy postawić na wideo w serwisie YouTube czy angażujące grafiki.

Popraw kampanie w sieci reklamowej Google

Popraw kampanie w sieci reklamowej Google

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

kampania społeczna wyniki

Jak kierować kampanię w ramach sieci reklamowej?

Decydując się na kampanię reklamową tego rodzaju, musisz wiedzieć, że do konkretnych odbiorców możesz dotrzeć na wiele różnych sposobów. Co więcej, wcale nie trzeba korzystać wyłącznie z jednego – można je łączyć, aby cieszyć się jeszcze lepszą skutecznością.

Miejsca docelowe – ich przykłady to chociażby olx.pl, Interia.pl, pudelek.pl, otomoto.pl. Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiednich miejsc docelowych.

Kolejny etap do tematyka witryn. W sytuacji, kiedy nie masz w planach wskazywać konkretnych witryn, wystarczy wybrać ogólniej, opierając się na ich tematyce. W sytuacji, kiedy naszym zadaniem jest sprzedawanie kubków z nadrukiem dla firm, instytucji, wtedy warto postawić na kampanię reklamową na forach i portalach dotyczących pomysłów na prezenty czy gadżetów promocyjnych.

Trzeci krok kierowania kampanią to określenie, do jakiego potencjalnego klienta chcemy dotrzeć. Warto znać konkretne zainteresowania odbiorców, gdyż zajmując się częściami samochodowymi nie warto kierować reklamę do klienta, którego zainteresowaniem są sporty zimowe.

Ostatni krok to wybór czasu wyświetlania reklamy. Jeśli trafimy na zły czas, reklama nie zostanie zauważona lub przez pośpiech, niektórzy przejdą obok niej obojętnie.

specjalista google ads double digital
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (1 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner