Double Digital

GOOGLE ADS (ADWORDS)

Kampanie Google Ads Starogard Gdański

Każda firma ma swój budżet na różne działania, także te reklamowe. Jeśli nie chcesz wydać zbyt wygórowanej kwoty na reklamę, a jednocześnie pragniesz uzyskać fantastyczne rezultaty, koniecznie zadbać o odpowiednie kanały promocji. Postaw na kampanię Google Ads W Starogardzie Gdańskim.

reklama produktowa

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację

Naszą skuteczność potwierdzają klienci

Ocena w Google 4.9

Stwórz z nami zespół marzeń dla Twojego projektu i zyskaj pewność, że współpracujesz z elitą specjalistów w branży marketingu cyfrowego. Gwarantujemy dostęp do ekspertów posiadających nawet 10 lat doświadczenia, którzy są gotowi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić Ci przewagę na rynku. Niech nasza wiedza stanie się Twoim sukcesem!

Minimum 5 lat

doświadczenia Eksperta PPC

Minimum 7 lat

doświadczenia Eksperta SEO

Kampania Google Ads Starogard Gdański

Kampania Adwords

Zastanawiasz się, czy lepszym wyborem będzie pozycjonowanie stron www? A może korzystniej wziąć pod uwagę kampanię Google Ads Pay Per Click? Cóż, z pewnością najkorzystniej wyjdziesz na połączeniu tych dwóch form, czym jest kampania Google Adwords.

Kampania lokalna Google Ads

Lokalna kampania ma swoje wymagania. Przede wszystkim nie można ustawić jej na każdym koncie. Koniecznością jest, by było ono powiązane z Google “Moja Firma”. Dobrze jest mieć na nim ok. 90% zweryfikowanych wizytówek. Pozycjonowanie lokalne daje spore pole do popisu.

Kampania remarketingowa Google Ads

Remarketing uważany jest za świetny sposób reklamy, głównie dla osób, które mają ciekawe produkty, dobrze rozbudowane firmy, jednak klienci po wejściu na stronę ostatecznie nie decydują się na zakup. Kampania remarketingowa ma dotrzeć do właśnie takich nowych klientów.

Kampania inteligentna Google Ads

Inteligentne kampanie reklamowe w Google Ads to nic prostszego. Nazywają się inaczej Smart Display Campaigns, a przy okazji są tworzone przez sztuczną inteligencję. Dostosowuje ona słowa kluczowe, ustala stawki, jak i dopasowuje reklamę pod klienta.

Kampania produktowa Google Ads

Google Ads daje wiele możliwości, w tym stworzenie odrębnej reklamy produktowej. Powinna zawierać ona zdjęcie produktu, a ponadto również jego nazwę, cenę oraz najistotniejsze informacje. nowych

Optymalizacja kampanii produktowej

Z pewnością zależy Ci, aby Twoja produktowa kampania przyniosła odpowiednie rezultaty. Warto więc mieć na uwadze jej regularną optymalizację. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na feed produktowy, docelowy ROAS, odpowiedni model atrybucji, cele mikro oraz import danych witryny oraz elastyczność reklamy.

Kampania SEM

Segmentem marketingu internetowego jest kampania SEM. Obejmuje działania reklamowe mające na celu osiągnięcie znacznie lepszej widoczności w Internecie. Tego rodzaju kampanie są mierzalne, bardzo skuteczne, a ponadto elastyczne finansowo. Jako Agencja SEM możemy zapewnić, że to najszybszy sposób na szybki i stabilny ROI.

Kampania PPC

PPC, czyli płatność za kliknięcie to kolejny sposób kampanii internetowej Google Ads. Płacisz w tym przypadku jedynie za tę reklamę, która skusiła klienta do kliknięcie w link i wejścia na Twoją stronę internetową.

1

Eksperci z minimum 5-letnim doświadczeniem

2

Dedykowany opiekun i konsultacje online

3

Oficjalny Partner Google 2024

4

1-miesięczny okres wypowiedzenia

5

Raporty przygotowane indywidualnie pod Twoje potrzeby

6

Google Analytics 4 wdrażamy w cenie

Kampanie Google Ads Starogard Gdański

Z naszej strony zapewniamy ogromne, a przede wszystkim wykwalifikowane wsparcie, dzięki któremy uzyskasz bardzo skuteczną reklamę przy pomocy linków sponsorowanych i nie tylko.

Prowadzenie kampanii Adwords

Kampanie Google Adwords to część marketingu, który typem przypomina PPC. Wystarczy przygotować i wdrożyć skuteczną reklamę, jednak klient płacił będzie w momencie, kiedy potencjalnie zainteresowana osoba kliknie w link i przeniesie się na stronę internetową.

Optymalizacja kampanii Google Ads

Różne są cele kampanii, jednak warto ją nieustannie optymalizować. Trzeba dokonywać realnych zmian zawsze wtedy, kiedy liczysz na poprawę wskaźnika ROAS, wzrost kliknięć czy obniżenie kosztów za jedno kliknięcie.

Obsługa Google Ads

Konto Google Ads jest równie ważna, jak sama reklama. Jego prawidłowa struktura wpływać będzie na efektywność prowadzonych działań. Chętnie się tym zajmiemy.

Double Digital w liczbach

100+

Realizowanych projektów

100%

Zadowolonych klientów

10 lat

Doświadczenia

10 mln

zarządzanego budżetu rocznie

Odtwórz wideo

Wycena Google Ads

Koszty związane z reklamą Google Ads są różne. Decydując się na naszą agencję, pod uwagę musisz wziąć budżet przeznaczony na kliknięcia, jak i prowizję dla agencji, która jest pewną procentową kwotą od pierwszego czynnika.

Reklama Google koszt

Jeśli stopień skomplikowania Twojej kampanii będzie wyższy, niż przeciętnie, nasze koszty również wzrosną.

Jakie korzyści daje Ci współpraca z naszymi ekspertami Google Ads?

Zespół i komunikacja


✔ Certyfikowany ekspert Google Ads z minimum 5-letnim doświadczeniem

✔ Bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub wideo spotkanie

✔ Wsparcie innych obszarów marketingu digital w Twojej firmie

✔ Wsparcie całego zespołu ekspertów

Transparentność i personalizacja

✔ Działania prowadzone na Twoim koncie Google Ads

✔ Miesięczne podsumowanie skuteczności eksperta Google Ads wraz z planem rozwoju i wnioskami

✔ Spersonalizowany raport dostępny i aktualizowany 24/7

Przewagi technologiczne


✔ Nielimitowane ilości kampanii, grup reklam słów kluczowych

✔ Konfiguracja Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager

✔ Konfiguracja opinii konsumenckich - dla sklepów

✔ Konfiguracja opinii o produkcie - dla sklepów

✔ Mapy ciepła i nagrania sesji użytkowników na stronie

Zapytaj o swój indywidualny pakiet obsługi. Dopasujemy zakres współpracy do Twoich potrzeb!

Reklama Google Ads Starogard Gdański

Specjaliści pracujący w naszej agencji bardzo chętnie zajmą się Twoją firmą i skonfigurują dla niej najlepszą reklamę. Tylko taka przyciągnie na Twoje konto osoby faktycznie zainteresowane usługami czy produktami.

Reklamy Adwords

Rodzaje reklamy Adwords Google to: Google Display Network (reklama banerowa), Google Ads Search (reklama tekstowa w wyszukiwarce) oraz Google Shopping (kampania produktowa).

Reklamy PPC

Reklamy PPC to nic innego, jak fantastyczny model reklamy, w który płacimy jedynie za faktyczne kliknięcia w podany link.

Google Ads B2B

Faktyczne, prawdziwe informacje zebrane przez nas pozwolą dostosować reklamę dla Ciebie. Nic więc dziwnego, że potrzebujemy nieco wiedzy na Twój temat, podobnie jak Ty sam musisz wiedzieć, czego oczekują Twoi klienci.

Google Ads firma

Usługą, która pozwoli Ci tworzyć doskonałej jakości wizytówki internetowe jest Google Ads Firma. Pozwala również na zarządzanie nimi w Google Maps. Jest to niezwykle ważne dla dużych, jak i małych, lokalnych biznesów.

Reklama SEM

SEM to skrót od Search Engine Marketing. Są to specjalne kampanie Google Ads realizowane poprzez wyszukiwarki Google w formie PPC. Sprawia to, że wynagrodzenie za reklamę pobierane jest tylko w momencie kliknięcia w link.

Reklama produktowa Google

Jeśli chcesz dostarczyć swojemu potencjalnemu klientowi odpowiednich informacji na temat produktu, warto postawić na wysokiej jakości  produktowe reklamy Google.

Audyt Google Ads

Efekt kampanii to nie tylko odpowiednie działania. Audyt jest bardzo ważny, ponieważ pozwala się dowiedzieć, jakie te działania podjąć. Daje informacje, czego obecnie w aspekcie marketingowym brakuje.

Audyt kampanii Adwords

Audyt w każdej kampanii jest krokiem numer jeden do jej ulepszenia i odpowiedniego zoptymalizowania. 

Audyt konta Adwords

Audyt konta Adwords to również istotne zadanie na samym początku działania z kampanią. Audyt to sposób na znalezienie miejsc, w których coś nie gra i naprawienie tego.

audyt google ads

Linki sponsorowane Google Adwords Starogard Gdański

Klienci nie są tak oddaleni od sklepów internetowych i usług, jak się wydaje. Warto jednak szukać tam, gdzie faktycznie są, czyli w wyszukiwarce Google. Rewelacyjnym sposobem są na to linki sponsorowane Google.

Linki sponsorowane cennik

Kampania realizowana przy pomocy linków sponsorowanych daje sporo różnorodnych możliwości. W tym także prezentowanie produktów czy realizowanie celów biznesowych.

Linki sponsorowane Google cennik

Linki sponsorowane Google to jedna z prostszych, a jednocześnie bardziej skutecznych reklam, jakie istnieją. Warto się na nią skusić, a jeśli zdecydujesz się na naszą agencję reklamową – po audycie podpowiemy najlepsze kierunki.

Formularz kontaktowy

Odbierz darmową konsultację
5/5 - (4 opinie)