Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Starogard Gdański

Każda firma ma swój budżet na różne działania, także te reklamowe. Jeśli nie chcesz wydać zbyt wygórowanej kwoty na reklamę, a jednocześnie pragniesz uzyskać fantastyczne rezultaty, koniecznie zadbać o odpowiednie kanały promocji. Postaw na kampanię Google Ads W Starogardzie Gdańskim.

nowe logo google partner
reklama produktowa

Kampania Google Ads Starogard Gdański

Kampania Adwords

Zastanawiasz się, czy lepszym wyborem będzie pozycjonowanie stron www? A może korzystniej wziąć pod uwagę kampanię Google Ads Pay Per Click? Cóż, z pewnością najkorzystniej wyjdziesz na połączeniu tych dwóch form, czym jest kampania Google Adwords.

Kampania lokalna Google Ads

Lokalna kampania ma swoje wymagania. Przede wszystkim nie można ustawić jej na każdym koncie. Koniecznością jest, by było ono powiązane z Google “Moja Firma”. Dobrze jest mieć na nim ok. 90% zweryfikowanych wizytówek. Pozycjonowanie lokalne daje spore pole do popisu.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

specjalista google ads
nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing uważany jest za świetny sposób reklamy, głównie dla osób, które mają ciekawe produkty, dobrze rozbudowane firmy, jednak klienci po wejściu na stronę ostatecznie nie decydują się na zakup. Kampania remarketingowa ma dotrzeć do właśnie takich nowych klientów.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentne kampanie reklamowe w Google Ads to nic prostszego. Nazywają się inaczej Smart Display Campaigns, a przy okazji są tworzone przez sztuczną inteligencję. Dostosowuje ona słowa kluczowe, ustala stawki, jak i dopasowuje reklamę pod klienta.

Kampania produktowa Google Ads

Google Ads daje wiele możliwości, w tym stworzenie odrębnej reklamy produktowej. Powinna zawierać ona zdjęcie produktu, a ponadto również jego nazwę, cenę oraz najistotniejsze informacje. nowych

Optymalizacja kampanii produktowej

Z pewnością zależy Ci, aby Twoja produktowa kampania przyniosła odpowiednie rezultaty. Warto więc mieć na uwadze jej regularną optymalizację. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na feed produktowy, docelowy ROAS, odpowiedni model atrybucji, cele mikro oraz import danych witryny oraz elastyczność reklamy.

Kampania SEM

Segmentem marketingu internetowego jest kampania SEM. Obejmuje działania reklamowe mające na celu osiągnięcie znacznie lepszej widoczności w Internecie. Tego rodzaju kampanie są mierzalne, bardzo skuteczne, a ponadto elastyczne finansowo. Jako Agencja SEM możemy zapewnić, że to najszybszy sposób na szybki i stabilny ROI.

Kampania PPC

PPC, czyli płatność za kliknięcie to kolejny sposób kampanii internetowej Google Ads. Płacisz w tym przypadku jedynie za tę reklamę, która skusiła klienta do kliknięcie w link i wejścia na Twoją stronę internetową.

Co zyskujesz wybierając Double Digital?

Indywidualnie dopasowany specjalista

Dedykowany raport miesięczny Google Data Studio

Kompleksowe wsparcie w marketingu

Konsultacje i wsparcie dodatkowych działań marketingowych

Dynamiczny rozwój działań marketingowych

Raport w czasie rzeczywistym Google Data Studio

  Błyskawiczne rezultaty

  Zwiększaj sprzedaż

  Certyfikowany specjalista

  Więcej zapytań

  Efektywny kanał reklamowy

 Remarketing SEM

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

70%

Wzrost sprzedaży

94%

Poprawiona Widoczność

Kampanie Google Ads Starogard Gdański

Z naszej strony zapewniamy ogromne, a przede wszystkim wykwalifikowane wsparcie, dzięki któremy uzyskasz bardzo skuteczną reklamę przy pomocy linków sponsorowanych i nie tylko.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google Adwords to część marketingu, który typem przypomina PPC. Wystarczy przygotować i wdrożyć skuteczną reklamę, jednak klient płacił będzie w momencie, kiedy potencjalnie zainteresowana osoba kliknie w link i przeniesie się na stronę internetową.

 

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Optymalizacja kampanii Google Ads
Różne są cele kampanii, jednak warto ją nieustannie optymalizować. Trzeba dokonywać realnych zmian zawsze wtedy, kiedy liczysz na poprawę wskaźnika ROAS, wzrost kliknięć czy obniżenie kosztów za jedno kliknięcie.

Obsługa Google Ads

Konto Google Ads jest równie ważna, jak sama reklama. Jego prawidłowa struktura wpływać będzie na efektywność prowadzonych działań. Chętnie się tym zajmiemy.

Wycena Google Ads

Koszty związane z reklamą Google Ads są różne. Decydując się na naszą agencję, pod uwagę musisz wziąć budżet przeznaczony na kliknięcia, jak i prowizję dla agencji, która jest pewną procentową kwotą od pierwszego czynnika.

Reklama Google koszt

Jeśli stopień skomplikowania Twojej kampanii będzie wyższy, niż przeciętnie, nasze koszty również wzrosną.

Google Ads cennik

Zanim zdecydujesz się na agencję, warto ustalić takie rzeczy, jak określenie budżetu na reklamy oraz nie wydawanie więcej, niż przyjęto. Warto też zachować elastyczność i zdecydować się jednak na płacenie na kliknięcia.

 

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

90 dni

tyle potrzebujemy na uzyskanie rentowności

100%

Współczynnik sukcesu

95%

Przedłużanych umów

+200

zrealizowanych projektów

roas w google ads

Reklama Google Ads Starogard Gdański

Specjaliści pracujący w naszej agencji bardzo chętnie zajmą się Twoją firmą i skonfigurują dla niej najlepszą reklamę. Tylko taka przyciągnie na Twoje konto osoby faktycznie zainteresowane usługami czy produktami.

Reklamy Adwords

Rodzaje reklamy Adwords Google to: Google Display Network (reklama banerowa), Google Ads Search (reklama tekstowa w wyszukiwarce) oraz Google Shopping (kampania produktowa).

Reklamy PPC

Reklamy PPC to nic innego, jak fantastyczny model reklamy, w który płacimy jedynie za faktyczne kliknięcia w podany link.

Wejdź na wyższy poziom marketingu online z Double Digital

Google Ads B2B

Faktyczne, prawdziwe informacje zebrane przez nas pozwolą dostosować reklamę dla Ciebie. Nic więc dziwnego, że potrzebujemy nieco wiedzy na Twój temat, podobnie jak Ty sam musisz wiedzieć, czego oczekują Twoi klienci.

Google Ads firma

Usługą, która pozwoli Ci tworzyć doskonałej jakości wizytówki internetowe jest Google Ads Firma. Pozwala również na zarządzanie nimi w Google Maps. Jest to niezwykle ważne dla dużych, jak i małych, lokalnych biznesów.

Reklama SEM

SEM to skrót od Search Engine Marketing. Są to specjalne kampanie Google Ads realizowane poprzez wyszukiwarki Google w formie PPC. Sprawia to, że wynagrodzenie za reklamę pobierane jest tylko w momencie kliknięcia w link.

Reklama produktowa Google

Jeśli chcesz dostarczyć swojemu potencjalnemu klientowi odpowiednich informacji na temat produktu, warto postawić na wysokiej jakości  produktowe reklamy Google.

Jakie efekty uzyskasz z Double Digital?

wynik narastający google ads
  • Dopasowanie odpowiednich kanałów reklamowych
  • Wzrost sprzedaży z 75 tys. miesięcznie do 380 tys. w listopadzie
  • Uzyskaliśmy narastający wynik od stycznia do listopada
  • Rok do roku poprawiliśmy wynik sprzedażowy w grudniu (poza sezonem) trzykrotnie 
  • Zwiększyliśmy ruch na stronie o ponad 100%
  • Poprawiliśmy wartość średniego koszyka zakupowego o 18%
  • Łączna wartość sprzedaży za cały 2021 rok, to 2 568 779 PLN

Audyt Google Ads

Efekt kampanii to nie tylko odpowiednie działania. Audyt jest bardzo ważny, ponieważ pozwala się dowiedzieć, jakie te działania podjąć. Daje informacje, czego obecnie w aspekcie marketingowym brakuje.

Audyt kampanii Adwords

Audyt w każdej kampanii jest krokiem numer jeden do jej ulepszenia i odpowiedniego zoptymalizowania. 

Audyt konta Adwords

Audyt konta Adwords to również istotne zadanie na samym początku działania z kampanią. Audyt to sposób na znalezienie miejsc, w których coś nie gra i naprawienie tego.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Starogard Gdański

Klienci nie są tak oddaleni od sklepów internetowych i usług, jak się wydaje. Warto jednak szukać tam, gdzie faktycznie są, czyli w wyszukiwarce Google. Rewelacyjnym sposobem są na to linki sponsorowane Google.

Linki sponsorowane cennik

Kampania realizowana przy pomocy linków sponsorowanych daje sporo różnorodnych możliwości. W tym także prezentowanie produktów czy realizowanie celów biznesowych.

Linki sponsorowane Google cennik

Linki sponsorowane Google to jedna z prostszych, a jednocześnie bardziej skutecznych reklam, jakie istnieją. Warto się na nią skusić, a jeśli zdecydujesz się na naszą agencję reklamową – po audycie podpowiemy najlepsze kierunki.

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Opisz nam swój biznes, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje rekomendowane działania.

nowe logo google partner
salesmanago partner
trustedshops
specjalista google ads double digital

Zacznij od bezpłatnej wyceny

Zacznij od bezpłatnej wyceny

5/5 - (3 opinie)
Zapytaj o stronę dla swojej firmy

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner
98% naszych kampanii generuje zysk

Uzyskaj darmową ofertę

nowe logo google partner